Τα αδέρφια μας

Πόσα αδέρφια έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • 1

  • 2

  • 3+

  • Κανένα

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πολλοί άνδρες δεν είναι εκδηλωτικοί, ακόμα και κοντινοί συγγενείς μας...
Άν κάποιος σε αγαπάει και σε νοιάζεται, θα στο δείξει όταν χρειαστεί, πίστεψέ με :)

Συμφωνώ με FaniFox και το λέω εκ πείρας.Συνήθως δεν είμαι καθόλου εκδηλωτικός,αλλά όταν χρειαστεί το δειχνουμε.:)

Εγώ έχω εναν αδερφό δίδυμο.Δε μοιάζουμε καθόλου.Απο μικροί τα πηγαίναμε μια χαρά.Βέβαια είχαμε τους καυγάδες μας , αλλά πάντα τους λύναμε σύντομα.:P
Δυστυχώς οι δρόμοι μας έχουν χωρίσει εδώ και χρόνια και δεν μπορώ να τον βλέπω κάθε μέρα.Μιλάμε τακτικά στο τηλέφωνο και για κακή του τύχη θα φάει στη μάπα μέσα στις διακοπές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoylitos

Νεοφερμένος

Η annoylitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ειμαι πολυ απογοητευμενη....ενω θα ηθελα με την αδερφουλα μου να εχω μια πολυ καλη σχεση..οι σχεσεις μας ειναι αθλιες...ειναι μικροτερη κατα 5 χρονια παει γυμνασιο...ειναι μονιμος θλιμενη εχει μανια με τους Tokyo hotel ακουει καταθληπτικα τραγουδια....η διαθεση της ειναι λιγακι emo...μου μιλαει συνεχως αποτομα ενω δεν της εχω κανει κατι κακο...συνεχως προσπαθω να την πλησιασω κι αυτη ξανα τα ιδια..!!!ειλικρινα παρακαλω αυτο να αλλαξει..θα θελα πολυ να ειχα μια αδερφη που να νοιαζοταν για μενα,να καναμε παρεουλα κι οχι να κλειδονετε η καθεμια στο δωματιο της κ να μην μιλαμε!!! ελπιζω να ειναι μονο της ηλικιας κ να περασει...κλαιω τωρα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ειμαι πολυ απογοητευμενη....ενω θα ηθελα με την αδερφουλα μου να εχω μια πολυ καλη σχεση..οι σχεσεις μας ειναι αθλιες...ειναι μικροτερη κατα 5 χρονια παει γυμνασιο...ειναι μονιμος θλιμενη εχει μανια με τους Tokyo hotel ακουει καταθληπτικα τραγουδια....η διαθεση της ειναι λιγακι emo...μου μιλαει συνεχως αποτομα ενω δεν της εχω κανει κατι κακο...συνεχως προσπαθω να την πλησιασω κι αυτη ξανα τα ιδια..!!!ειλικρινα παρακαλω αυτο να αλλαξει..θα θελα πολυ να ειχα μια αδερφη που να νοιαζοταν για μενα,να καναμε παρεουλα κι οχι να κλειδονετε η καθεμια στο δωματιο της κ να μην μιλαμε!!! ελπιζω να ειναι μονο της ηλικιας κ να περασει...κλαιω τωρα:(

Σιγουρα ειναι της ηλικιας... και σιγουρα νοιαζεται, δεν θα ηθελε να παθεις κατι... ομως τα παιδια σ'αυτη την ηλικια δεν σκεφτονται τι νιωθουν οι γυρω τους, αν τους πληγωνουν με αυτα που κανουν, ουτε νιωθουν την ευθυνη που αποκτας σιγα σιγα και θελεις να κανεις τους δικους σου ανθρωπους να νιωθουν καλα και να τους στηριζεις. Οποτε ντοντ γουορι, σοου ματς XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ειμαι πολυ απογοητευμενη....ενω θα ηθελα με την αδερφουλα μου να εχω μια πολυ καλη σχεση..οι σχεσεις μας ειναι αθλιες...ειναι μικροτερη κατα 5 χρονια παει γυμνασιο...ειναι μονιμως θλιμμενη εχει μανια με τους Tokyo hotel ακουει καταθληπτικα τραγουδια....η διαθεση της ειναι λιγακι emo...μου μιλαει συνεχως αποτομα ενω δεν της εχω κανει κατι κακο...συνεχως προσπαθω να την πλησιασω κι αυτη ξανα τα ιδια..!!!ειλικρινα παρακαλω αυτο να αλλαξει..θα θελα πολυ να ειχα μια αδερφη που να νοιαζοταν για μενα,να καναμε παρεουλα κι οχι να κλειδονετε η καθεμια στο δωματιο της κ να μην μιλαμε!!! ελπιζω να ειναι μονο της ηλικιας κ να περασει...κλαιω τωρα:(
:bigarmhug
δεν ξέρω αν θα σε κάνει να νιώσει καθόλου καλύτερα αλλά οι σχέσεις μου με την αδελφή μου ήταν ακριβώς έτσι όταν είχαμε τις ίδιες ηλικίες με εσάς(είναι 5 χρόνια μεγαλύτερη από μένα)), αν και στα...νιάτα μου δεν είχαμε "συμπεριφορές emo", με θεωρούσαν απλώς "δύσκολο παιδί" [:P] . Πήρε κάποιο χρόνο βέβαια να έρθουν στην κατάσταση που είμαστε σήμερα [που ειλικρινά δεν ξέρω τι θα έκανα αν δεν την είχα!] αλλά όταν ήμαστε 13 με 18 την "απερριπτα" συνεχώς παρά τις πολλές προσπάθειες που έκανε να με προσεγγίσει.
Μάλλον είναι της ηλικίας. Σίγουρα στο μέλλον θα είναι όλα καλύτερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έεε...,
Εγώ έχω 3 αδέλφια και είμαι η μικρότερη:D

  • Αδελφή [10 χρόνια μεγαλύτερη]. Πάντα ήταν το πρότυπό μου. Τα πηγαίνουμε πολύ καλά αν και υπάρχει μεταξύ μας ένα "χάσμα γενεών". Μου μιλάει, επιφανειακά πάντα, για τα δικά της, ενώ εγώ δε λέω τίποτα:D Εννοείται ότι τσακωνόμαστε καθημερινά αλλά ποιος δεν τσακώνεται μαζί μου?:whistle:
  • Αδελφός [8 χρόνια μεγαλύτερος]. Δεν είχαμε ποτέ ιδιαίτερο δέσιμο, σε επίπεδο πέρα από το αδελφικό. Ωστόσο υπάρχει θαυμασμός από μένα και ενδιαφέρον απ'αυτόν. Λίγοι τσακωμοί, περισσότερη διασκέδαση:P
  • Αδελφός [6 χρόνια μεγαλύτερος]. Εδώ τι να πω, χάλια κατάσταση. Είναι να μην διασταυρωθούν οι ματιές μας. Έχουμε κάνει ηρωικούς καυγάδες που κρατούσαν μήνες. Πολέμους πραγματικούς με απώλειες. Με τον καιρό, έμπλεκαν οι παρέες μας, πηγαίναμε στα ίδια μέρη. Τελευταία είμαστε πιο ήρεμα κυρίως γιατί δεν προκαλούμε ο ένας τον άλλον. "Μακριά κι αγαπημένοι...":)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Έχω 1 αδελφό κατά 8 χρόνια μεγαλύτερό μου...
Μοιάζουμε απίστευτα πολύ στην φάτσα και έχουμε πολλά κοινά στον χαρακτήρα μας!

Πάντα είμασταν τρυφεροί ο ένας στον άλλον...τώρα που έχουν μπεί γαμπροί και νύφες όμως ... ... ... έχουμε ψιλό απομακρυνθεί ... αλλά η σχέση δεν χαλάει με τπτ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Utopia

Νεοφερμένος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγω εχω εναν αδελφο 3 χρονια μικροτερο απο εμενα.Εινα ο,τι καλυτερο εχω τον υπεραγαπαω και αυτος το ιδιο.Τσακωνομαστε πολυ σπανια αλλα τα βρισκουμε αμεσως.Ειναι σαν αγγελος και δεν μπορω να του κρατησω κακια!!!!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1970

Νεοφερμένος

Η nefeli1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εχω 3 αδερφες
οι δυο μεγαλυτερες
και η μια 18 μηνες μικροτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
έχω ένα αδελφό 30 , μία αδελφή 28 και ένα αδελφό 13 τους αγαπάω όλους υπερβολικά βέβαια τσακωνόμασταν όταν είμαστε μικρά αλλά τώρα είμαστε πολύ δεμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART5949

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
έχω μια αδελφή και έναν αδελφό που είναι μικρότεροι από μένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anonumos

Νεοφερμένος

Ο anonumos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εχω ενα αδερφο 4 χρονια μεγαλυτερο μου και εχουμε αρκετα καλη σχεση μεταξυ μας και μια αδερφη που ειναι 17 χρονια μικροτερη μου και εχω και με την αδερφη μου αρκετα καλες σχεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα μικρότερο αδερφό (ετεροθαλή), για την ακρίβεια πολύ μικρότερο μου αφού είναι μόλις 5!:)

Μου 'χει πάρει κυριολεκτικά τα μυαλά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
'Eχω μικρότερη αδερφή που τώρα θα μπει Α λυκείου και έναν μικρότερο αδερφό που θα πάει Α Γυμνασίου...
καθότι μένω και σπουδάζω σε άλλη πόλη τους βλέπω μια φορά στις δυο βδομάδες..ο αδερφός μου όλη μέρα παίζει,η αδερφή μου είναι πιο κλεισμένη στον εαυτό της...κι αυτό με στεναχωρεί. :( αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Δεν έχω αδέρφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Έχω Μια τρελή αδελφή Dj ψωνάρα. 34 χρονων.
Έχω ένα Αδελφό παντρεμένο 33 και έχει 2 κοριτσάκια 8,7 ετών και ένα αγοράκι μωρό 3 μηνών...
Το γιαβρί μου θα το βαπτίσω εγώ με την αδελφή μου.. :D
:P
Τους αγαπώ πολύ όλους.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teddy bear

Νεοφερμένος

Η teddy bear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
με την αδερφή μου εχουμε 8 χρόνια διαφορά...αυτή είναι η μικρή δηλαδή. την λατρεύω και την αγαπάω πάρα πάρα πολύ. είμαστε μακρια όμως και μου λίπει. μ' αρέσει να την προσέχω και να της πάρω πολλά πολλά δωράκια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω εχω μια αδελφουλα 6 χρονια μικροτερη μου. Παει τωρα 1η Γυμνασιου.

Σαν αδελφια ειμαστε πολυ δεμενα μεταξυ μας, και παρόλο που ειναι μικρη μιλαμε για διαφορα σοβαρα θεματα πχ Θρησκεια, πολιτικη κτλ κτλ. Την αγαπω πολυ και γενικα τα παμε πολυ καλα μεταξυ μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εχω μια αδελφή μεγαλύτερη 5 χρόνια, παντρεμένη με ένα γιο 15 χρ. Δεν ταιριάζουμε σαν χαρακτήρες, αλλά και να μαλώσουμε πάλι μιλάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina1994

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγω εχω εναν αδελφο στα 16 και γινεται στο σπιτι ο χαμος !!Μερικες φορες τον λατρευω αλλες τον μισω !!Ειμαστε διαφορετικοι στα παντα δεν εχουμε τιποτα κοινο σαν χαρακτηρες ,αλλα τον αγαπω και δεν μπορω να το αλλαξω !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Εγω εχω αλλα τρια αδελφια δυο αγορια και ενα κοριτσι και ειμαστε αρκετα δεμενοι μπορω να πω σαν οικογενεια,τουs αγαπω ολουs το ιδιο αλλα εχω μια παραπανω αδυναμια στο μικροτερο μου αδελφο και ειμαι ιδιαιτερα υπερπροστατευτικοs μαζι του.Αυτο που ευχομαι ειναι να εξακολουθησουμε να ειμαστε ολοι μαζι για πολλα πολλα ακομα χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top