Πόσες ώρες δουλεύετε την ημέρα;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Thaaank youuu! :) :bigarmhug: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το ωράριο μου δεν είναι σταθερό, κυμαίνεται από 4 ώρες μέχρι και 11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ζίρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos11

Νεοφερμένος

Ο tasos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:( Δυστυχώς εγω δουλεύω 10 ώρες και πληρώνομαι μόνο τις 8.Στέλεχος γαρ,γελοία δικαιολογία για να μήν δίνουν υπερωρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μπορεί καθόλου, μπορεί και 8 ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sarah_Fest

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μέχρι πέρσι δούλευα γύρω στις 60-65 ώρες την εβδομάδα! Βεβαια πληρωνόμουν καλά, αλλά κάπου δεν αντέχεις τέτοια ωράρια, ειδικά όταν υπάρχει οικογένεια από πίσω που περιμένει! Φέτος είναι πολύ καλύτερα, 40ωρο σε 5 μέρες, αν και βέβαια τα λεφτά είναι αρκετά λιγότερα... Θα δούμε τι θα γίνει του χρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δουλεύω 8-9 ώρες καθημερινά, αλλά μου φεύγουν άλλες 4 στις μετακινήσεις. Βασικά πολύ κούραση κι απογοήτευση από την 1 δουλειά, νομίζω βιάστηκα και δεν έκανα καλή επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ποιοι εδώ μέσα κάνουν 9-5;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Κατά κανόνα 9 ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
7 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δουλεύω 8-9 ώρες καθημερινά, αλλά μου φεύγουν άλλες 4 στις μετακινήσεις. Βασικά πολύ κούραση κι απογοήτευση από την 1 δουλειά, νομίζω βιάστηκα και δεν έκανα καλή επιλογή.

Το είδα και θυμήθηκα πόσο κουρασμένη ήμουν με μετακινήσεις. Φέτος στήνω την δικιά μου δουλειά κι ακόμα δεν δουλεύω πολύ. Αλλά τα διαδικαστικά μου τρώνε πολύ ώρα, συν πολύ γράψιμο και διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Xμμμ...
Φαντάζομαι τι είχα γράψει κάποτε :P

Εκτός από 5ωρο και 3 ώρες επιπλέον...
Κοντά 8ωρο ένα πράγμα!
Καλά να πάθω που με έχει πιάσει η εργασιομανία μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Τώρα πλέον 7ωρο, αλλά με φουλ τρέξιμο... πολλές φορές κ με δουλειά στο σπίτι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Μαζί με το διάλειμμα, ή καθαρή ώρα δουλειάς;
Ωπα, αυτό ανέβηκε κατά λάθος, ξέρετε, πολλά κουμπάκια, και πολλά παράθυρα ανοιχτά ταυτόχρονα... τα γνωστά,
Any way, αυτή την περίοδο (δηλ. από Σεπτέμβριο) είμαι ψιλοάνετη στις 9-10 ωρίτσες, γραφείο πάντα, μετακινήσεις ευτυχώς όχι προβληματικές (βλέπε κόντρα στο ρεύμα! όταν οι άλλοι ανεβαίνουν την παραλιακή εγώ την κατεβαίνω).
Εννοείται ότι το ρεκόρ είναι δεκατετράωρο full ή εναλλακτικά 10-12 με επιστροφή στο σπίτι, φαγητό και μετά αγκαλιά με το φορητό στο κρεβάτι όπου έχω γράψει και τα αριστουργήματα μου :redface: (memo, etc)
Venceremos! :clapup:
Living la vida loca:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L_O_S_T

Νεοφερμένος

Ο L_O_S_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημέρα και απο μένα.....
Είδα την ερώτηση που κάνατε....και θυμήθηκα τα παλαιά μου ωράρια...:(
Λοιπόν...δούλευα 12-13 ώρες κάθε μερα απο Δ-Π (απο αυτές οι 11 μπροστά απο το pc..) Τώρα πλέον έλεο εμπειρίας...9-10...:(
Τέλειο εε....???? :redface:
Απλά είναι η φύση της δουλείας που δέν γίνεται αλλιώς...
Τότε δεν υπήρχε η έκφραση "ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ..????" :clapup:
χαχαχαχαχαχ...:D
Επίσης το ρεκόρ μου είναι 17 ΩΡΕΣ σερί στην δουλεία (από 8.30-01.30)....:eek: την μία μέρα και την επόμενη 16 ΩΡΕΣ σερί (από 8.30-24.30)....:(
:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Όλο το καλοκαίρι δούλευα 8-9 ώρες την ημέρα κ της Κυριακες .
Στην καινούργια δουλειά που έπιασα για τον χειμώνα 7ωρο της καθημερινές 6ωρο το Σάββατο κ ΡΕΠΟ την Κυριακή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
5-6 ώρες την ημέρα και αυτές συνήθως με σπαστό ωράριο τις καθημερινές...:)

Τα σαββατοκύριακα έχουμε συμφωνήσει με την άλλη κοπέλα στην δουλειά να δουλεύουμε εναλλάξ, το ένα σαββατοκύριακο η μια, το επόμενο η άλλη, για να μπορούμε να φύγουμε και κανένα 3μερο!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top