Γραμματέας ή φαντασίωση;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εδώ είναι το μεγάλο ερώτημα, πρόσφατα άκουσα για κάποιον που καθώς είναι σοβαρός και γνωστός σε όλη την Ελλάδα για το είδος του έχει την κοπέλα "γλάστρα" μόνο για να του ανεβάζει την διάθεση, ακούγωντας όλα αυτά μαθαίνω απο κάποιον γνωστό πώς το 84% των αφεντικών έχουν τις γραμματείς τους και "γκόμενες" ή "Γλάστρες" όμορφες και σέξυ...

Τι φταίει πιστέυεται; τόση μεγάλη ανάγκη είναι για ένα αφεντικό να κάνει σέξ με την γραμμαέα του; τι ελκύει το αφεντικό να τολμίσει και τι την γραμματέα να ενδώσει;

Εχετε ακούσει ιστορείες; σας έτοιχε κάι τέτοιο; και οι άντρες πώς το βλέπουν όλο αυτό; είναι φαντασίωση ή απλά κάτι που "ανεβάζει" τους άντρες;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
τόση μεγάλη ανάγκη είναι για ένα αφεντικό να κάνει σέξ με την γραμμαέα του;
Όταν ο σύντροφο σου δεν μπορεί να σου ικανοποιήσει μια τόσο ουσιαστική ανάγκη και εσύ για x,y,z λόγους δεν θέλεις διαζύγιο ... ε λογικό να κοιτάς δεξιά και αριστερά.:)

Δεν είναι θέμα Αφεντικού - Γραμματέας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
είναι φαντασίωση ή απλά κάτι που "ανεβάζει" τους άντρες;:hmm:

Και να μην είναι γίνεται, όταν λείπει από το σπίτι του τόσες ώρες στην δουλειά… βολεύεται με την πιο κοντινή διαθέσιμη…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αρα είναι βόλεμα το να κάνει κάποιος σέξ με την γραμματέα του;

Πάνο; είναι απαραίτητο να λείπει κάτι και απο τους δύο; δεν μπορεί απλά να είναι βόλεμα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Το σεξ για να γίνει, είναι υπόθεση 2 ατόμων, όχι μόνο ενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρα είναι βόλεμα το να κάνει κάποιος σέξ με την γραμματέα του;

Πάνο; είναι απαραίτητο να λείπει κάτι και απο τους δύο; δεν μπορεί απλά να είναι βόλεμα;:hmm:
Από την στιγμή που το "αφεντικό" (την συχαίνομαι αυτήν την λέξη btw) έχει μια καλή σχέση γιατί να επιλέξει την γραμματέα του για σεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε παιδια αυτα συμβαινουν σε ολα τα επαγγελματα..
Και οι γιατροι εχουν φαντασιωσεις με τις νοσοκομες...
Οπως ορθα ανεφερε η Εμμα "βολεύεται με την πιο κοντινή διαθέσιμη…"...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Καημένοι κομπιουτεράδες...
Ούτε γραμματείς, ούτε νοσοκόμες διαθέσιμες. :worry:

Με βλέπω στο τέλος να τα φτιάχνω με το Sun μου. (ήδη έχω πάρει τον κατήφορο, του έχω βγάλει όνομα και του λέω καλημέρα κάθε πρωί!):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγω τα έφτιαξα με τον τωρινό μου άντρα, με τον οποίο είμαστε μαζί εδώ και 3,5 χρόνια, ενώ ήμουν γραμματέας αυτού και του αδελφού μου (συναίτεροι)...
Εκείνος τότε δεν είχε άλλη σχέση...
Για ένα ολόκληρο χρόνο μεταφορικά ''σκοτωνόμασταν'' μέχρι που έψαχνε άλλη κοπέλα για να με αντικαταστήσει...Δεν σας κρίβω ότι κάθε πρωί που πήγαινα στο γραφείο μου...νευρίαζα μόνο με την ιδέα ότι θα ήταν αυτός δίπλα μου και θα με διέταζε επιτακτικά! Με τα πολλά μου ομολόγησε ότι όλο αυτό τον καιρό με δοκίμαζε για να δεί τι άνθρωπος είμαι και μέχρι που μπορώ να φτάσω...και μου ξεφούρνησε με τρόπο...ότι θρέφει ερωτικά αισθήματα για ' μένα...

Τελικά ήταν πολύ γλυκός άνθρωπος σε σχέση με αυτό που έβγαζε σαν αφεντικό...και με έριξε στα δίχτυα του...!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Τώρα έχει άλλη γραμματέα? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
nina...από 16 χρονών δουλεύεις????

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Τώρα έχει άλλη γραμματέα? :D
Τώρα τα έσπασε με τον αδελφό μου που ήταν συνέταιροι και έχει δικιά του επιχείρηση στην οποία είμαι εγώ υπεύθυνη γύρω από το οικονομικό κομμάτι...!!! Και πάλι όμως δεν μου έχει πάρει καμία την θέση της γραμματέας του...!!! :D Θα γίνει όμως στο άμεσο μέλλον... ;)

nina...από 16 χρονών δουλεύεις????

