H ταινία Harry Potter and the Goblet of Fire αποφέρει κέρδη πάνω απο 400 εκατομμύρια!

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εγω ρε παιδιά δεν έχω δει κανένα και δεν ξέρω γιατί τόση φασαρία για άλλο ενα -προφανώς- Αγγλικό παραμυθάκι με μάγους!:confused:

Imperio!!!!:spell:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εγω ρε παιδιά δεν έχω δει κανένα και δεν ξέρω γιατί τόση φασαρία για άλλο ενα -προφανώς- Αγγλικό παραμυθάκι με μάγους!:confused:

εσύ δες στρουμφάκια, που είναι και μπλε :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
εσύ δες στρουμφάκια, που είναι και μπλε :P :D

Δε θα σε πετύχω στο meeting ρε έμβρυο του Περισσού, που θα μου πας; :clapup: :clapup: :clapup:

ΥΓ: Πάντως για την Ερμιόνη παλιοπαιδέρα έχεις δίκιο, είναι θεο###νο αλλά και πάλι δε βλέπω για πάρτη της ούτε λεπτό από αυτό το αγγλικό παραμυθάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Δε θα σε πετύχω στο meeting ρε έμβρυο του Περισσού, που θα μου πας; :clapup: :clapup: :clapup:

ΥΓ: Πάντως για την Ερμιόνη παλιοπαιδέρα έχεις δίκιο, είναι θεο###νο αλλά και πάλι δε βλέπω για πάρτη της ούτε λεπτό από αυτό το αγγλικό παραμυθάκι!

Θα σε βάλουμε να δεις δεμένο και τα 4 χάουρι στο meeting. Θα πας να στρέψεις το κεφάλι σου αλλού αλλά θα σε επαναφέρουμε..Θα πας να κλείσεις βλέφαρο αλλά θα σου πιάσουμε τα τσίνορα στο φρύδι με μανταλάκια...

και θα κάνουμε φαστ φοργουορντ όλες τις σκηνές της ερμιόνης:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μα τα θεωρώ πολύ παιδικά ... Να ήταν anime να έλεγα... :worry: είμαι σχεδον σίγουρος οτι δεν θα μου αρέσουν
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Με τον όρο παιδικά δεν έννοω ότι το θεωρώ σαν τα το Power Ranger καμία σχέση... απλώς αυτού του ίδους τα σενάρια δεν μου αρέσουν ...

:confused: Αφου δεν εχεις δει κανενα, και υποθετω δεν εχεις διαβασει κανενα, πως ξερεις αν ειναι παιδικα ή οχι; :hmm: ;) Κατα δευτερον, αν δεν απευθυνονται στην δικη σου ηλικια τα HP, τοτε σε ποιον απευθυνονται βρε συ; Φυσικα, ειναι για ολους, απο μικρα παιδια μεχρι ενηλικους (γιατι ο καθενας νιωθει οσο "μικρος" θελει! Και καλα κανει!) αλλα τα βιβλια μιλουν για ενα παιδι στην ηλικια σου, που περναει τη φαση μεταξυ εφηβειας και ενηλικιωσης, απλα σε ενα αλλο περιβαλλον! ;) Ποσο αγνωστα να σου φαινονται αυτα; Τελος, το μειγμα φαντασιας, ερωτα, περιπετειας, κτλ, απο το οποιο απαρτιζεται το βιβλιο θεωρω οτι ειναι ιδανικο για εφηβους!

Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εγω ρε παιδιά δεν έχω δει κανένα και δεν ξέρω γιατί τόση φασαρία για άλλο ενα -προφανώς- Αγγλικό παραμυθάκι με μάγους!:confused:

1. Προφανως; Γιατι; :worry:
2. Ποια ειναι τα αλλα αγγλικα παραμυθακια με μαγους; :/: (γιατι υποψιαζομαι κατι και δεν θα μου αρεσει...το βλεπω! :P )
3. Φυσικα ισχυει και εδω το παραπανω "αφου δεν τα εχεις δει..." αλλα τα ξανα ειπαμε αυτα! :D

...doo πες τους κατι! :'( :ermm: Τσεν αγαπανε αυτοι οι κακοι τον Χαρι! :mpliaks:
(Πες = :beating: :kill: και τα λοιπα! :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Θα σε βάλουμε να δεις δεμένο και τα 4 χάουρι στο meeting. Θα πας να στρέψεις το κεφάλι σου αλλού αλλά θα σε επαναφέρουμε..Θα πας να κλείσεις βλέφαρο αλλά θα σου πιάσουμε τα τσίνορα στο φρύδι με μανταλάκια...

και θα κάνουμε φαστ φοργουορντ όλες τις σκηνές της ερμιόνης:P:P:P

Ενταξει ειπαμε να τον βασανισουμε...αλλα οχι και ετσι! Εχει και η βαρβαροτητα τα ορια της! Προτιμοτερη χιλιες φορες η βασανιστικη καταρα! :P (Ερμιονη...:inlove: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εγω ρε παιδιά δεν έχω δει κανένα και δεν ξέρω γιατί τόση φασαρία για άλλο ενα -προφανώς- Αγγλικό παραμυθάκι με μάγους!
Ετσι αρχίζει, αλλα μεχρι να φτάσεις στο goblet έχεις να διαβασεις (σε παιδικό επίπεδο) για παρακυβερνητικούς πυρίνες, δολοπλοκίες, μυστικές οργανώσεις μή αναγνωρισμένες απο το επίσημο κράτος και moles μέσα σε υπουργεία. Δεν λεω τπτ παρα πάνω για να μήν είναι spoiler πέρα απο το οτι είναι σα να λέει ο Tom Clancy παραμύθι στο παιδί του.

Θα σε βάλουμε να δεις δεμένο και τα 4 χάουρι στο meeting. Θα πας να στρέψεις το κεφάλι σου αλλού αλλά θα σε επαναφέρουμε..Θα πας να κλείσεις βλέφαρο αλλά θα σου πιάσουμε τα τσίνορα στο φρύδι με μανταλάκια...
Αυτό ειναι clockwork orange reference.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
:confused: Αφου δεν εχεις δει κανενα, και υποθετω δεν εχεις διαβασει κανενα, πως ξερεις αν ειναι παιδικα ή οχι; :hmm: ;) Κατα δευτερον, αν δεν απευθυνονται στην δικη σου ηλικια τα HP, τοτε σε ποιον απευθυνονται βρε συ; Φυσικα, ειναι για ολους, απο μικρα παιδια μεχρι ενηλικους (γιατι ο καθενας νιωθει οσο "μικρος" θελει! Και καλα κανει!) αλλα τα βιβλια μιλουν για ενα παιδι στην ηλικια σου, που περναει τη φαση μεταξυ εφηβειας και ενηλικιωσης, απλα σε ενα αλλο περιβαλλον! ;) Ποσο αγνωστα να σου φαινονται αυτα; Τελος, το μειγμα φαντασιας, ερωτα, περιπετειας, κτλ, απο το οποιο απαρτιζεται το βιβλιο θεωρω οτι ειναι ιδανικο για εφηβους!
Καταρχάς τι σχέση έχει η HP; :hmm: :worry: :confused:
Τέσπα... μα ακριβως αυτό είναι που δεν μου αρέσει το μίγμα αυτό ...
Πάντως που θα πάει καμια μέρα θα με δέσει η michelle και θα τα δω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Ενταξει ειπαμε να τον βασανισουμε...αλλα οχι και ετσι! Εχει και η βαρβαροτητα τα ορια της! Προτιμοτερη χιλιες φορες η βασανιστικη καταρα! :P (Ερμιονη...:inlove: )

:hehe::hehe::hehe:
:redface:

του έκανα την imperio, λες να του κάνω και την crucio τώρα?:P φοβάμαι τους θανατοφάγους....:'(



Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Αυτό ειναι clockwork orange reference.

(το γουγλάρησα:clapup:) και το'πιασα:D:D
ομιτζί πάντως για τους συνειρμούς σου:D


@exp. ΗΡ<> hewlett packard, HP = Harry Potter:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
"Θανατοφάγους" πφφφφ
Αμαν αυτή η άθλια μετάφραση :mpliaks: :sick:
dementors ρε, Dementors!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
"Θανατοφάγους" πφφφφ
Αμαν αυτή η άθλια μετάφραση :mpliaks: :sick:
dementors ρε, Dementors!!!

(Τωρα δεν προλαβαινω να σχολιασω τα παραπανω περαιτερω οποτε θα αρκεστω στο post της Michelle)

Βρε χαζουλικο (:tongue: :teasing: ) οι Θανατοφαγοι ειναι οι Death Eaters (οι πιστοι του Βολντερμορτ) Οι Dementors ειναι οι φρουροι του Αζκαμπαν (που δεν θυμαμαι τωρα πως μεταφραστηκαν)

Παντως η μεταφραση νομιζω οτι γενικα ειναι πολυ καλη! ;) Εχω διαβασει και συνεντευξη της μεταφραστριας και κατανοω ποσο δυσκολη ειναι η δουλεια της.
Για περισσοτερα...μολις τελειωσω την εργασια μου! :D

EDIT:Το θυμηθηκα! Dementors = Παραφρονες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
@exp. ΗΡ<> hewlett packard, HP = Harry Potter:P
:redface: :redface: Παλι ρόμπα :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
(Τωρα δεν προλαβαινω να σχολιασω τα παραπανω περαιτερω οποτε θα αρκεστω στο post της Michelle)

Βρε χαζουλικο (:tongue: :teasing: ) οι Θανατοφαγοι ειναι οι Death Eaters (οι πιστοι του Βολντερμορτ) Οι Dementors ειναι οι φρουροι του Αζκαμπαν (που δεν θυμαμαι τωρα πως μεταφραστηκαν)

Παντως η μεταφραση νομιζω οτι γενικα ειναι πολυ καλη! ;) Εχω διαβασει και συνεντευξη της μεταφραστριας και κατανοω ποσο δυσκολη ειναι η δουλεια της.
Για περισσοτερα...μολις τελειωσω την εργασια μου! :D

EDIT:Το θυμηθηκα! Dementors = Παραφρονες

AAAAAAAAA NIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!

τσόρυ, παράφρονες ήθελα να πω :redface:

η συγκίνηση βλέπετε...η ηλικία....όλα μαζί:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
(Τωρα δεν προλαβαινω να σχολιασω τα παραπανω περαιτερω οποτε θα αρκεστω στο post της Michelle)

Βρε χαζουλικο (:tongue: :teasing: ) οι Θανατοφαγοι ειναι οι Death Eaters (οι πιστοι του Βολντερμορτ) Οι Dementors ειναι οι φρουροι του Αζκαμπαν (που δεν θυμαμαι τωρα πως μεταφραστηκαν)

Παντως η μεταφραση νομιζω οτι γενικα ειναι πολυ καλη! ;) Εχω διαβασει και συνεντευξη της μεταφραστριας και κατανοω ποσο δυσκολη ειναι η δουλεια της.
Για περισσοτερα...μολις τελειωσω την εργασια μου! :D

EDIT:Το θυμηθηκα! Dementors = Παραφρονες

Oυωχ δίκιο έχεις :redface: Μου αρέσει που ήθελα να κάνω και την έξυπνη :redface: Πωπωω χρειάζομαι ταχύρυθμα σεμινάρια Χάρι Πότερ για να δω το 4! Τα έχω ξεχάσει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Kαλημερα dooo!:)
Nα σε ρωτησω εδω η σε αλλο θεμα;:P

Ποσες ταινιες με την ΗΡ...εμ...τον ΗΡ εχουν βγει και μπορεις να τις κατονομασεις;
Μπορω να τις βρω και εγω αλλα παραλληλα θελω να μου πεις μια και την γνωμη σου για την καθεμια,καθως σε βλεπω οτι τον λατρευεις και μου αρεσει να με ενημερωνουν ενημερωμενες γυναικες σαν και εσενα :P

Να τα δω ολα με την σειρα ή μπερδεμενα,τι με προτεινες σε λεω;:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σες να πεις οτι ιγού ζεν ιμι ενημελωμένη γυναίκα περι HP? :( Με πληγώνεις τώρα :'(

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Δεν ειδα οτι ησουν μεσα,πεταχτηκες στα ξαφνικα!!!Νομιζα οτι πηγες για υπνο καλε...δεν ειχα καμια τετοια προθεση :(
Γραψε μου και εσυ τοτε την αποψη σου για τις προηγουμενες ταινιες,αν δεν σου κανει κοπο,για να εχω μια καλυτερη αποψη πριν τις δω ολες μαζι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Kαλημερα dooo!:)
Nα σε ρωτησω εδω η σε αλλο θεμα;:P

Ποσες ταινιες με την ΗΡ...εμ...τον ΗΡ εχουν βγει και μπορεις να τις κατονομασεις;
Μπορω να τις βρω και εγω αλλα παραλληλα θελω να μου πεις μια και την γνωμη σου για την καθεμια,καθως σε βλεπω οτι τον λατρευεις και μου αρεσει να με ενημερωνουν ενημερωμενες γυναικες σαν και εσενα :P

Να τα δω ολα με την σειρα ή μπερδεμενα,τι με προτεινες σε λεω;:P :D

με πειράζεις τώρα, το διαισθάνομαι :P:P:P

ζε με νοιάζει, αφού είναι για ιερό σκοπό (ακα χάουρι), θα στις πω:
HP και η φιλοσοφική λίθος
ΗΡ και η κάμαρα με τα μυστικά
ΗΡ και ο αιχμάλωτος του Αζκαμπάν
ΗΡ και το κύπελλο της φωτιάς

Υπάρχουν επίσης άλλα δύο βιβλία: HP και το τάγμα του φοίνικα, ΗΡ και ο ημίαιμος πρίγκηπας. Ταινίες ακόμα γιοκ. Να πάρουν και μια ανάσα τα παιδιά...
Επίσης έχουν βγει και 2 βιβλία ον δε σάιντ, quidditch through the ages, fantastic beasts and where to find them (και καλά schoolbooks).

Πάμε PSII, νι :panwkatw:
Μόλις βγήκε και το goblet οf fire :clapup::clapup::clapup: έχω παίξει τα προηγούμενα τρία, ωραία ήταν.. στο τρίτο μάλιστα, εκτός από τον χάουρι μπορεί να παίξει κανείς και σαν ερμιόνη ή ρον:jumpy:
και τέλος, πήρα και το quidditch game, και παίζω seeker:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
...και δε σου απάντησα στη βασική ερώτηση...θα τα δεις όλα.. ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ!!! έχει λογική συνέχεια η ιστορία, και πολλά πράγματα εξηγούνται καθώς περνάνε τα χρόνια..ε..τα βιβλία, άι μιν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ!!!Οχι βρε,γιατι να σε πειραξω,με νοιαζει απλα ειπα να σε ρωτησω λιγο με πλακιτσα...ξερω οτι εισαι χαρουμενο κοριτσι! :D

Το μονο που δεν περιμενα απο σενα ηταν να μου γραψεις τα ονοματα των ταινιων στα ελληνικα :P Δεν πειραζει,σημασια εχει οτι πηρα την εικονα κ ετσι θα ξερω τι πρεπει να κανω !

Καλα για βιβλια δεν εχω χρονο να διαβασω,εδω με το ζορι προλαβαινω τα πολυ πιο σημαντικα!! :P

Oσο για την Ερμιονη,την ειδα πριν απο λιγες ωρες για πρωτη φορα...
Απιστευτο το μικρο το αγγλακι!!!:jumpy: Μπραβο τι βγαζει το νησι...υπεροχη μπορω να πω!!:panwkatw:
Ακου εκει 15.5 χρονων :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top