[06/12/2008] Νεκρός 16χρονος στα Εξάρχεια

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. λίγο πολύ, φανταζόμαστε
2. ναι, τα έχει γράψει παραπάνω ο Μάριος

1. Συγγνωμη, αλλα αλλο το "λιγο πολυ φανταζομαστε" και αλλο "γνωριζω"...Διοτι εγω με αυτα που εμαθα, ομολογω οτι ειχαν δικιο οι γονεις μου που με κρατουσαν μακρια απο αυτη την περιοχη μετα τις 8 το βραδυ...ασχετα με το εαν καποιες φορες εφευγα μετα τις 10 απο το Φλοραλ...(ουσα ενηλικη βεβαια και στις δυο περιπτωσεις)

2. Θα ψαξω να βρω τα γραφομενα του Μαριου λοιπον...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Πέτρο φίλε μου, μιλάμε για έναν άνθρωπο που έχει "εκπαιδευτεί" στη καταστολή βίας, ακόμη και σχετικά ανεκπαίδευτος να είναι ή ακόμη και άχρηστος στο να το κάνει, έχει όλα όσα χρειάζεται για να καταστείλει τη βία στην εξάρτηση του, γκλομπ, καπνογόνο, χειροβομβίδα κρότου και λάμψης...

Δύο εκπαιδευμένοι αστυνομικοί είναι σε θέση να τα βάλουν με 20 άτομα. Αυτή είναι η αναλογία, δες μια πορεία και δες πόσοι είναι οι διαδηλωτές και πόσοι οι ένστολοι.


Μη τρελαθούμε, αν ήθελε του τράβαγε μια με το κλομπ στα πόδια και τον άφηνε ξερό για ώρα.
hmm λαμβάνοντας υπόψη το γεγονός ότι κάθε αστυνομικός έχει (ή τουλάχιστον πρέπει να έχει) εκπαιδευτεί κατάλληλα, σκέφτηκα το ενδεχόμενο να πυροβολούσε στα πόδια ή στο χέρι κάποιο άτομο και όχι σε σημείο που να του επιφέρει θάνατο. Μάλλον συμφωνούμε. :)

Από 'κει και ύστερα, μου τίθεται ο ηθικός προβληματισμός αν το έκανε πράγματι σκόπιμα (δλδ ήθελε να πράγματι να του αφαιρέσει τη ζωή για παραδειγματισμό) ή από απροσεξία στην προσπάθειά του να αμυνθεί (ασυγχώρητη νομικά ομολογώ εφόσον φέρει όπλο και αποτελεί όργανο της τάξης).

Και ρωτάω κι εγώ με τη σειρά μου:
Γιατί όλοι προτρέχουν ότι το έκανε με τη θέληση να δολοφονήσει το άτομο; Επειδή στο παρελθόν έχει αποδειχθεί η απαράδεκτη νοοτροπία ορισμένων αστυνομικών;

Χωρίς να μειώνω την "ευθύνη" που έχει ένας αστυνομικός, κανένας άνθρωπος δεν έχει το αλάθητο...

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Συγγνωμη, αλλα αλλο το "λιγο πολυ φανταζομαστε" και αλλο "γνωριζω"...Διοτι εγω με αυτα που εμαθα, ομολογω οτι ειχαν δικιο οι γονεις μου που με κρατουσαν μακρια απο αυτη την περιοχη μετα τις 8 το βραδυ...ασχετα με το εαν καποιες φορες εφευγα μετα τις 10 απο το Φλοραλ...(ουσα ενηλικη βεβαια και στις δυο περιπτωσεις)

2. Θα ψαξω να βρω τα γραφομενα του Μαριου λοιπον...:)

Δε μπορούμε να γνωρίζουμε βρε Νεράιδα, δεν είμαστε εκεί :)
Κι εμένα μου λέει να μην πηγαίνω, αλλά γενικά δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα- μόνο μία φορά έπεσα μούρη με μούρη με τους αναρχικούς όταν είχα πάει να ψηφίσω στο Πολυτεχνείο, στο πρώτο έτος. Αλλά δεν με πείραξαν εννοείται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και κάτι άλλο... πείτε ότι είστε στη θέση του αστυνομικού εσείς
θα βγάζατε πιστόλι έτσι ελαφρά τη καρδία ή πρώτα θα εξαντλούσατε όλους τους άλλους τρόπους;! :worry:
Εγώ κατα πάσα πιθανότητα θα εξαντλούσα τόσους τρόπους που στο τέλος θα την έτρωγα η ίδια. :confused:
(και αυτό αν υποθέσουμε ότι βρισκόταν ο αστυνομικός ανάμεσα σε 20-30 άτομα και όντως κινδύνευε, γιατί αυτό εγώ δεν το πιστεύω...)
Η αλήθεια είναι πως αν νιώθεις να κινδυνεύει η ζωή σου κάνεις διάφορες μ@λ@κίες ;), αλλά απο την άλλη, πως νιώθει ένας εκπαιδευμένος αστυνομικός (και μάλιστα γνωστός ράμπο στο χώρο του) πως κινδυνεύει; Υποτίθεται πως πρόκειται για σχετικά σκληραγωγημένο άτομο.:confused:


πς: και μη πει κανείς πως και ο μπάτσος είναι κανονικό άτομο, διότι αν είναι, να σταματήσω να δουλεύω από εδώ και από εκεί και να πάω να γίνω μπάτσος και εγώ.:redface:

Δυσκολεύομαι να φανταστώ 2 άτομα να τα βάζουν με 30. Η αναλογία μπορεί να είναι σωστή, αλλά αλλιώς δρουν 20 αστυνομικοί εξοπλισμένοι ειδικά για καταστολή εξεγέρσεων, οι οποίοι συνεργάζονται εναντίον 300 άτακτων κουκουλοφόρων πχ. Οκ τραβάει στον ένα μία με γκλομπ, στους υπόλοιπους που θα πέσουν πάνω του; Επίσης είδες ότι μια χειροβομβίδα κρότου δεν πτόησε κανέναν.

(υπενθυμίζω ότι όλα αυτά, μόνο στην περίπτωση που ισχύουν όσα λέει ο αστυνομικός)

Ω ναι!;)


Τέλος πάντων, υποτίθεται, όπως είπε ο Μπορατ, ότι οι αστυνομικοί είναι εκπαιδευμένοι, όχι φανατισμένοι ή φιλικά προσκείμενοι προς τους οποιουσδήποτε. :worry:

Η αλήθεια πάλι είναι πως μία μούρλα με το έθνος και μία εκ φύσεως δεξιά τακτική στρατιωτικής προέλευσης την έχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γιατι?Αμα πεθανεις διαγραφεται η ζωη σου?Το "ο νεκρος δεδικαιωται" δεν σημαινει ότι βγαζουμε άγιο καθε νεκρο...Η συμπεριφορα του παιδιου πρεπει να αναλυθει..Γιατι βρισκοταν με τους αναρχικους, πώς προκαλεσε τον αστυνομικο το πλουσιοπαιδο-γιατι αν πεταγε μολοτοφ ή άλλο όπλο πχ δεν είναι καθολου αθωο και θα μπορουσε και να σκοτωσει-(απορω για πια ανεργεια παλευε και πιο μελλον?Το εξασφαλισμενο του?όλα θα πρεπει να βγουν ρεαλιστικα στο φως...
Τι λες βρε άνθρωπε;;; :confused:



Λοιπόν, σε μια απο τις φωτογραφίες του παιδιού, φαίνεται να φοράει το God Save The Queen των Sex Pistols.

Μπλούζα αναρχικού, στέκι Εξάρχεια.
Τι λες;
Το πας στον Κούγια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επίσης λέει ότι η γωνία εισόδου είναι από πάνω προς τα κάτω, οπότε ή βολή έγινε από ψηλότερη γωνία είτε ήρθε η σφαίρα από κάπου αλλού. Αυτά λέει ο Κούγιας. Μέχρι να αποδειχτεί όντως κάτι τέτοιο δεν σημαίνει ότι αληθεύουν.
Αυτό πάντως το είπαν και οι ιατροδικαστές αλλά πρόσθεσαν πως δεν αποτελεί στοιχείο που θα κρίνει τελεσίδικα γιατί το βλήμα μπορεί να αλλάξε θέση αφού μπήκε στο σώμα του 16χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ξερεις βρε Καλυψω για ποιο λογο το λεω...? Διοτι δεν ειχα ιδεα, και "φανταζομουν", οπως παρα πολλοι.. Μολις τη Δευτερα εμαθα απο συζητηση που ειχα με ατομο που δουλευει στο αστυνομικο τμημα των Εξαρχειων που δεν τυγχανει να ειναι απλα ενας γνωστος μου, αλλα κατι πολυ παραπανω...
Ενιγουει....η αληθεια ειναι οτι δε θελω να πολυμιλησω γι αυτο το θεμα...με θλιβει ιδιαιτερα απο ολες τις μεριες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως μου φαίνονται κάπως τα σχόλια περί της περιοχής ή της αστυνομικής συμπεριφοράς στα Εξάρχεια. Εγώ πέρασα ΟΛΗ μου την φοιτητική ζωή εκεί και ΠΟΤΕ δεν βρέθηκα μπροστά σε έντονα επεισόδια. Ποτέ δεν είδα άτομα να προκαλούν σε μεγάλο βαθμό τους αστυνομικούς. Κι ήμουν πολλές φορές την εβδομάδα εκεί. Το να αποκτήσουμε φοβία ή να μυθοποιήσουμε 1 περιοχή δεν είναι σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Το τελευταίο πώς προκύπτει βρε Ινσόμνιακ; :)

Τέλος πάντων, υποτίθεται, όπως είπε ο Μπορατ, ότι οι αστυνομικοί είναι εκπαιδευμένοι, όχι φανατισμένοι ή φιλικά προσκείμενοι προς τους οποιουσδήποτε. :worry:

Υποθετω ειπα, δεν το εγραψα ως βεβαιο γεγονος. :) Και το υποθετω, διαβαζοντας τα posts σου προφανως, και συνυπολογιζοντας την ηλικια σου, αλλα και την ιδιοτητα και την πραξη του αστυνομικου (που για να εκανε ο,τι εκανε, μαλλον συγκεκριμενη νοοτροπια θα ειχε)

Οσον αφορα το δευτερο, εκπαιδευμενοι (υποτιθεται οτι) ειναι, αλλα το θεμα ειναι τι περιλαμβανει και η εκπαιδευση τους, οπως προανεφερα. Αν τους εκπαιδευουν να μην λυπουνται και κανεναν, και τους κανουν πλυση εγκεφαλου οτι οποιος προκαλει επεισοδια ή αμφισβητει την εξουσια πρεπει να φαει ξυλο για να στρωσει, μαλλον δεν θελει και πολυ για να ξεσπασει. Και επισης, μην ξεχνας οτι καποιος ο οποιος αποφασιζει να γινει αστυνομικος πολυ πιθανο να εχει και ιδεολογια η οποια δεν ειναι αντιθετη με τις πρακτικες αυτης (φαντασου ας πουμε αριστερο να γινεται ασφαλιτης ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και ρωτάω κι εγώ με τη σειρά μου:
Γιατί όλοι προτρέχουν ότι το έκανε με τη θέληση να δολοφονήσει το άτομο; Επειδή στο παρελθόν έχει αποδειχθεί η απαράδεκτη νοοτροπία ορισμένων αστυνομικών;

Χωρίς να μειώνω την "ευθύνη" που έχει ένας αστυνομικός, κανένας άνθρωπος δεν έχει το αλάθητο...
Πέτρο, μαν υπάρχουν περίπου 3 μάρτυρες που έδειξαν το πρόσωπο τους σε διάφορες εκπομπές και ομολογούν πως το όπλο στράφηκε σκόπιμα στο παιδί και πυροβόλησε ευθέως με στόχο το σώμα του.:confused:

Προσωπικά, μία γυναίκα που ουρλιάζει από κλάμα και οργή για το εν λόγω σκηνικό που είδε με τα ίδια της τα μάτια, τη πιστεύω πολύ περισσότερο από κάθε μεγαλοδικηγόρο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε παιδιά, ο Κούγιας δεν έχει πολλά μέσα υπεράσπισης. Μη τρελαίνεστε. Όσα λέει δεν σημαίνει πως έχουν την βαρύτητα που προσπαθεί να τους δώσει για να γλιτώσει τον πελάτη του. Και δεν νομίζω πως υπάρχει δικαστής που θα δεχτεί σκεφτόμενος λογικά, ακόμα κι αν αποδειχτεί πως το παιδάκι ήταν αναρχικό (λέμε τώρα), πως του άξιζε να σκοτωθεί ή έστω να το πυροβολήσουν. Εκτός φυσικά κι αν τον καθοδηγήσουν να βγάλει τέτοια απόφαση.. που αυτό δυστυχώς είναι πολύ πιθανό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1. Συγγνωμη, αλλα αλλο το "λιγο πολυ φανταζομαστε" και αλλο "γνωριζω"...Διοτι εγω με αυτα που εμαθα, ομολογω οτι ειχαν δικιο οι γονεις μου που με κρατουσαν μακρια απο αυτη την περιοχη μετα τις 8 το βραδυ...ασχετα με το εαν καποιες φορες εφευγα μετα τις 10 απο το Φλοραλ...(ουσα ενηλικη βεβαια και στις δυο περιπτωσεις)

Εγώ βγαίνω πολύ συχνά Εξάρχεια και δεν έχω πάθει τίποτα πάντως:P
Απλά δεν πατάει το πόδι του εκεί αστυνομικός ένστολος.

Μια φορά συγκεκριμένα ενώ έβγαινα από τη σχολή είδα 2 ζιτάδες πάνω στη μηχανή να τρέχουν με μεγάλη ταχύτητα και από πίσω κάτι τύποι να τους κυνηγάνε με πέτρες και ό,τι άλλο έβρισκαν μόνο και μόνο επειδή έκαναν το λάθος να περάσουν από κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εκτός φυσικά κι αν τον καθοδηγήσουν να βγάλει τέτοια απόφαση.. που αυτό δυστυχώς είναι πολύ πιθανό.


?!?!!?!? :confused:


πς. πού είσαι βρε Μπορατ, να ξαναπεις άλλη μία αυτό για τη δικαιοσύνη στη χώρα μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εκτός φυσικά κι αν τον καθοδηγήσουν να βγάλει τέτοια απόφαση.. που αυτό δυστυχώς είναι πολύ πιθανό.


Ο καλός δικηγόρος δεν γνωρίζει τους νόμους, γνωρίζει τον δικαστή.


Κρατήστε μια φράση.
Ο νεαρός βρέθηκε στην πορεία της σφαίρας
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εκτός φυσικά κι αν τον καθοδηγήσουν να βγάλει τέτοια απόφαση.. που αυτό δυστυχώς είναι πολύ πιθανό.

Ελλαδάρα!


Εκείνο το γ@μ@το το αγαλματάκι που κρατάει μία ζυγαριά τελικά είναι μεγάλη μούφα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιδιά θα τρελαθώ!

«Το αν τελικά έπρεπε να φύγει αυτό το παιδί θα το αποφασίσει η δικαιοσύνη». Α. Κούγιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλυψούδι, όταν λέω θα τον καθοδηγήσουν, μη φανταστείς πως εννοώ πως θα χρηματιστεί ή θα απειληθεί ή δεν ξέρω κι εγώ τι. Αλλά μπορεί πχ να υποννοηθεί πως θα έχει ευμενή μετάθεση αν βγάλει συγκεκριμένη απόφαση. Αυτό είναι το πολύ κακό σενάριο.
Υπάρχει όμως και το άλλο σενάριο που δεν είναι ακριβώς κακό, αλλά μπορεί εν δυνάμει να οδηγήσει στο ίδιο αποτέλεσμα. Ο δικαστής, όπως όλοι μας, είναι άνθρωπος. Και ως άνθρωπος έχει πάθη, αδυναμίες και συγκεκριμένα βιώματα βάσει των οποίων κρίνει. Ελάχιστοι δικαστές μπορούν να δουν τους νόμους ξερά χωρίς να τους φιλτράρουν μέσα από όσα οι ίδιοι νομίζουν πως είναι σωστά. Έτσι πχ μπορεί ο συγκεκριμένος δικαστής να αντιπαθεί τους "αναρχικούς" και με το που υποψιάζεται έστω τέτοια περίπτωση, να είναι αυτόματα λίγο θετικά προκατειλλημένος απέναντι στον ειδικό φρουρό. Φυσικά μπορεί και το αντίθετο.. να έχει πχ άχτι με την αστυνομία. Το μόνο βέβαιο είναι πως ο Κούγιας θα ξέρει πολύ καλά τι άνθρωπος περίπου είναι, ώστε να δει και τι θα πει στην υπεράσπισή του κατά την δίκη..

ΥΓ: Καλυψούδι από που απομόνωσες αυτή την φράση; Μήπως είχε άλλη έννοια μαζί με το υπόλοιπο κείμενο; Οκ, εκτίμηση δεν έχω στον Κούγια, αλλά δεν τον έχω και για τόσο ανεγκέφαλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...Ποιός θα πληρώσει τον λογαριασμό του Κούγια, αλήθεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ΥΓ: Καλυψούδι από που απομόνωσες αυτή την φράση; Μήπως είχε άλλη έννοια μαζί με το υπόλοιπο κείμενο; Οκ, εκτίμηση δεν έχω στον Κούγια, αλλά δεν τον έχω και για τόσο ανεγκέφαλο..
Στο νετ το διάβασα και έπαθα σοκ
Κι εμένα εντύπωση μου έκανε!

Το έψαξα καλύτερα και τελικά φαίνεται να είπε κάτι σαν "Η δικαιοσύνη θα αποφασίσει αν ο αστυνομικός έπρεπε να πυροβολήσει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top