:confused:

Είχα παέι τότε στην επιχείρησή τους με σκοπό να τους βοηθάω στην τιμολόγηση ... χάρη του αδελφού μου... πήγαινα μόνο μετά το σχολείο και όταν τελείωσα συνέχισα κανονικά...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι φταίει πιστέυεται; τόση μεγάλη ανάγκη είναι για ένα αφεντικό να κάνει σέξ με την γραμμαέα του; τι ελκύει το αφεντικό να τολμίσει και τι την γραμματέα να ενδώσει;

Το τι κάνει τη γραμματέα να ενδώσει, είναι εύκολο- προσπαθεί να ανέβει επαγγελματικά και να έχει την εύνοια του αφεντικού. Στις καλύτερες περιπτώσεις τρέφει ειλικρινή αισθήματα γι' αυτόν, στις χειρότερες... απλά χρησιμοποιεί αργότερα την κρυφή τους σχέση και ό,τι ξέρει γι' αυτόν για να τον έχει του χεριού της. :(

Όσο για το αφεντικό, γνώμη μου είναι, ότι αν βρίσκει στο σπίτι του και στη γυναίκα του όλα όσα ζητάει, δεν θα κοιτάξει ποτέ άλλη γυναίκα. Ή ακόμη και να κοιτάξει - γιατί όπως και να το κάνουμε είμαστε όλοι άνθρωποι, έχουμε αδυναμίες και πολλές φορές κάνουμε λάθη - θα καταλάβει ότι αυτή η κοπέλα είναι μόνο για ένα βράδυ και θα συνειδητοποιήσει πόσο περισσότερο αγαπάει τη γυναίκα του. :) (Σε έναν ιδανικό κόσμο, ε; :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Από την στιγμή που το "αφεντικό" (την συχαίνομαι αυτήν την λέξη btw) έχει μια καλή σχέση γιατί να επιλέξει την γραμματέα του για σεξ;

Γιατί την γραμματέα του όμως;, μπορεί να είναι κοντά όπως προαναφέρθηκε αλλα δεν είναι επικύνδινο αφού η γραμματέας ξέρει κάποια πράγματα και μπορεί να τον καταστρέψει;:hmm:

Όσο για το αφεντικό, γνώμη μου είναι, ότι αν βρίσκει στο σπίτι του και στη γυναίκα του όλα όσα ζητάει, δεν θα κοιτάξει ποτέ άλλη γυναίκα. Ή ακόμη και να κοιτάξει - γιατί όπως και να το κάνουμε είμαστε όλοι άνθρωποι, έχουμε αδυναμίες και πολλές φορές κάνουμε λάθη - θα καταλάβει ότι αυτή η κοπέλα είναι μόνο για ένα βράδυ και θα συνειδητοποιήσει πόσο περισσότερο αγαπάει τη γυναίκα του. :) (Σε έναν ιδανικό κόσμο, ε; :redface:)

Αν τελικά καταλάβει ότι η γραμματέας δεν του κάνει πιά και γυρίσει πίσω, η γραμματέας που μπορεί να είναι ερωτευμένη χάνει την δουλειά της;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αν τελικά καταλάβει ότι η γραμματέας δεν του κάνει πιά και γυρίσει πίσω, η γραμματέας που μπορεί να είναι ερωτευμένη χάνει την δουλειά της;:hmm:

ναι.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Γιατί; :hmm: αυτός την κηνηγάει, αυτός την προσλαμβάνει για αυτή την δουλειά και αν δεν του αρέσει π.χ. το σέξ μαζί της την διώχνει;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsgiorgos

Νεοφερμένος

Ο tsgiorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Το θέμα είναι απλό.
Όταν έχεις δύναμη και εξουσία θέλεις να την ασκείς κιόλας με όπιον τρόπο μπορείς έστω και αν είναι ανήθικος.
Για τον λόγο ότι επειδή "έχεις το κουμπί" και την εξουσία και μπορείς να το ανοιγοκλίνεις όποτε θέλεις, του στύλ "έλα εσύ - φύγε εσύ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
...κι όταν δεν έχεις φαντάζεσαι σημεία και τέρατα για όσους έχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε τωρα και οι δυο σας εχετε πιαστει απο τα ακρα και τα τραβατε...
Ο,τι πολλοι που εχουν εξουσια απο τον πιο μικρο μεχρι τον πιο μεγαλο υπαρχουν φορες που την εκμεταλλευονται, αυτο ειναι γεγονος...αλλα δεν ειναι ολοι ετσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Η εξουσία είναι αφροδισιακό για τις γυναίκες, και για τους άντρες. Επίσης παίζει πολύ αυτό που λέμε, "με τον πρώτο διαθέσιμο". Το τελευταίο δεν συμβαίνει μόνο στη σχέση αφεντικού - γραμματέος, αλλά επεκτείνεται κι αλλού. Ο πρώτος φίλος/φίλη ελεύθερη. Ο πρώτος που θα μας φλερτάρει/φλερτάρουμε. Ισχύει δηλαδή όποιος προλάβει τον κύριο είδε. Και γι'αυτό το λόγο οι σχέσεις έχουν γίνει άρπα κόλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top