Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,346 μέλη και 2,453,503 μηνύματα σε 77,717 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 286 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Survivor Ελλάδα - Τουρκία

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,623 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Ό,τι δεν λύνεται , κόβεται!! έγραψε: στις 21:47, 04-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Όπως αναμενόταν το survivor κατέρρευσε.χθες είχαμε

Your face sounds familiar:24%
Survivor 3:19.9% (-10 μονάδες σε μια μέρα).
Εάν εξακολουθήσουμε να τρώμε φάπες από τον Χασάν , τον Γιουσούφ , τον Ατακάν και όλο το παρεάκι που επέλεξε ο Ιλιτζαλί για να μας ξεφτιλίσει , βλέπω στο τέλος να το βλέπουν οι οικογένειες της παραγωγής και όσων παικτών έχουν απομείνει...τελικά ο δεσμοφύλακας , γύρισε Ελλάδα;;;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,940 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:01, 04-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ραφαέλα33847
Εάν εξακολουθήσουμε να τρώμε φάπες από τον Χασάν , τον Γιουσούφ , τον Ατακάν και όλο το παρεάκι που επέλεξε ο Ιλιτζαλί για να μας ξεφτιλίσει , βλέπω στο τέλος να το βλέπουν οι οικογένειες της παραγωγής και όσων παικτών έχουν απομείνει...τελικά ο δεσμοφύλακας , γύρισε Ελλάδα;;;

Νικάμε σήμερα!!!
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,629 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:43, 09-02-19:

lol Στο τέλος θα έχει έναν Έλληνα νικητή και έναν Τούρκο. Με λίγα λόγια οι παίκτες δεν ανταγωνίζονται με την αντίπαλη ομάδα αλλά μεταξύ τους.

Υπομονή 20 Φεβρουαρίου αρχίζει το Αμερικάνικο survivor.
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,629 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:24, 19-02-19:

Θα βάλουν το φραουλίτσα μέσα. Δεν πάνε καλά. Δεν είναι θέμα προσώπων που δεν πάει καλά οτ παιχνίδι αλλά θέμα κανόνων. Ο Τούρκος παραγωγός δεν ξέρει από ριάλιτυ. Το μόνο επεισόδιο που έχει κάπως κάποιο ενδιαφέρον είναι της Κυριάκης. Τις άλλες μέρες παίζουν για τυρόπιτες. Ειδικά εχθές που το έβαλα λίγο όταν τέλειωσε το μαστερ σεφ ήταν για κλάματα. Επειδή ήρθε 9 - 9 δώσανε το φαγητό σε όλους. Μετά αναρατιούνται γιατί πατώνει.
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,623 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Ό,τι δεν λύνεται , κόβεται!! έγραψε: στις 14:28, 19-02-19:

Εκτός από την Δαλάκα θα μπει και ο Αγόρου μέσα;; Βλέπω στο τέλος να εκλιπαρούν και τον Ντάνο να συμμετάσχει Απελπισμένες προσπάθειες για να σώσουν κάτι που δεν σώζεται.. Ίσως το κάνει για να φέρει την δυναμική των δύο ομάδων στα ίσια γιατί οι Τούρκοι ήταν σε ένα βαθμό καλύτεροι από εμάς...
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,940 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:46, 19-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ραφαέλα33847
Εκτός από την Δαλάκα θα μπει και ο Αγόρου μέσα;; Βλέπω στο τέλος να εκλιπαρούν και τον Ντάνο να συμμετάσχει Απελπισμένες προσπάθειες για να σώσουν κάτι που δεν σώζεται.. Ίσως το κάνει για να φέρει την δυναμική των δύο ομάδων στα ίσια γιατί οι Τούρκοι ήταν σε ένα βαθμό καλύτεροι από εμάς...

Η Δαλακα έπρεπε να νικήσει πέρσι μακάρι να το πάρει φέτος.
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα33847 Ό,τι δεν λύνεται , κόβεται!! έγραψε: στις 14:57, 19-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Η Δαλακα έπρεπε να νικήσει πέρσι μακάρι να το πάρει φέτος.
Φώτη μου , συγγνώμη αλλά ποτέ μου δεν την χώνεψα την συγκεκριμένη . Γενικά αντιπαθώ τα άτομα που το παίζουν ''ΕΓΩ'' ...Δυνατή είναι , σε αυτό την παραδέχομαι , αλλά ο χαρακτήρας της , σε αποκρούει .Ο Γκότσης , και καλό παιδί ήταν και στα αγωνίσματα έδειξε τη δύναμη του. Τεσπα , επειδή και αυτό στημένο είναι , εγώ πιστεύω πως Τούρκος θα τα πάρει στο τέλος...
1
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 903 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 18:57, 19-02-19:

Το βρίσκω αδιάφορο και το βαριέμαι. Δεν το βλέπω. Ας καναν Ελλάδα vs Τουρκία με διάσημους. Θα είχε πιο πολύ ενδιαφέρον!
Παράθεση

Μιλτιάδης

Νεοφερμένος

Ο Μιλτιάδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O Μιλτιάδης έγραψε: στις 18:16, 20-02-19:

Στο πρώτο survivor ήμουν φανατικός τηλεθεατής.Τώρα το έχω βαρεθεί φριχτά...Κατά τη γνώμη μου έκαναν βλακεία που το πήγαν και 3η χρονιά,το καίνε έτσι και αποδείχτηκε από τα νούμερα τηλεθέασης.Μόνο οι συγγενείς των παικτών το βλέπουν...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια