Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,380 μέλη και 2,454,823 μηνύματα σε 77,796 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 402 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,976 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:31, 25-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Samael
Επικοινωνία απλά .

Συμφωνώ!Ωραια η επικοινωνία!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Marjoriee26

Δραστήριο Μέλος

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 400 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 21:36, 25-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Συμφωνώ!Ωραια η επικοινωνία!
Η επικοινωνία προϋποθέτει να υπάρχει και ενδιαφερον από τις 2 πλευρές. Αν ο άλλος δε ενδιαφέρεται δε γίνεται να υπάρξει δέσιμο όσο και να ξέρει να μιλάει ο άλλος
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,976 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:37, 25-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Samael
Επικοινωνία απλά .
Αρχική Δημοσίευση από Marjoriee26
Η επικοινωνία προϋποθέτει να υπάρχει και ενδιαφερον από τις 2 πλευρές. Αν ο άλλος δε ενδιαφέρεται δε γίνεται να υπάρξει δέσιμο όσο και να ξέρει να μιλάει ο άλλος

Αυτό εννοείται.
1
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,638 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 21:42, 25-05-19:

με τρομαζει το οτι ολοι το εχουν σκεφτει τοσο διεξοδικα και εχουν καταληξει με λεπτομερεια στο πως ακριβως θελουν το συντροφο τους
την ιδια στιγμη που εγω εδω και 3 ωρες σκεφτομαι το τι θα φαω μετα και ακομα δεν εχω καταληξει

Αρχική Δημοσίευση από Mhtrogoal
-Αν εχει διαφορα προβληματα στα οποια θελει να την στηριξω, ακομα καλυτερα
daddy issues?
7
1
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:45, 25-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
με τρομαζει το οτι ολοι το εχουν σκεφτει τοσο διεξοδικα και εχουν καταληξει με λεπτομερεια στο πως ακριβως θελουν το συντροφο τους
την ιδια στιγμη που εγω εδω και 3 ωρες σκεφτομαι το τι θα φαω μετα και ακομα δεν εχω καταληξει

daddy issues?

Αυτό ήθελα να πω αλλά θα με έλεγαν κακό πάλι.
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 21:46, 25-05-19:

Δεν εννοείται διότι αυτό σημαίνει οτι δεν υπάρχει επικοινωνία duh .
Παράθεση

Marjoriee26

Δραστήριο Μέλος

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 400 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 21:53, 25-05-19:

Εγώ λέω να μη σε τρομάζει .... όλοι λίγο πολύ έχουμε κάποιες 'απαιτησεις' ανεξάρτητα από το φύλο...
Το thread μιλάει για το εάν έχουμε κάποιο τύπο και αν ναι τι...
Εγώ προσωπικά δε το θεωρώ κάτι κακό να έχεις ένα τύπο φτάνει να είναι σε λογικά πλαίσια..
Δλδ μια ψηλή γυναίκα δύσκολα θα μπορέσει να ειναι με εναν άντρα που είναι 15 εκατοστά πιο κοντός...δε λέω ότι δε γίνεται απλά είναι δύσκολο. κάποιος θα νιώθει άβολα από τους δύο...
Παράθεση

Mhtrogoal (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 10:52, 26-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL

daddy issues?

Κι αυτα τα διαχειριζομαι, δεν εχω θεμα. Το σημαντικο ειναι το κοκκινο μαλλι και τα ΕΑΑΚ
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,565 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 19:53, 26-05-19:

Βασικά να είναι ορφανός.
Να μην είναι: γυναικάς, τσιγκούνης, χαρτοπαίκτης, φλύαρος, κομματόσκυλο.
Ψηλότερος από μένα, ανοιχτόχρωμα μάτια, μαλλιά κι επιδερμίδα. Βάρος μέτριο (πάντως όχι αδύνατος- κοιλίτσα σε λογικά πλαίσια, δεκτή). Έξτρα προσόν, να φοράει γυαλιά.
Ευφυής, πνευματώδης με (σαρκαστικό) χιούμορ, σπιτόγατος.
Να αγαπάει: εμένα, τα βιβλία, τη θάλασσα (να μην τον πιάνει ναυτία σε ταξίδια με πλοίο)και τα ζώα- ιδιαίτερα τις γάτες.
2
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,933 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 12:31, 27-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Βασικά να είναι ορφανός.
Ψηλότερος από μένα, ανοιχτόχρωμα μάτια, μαλλιά κι επιδερμίδα. Βάρος μέτριο (πάντως όχι αδύνατος- κοιλίτσα σε λογικά πλαίσια, δεκτή). Έξτρα προσόν, να φοράει γυαλιά.
Να αγαπάει: εμένα, τα βιβλία, τη θάλασσα (να μην τον πιάνει ναυτία σε ταξίδια με πλοίο)και τα ζώα- ιδιαίτερα τις γάτες.

Αχ αυτό το κόλλημα με τα γυαλιά το έχω και εγώ. Αναλόγως τα γυαλιά πάντα και το γενικότερο στυλ του άλλου, αλλά μου φαίνεται ότι προσθέτουν μια έξτρα...γοητεία να το πω; Κάτι τέλος πάντων
Εκτός από την επικοινωνία, θεωρώ πολύ σημαντικό το χιούμορ πάντως. Δεν θα μπορουσα να ειμαι με έναν άνθρωπο που δεν έχει χιούμορ.
2
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,920 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 12:34, 27-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Αχ αυτό το κόλλημα με τα γυαλιά το έχω και εγώ. Αναλόγως τα γυαλιά πάντα και το γενικότερο στυλ του άλλου, αλλά μου φαίνεται ότι προσθέτουν μια έξτρα...γοητεία να το πω; Κάτι τέλος πάντων
Εκτός από την επικοινωνία, θεωρώ πολύ σημαντικό το χιούμορ πάντως. Δεν θα μπορουσα να ειμαι με έναν άνθρωπο που δεν έχει χιούμορ.

https://pasteboard.co/IgCkIYr.jpg
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,565 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 14:09, 27-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Ιδιαίτερα για το χιούμορ (μιλάμε για το σωστό, ασφαλώς) που είναι από τα κορυφαία στοιχεία γοητείας και μέγα αφροδισιακό.
Και βέβαια τα γυαλιά, ως προέκταση του intellectuelle στιλ, που θεωρώ σέξι.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,009 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 14:36, 27-05-19:

Βασικά να είναι ορφανός.

Aleksa τα καλύπτω όλα εκτός από τα κωλόγατα. Θα συμβιβαστείς?
2
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,638 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 16:44, 27-05-19:

Βασικά να είναι ορφανός.

literally every D&D player on earth
(easy-peasy)
1
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,786 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 19:30, 27-05-19:

Aleksa,αν δεν είναι ορφανός και έχει όλα τα υπόλοιπα?

1
Παράθεση

Incognito

Περιβόητο Μέλος

H Incognito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H Incognito έγραψε: στις 20:34, 27-05-19:

Νομίζω ο samael, έχει δίκιο. Αν δεν έχεις επικοινωνία,τι να τον-την κάνεις?

Οπου επικοινωνία εννοώ θέματα επί πάντως του επιστητού. Να μπορείς να συζητήσεις εξίσου ένα σοβαρό θέμα όσο κ μία χαζομάρα.

Αλήθεια εσείς με τα εμφανισιακά σας κριτήρια σε θέματα τύπου "εμφάνιση η προσωπικότητα "τι απαντάτε?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Incognito : 27-05-19 στις 20:49.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,121 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 20:41, 27-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Incognito

Οπου επικοινωνία εννοώ θέματα επί πάντως του επιστητού. Να μπορείς να συζητήσεις εξίσου ένα πο
Το πρώτο post του θέματος είναι σαφές, και κατά την άποψή μου πολύ λογικό

Υπάρχουν στάνταρ στην εμφάνιση που αν κάποιος δεν τα έχει δεν παίζει να τον δείτε ερωτικά;
Μιλάμε για εμφάνιση και για ερωτική / σεξουαλική επιθυμία.

Δεν ξέρω αν είναι κάποιου είδους γυναικεία προσέγγιση το "να υπάρχει επικοινωνία", αλλά εδώ νομίζω μιλάμε για σεξουαλική επιθυμία και όχι για τα υπόλοιπα διαδικαστικά μιας ερωτικής σχέσης. Όταν κάνεις (ωμό ή όχι) σεξ με τον άλλον κοιτάς το σώμα του και τα παράγωγά του, όχι τα ψυχικά - πνευματικά του χαρίσματα.
Παράθεση

Incognito

Περιβόητο Μέλος

H Incognito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H Incognito έγραψε: στις 21:39, 27-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Το πρώτο post του θέματος είναι σαφές, και κατά την άποψή μου πολύ λογικό

Μιλάμε για εμφάνιση και για ερωτική / σεξουαλική επιθυμία.

Δεν ξέρω αν είναι κάποιου είδους γυναικεία προσέγγιση το "να υπάρχει επικοινωνία", αλλά εδώ νομίζω μιλάμε γιπουα σεξουαλική επιθυμία και όχι για τα υπόλοιπα διαδικαστικά μιας ερωτικής σχέσης. Όταν κάνεις (ωμό ή όχι) σεξ με τον άλλον κοιτάς το σώμα του και τα παράγωγά του, όχι τα ψυχικά - πνευματικά του χαρίσματα.
Ισως τότε φταίει που ωμό η κ όχι σεξ επιλέγω να κάνω με τη σχέση μου κ όχι τύπου ανοίξαμε κ σας περιμένουμε.
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 21:57, 27-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Aleksa τα καλύπτω όλα εκτός από τα κωλόγατα. Θα συμβιβαστείς?
3
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:58, 27-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Incognito

Οπου επικοινωνία εννοώ θέματα επί πάντως του επιστητού. Να μπορείς να συζητήσεις εξίσου ένα σοβαρό θέμα όσο κ μία χαζομάρα.

Αλήθεια εσείς με τα εμφανισιακά σας κριτήρια σε θέματα τύπου "εμφάνιση η προσωπικότητα "τι απαντάτε?

Προσωπικότητα εγώ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια