Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 256)
  • Είχα ορμές (sic)

    Ψήφοι: 30 11.7%
  • Ήμουν πολύ ερωτευμένος/η και ήθελα να έρθουμε πιο κοντά

    Ψήφοι: 49 19.1%
  • Από περιέργεια

    Ψήφοι: 16 6.3%
  • Δεν ήθελα να είμαι άλλο παρθένος/α

    Ψήφοι: 16 6.3%
  • Για να μην με παρατήσει/Επειδή με είχε πρήξει

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • Γιατί είχαν κάνει όλοι μου οι φίλοι/Γιατί ήταν cool

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Ήρθε μόνο του, ήταν η στιγμή τέτοια

    Ψήφοι: 71 27.7%
  • Δεν ήθελα να χάσω την ευκαιρία

    Ψήφοι: 5 2.0%
  • Δεν έχω κάνει ακόμα σεξ

    Ψήφοι: 64 25.0%

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κρίμα να μη έχεις γνωρίσεις από παλιά!:redface:
:P


υγ: απλά σε παραδέχομαι.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κρίμα να μη έχεις γνωρίσεις από παλιά!:redface:
:P


υγ: απλά σε παραδέχομαι.-

Θές να σου πώ ένα μυστικό, όταν φτάσεις σε εκείνη την στιγμή τίποτα δεν είναι μαγευτικό, λές τι βλακεία έκανα και δεν πηγα πιό νωρίς με τον άνθρωπο μου, είμουν μαζί του 4 χρόνια και δεν έκανα τίποτα μαζί του, όταν παντρέυτηκα κατάλαβα πόσο λάθος είμουν, όχι ότι είναι κακό να είσαι παρθένα την πρώτη νύκτα του γάμου, αλλα γιατί φοβόσουν ακόμα και τον άνθρωπο που σαγαπάει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ήθελα να έρθω πιο κοντά με την κοπέλα μου. Πίστευω ότι είμαι από τους λίγους άντρες που είχαν τη πρώτη τους εμπειρία γι' αυτό το λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ήθελα να έρθω πιο κοντά με την κοπέλα μου. Πίστευω ότι είμαι από τους λίγους άντρες που είχαν τη πρώτη τους εμπειρία γι' αυτό το λόγο.
Γιατί οι άλλοι με τι ήθελαν να έρθουν κοντά;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Γιατί οι άλλοι με τι ήθελαν να έρθουν κοντά;:redface:
Δεν κατάλαβες τι εννοώ μάλλον... Οι περισσότεροι 17χρόνοι (ηλίκια που έκανα sex), τουλάχιστον αυτοί που εγώ γνώριζα, έκαναν sex κυρίως για την εμπειρία ή για να φανούν ανώτεροι από άλλους που δεν είχαν κάνει ή από ορμές. Εμένα το να κάνεις sex χωρίς να νιώθεις τίποτα για το ατόμο που είστε μαζί μου φαίνεται τελείως κάφρικο και ανώριμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν κατάλαβες τι εννοώ μάλλον... Οι περισσότεροι 17χρόνοι (ηλίκια που έκανα sex), τουλάχιστον αυτοί που εγώ γνώριζα, έκαναν sex κυρίως για την εμπειρία ή για να φανούν ανώτεροι από άλλους που δεν είχαν κάνει ή από ορμές. Εμένα το να κάνεις sex χωρίς να νιώθεις τίποτα για το ατόμο που είστε μαζί μου φαίνεται τελείως κάφρικο και ανώριμο.
Οκ!!! Τώρα σε κατάλαβα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
:redface::redface::redface:
Εγώ φυσικά δεν έχω κάνει ακόμη γιατί είμαι πολύ πολύ μικρός. Και μπερδεμένος. Παλιά άκουγα ότι οι πατεράδες πηγαίνουν τα παιδιά τους σε "ιερόδουλες" για να τα κάνουν "άντρες". Είναι αλήθεια αυτό; Εγώ φυσικά ντρέπομαι να πάω με τον πατέρα μου σε τέτοια μέρη. Από την άλλη σκέφτομαι ότι αν η πρώτη φορά που θα κάνω σεξ είναι με την κοπέλα μου, δε θα ξέρω τι να κάνω!
Και πιστεύω ότι θα έκανα σεξ επειδή θα ήμουν ερωτευμένος και θα ερχόταν την κατάλληλη στιγμή.....:hmm::redface:

Kαι μην περάσετε το post για αλλόκοτο, ανησυχίες έχω αν και μπορεί να είναι νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:redface::redface::redface:
Εγώ φυσικά δεν έχω κάνει ακόμη γιατί είμαι πολύ πολύ μικρός. Και μπερδεμένος. Παλιά άκουγα ότι οι πατεράδες πηγαίνουν τα παιδιά τους σε "ιερόδουλες" για να τα κάνουν "άντρες". Είναι αλήθεια αυτό; Εγώ φυσικά ντρέπομαι να πάω με τον πατέρα μου σε τέτοια μέρη. Από την άλλη σκέφτομαι ότι αν η πρώτη φορά που θα κάνω σεξ είναι με την κοπέλα μου, δε θα ξέρω τι να κάνω!
Και πιστεύω ότι θα έκανα σεξ επειδή θα ήμουν ερωτευμένος και θα ερχόταν την κατάλληλη στιγμή.....:hmm::redface:

