Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Thief 3 Deadly Shadows
Μακράν το καλύτερο παιχνίδι που έχω παίξει έως τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το Adventure/RPG Bubble Bubble
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
να χαίρεσαι π θυμάμαι κ τοσα μάτιαμ
ήμουν 11 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
αν και δεν πολυπαίζω μπορώ να πω με σιγουριά
rome total war
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
να χαίρεσαι π θυμάμαι κ τοσα μάτιαμ
ήμουν 11 :redface:
Ήμουν..... 5. :redface:

Άσχημο κάψιμο με τον πατέρα μου με δαύτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω με την αδερφη μου (αχρηστη... ποτε δεν το τερματισαμε...) και με την ξαδερφη μου (ε επρεπε με καπιων να το τερματισω...)
Τωρα ηλικια... αφηστε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael925508

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εδώ και πολύ καιρό το Battle For Middle Earth 2, Το WOW DOTA και το Assassins creed, αν και δεν παίζω πολύ συχνά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ
τι πορωση επαθα με αυτο το τρειλερ. Ηταν 3 σε 1.
Πρωτον εμαθα οτι θα βγει το Sacred 2: Fallen Angel.
Δευτερον το παιχνιδι αυτο θα εχει σπεσιαλ performance απο τους Blind Guardian εαν τελειωσεις μια quest.
ΤΡΙΤΟΝ οι Blind Guardian εβγαλαν νεο γαματο κομματι για τη συνεχεια ενος απο τα αγαπημενα μου video games:clapup::clapup::clapup:

ΑΥΤΟ θα ειναι το φρεσκοτερο αγαπημενο μου videogame :D
Ιδου το τρειλερ https://www.gametrailers.com/player/33308.html
Comming September 2008 xD

Edit:Ειμαι οφ τοπικ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιργξνεο

Νεοφερμένος

Ο αιργξνεο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
για πολύ καιρο το battle for middle earth 2. αλλά ειναι απίστευτα ε8ιστικό. τώρα διόρθωασα ένα bug που είχε το nba live 08 και έχω πορωθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
World of Warcraft, Diablo I & II και άντε να βγει και το ΙΙΙ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Diablo I & II και άντε να βγει και το ΙΙΙ. :D


Αααχ.... Πως θα περασει ενας χρονος;... Και μετα θα ειμαι και τριτη λυκειου.... Ααααααχ....
Και εχει και αυτα τα γραφικα... κατστρεψανε λιγο την ατμοσφαιρα, αλλα δεν πειραζει.... Αρκει που θα βγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Warcraft III RoC και TFT μόνο online σε battle.net και garena, dota, starcraft, WoW παλίοτερα, μέχρι πριν βγει το TBL (περίπου τότε πούλησα το tauren druid μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georges5773

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
counter και dota
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SustaineD

Νεοφερμένος

Ο SustaineD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ένα ήταν το game με το οποίο έπαθα την πλάκα της ζωής μου.
Gothic I
Όταν βγήκε πριν απο 3-4 χρόνια ήταν ενα game το οποίο ήταν ένα single action/RPG με μοναδικό interactivity (διαδραστικότητα για τους ελληνομαθείς :)) ,τόσο μοναδικό ,ζωντανό και ατμοσφαιρικό που θα τολμούσες να το χαρακτηρίσεις single player -MMORPG.
Ήταν το μόνο game που με ανάγκασε να ξενυχτίσω κυριολεκτικά πάνω απο το PC με τον συγκάτοικο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι οπαδός του Total war. Το καλύτερο παιχνίδι στρατηγικής που υπάρχει. Έχω παίξει το Rome, το Barbarian invasion, το Medieval 2 και το Crusades! Όλα είναι υπέροχα. Στους λάτρεις της ιστορίας και της στρατηγικής το συνιστώ ανεπιφύλακτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι οπαδός του Total war. Το καλύτερο παιχνίδι στρατηγικής που υπάρχει. Έχω παίξει το Rome, το Barbarian invasion, το Medieval 2 και το Crusades! Όλα είναι υπέροχα. Στους λάτρεις της ιστορίας και της στρατηγικής το συνιστώ ανεπιφύλακτα!
Πολύ καλά όλα! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Προσωπικά μου αρέσει το Call Of Duty, αν και δεν παίζω πολύ πια. Το No4 θέλω να παίξω να δω πως είναι.. αλλά σαν το 1ο δεν νομίζω να είναι.. Νο1 ftw!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manson_marilyn

Νεοφερμένος

Ο manson_marilyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το απόλυτο game το world of warcraft:wrath of the lich king παίζω εδώ και 2 μήνες και το συνυστώ ανεπιφύλακτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Φοβερό παιχνιδάκι είναι το age of mythology. Ωραία γραφικά και ποικιλία εξοπλισμού. Ακσίζει να ασχοληθεί κανείς μαζί του.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top