5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
5. Δεν καταλαβαίνω γρι ηπειρώτικα.
Καλά δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο σε σχέση ας πούμε με τα κρητικά.
Αλλά μη μου σκας, θα σε μάθω εγώ ζαργάνα μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Έχω περίεργη αίσθηση του χιούμορ- πολύ λίγα άτομα την καταλαβαίνουν, αλλά απαξ και έχουν την ίδια με εμένα, αλίμονο σε αυτούς που είναι μαζί μας ή ...βρίσκονται στο δρόμο μας :angel:
2. Όταν δεν νιώθω άνετα με κάποιον ή τον αντιπαθώ βγάζω κάτι περίεργο, που συνήθως το εκλαμβάνουν ως σνομπισμό... Γενικά βάζω πολλά φράγματα και ο άλλος με θεωρεί τελείως απρόσιτη και κρύα- εντελώς συνειδητά όλα αυτά
3. Λατρεύω τον ουρανό- έχω παρα πολλές φωτογραφίες από σύννεφα, χρώματα, ηλιοβασιλέματα και βγάζω συνεχώς περισσότερες :redface:
4. Είμαι τελειομανής
5. Δεν αντέχω καθόλου το ποτό- με ένα ποτηράκι μπορεί να βγω τελείως οφφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Μου τη σπάει να έχω πολλούς φίλους στο Facebook αλλα και σε αλλα ιντερνετικά. Με αγχώνει.
2. Κατά καιρούς, λοιπόν, σβήνω αβέρτα-κουβέρτα.
3. Λατρεύω τα θαλασσινά.
4. Με καταπιέζει όταν οι άλλοι θέλουν τρελό ξενύχτι.
5. Κοιμάμαι λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Ειμαι τρελα αναποφασιστη
2. Χθες αγορασα ενα φορεμα
3. Και δοκιμασα κι ενα μπουφαν
4. Σημερα εχω 2 ωρες που ξυπνησα
5. Και σκεφτομαι να παω να αλλαξω το φορεμα για το μπουφαν.
ΓΜΤ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Μονίμως καίγεται κάποια λάμπα στο δωμάτιό μου- αυτή τη στιγμή οδεύει προς την καταστροφή η λάμπα του γραφείου μου :D
2. Γενικά αναβάλλω για αύριο ό,τι μπορώ να κάνω ...μεθαύριο :angel:
3. Αναρωτιέμαι πού θα βάλω όλα αυτά τα βιβλία, αφού έχω αποφασίσει στο καινούριο μου δωμάτιο (κατα τι μικρότερο από το τωρινό) να μην μπουν βιβλιοθήκες - μόνο μία σχετικά μικρή για τα βιβλία σχολής που χρειάζομαι να είναι σε πρώτη ζήτηση
4. Αν με ρωτούσατε πριν 10 λεπτά, δεν θα ήξερα να σας πω πού είναι το κινητό μου- τώρα το βρήκα όμως, χε :redface:
5. Όταν πήγαινα γυμνάσιο κρατούσα ημερολόγιο και έγραφα μέσα ό,τι χαζομάρα μπορείτε να φανταστείτε- μετά τα πέταξα όλα μαζί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. Έχω παντόφλες σε τρία, λάθος τέσσερα, διαφορετικά σπίτια. Και οδοντόβουρτσες σε δύο. Αυτά παθαίνεις αν μετακομίζεις συχνά κι έχεις και χωρισμένους γονείς. :P
2. Στα κλειδιά μου συμπεριλαμβάνονται πλέον κλειδιά από δύο αυτοκίνητα, μια μηχανή, ένα γραμματοκιβώτιο, έναν ..τάφο, ένα χρηματοκιβώτιο και ..τέσσερα σπίτια, εκ των οποίων τα δύο έχουν δύο εξωτερικές πόρτες! (μία που σε βάζει στον κήπο και μία στην πολυκατοικία!) :blink:
3. Ψάχνω εδώ και ένα μήνα να βρω ρούχα κυριλέ για την δουλειά που να έχουν και λίγο χρώμα κι όλο καταλήγω να αγοράζω μαύρα φορέματα..
4. Τρελαίνομαι για κρυφούς (αλλά και φανερούς) φωτισμούς μέσα στους χώρους - ψευδοροφές, πατώματα, οπτικές ίνες, περίεργα φωτιστικά..
5. Γενικά είμαι πολύ αναποφάσιστη και κυκλοθυμική. Μπορεί το ένα λεπτο να γελάω σαν παλαβή και το επόμενο να κλαίω με λυγμούς. Ενίοτε τα κάνω και τα δύο μαζί ταυτόχρονα, αλλά όχι συχνά.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. Αρχές δεκαετίας του '80, πρώτες μέρες Δεκεμβρίου: Με χτύπησε ο αδερφός μου πολύ δυνατά στο κεφάλι με μπουνιές κι άρχισα να κλαίω δυνατά και τις έφαγα κι από τους γονείς μου γιατί τους πήρα τα αυτιά.
Η ακτινογραφία έδειξε ένα μεγάλο ράγισμα στην αριστερή μεριά του κορανίου.:confused:

