Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,243 μέλη και 2,424,388 μηνύματα σε 75,698 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 298 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλγόριθμος επίλυσης λαβυρίνθου

trifyllenia

Νεοφερμένος

H trifyllenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H trifyllenia έγραψε: στις 16:06, 24-12-05:

Έχετε υπόψιν σας από το internet κάποιον "γνωστό" αλγόριθμο επίλυσης λαβυρίνθων?
Έχω μία σχετική εργασία γι'αυτό στη C αλλά όπως γνωρίζετε το Google είναι αχανές...
Θα ήταν ένα καλό βήμα για να ξεκινήσω at least
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:41, 24-12-05:

Παντως το google μου εδώσε αυτο το αποτελέσμα (-> http://tassadar.physics.auth.gr/~cha...gorithms/Maze/ )

Μοιάζει αρκέτα ενδιαφέρον , αλλά ειμαι σίγουρος οτι το έχεις δει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 18:19, 24-12-05:

Να αναπαραστήσεις το κάθε κελί σαν μια struct ο οποίος μεταξύ άλλων θα έχει ένα πίνακα int geitonika[3];

Ξεκίνα έτσι και τα μιλάμε.. χεχε
Παράθεση

trifyllenia

Νεοφερμένος

H trifyllenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H trifyllenia έγραψε: στις 16:57, 25-12-05:

Σας ευχαριστώ πολύ και τους 2.Οποιαδήποτε άλλη ιδέα ευπρόσδεκτη αν και ήδη με βοηθήσατε...
Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε: στις 01:40, 03-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Παντως το google μου εδώσε αυτο το αποτελέσμα (-> http://tassadar.physics.auth.gr/~chameleon/Algorithms/Maze/ )

Μοιάζει αρκέτα ενδιαφέρον , αλλά ειμαι σίγουρος οτι το έχεις δει
Πώς δεν το σκέφτηκα νωρίτερα?!Ο τυπάς έμενε κοντά στο σπίτι μου όταν ήταν Λάρισα και είχε αποκτήσει το respect του καλού κομπιουτερά.Ήμουν σίγουρος ότι θα είχε κάνει κάτι και επί του θέματος.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια