Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,230 μέλη και 2,448,419 μηνύματα σε 77,525 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 401 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

18/5 Λαμία

dxdydz

Νεοφερμένος

Ο dxdydz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O dxdydz έγραψε: στις 02:16, 14-05-19:

Καλησπέρα από μένα είμαι νέο μέλος εδώ ,

είμαι φοιτητής στη Θεσσαλονίκη και θα βρίσκομαι Λαμία αυτό το Σάββατο βράδυ λόγω δουλειάς. Το θέμα είναι ότι δε θα έχω παρέα και μιας που την κυριακή(σάββατο βράδυ) είναι τα γενέθλια μου και θα βρίσκομαι για πρώτη(και ίσως τελευταία) φορά σε μια διαφορετική πόλη, δε θα'θελα να χάσω αυτή την ευκαιρία να κάνω κάτι διαφορετικό. Έχετε να μου προτείνετε κάτι δεδομένου ότι δεν έχω παρέα;

Επίσης μήπως τυχαίνει να υπάρχει λάτιν club ή παρόμοιο μαγαζί για χορό;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

p.s.1 Αν ενδιαφέρεται κανείς για παρέα να βγούμε κάπου pm.
p.s.2 Ελπίζω να το έγραψα στο σωστό thread, διαφορετικά αν δεν κάνει κόπο μετακινήστε το.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

dxdydz

Νεοφερμένος

O dxdydz έγραψε: στις 23:59, 17-05-19:

A last chance for me
Παράθεση

Ariana2018

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 119 μηνύματα.

H Ariana2018 έγραψε: στις 01:38, 18-05-19:

Και τελικά τι έκανες?
Παράθεση

dxdydz

Νεοφερμένος

O dxdydz έγραψε: στις 11:14, 18-05-19:

Τίποτα, περιμένω σήμερα μήπως βρω παρέα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,341 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 15:20, 18-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από dxdydz
Τίποτα, περιμένω σήμερα μήπως βρω παρέα

Φίλε συγνώμη ψάχνεις παρέα από το internet?
Παράθεση

dxdydz

Νεοφερμένος

O dxdydz έγραψε: στις 16:47, 18-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Φίλε συγνώμη ψάχνεις παρέα από το internet?
Πες μου έναν άλλο τρόπο να βρω και θα το ξανασκεφτώ
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,341 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:49, 18-05-19:

Σίγουρα όχι από το internet που όλοι είναι άγνωστοι και δεν ξέρεις τι είναι ο καθένας!
Παράθεση

dxdydz

Νεοφερμένος

O dxdydz έγραψε: στις 17:50, 18-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Σίγουρα όχι από το internet που όλοι είναι άγνωστοι και δεν ξέρεις τι είναι ο καθένας!
Άλλον τρόπο δεν έχω όμως οπότε δε βρίσκω κάτι κακό με το να προσπαθήσω μέσω ίντερνετ. Επίσης δεν έχει σημασία τι άνθρωπος είναι ο άλλος, ολο και κάτι θα βρεις να πεις με τον άλλον. Επιπλέον δεν μπορείς να ξες ότι δε θα ταιριάξετε με τον αλλον και ότι δε θα αρχίσετε να κάνετε παρέα. Εγώ ψάχνω παρέα, ο άλλος για να δεχτεί ψάχνει παρέα έστω και για ένα ποτό οπότε ακόμη και να μην ταιριάξετε κανείς δε θα βγει χαμένος. Τέλος δε νομίζω να υπάρχει κάποιος κίνδυνος στο κέντρο της Λαμίας Σάββατο βράδυ.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:51, 18-05-19:

Άλλον τρόπο δεν έχω όμως οπότε δε βρίσκω κάτι κακό με το να προσπαθήσω μέσω ίντερνετ. Επίσης δεν έχει σημασία τι άνθρωπος είναι ο άλλος, ολο και κάτι θα βρεις να πεις με τον άλλον. Επιπλέον δεν μπορείς να ξες ότι δε θα ταιριάξετε με τον αλλον και ότι δε θα αρχίσετε να κάνετε παρέα. Εγώ ψάχνω παρέα, ο άλλος για να δεχτεί ψάχνει παρέα έστω και για ένα ποτό οπότε ακόμη και να μην ταιριάξετε κανείς δε θα βγει χαμένος. Τέλος δε νομίζω να υπάρχει κάποιος κίνδυνος στο κέντρο της Λαμίας Σάββατο βράδυ.

Ok!
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,352 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 19:22, 18-05-19:

Ιδέα: Σήμερα είναι ο τελικός της Eurovision. Βρες μια καφετέρια που να τον δείχνει, θα έχει εκεί νεαρόκοσμο και σίγουρα θα πιάσεις κουβέντα με κάποιους.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:11, 18-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ιδέα: Σήμερα είναι ο τελικός της Eurovision. Βρες μια καφετέρια που να τον δείχνει, θα έχει εκεί νεαρόκοσμο και σίγουρα θα πιάσεις κουβέντα με κάποιους.

Πολύ καλη ιδέα!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 18-05-19 στις 22:10.
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 21:20, 18-05-19:

Καλησπέρα από μένα είμαι νέο μέλος εδώ ,

είμαι φοιτητής στη Θεσσαλονίκη και θα βρίσκομαι Λαμία αυτό το Σάββατο βράδυ λόγω δουλειάς. Το θέμα είναι ότι δε θα έχω παρέα και μιας που την κυριακή(σάββατο βράδυ) είναι τα γενέθλια μου και θα βρίσκομαι για πρώτη(και ίσως τελευταία) φορά σε μια διαφορετική πόλη, δε θα'θελα να χάσω αυτή την ευκαιρία να κάνω κάτι διαφορετικό. Έχετε να μου προτείνετε κάτι δεδομένου ότι δεν έχω παρέα;

Επίσης μήπως τυχαίνει να υπάρχει λάτιν club ή παρόμοιο μαγαζί για χορό;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

p.s.1 Αν ενδιαφέρεται κανείς για παρέα να βγούμε κάπου pm.
p.s.2 Ελπίζω να το έγραψα στο σωστό thread, διαφορετικά αν δεν κάνει κόπο μετακινήστε το.

Ψάξε στο φιλοσοφικό απόρρητο στο φεισμπουκ. Εγώ έτσι έχω βρει παρέα για λάιβ, άλλο που τελικά δε χρειάστηκε.
Παράθεση

dxdydz

Νεοφερμένος

O dxdydz έγραψε: στις 00:52, 19-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ιππολύτη
Ψάξε στο φιλοσοφικό απόρρητο στο φεισμπουκ. Εγώ έτσι έχω βρει παρέα για λάιβ, άλλο που τελικά δε χρειάστηκε.
Αυτό είχα σκοπό να κάνω αλλά το σκέφτηκα λίγο τελευταία στιγμή χαχα

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Thank youu
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:53, 19-05-19:

Αυτό είχα σκοπό να κάνω αλλά το σκέφτηκα λίγο τελευταία στιγμή χαχα

Thank youu

Τελικά τι έκανες;

Δεν μας είπες βρήκες τίποτα;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : Σήμερα στις 16:04. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια