Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,346 μέλη και 2,453,507 μηνύματα σε 77,717 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 285 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

1981 ματωμένη χρονιά για την Θύρα 7

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:39, 11-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Ναι εδώ έχεις δίκιο και λυπάμε που συμφωνω μαζί σου καθώς σημαίνει ότι πράγματι έτσι είναι μπορεί όμως αυτό με την θύρα να σημαίνει και κάτι άλλο, την ένωση των φιλάθλων εκείνη την ημέρα, όταν γίνετε μνημόσινο, όταν πέθαναν τότε ήταν απο τις λίγες φορές που ήταν όλοι μαζί για ένα κεινό σκοπό, την θλήψη, μήπως τελικά βοηθάει στο να μειωθεί η αντιπαλότητα και να καταλάβουν κάποιοι ότι η ζωή δεν αξίζει να φέυγει για αυτό που λέγετε ποδόσφαιρό;
Αν είναι ένα ετήσιο μνημόσυνο νεκρών από ένα ατυχές ομολογουμένως περιστατικό να γίνεται η μία και μόνη αφορμή για να προσπαθούν οι φίλαθλοι-οπαδοί να αντιληφθούν πως υπάρχει και ζωή πέρα από το φανατισμό του ποδοσφαίρου, τότε λυπάμαι που το λέω, αλλά έχουν μεγάλο πρόβλημα.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

charmander

Δραστήριο Μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O charmander έγραψε: στις 16:59, 08-02-19:

3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charmander

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρόβλημα με θύρα USB - Από Silent_Killer
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-11-09 στις 16:51.
    • Θύρα USB - Από panos1994
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-08 στις 16:40.
    • Η ζωή μας σε λίγα χρόνια - Από bunny217
      Το θέμα έχει λάβει 57 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-01-08 στις 20:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα