Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,528 μέλη και 2,459,909 μηνύματα σε 78,050 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 387 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο Σοσιαλισμός στη Βενεζουέλα

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,306 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:58, 01-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
Για να τελειώνουμε με κάτι. Οι τελευταίες ελεύθερες εκλογές στην Βενεζουέλα ήταν το 2017
Ο Μαδουρο έχασε παρολο που είχε και τις 3 εξουσίες.
Δεν επικυρώνει το αποτελεσμα και βάζει την αντιπολίτευση φυλακη και κάνει εκλογές παρωδία και κερδίζει. (Κατεβαίνει μόνος του)
Νόμιμα πρόεδρος είναι ο Γκουαδο και καλά κάνει η Αμερική και τον δέχεται σαν πρόεδρο.
Θυμίζω ότι η Αμερική δεν παρεμβαίνει στα εσωτερικά της Βενεζουελας όπως δε το έχει κάνει επίσης για καμία άλλη χώρα.
Γιατί η Αμερική σέβεται τους θεσμούς και τα λοιπα

Ο Τσιπρας πάντως θέλει Μαδουρο!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,792 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:18, 01-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
Για να τελειώνουμε με κάτι. Οι τελευταίες ελεύθερες εκλογές στην Βενεζουέλα ήταν το 2017
Ο Μαδουρο έχασε παρολο που είχε και τις 3 εξουσίες.
Δεν επικυρώνει το αποτελεσμα και βάζει την αντιπολίτευση φυλακη και κάνει εκλογές παρωδία και κερδίζει. (Κατεβαίνει μόνος του)
Νόμιμα πρόεδρος είναι ο Γκουαδο και καλά κάνει η Αμερική και τον δέχεται σαν πρόεδρο.
Θυμίζω ότι η Αμερική δεν παρεμβαίνει στα εσωτερικά της Βενεζουελας όπως δε το έχει κάνει επίσης για καμία άλλη χώρα.
Γιατί η Αμερική σέβεται τους θεσμούς και τα λοιπα
Δεν νομίζω να έχασε. Όταν ελέγχεις τα ΜΜΕ της χώρα και τη πληροφόρηση των πολιτών δεν είναι δύσκολο να κερδίσεις τη ψήφο των πολιτών. Και στην Ελλάδα αν επέτρεπαν στον Παπαδόπουλο να συμμετέχει σε εκλογές μετά τη μεταπολίτευση θα κέρδισε τον Καραμανλή ή τουλάχιστον θα τον κόντραρε στα ίσια. Και στη Βόρεια Κορέα να γίνουν εκλογές ο Κιμ θα βγει.

Το ζήτημα είναι ότι η Αμερική και ο Δυτικός κόσμος υποστηρίζει τον Γκουάδο και το ίδιο πρέπει να κάνει επίσημα και η Ελλάδα. Η Ελλάδα δεν έχει να κερδίσει τίποτα αν πάρει το μέρος Ρωσία/Κίνας/Τουρκίας.
1
1
Παράθεση

Mhtrogoal (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 15:05, 01-05-19:

1
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,306 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 15:11, 01-05-19:

Να φανταστώ είσαι χαρούμενος με τον Μαδουρο;
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,425 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 15:45, 01-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Δεν νομίζω να έχασε. Όταν ελέγχεις τα ΜΜΕ της χώρα και τη πληροφόρηση των πολιτών δεν είναι δύσκολο να κερδίσεις τη ψήφο των πολιτών. Και στην Ελλάδα αν επέτρεπαν στον Παπαδόπουλο να συμμετέχει σε εκλογές μετά τη μεταπολίτευση θα κέρδισε τον Καραμανλή ή τουλάχιστον θα τον κόντραρε στα ίσια. Και στη Βόρεια Κορέα να γίνουν εκλογές ο Κιμ θα βγει.

Το ζήτημα είναι ότι η Αμερική και ο Δυτικός κόσμος υποστηρίζει τον Γκουάδο και το ίδιο πρέπει να κάνει επίσημα και η Ελλάδα. Η Ελλάδα δεν έχει να κερδίσει τίποτα αν πάρει το μέρος Ρωσία/Κίνας/Τουρκίας.
Και ομως είχε χάσει
1
1
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 23:09, 11-05-19:

Στις προεδρικές εκλογές της 20ης Μαΐου του 2018 κέρδισε ο Μαδούρο.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:10, 11-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από PanosGR
Στις προεδρικές εκλογές της 20ης Μαΐου του 2018 κέρδισε ο Μαδούρο.

Το κέρδισε είναι σχετικό βέβαια.
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 23:11, 11-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Το κέρδισε είναι σχετικό βέβαια.

Το γεγονός ότι κέρδισε είναι αντικειμενικό. Είναι φακτ.
Το με ποιον τρόπο κέρδισε εγείρει αμφιβολίες.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:12, 11-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από PanosGR
Το γεγονός ότι κέρδισε είναι αντικειμενικό. Είναι φακτ.
Το με ποιον τρόπο κέρδισε εγείρει αμφιβολίες.

Aυτο λέω και εγώ.Τον τρόπο δεν μας είπε.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια