Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Νεράιδα, ποια είναι η συνονόματή σου, γιατί ντεν καταλαβαίνει πχοιά εννοάς και χάνω τον ειρμό των σκέψεών μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χαχαχα! Η Angie- Ann:P
To μωρο με την σουπερ ντουπερ διαισθηση στο προηγουμενο παιχνιδι...:P
Καλα, οχι πως ο,τι γραψει θα ειναι για μενα Ευαγγελιο...θελω πολυ ομως να δω τι θα γραψει....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αληθεια, δε σας φαινεται περιεργο που ο Φαν δεν εχει ψηφισει και δεν εχει επανελθει με το στανταρντ πινακακι του?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η ψήφος μου στην Ηρώ, της το χρωστάω από την προηγούμενη φορά.
Να δούμε κ άλλα ΧΡΩΜΑΤΑ:P

Εσυ τωρα εχεις την Ηρω για δολοφονα ε?! Βρε ουστ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα εχω παραπανω χρονο αυτες τις μερες, αλλα προς το παρων εκανα μια αναγνωση και εχω να πω τα εξης :

Τι να πω? δεν ξέρω πρώτος γύρος είναι!!!
Και η RE αλλά κ η Angie είναι καλά παικτρόνια δεν ξέρω αν θα ήθελα να φύγουν τόσο νωρίς θα ήθελα να ακούσω περισσότερα από αυτές
Δηλαδη τις θεωρεις πολιτες και αρα θα βοηθησουν τους πολιτες ;

Αποκλείω αρχικά για να οδηγηθώ σε άτοπο, τους πρώην αγωνιστές και συνδολοφόνους μου fandago, vendetta.
Ομως εγω αν ημουν ΣΕ και ηξερα οτι ολοι θα σκεφτονται "ε δε θα βαλουν 2 φορες συνεχομενες κανεναν ιδιο"....θα εβαζα :P

Ξεχωρίζω τον lorien ο οποίος ήταν όπως μας πληροφόρησε η ΚουΕ από τον προηγούμενο γύρο στις επιλογές της. Έχει καιρό να παίξει αλλά και να πάρει επομένως ρόλο.
Ειναι πολλα τα πραγματα που δεν ξερεις για την ΚΕ :P Mπορει να το εκανε επιτηδες για να υποπτευτει καποιος εμενα ως δολοφονο :( Παντως το ποσο καιρο εχουμε να παρουμε ρολο ειναι απο τα τελευταια κριτηρια, απ΄οτι με ενημερωνουν απο το κοντρολ :P

Αθώωσα προς στιγμνήν την Corpse γιατί υποπτεύεται ίδια άτομα που κι εγώ έχω στο μυαλό μου.Όλοι οι υπόλοιποι μου είναι το ίδιο.
Α δε ξερουμε εμεις τι εχεις στο μυαλο σου...:pfff:.

Αν είναι να φύγει η Resident πάντως θα αλλάξω την ψήφο μου από τον lorien και θα τη δώσω στη youki για τους λόγους που ανέφερα προηγουμένως.
Μισο...πριν ειχες αναφερει και το λογο που η youki μπορει να ειναι δολοφονος και το γιατι μπορει να ειμαι εγω. Και ενω ο λογος για τη youki ειναι πιο καλος, ψηφισες εμενα :(

Α καλά kakerlak κι έλεγα ποιον ξέχασα ποιον ξέχασα!
Στην είχα πέσει στον προηγούμενο γύρο και είχε γίνει πολλή συζήτηση γύρω από το όνομά σου. Αυτό από μόνο του θα λειτουργούσε σε αυτόν τον γύρο θετικά. Δηλαδή: Εεε.. αφήστε μωρέ την kakerlak τζάμπα την είχαμε βγάλει τότε ,στην ψυχολογία των περισσότερων παικτών και στη δική μου.Για ακριβώς αυτόν το λόγο λοιπόν ίσως σε επέλεξε η ΣΕ.Επιβεβαιώνεις αυτό που λέω κατά κάποιο τρόπο με μια αδιάφορη και καλά ψήφο σε παίκτη που μέχρι στιγμής δεν κινδυνεύει να βγει. ;)
Αυτο δεν ειναι και πολυ κακη σκεψη βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Lorien... για μένα είσαι δολοφόνος μετά το τελευταίο ποστ...