Είχε προηγηθεί ισχυρό "δαγκωνίδι" στο αριστερό μπράτσο του αδερφού.

Μα τα κράταγα μέσα μου από τέλη Νοεμβρίου όταν ο αδερφός μου, μου παίρνει τα ΔΙΚΑ ΜΟΥ αυτοκινητάκια και έτσι εγώ αδυνατώ να συνεχίσω το προσωπικό μου πρωτάθλημα ράλι που ειχα στήσει. Πώς να το συνεχίσω; Τι να πώ; Πώς να δικαιολογήσω την απουσία των 4 πρωτοπόρων αμαξιών της matchbox στη συνείδησή μου; Ότι λείπουν λόγω τροφικής δηλητηρίασης των οδηγών τους; Να αναβάλλω το ραλί για μία μέρα; Αδύνατον. :(

2. Αφιερώθηκα στον Χριστιανισμό. Ζούσα εκκλησιαστική ζωή, έντονη. Πήγα σε μοναστήρι. Φόρεσα ράσα αλλά με τσιμπούσαν. Κάθισα λίγο καιρό, από το πρωί της Δευτέρας μέχρι το απόγευμα της Τρίτης. :redface:

3. Με χτύπησε ο φύλακας κτιρίου της Σουηδικής πρεσβείας όπου πήγα να ζητήσω πολιτικό άσυλο επειδή τραγουδούσα Charlotte Perrelli. Δεν εκτίμησε τη φωνή μου.:mad:

4. Κάποτε χτυπήθηκα από ένα βαρκάρη πολύ, επειδή έκρυψα ένα χταπόδι στη τσέπη της βερμούδας μου.:hmm:

5. Είμαι άφθαρτος κι ακούω φωνές.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Να τα πω? να μην τα πω? ας τα πω.....

1)Χασμουριεμαι και νυσταζω αφορητα καθε φορα που βλεπω πορειες στο κεντρο της Αθηνας

2)εχω πλεον κατανοησει πως η βλακεια σε αυτον τον τοπο δεν ειναι σαν το τυρι φετα(greek product)αποκλειστικο προιον δηλαδη της Ελλαδας ..οντως παραγεται και σε αλλες χωρες-να ναι καλα τα ταξιδια μου σε εξωτερικο και στις απαραδεκτες χωρις υποδομες και σερβις τουριστικες περιοχες αυτης της χωρας

3)δε μπορω να βρω διαφορα αναμεσα στους ταξιτζηδες και τους πολιτικους και οι 2 μιλανε πολυ και με ασαφεια

4)σε αντιθεση με τους υπολοιπους συμπολιτες μου δεν γκρινιαζω για τα χαλια της ελληνικης τηλεορασης..εχω πλεον κατανοησει πως τα Μ.Μ.Ε ειναι ο καθρεφτης της κοινωνιας μας αυτο που ειμαστε αυτο μας δειχνει