Kαι μην περάσετε το post για αλλόκοτο, ανησυχίες έχω αν και μπορεί να είναι νωρίς.
Kαλά κάνεις, μη μασάς, όταν έρθει η στιγμή θα δεις πως θα είναι καλύτερα.;)


Και το άσχετο:
Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Τελείωσε ο καπνός.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
:redface::redface::redface:
Εγώ φυσικά δεν έχω κάνει ακόμη γιατί είμαι πολύ πολύ μικρός. Και μπερδεμένος. Παλιά άκουγα ότι οι πατεράδες πηγαίνουν τα παιδιά τους σε "ιερόδουλες" για να τα κάνουν "άντρες". Είναι αλήθεια αυτό; Εγώ φυσικά ντρέπομαι να πάω με τον πατέρα μου σε τέτοια μέρη. Από την άλλη σκέφτομαι ότι αν η πρώτη φορά που θα κάνω σεξ είναι με την κοπέλα μου, δε θα ξέρω τι να κάνω!
Και πιστεύω ότι θα έκανα σεξ επειδή θα ήμουν ερωτευμένος και θα ερχόταν την κατάλληλη στιγμή.....:hmm::redface:

Kαι μην περάσετε το post για αλλόκοτο, ανησυχίες έχω αν και μπορεί να είναι νωρίς.

1.Το ποστ σου είναι πολύ γλυκούλι κι αθώο :)
2.Το ιερόδουλες δεν θέλει "" :P


Στο θέμα μας:
Έκανα απο περιέργεια
σχετικά νωρίς (15 μισό)
με κάποιον 3 χρόνια μεγαλύτερο
που ήταν ο μεγάλος εφηβικός μου έρωτας
και ποτέ δεν το μετάνοιωσα
θα μπορούσα να περιμένω λίγο ακόμα
αλλά εκείνο το Σ/Κ έλειπαν οι γονείς μου απο το σπίτι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν ξέρω... Ίσως από περιέργεια, ίσως επειδή το ανέφερε μερικές φορές, ίσως επειδή ήταν η ώρα μου, ή ακόμα και λόγω της στιγμής. Δεν μου άρεσε καθόλου και μάλιστα δεν κατάλαβα γιατί γίνεται τόσος χαμός γύρω από αυτό το θέμα. Τελικά ίσως δεν ήμουν ακόμα έτοιμη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γιατί κάνατε σεχς πρώτη φορά?
...Έλα ντε!
Ομολογουμένως ήταν λάθος κίνηση,
Ήμουν ευτυχής στον κόσμο της Κουκουρούκου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Απο έρωτα.. :redface:.. και δν το μετάνιωσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Δεν ξέρω...[Ίσως από περιέργεια, ίσως επειδή το ανέφερε μερικές φορές, ίσως επειδή ήταν η ώρα μου, ή ακόμα και λόγω της στιγμής.] Δεν μου άρεσε καθόλου και μάλιστα δεν κατάλαβα γιατί γίνεται τόσος χαμός γύρω από αυτό το θέμα. Τελικά ίσως δεν ήμουν ακόμα έτοιμη. :redface:

Εγώ γιατί νιώθω τα ίδια με την κοπέλα?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Αλήθεια τί μετράει σαν σέξ στην δημοσκόπηση; Η συνουσία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αλήθεια τί μετράει σαν σέξ στην δημοσκόπηση; Η συνουσία;
Τι άλλο θα μπορούσε να είναι δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Σεξ νομίζω ότι ειναι κάθε πράξη γύρω απο το σεξ. Οπότε για να ψηφίσω με ακριβεια, ρωταω τι εννοεί ο θεματοθέτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ γιατί νιώθω τα ίδια με την κοπέλα?:redface:

Δεν είναι πάντα έτσι βρε... :)
Τις πρώτες φορές μέχρι να καταλάβεις τι και πώς, σου φαίνεται λίγο κάπως, νιώθεις άβολα, δεν σου αρέσει και πολύ. Με τον καιρό όμως γίνεται πολύ πιο ωραίο, ειδικά αν νιώθεις πράγματα για αυτόν/ην με τον/ην οποίο/α είσαι μαζί
. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σεξ νομίζω ότι ειναι κάθε πράξη γύρω απο το σεξ. Οπότε για να ψηφίσω με ακριβεια, ρωταω τι εννοεί ο θεματοθέτης

Όχι το σεξ είναι σεξ.
Τα άλλα υπάρχουν ένα σωρό λέξεις για να τα πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Α οκ. Πάντως , τώρα που το ξανασκέφτηκα, η απάντησή μου στη δημοσκόπηση παραμένει η ίδια σε κάθε περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δέσποινα6465

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα6465 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για να πω την αλή8εια η πρώτη μου φορά ηταν οδυνηρή γιατί είχα κάνει το λά8ος να πάω με έναν άν8ρωπο που στην τελική δεν ένιω8α τίποτα γι'αυτόν... Οπότε η πραγματικη "πρώτη" φορά που έκανα σεχ ήταν με ενα άλλο παιδί με το οποίο ένιωσα απίστευτα και πιστεύω ότι ηταν ο πιο μεγάλος μου έρωτας μέχρι τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top