Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,340 μέλη και 2,453,223 μηνύματα σε 77,706 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 120 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απορίες για χρεωστική

jammy377

Νεοφερμένος

Ο jammy377 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O jammy377 έγραψε: στις 22:55, 22-05-19:

Καλησπέρα στην παρέα.
Έχω κάποιες απορίες και θα ήταν πολύ ευχάριστο αν κάποιος έχει τις πληροφορίες για να τις λύσει.
Λοιπόν έχω ακυρώσει την χρεωστική μου στην Εθνική Τράπεζα εδω και κάποιο καιρό.Θέλω να ενεργοποιήσω νέα κάρτα αλλά πλεόν δεν μπορώ να μετακινηθώ εκτός της κατοικίας μου και δεν έχω κάποιον κοντινό μου να εξουσιοδοτησω για να ασχοληθεί με το θέμα.
Γνωρίζει κάποιος εάν μέσω τηλεφώνου με τα στοιχεία μου θα μπορούσαν να μου στείλουν την νέα μου χρεωστικη στην διεύθυνση μου.
Έχω φορολογική δήλωση φετινή και γενικά όλα τακτοποιημενα.
Αν μπορούσατε να με διαφωτίσετε θα το εκτιμούσα
ευχαριστώ πολύ.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 949 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 03:19, 23-05-19:

Εθνικη τραπεζα
Περαστικα.
Με πληρεξουσιο και δεν με αφηνουν να βγαλω καρτα για κοντινο μου προσωπο.
Παρε ενα τηλεφωνο και ρωτα, αλλα το πιο πιθανο ειναι να χρειαστει να πας. Μη ξεχνας οτι για να ενεργοποιησεις την νεα καρτα πρεπει να την πας στο ΑΤΜ για να θεσεις κωδικο.
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,112 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 15:10, 23-05-19:

Αν έχεις ibank, πάτα στην καρτέλα "κάρτες">έκδοση χρεωστικής και στη συνέχεια συμπλήρωσε τα στοιχεία και αποδέξου τους όρους. Θα σου την στείλουν ταχυδρομικά. Όσο για την ενεργοποίηση στο ΑΤΜ, μπορείς να στείλεις ένα φιλικό πρόσωπο εμπιστοσύνης, που απλά θα πάει (δεν χρειάζεται εξουσιοδότηση ).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ΕΠΑ.Λ.: Απορίες - Από HALOS
      Το θέμα έχει λάβει 565 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-18 στις 07:23.
    • Απορίες ΑΟθ - Από Γιάννης/98
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-18 στις 21:59.
    • Δεσμευμένο Υπόλοιπο & Χρεωστική κάρτα - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-06 στις 14:47.
    • Απορίες για τα L1,L2 και FSB... - Από Dare-Devil
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-06 στις 16:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα