Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Νομιζω οτι υπαρχουν αππς που το κανουν αυτο. Τουλαχιστον στην αρχη ειχα σιγουρα δει. Ισως δεν δουλευουν καλα και γιαυτο δεν εχουν πιασει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ίου, ελπίζω να μη διαδοθούν... Αλλιώς θα κλείσω κι εκεί το λογαριασμό μου, τσίρκο τα κάναμε τα προφίλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Καλέ έχει να βάλεις μουσική απλά δεν είναι ας πούμε σαν το hi5 στο οπόιο με το που πατάς για να εμφανιστεί το προφίλ ακούγεται κάποιο τραγούδι το οποίο ενιγούει, είναι εκνευριστικότατο..:/:

Στο facebook, έχει πολλά apps και τα περισσότερα είναι και καλά για να βάλεις απο ένα μόνο τραγούδι έως και πολλά, ιφ γιου νοου γουατ αι μιν.

Πάντως και εγώ θα συμφωνήσω με την απόψη που ειπώθηκε κατα την οποία σε ορισμένα προφίλ ο καταιγισμός απο λογής λογής apps κάνει το προφίλ ορισμένων δυσανάγνωστο..αφού στο τέλος εκνευρίζομαι και φεύγω..:P
Πρέπει να αφιερώσεις κάποιο χρόνο να τα τοποθετήσεις σωστά πάντως..εγώ δηλαδή ακολουθώ πιστά αυτήν την τακτική γιατί μου αρέσει να είναι συμμαζεμένα και όμορφα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναααα σας πω παιδάκια...

Έχει βάλει κανείς ένα app που λέγεται "gomenakia"???

Με έχουν "τσακίσει" στα Invite ένας σωρός από τα contacts μου [και μη μου πείτε να ... αλλάξω contact :P] και αναρωτιέμαι... είναι τόσο καλό και το βάζει όλος ο κόσμος??? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όχι είναι μία βλακεία βασικά :P

Σου στέλνουν και καλά ηθοποιούς, μοντέλα, αθλητές κλπ.

Εμένα ο Γιώργος μου έστειλε έναν "Τόκο"... Ποιος στο καλό είναι αυτός, ξέρετε μήπως; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτος που αγγιζει την τελjειοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ναααα σας πω παιδάκια...

Έχει βάλει κανείς ένα app που λέγεται "gomenakia"???

Με έχουν "τσακίσει" στα Invite ένας σωρός από τα contacts μου [και μη μου πείτε να ... αλλάξω contact :P] και αναρωτιέμαι... είναι τόσο καλό και το βάζει όλος ο κόσμος??? :P:P
Εγώ πάντως μπήκα σήμερα να δεχτώ κάτι friend requests και επί τη ευκαιρία έκανα block διάφορα applications με ηλίθια ονόματα από τα οποία είχα γεμίσει invites :P

Ειδικά με αυτό το "sell your friends" (ή κάπως έτσι) είχα γεμίσει, έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Εγώ πάντως μπήκα σήμερα να δεχτώ κάτι friend requests και επί τη ευκαιρία έκανα block διάφορα applications με ηλίθια ονόματα από τα οποία είχα γεμίσει invites :P

Ειδικά με αυτό το "sell your friends" (ή κάπως έτσι) είχα γεμίσει, έλεος!

Friends for sale! Ήσουν το pet μου!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είμαι ο μοναδικός που έχει 2 apps; Μάλιστα το ένα είναι το wall :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ έχω και το iBook κ το Where I've been. Μου τη δίνουν τα υπερφορτωμένα προφίλ. Κάνουν 5 ώρες να ανοίξουν κ μετά χάνεσαι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ατελείωτα αυτά τα applications, όλο block κάνω και όλο μου στέλνουν και νέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Στο word challenge παντως μην κανετε τον κοπο, σας εχω 8)


Μουαχαχαχαχα...Για ρίξε μια ματιά στον πίνακα των σκορ. :D :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι άλλα applications.


Ήμαρτον.


Δε με νοιάζει να δω ποιά σοκολάτα είμαι και αν πάω στο περίπτερο δε θα σου πάρω κάτι γιατί δε με νοιάζει, αν θες να πας μόνος σου.



ΑΜΑΝ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δε με νοιάζει να δω ποιά σοκολάτα είμαι και αν πάω στο περίπτερο δε θα σου πάρω κάτι γιατί δε με νοιάζει, αν θες να πας μόνος σου.

:laugh:--------> :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZefiroS

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Για τους χρήστες του facebook ρίξτε μια ματιά εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Για τους χρήστες του facebook ρίξτε μια ματιά εδώ.
Καλά αυτά οι περισσότεροι ενημερωμένοι χρήστες τα ξέρουν ήδη.
Τώρα, εγώ έχω το real name μου στο facebook, αλλά σχεδόν όλους τους friends μου εκεί τους ξέρω και in real life, κάποιους τους γνώρισα μέσω του facebook μάλιστα. Τώρα για τους "αδιάκριτους" έχω λόγο να μην ανυσυχώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Καλά αυτά οι περισσότεροι ενημερωμένοι χρήστες τα ξέρουν ήδη.
Τώρα, εγώ έχω το real name μου στο facebook, αλλά σχεδόν όλους τους friends μου εκεί τους ξέρω και in real life, κάποιους τους γνώρισα μέσω του facebook μάλιστα. Τώρα για τους "αδιάκριτους" έχω λόγο να μην ανυσυχώ.

Μία από τα ίδια...Τώρα να σου πω κόσμο απο το fb δεν έχω γνωρίσει...Και απορρίπτω όσους μου κάνουν friend request και δεν τους γνωρίζω...Άσε καλύτερα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σήμερα λοιπόν στον καφέ το συζητούσαμε αυτό το θέμα (του facebook Ντε :P) και σκέφτομαι να κάνω κι εγώ λογαριασμό.
Το θέμα είναι ότι σκέφτομαι να τον κάνω με ονοματεπώνυμο μπας και βρω κι εγώ τους παλιούς μου συμμαθητές που τους έχω χάσει γμτ :(
Οι απόψεις διίστανται για λόγους επικινδυνότητας....
εσάς η γνώμη σας ποια είναι? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top