Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,057 μέλη και 2,442,515 μηνύματα σε 77,181 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 352 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Mhtrogoal (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 527 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 10:56, 14-03-19:

Μονο που η Μουσταφά Οφουκ είναι γυναίκα, Ελληνίδα μελος της μουσουλμανικής κοινότητας (Κομοτηναία). Αλλη μια φορά εξαιρετικά τα στοιχεία του πασπιτη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mhtrogoal : 14-03-19 στις 15:32.
1
1
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,700 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:05, 14-03-19:

Να πούμε ότι η Λοιζου έχει δηλώσει ότι είναι αναρχικός και υποστηρίζει τους δράστες της 17 Νοέμβρη.
1
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,233 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 16:15, 14-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από Mhtrogoal
Μονο που η Μουσταφά Οφουκ είναι γυναίκα, Ελληνίδα μελος της μουσουλμανικής κοινότητας (Κομοτηναία). Αλλη μια φορά εξαιρετικά τα στοιχεία του πασπιτη.

Και πάλι προέδρος ΜΚΟ είναι εσύ με τον σφαγέα τον Μπελογιάννη μιλάς για δημοκρατία;
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,263 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 00:47, 19-03-19:

Σημίτης: Μεταρρυθμίσεις και όχι παροχές
Τσακαλώτος: Άφησε την χώρα χωρίς πολιτική για το παιδί και την στέγαση
https://www.protothema.gr/politics/article/874300/simitis-metarruthmiseis-kai-ohi-parohes-tsakalotos-milaei-kai-o-simitis/

Σπουδαίος πολιτικός Σημίτης μπορούσε να λαικίσει, να κρατήσει το στόμα του κλειστό όπως ο Καραμανλής αλλά δεν το κάνει. Δείχνει ότι ο μόνος δρόμος είναι η φιλελεύθερη ανάπτυξη και οτιδήποτε άλλο θα είναι αυτοκαταστροφή.

Να θυμίσω στον κύριο Τσακαλώτο ότι ο Σημίτης, ως πρωθυπουργός, ενώ ήταν παντοδύναμος τα έβαλε με το εσωτερικό του κόμματος για να περάσει φιλελεύθερες μεταρρυθμίσεις και να δείξει το δρόμο στους επόμενους.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 19-03-19 στις 00:55.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες