[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οχι, αλλα ειναι αναγκαιο κακο.
Επισης νομιζα οτι μιλαμε για μπανιο και θαλασσες, γιατι στο σεκσακι τιιιι πειραζει να χει βγει λιγο το μπικινι, ε? :angel:

(xeloou to topic λεει [ΓΥΝΑΙΚΕΣ] μπροστα, τι θετε εδω μεσα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Τις αφαιρώ με το silk - epil.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χαρ χαρ... ;)
Νι, νταξ, θέλει απλά να μην το σκέφτεσαι. Εγώ δεν τα καταφέρνω τόσο, γιατί με τσαντίζει να νιώθω ότι υπάρχει αυτή η σκιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ξυραφι, χου χουυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
ε δίκιο έχει, σιγά μην παιδεύομαι! ψεκάστςε, σκουπίστε, τελειώσατε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ερώτηση:
Τι κάνετε με το μπικίνι αυτές τις απαίσιες μέρες που αρχίιιζουν να βγαίνουν οι τρίχες, κοκκινίζει το δέρμα, ψιλοφαίνονται... αλλά δεν αφαιρούνται ακόμα;;
σίγουρα όχι τη στάση sharon stone:P:P

κατσ μαρή με σταυρωμένα πόδια κι εσύ...:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Είναι όμως καλοκαίρι και πρέπει να αερίζεσαι doo μου !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΛΟΛ θα πνιγώ καλέ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τις αφαιρώ με το silk - epil.;)


Δεν πεθαίνεις στον πόνο; :worry:


Εγώ ξουράφι γιατί δυστυχώς δεν πάω για μπάνιο μόνο με την σχέση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για μένα το ξουράφι απαγορεύεται, το δέρμα μου γίνεται χάλια... :(
Αλλά ααααν χρειαστεί, σιλκ επίλ. Αντέχω...
Δε θέλω όμως κάθε φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Δεν πεθαίνεις στον πόνο; :worry:

Όχι γιατί το χρησιμοποιώ χρόνια και πια το έχω συνηθίσει, ελάχιστες φορές έχω χρησιμοποιήσει ξυράφι.


Για μένα το ξουράφι απαγορεύεται, το δέρμα μου γίνεται χάλια... :(

Και σε εμένα συμβαίνει το ίδιο! Άσε που πρέπει να ξυρίζομαι μέρα παρά μέρα, ειδικά το καλοκαίρι.
Πάντως σε εμένα το silk - epil είναι αποτελεσματικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraidoula08

Νεοφερμένος

Η Neraidoula08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γνωρίζει καμια σας κάποια καλή αισθητικό εδώ Αθήνα; ενδιαφέρομαι για αποτρίχωση με κερί στα πόδια, όσον αφορά το "μουστάκι" βρε κορίτσια τι μπορώ να κάνω;;;;;;:( όχι ότι είναι και τόσο έντονο και φαίνεται αλλά έχω κόλλημα να το αφανίσω:/:

λέτε να αρχίσω να χρησιμοποιώ κι εγώ silk - epil μηχανούλα για τα ποδαράκια; αμαν πια με αυτο το ξυράφι... απλά δεν την έχω συνηθίσει..θα μου ερεθιστεί το δέρμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
εξαρταται που μενεις! Πες περιοχη να βοηθησεις!

εμενα το silk epil μου εχει κανει ζημια...ειναι και το δερμα μου βεβαια... παθαινω θυλακητιδα και το silk epil ειναι χειροτερο και απο το ξυραφι και απο το κερι :devil:. Γι'αυτο σκεφτομαι απο Σεπτεμβρη να ψαξω λιγο το laser. Εχετε καμια ιδεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
όσον αφορά το "μουστάκι" βρε κορίτσια τι μπορώ να κάνω;;;;;;:( όχι ότι είναι και τόσο έντονο και φαίνεται αλλά έχω κόλλημα να το αφανίσω:/:
Κερί ή ξάνθυντική (ειδική για πρόσωπο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraidoula08

Νεοφερμένος

Η Neraidoula08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ευχαριστώ Κατερίνα και Michelle για την άμεση απάντηση.
Βασικά ξανθυντική που γίνεται σε ειδικο; σορι αλλα δεν εχω ιδεα απο αυτα ειμαι παντελως ασχετη.

Κατερινα μενω περιοχη Ζωγραφου.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον....χρησιμοποιησε καλυτερα κερι αποτριχωσης, τλχ αποδυναμωνει την τριχα, ενω η ξανθυντικη και ειδικα στο προσωπο ειναι καταστροφη...την κανει πιο δυνατη....ειναι σαν να την "θρεφει"...
Θα σου ελεγα καλυτερα να αποφυγεις τις ξανθυντικες κρεμες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Περνούσα κι είπα να πω μια καλησπέρα, αλλά βλέπω οτι συζητάτε για τρίχες!!! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και απλα καταφερες να κανεις ενα οφφ τοπικ ποστ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Σορυ αλλα για Ζωγραφου δεν ξερω να σου πω. Οσο για τις ξανθυντικες θα συμφωνησω με Νεραϊδα. Αν θελεις σωνει και ντε να κανεις κατι με το μουστακι κανε κερι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraidoula08

Νεοφερμένος

Η Neraidoula08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
okay κορίτσια σας ευχαριστώ :) ότι κι αν δοκιμάσω θα σας ενημερώσω για τις εξελίξεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top