5)Ποτε δεν ξεχνω...να υπενθυμιζω στους διακατεχωμενους απο εντονη ξενοφοβια συμπολιτες μου την εξης γερμανικη διαφημιση: Αν ο Χριστος σας είναι Εβραίος, το αυτοκινητό σας ιαπωνικο, η πιτσα που τρωτε ιταλικη, η δημοκρατια σας ελληνικη, οι αριθμοι σας αραβικοι, τα γράμματα σας λατινικα, τότε γιατι σας ενοχλει που ο γειτονας σας είναι ξενος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
1. εχω μανια με τα playmobile (και, ω ναι! ειμαι 20 χρονων γαϊδουρι:))
2. λατρευω την κανελα στο φρεντο
3. πινω τουλαχιστον 3 καφεδες την ημερα
4. εχω μια τεραστια συλλογη απο τηλεκαρτες και γραμματοσημα.δυστυχως την εχω σταματησει
5. θελω να ξεκινησω ιταλικα 'η ισπανικα μολις βρω χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann7365

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 15 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
1. δουλεύω σε 3 οθόνες ταυτόχρονα, και πάντα μπορώ να βρω χρησιμότητα για μια παραπάνω.
2. αυτή τη στιγμή φοράω σκουφάκι του άη βασίλη.
3. έχω άπειρες κούπες για καφέ, τις οποίες μπορεί να βρει κανείς σκορπισμένες σε όλο το δωμάτιό μου, και κυρίως στο γραφείο μου.
4. μισώ τα παπούτσια που αφήνουν μπροστά ανοιχτά τα δάχτυλα.
5. έχω γραφτεί συνολικά στη ζωή μου σε 4 διαφορετικές σχολές της Ελλάδας και του εξωτερικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1.Μετανιώνω πολύ συχνά για την γ@μ...νη ευγένεια και συνέπειά μου. Έχω φάει πολλή κοροϊδία και κουτοπονηριά. Γι αυτό είμαι καχύποπτη.Πολύ.

2.Όνειρο ζωής είναι να συμμετέχω ή να ανοίξω με την έτερη κολλητή κλινική.Δεν λέω κανένα μεγαθήριο αλλά κάτι χρήσιμο και αποδεσμευμένο απ την δημόσια σαπια παροχή υπηρεσιών υγείας.(το πού θα βρούμε τα λεφτά είναι άλλο θέμα)

3.Κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ κάθομαι καταλάθος στα μαλλιά μου και τραβιούνται.Μα κάθε βράδυ.

4.Είμαι ιδιαίτερα ευαίσθητο άτομο αλλά δυστυχώς τείνω τον τελευταίο καιρό να το πνίξω αυτό.

5.Φοβάμαι τον θάνατο. Και τον γάμο.Και τον κακρίνο.Τα 2 πρώτα αντέχονται και το 1 θα γίνει σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
1.Έπαιζα μανιακά ποδόσφαιρο μέχρι την 3η γυμνασίου...ήμουν και στην ομάδα του σχολείου μου, μέχρι που αποφάσισα να τα παρατήσω γιατί κάπου άκουσα ότι στα κορίτσια που παίζουν μπάλα στραβώνουν οι γάμπες!!:P
2.Έχω βασανιστεί πάρα πολύ με το δέρμα μου...είχα πολύ έντονη ακμή που κατάφερα να κουμαντάρω τα τελευταία 2 χρόνια με κρέμες και χάπια, σε σημείο που δεν μου έχει μείνει πια κανένα σημάδι-ευτυχώς!!
3.Απόρρεια του 2. είναι η συνήθεια μου να πλένω το πρόσωπο μου 3 φορές την μέρα με ειδικό σαπούνι και να χρησιμοποιώ μόνο δερματολογικά καλλυντικά
4.Είμαι απίστευτα ακατάστατη...παθολογική κατάσταση!! Όσες φορές έχει χρειαστεί να συγκατικίσω με άλλους ανθρώπους, τους σπάω τα νεύρα με το αλαλούμ που δημιουργώ...:shifty:
5.Παρ' όλα αυτά στην ντουλάπα μου επικρατεί πλήρης τάξη...έχω σκάσει ένα σωρό λεφτά στο ikea για μηχανισμούς τακτοποίησης αλλά όλα είναι σε κουτιά, συρτάρια και μάλιστα, στα κουτιά που έχω τα παπούτσια και τις ζώνες έχω κολλήσει απ' έξω σκίτσα και φωτογραφίες τους, για να ξέρω που έχω τι...σαν μπουτικ ένα πραγμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Θέλω να ξαναρχίσω το piano.
2. Όταν πρέπει να κάνω δώρο σε συγκεκριμένη περίσταση, τα κάνω μαντάρα.
3. Όταν προσπαθώ να φτιάξω τα μαλλιά μου βγαίνουν χαλια.
4. ...όταν απλά τα ανακατεύω, ακούω κοπλιμέντα.
5. Δεν πίνω βαριά ποτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Κυκλοφορώ ξυπόλυτη στο σπίτι χειμώνα-καλοκαίρι και τον τελευταίο καιρό ακούω ένα μόνιμο: βάλε παντόφλες και δεν είναι από τη μάνα μου.
  2. Μέχρι πριν ένα μήνα δεν είχα πάει ποτέ σε κανένα γήπεδο πέρα από το Καραϊσκάκη και ΣΕΦ
  3. Τον τελευταίο μήνα τρέχω στο ΟΑΚΑ στους champions leauge αγώνες υποστηρίζοντας το βάζελο :worry:
  4. Έχω πρόβλημα με το ξύπνημα, θέλω να χουχουλιάζω με τις ώρες
  5. Είμαι τρομερά ξεχασιάρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1.Είμαι απίστευτα κυκλοθυμική.

2.Και ατσούμπαλη.Μέσα σε 3 μήνες έχω σπάσει : 3 νεροπότηρα, 4 πιάτα, 2 μπυροπότηρα, 4 κούπες και έχω ρίξει 3-4 καφέδες και 1 μπύρα. Ακόμα και όταν δεν κάνω τίποτα εξ αιτίας μου πέφτουν ποτά στα μαγαζιά. Τις προάλλες με είχε πάρει αγκαλιά μια φίλη σε εάν μεταλλάδικο και με τα πόδια μου έριξα ένα τασάκι και με τα μαλλιά μου 1 ποτό. Αναρωτιέμαι τελικά αν πρέπει να γίνω χειρούργος που θέλω:worry:

3.Μιλάω δυνατά και πολύ ή καθόλου. Μέση οδός δεν υπάρχει:redface:

4.Ή θα είμαι απίστευτα ντροπαλή ή θα είμαι ο χαλκ σε γυναικείο σώμα.Ή τσατίλας ή Χάιντι ένα πράμα. Σχιζοφρένεια λέγεται αυτό;

5.Χαίρομαι με μικροβλακείες. Π.χ. τρελαίνομαι να παίζω λέγκο και να με παίρνουν αγκαλιά (και να ρίχνω ποτά με τα πόδια μου, χαχα), μπορώ να παίζω πλέημομπιλ με τις ώρες και πορώνομαι με μονόπολυ και με ταινίες της Disney.Αλλά τα τραγούδια που μου αρέσουν μιλάνε για σοδομισμένα πτώματα , δράκους και μάχες.

Συμπέρασμα : δεν γλιτώνω το τρελοκομείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WildCherry

Νεοφερμένος

Η WildCherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
1) πεισμώνω αφάνταστα όταν ο άλλος μου λέει τι να κάνω...και κάνω το ακριβώς αντίθετο (ξεροκεφαλιά το λένε νομίζω αυτό :redface: και φυσικά δεν μου βγαίνει πάντα σε καλό!!!) Αλλά δεν μπορώ κσι να το ελέγξω...μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι.....!!!

2) για να μείνω ξύπνια πίνω τσάι, γιατί ο καφές μου προκαλεί υπνηλία και ανακατωσούρα...:D
( αυτό πάλι το λένε ανωμαλία:D:D)

3) λατρεύω τον χειμώνα, το κρύο και τις βροχές και απεχθάνομαι το καλοκαίρι...(που από την πολλή ζέστη είσαι σαν βόδι :mad: και μέχρι να κουνήσεις το ένα πόδι βρωμάει το άλλο.....)

4) λατρεύω ό,τι έχει σχέση με ιστορία και όνειρο ζωής είναι να γίνω μορφωτική ακόλουθος σε πρεσβεία (Αχ!!!!:P:P)

5) Το "χαιδευτικό" μου από τα παιδιά της παρέας είναι "κόρη του Τσε". Αυτό τα λέει όλα!?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. Συχνά ξενυχτάω γιατί δεν ορίζω τη νύχτα, εκείνη με ορίζει...

2. Δεν έχω ανάγκη από την ποιητική αδεία. Η ηδονή της παρανομίας είναι το Παν για μένα.

3. Είναι φορές που μοιάζω με μια σόμπα μέσα στο καταχείμωνο που έχει για καυσόξυλα τις λέξεις..:redface:

4. Μπορώ να μείνω άγρυπνος 36 ώρες, όπως μπορώ άνετα να κοιμηθώ πίνοντας καφέ.

5. Τα τελευταία χρόνια έκοψα τον κινηματογράφο. Προτιμάω να κοιμάμαι χωρίς να πληρώνω εισιτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Μου είναι εντελώς αδύνατον να διαβάσω νότες (τραγουδιστά)- με τίποτα :redface:
2. Όποτε είμαι σε χώρο με πολλά τσιγάρα μου κλείνει η φωνή... Κάθε φορά που πάω για ποτό, όταν γυρίζω σπίτι μόλις που βγαίνει η φωνή μου και μάλιστα εντελώς βραχνή :S
3. Λατρεύω το νάνι- μπορώ να κοιμάμαι ώρες ατελείωτες
4. Έχω στην κατοχή μου έναν τεράστιο αριθμό από- Body Lotion, αφρόλουτρα που μυρίζουν διάφορα, αρώματα που μυρίζουν διάφορα, μα καταλήγω πάντα να χρησιμοποιώ (συνεχώς) μόνο ένα από το κάθε είδος. Και τα υπόλοιπα μένουν, οπότε έχω πολλά :angel:
5. Στο δωμάτιό μου έχω έναν τοίχο λιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1. Τα μαλλιά μου είτε θα είναι πολύ μπερδεμένα είτε τελείως χτενισμένα, μέση οδός δεν υπάρχει! Ή θα τα έχω μαζεμένα ή θα πιάνονται σε πόρτες από ταξί (ευτυχώς έχει συμβεί ενώ ήμουν εντός :hypno: )

2.Εκνευρίζομαι όταν χρησιμοποιούν και άλλα άτομα την οδοντόκρεμά μου και την ζουλάνε απ τη μέση ή την αφήνουν ανοιχτή. Εκνευρίζομαι σε παρανοϊκό βαθμό ε...:sly:

3.Ακόμα και αν δεν έχω λεφτά να περάσω τη βδομάδα, αν βγω έξω με καλή παρέα και συμπαθώ τα άτομα, κερνάω.Χαίρομαι πολύ να δίνω δώρα και να κερνάω. σποϊνγκ...:loltooth:

4.Αν με αφήσουν χωρίς ξυπνητήρια και τηλέφωνα μπορεί να κοιμηθώ και για 15 ώρες. Ειδικά τον Χειμώνα που έξω κάνει κρύο, μια μέρα η μάνα μου με τραβούσε και είχα γατζωθεί στο πάπλωμα και με έσερνε μαζί του μέχρι το σαλόνι...:wacko:

5.Τείνω να δίνω περισσότερες πιθανότητες να συμπαθήσω άτομα που κάνουν δυνατές χειραψίες και δεν αφήνουν το χέρι τους σαν ψόφια τσιπούρα μες στο δικό σου:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum:
3.Ακόμα και αν δεν έχω λεφτά να περάσω τη βδομάδα, αν βγω έξω με καλή παρέα και συμπαθώ τα άτομα, κερνάω.Χαίρομαι πολύ να δίνω δώρα και να κερνάω. σποϊνγκ...:loltooth:
Είσαι πολύ καλή κοπέλα! Θες να γίνουμε φίλοι; :D :D :loltooth:

Πάμε λίγο σοβαρά τώρα:

1. Μισώ την υπερβολική βαρεμάρα - λατρεύω την κίνηση και την ενεργητικότητα!
2. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να ακούσω και να διασκεδάσω με το οποιοδήποτε είδος μουσικής εκτός των σκυλάδικων β', γ' και προς τα κάτω κατηγορίας (βλέπε Μπεζαντάκου, Τερλέγκας, Θέλξη κτλ...).
3. Κάποιες φορές νιώθω πως δε μπορώ να συννενοηθώ με τους άλλους γύρω μου, ξέροντας όμως ότι και εγώ έχω μερίδιο ευθύνης σε αυτό.
4. Σκέφτομαι, σε υπερβολικό πολλές φορές βαθμό, το τι θα κάνω στο μέλλον...
5. Αυτάααααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top