Αλλά... σίγά σιγά όλοι έχετε σειρά :P

Επίσης το επιχείρημα "η ΚουΕ μπορεί να το είπε για να με πιστέψετε όλοι για δολοφόνο" είναι εντελώς μα εντελώς άκυρο... Εκτός κι αν έχει κάτι προσωπικό μαζί σου και ξέρει ότι θα ... σπαστείς τρελά να βγεις γρήγορα γρήγορα που είναι... ανεδαφικό επιχείρημα imo ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αθηνα, ομως οπως ξερεις, τα ποστ εντυπωσεων τα κανω κομματακια σαν χαρτι σε shredder :P Οπότε αν δεν εξηγεις τα "γιατι" των οσων λες, δε σε βλεπω καλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατι τον θεωρεις δολοφονο?
(α ρε καταημενε Λορυ, δεν υπαρχει παιχνιδι που να μη σε χουν για ενοχο και να σε ξεφορτωνονται σιγα-σιγα)
Ισα ισα που η ΣΕ γι αυτο ακριβως που αναφερω πιο πανω δε θα τον επελεγαν...γιατι να βαλουν καποιον που ξερουν οτι ολοι τον υποψιαζονται?!:worry:
Αφηστε το παιδι να παιξει λιγο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αληθεια, δε σας φαινεται περιεργο που ο Φαν δεν εχει ψηφισει και δεν εχει επανελθει με το στανταρντ πινακακι του?:worry:
:hmm:
Όντως πολύ περίεργο, κάτσε να τον κατηγορήσουμε λίγο :P

Λοιπόν οι δολοφόνοι και το τσιράκι είναι οι εξής 5 (με σειρά βεβαιότητας):

  1. Lorien
  2. Neraida
  3. Kakerlak
  4. Dooo
  5. Youki
Τέλος .-

Μικρό, λιτό και απέριττο πινακάκι. Σας κάνει; :D

Οπότε ψηφίζω Lorien προς το παρόν. Μπορεί να αλλάξω σε όποιον έχει τις περισσότερες ψήφους από τους 5 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε βγαλε εμενα απο το πινακακι σου λεμε..χανεις το χρονο σου με μενα!:P Ακου εκει και δευτερη στη σειρα! Γ@μω τα ενστικτα σου:P

Ααααα...και δε σε κατηγορησα για κατι...ισα-ισα που περιμενα να δω τι θα γραψεις, διοτι μου φανηκε περιεργο που δεν ειχες παραθεσει πινακακι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
fandago, θέλω μπλουζάκι με το νούμερο 4. Χρώμα μαύρο, σαν τα μεσάνυχτα που έχεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μισο...πριν ειχες αναφερει και το λογο που η youki μπορει να ειναι δολοφονος και το γιατι μπορει να ειμαι εγω. Και ενω ο λογος για τη youki ειναι πιο καλος, ψηφισες εμενα :(
Παραθέτω μόνο αυτό και σχολιάζω γιατί τα άλλα ήταν απλά δικαιολογίες.
Όλο σου το post ήταν τόσο μα τόσο κάρφωμα.
Δίνω και στους 2 ίσες πιθανότητες αλλά πρέπει μόνο έναν από τους 2 σας να ψηφίσω δυστυχώς. Σου κάνει αυτό;
Αν δε συγκεντρώσεις καμία άλλη ψήφο που θα σε κάνει να αποχωρήσεις
θα αλλάξω την ψήφο μου στη youki.

Αυτο δεν ειναι και πολυ κακη σκεψη βεβαια.
Και γιατί για να χουμε καλό ρώτημα;
Εσύ πως αποκλείεις την kakerlak και γιατί την υπερασπίζεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μισο ρε φαν...τετοια πινακακια, πουλανε ετοιμα 10 cents στο μοναστηρακι ! :P

Πες και γιατι ειναι ετσι και οχι αλλιως. Εκει σε θελλλλω (σαλονικιωτικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Lorien
  2. Angie_Ann >> Bill
  3. Bill >> Phoebe
  4. Bill_Slayer
  5. Corpse Bride >> Angie_Ann
  6. dooo >> Resident Evil
  7. fandago >> Lorien
  8. jrot6 >> Angie_Ann
  9. Kakerlak >> Ηρώ
  10. Lorelai >> Pitg21
  11. Lorien
  12. Neraida >> dooo
  13. Niyia >> Resident Evil
  14. Phoebe << Bill
  15. pitg21 >> Phoebe
  16. Resident Evil >> Youki
  17. V.ice
  18. Vendetta >> Youki
  19. Vkey >> Corpse Bride
  20. xanp >> Niyia
  21. Youki >> Resident Evil
Ψήφοι
3 >> Resident Evil
2 >> Angie_Ann
2 >> Youki
2 >> Bill
2 >> Phoebe
1 >> Pitg21
2 >> Lorien
1 >> dooo
1 >> Niyia
1 >> Corpse Bride
1 >> Ηρώ



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 12/12 δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παραθέτω μόνο αυτό και σχολιάζω γιατί τα άλλα ήταν απλά δικαιολογίες.
Όλο σου το post ήταν τόσο μα τόσο κάρφωμα.
Θα σου απαντησω στα υπογραμισμενα με τον ιδιο ογκο επιχειρηματων που παρεθεσες και συ για το δικο μου ποστ :

οχι.
:P

Οταν θα επιχειρηματολογησεις τοτε θα μιλησουμε :)

Δίνω και στους 2 ίσες πιθανότητες αλλά πρέπει μόνο έναν από τους 2 σας να ψηφίσω δυστυχώς. Σου κάνει αυτό;
Τα

1. ειναι πολυ καλη παικτης και συμμετειχε στο live (και πιστευω οτι θα παιζει ενας απο κει)
2. εχει καιρο να παρει ρολο

δινουν ισες πιθανοτητες κατα τη γνωμη σου ; Οκ, παω πασο τοτε, μπαρδον :worry:

Και γιατί για να χουμε καλό ρώτημα;
Εσύ πως αποκλείεις την kakerlak και γιατί την υπερασπίζεσαι;
Που υπερασπιστηκα την kakerlak εγω καλε ; :confused: Εσυ την υποψιαστηκες και γω συμφωνησα μαζι σου. Ενας απο τους 2 μας δε διαβασε καλα , αυτο ειναι σιγουρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μισο ρε φαν...τετοια πινακακια, πουλανε ετοιμα 10 cents στο μοναστηρακι ! :P

Πες και γιατι ειναι ετσι και οχι αλλιως. Εκει σε θελλλλω (σαλονικιωτικο)
Θα αιτιολογήσω μόνο την ψήφο μου σε σένα, για τους άλλους έχουμε χρόνο (αν δεν μας φάνε μπαμπέσικα). Είναι πολύ απλό... ΜΙΛΑΣ!!! Σε πόσα παιχνίδια μιλούσες τόσο από την αρχή; Μόνο σε ένα που ήσουν πάλι δολοφόνος. :)

Σου κάνει;

Όχι; Να σου πω κι άλλο... Αν ήταν ποτέ να μπεις δολοφόνος, θα έμπαινες μαζί με τη Neraida (standard), οπότε μιας και η Neraida είναι δολοφόνα και ακολουθεί τακτική καλοπιάσματος, είσαι και εσύ.

Ακόμα όμως και αν η Neraida απλά αποφάσισε ότι θα το πάρει ελαφρώς το παιχνίδι (για τη Neraida μιλάμε βέβαια, κάτι τέτοιο είναι αδύνατον :P) τότε εσύ και πάλι μιλάς πολύ.

Στο παιχνίδι μιλάνε πολύ αυτοί που έχουν ρόλο και οι πωρωμένοι. Εσύ πωρωμένος δεν είσαι, οπότε... Αν μου δείξεις έμμεσα ότι έχεις κάποιο άλλο ρόλο μπορεί να το σκεφτώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πφφφ... Λοριεν δεν ψηφίζεις γιατί ελπίζεις να φύγω εγώ από μόνη μου και να μην χρειαστεί να καρφωθείς????

Ελπίζω οι υπόλοιποι 13, ο ρουφιάνος και η νοσοκόμα να βγάλουν δολοφόνο και όχι εμένα...

ΔΕΝ αλλάζω ψήφο [από αυτούς που έχουν 2 μόνο ο Lorien είναι για μένα ύποπτος και δεν έχει νόημα να αλλάξω γιατί μετά για να παραμείνει στο παιχνίδι θα με ψηφίσει οπότε ούτως ή άλλως βγαίνω], κάντε ότι καταλαβαίνετε

(επισης πάω να προλάβω τα μαγαζιά ανοικτά οπότε δεν θα είμαι εδώ πριν τις 8 αν θέλετε να με ρωτήσετε κάτι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ξεχωρίζω τη youki η οποία έχει αποδείξει και στο live palermo αλλά και εδώ ότι μπορεί να τα καταφέρει μια χαρά και έχει καιρό να πάρει ρόλο.
Ξεχωρίζω τον lorien ο οποίος ήταν όπως μας πληροφόρησε η ΚουΕ από τον προηγούμενο γύρο στις επιλογές της. Έχει καιρό να παίξει αλλά και να πάρει επομένως ρόλο.


  1. Ήσουν στις επιλογές της ΣΕ από το προηγούμενο ακόμα παιχνίδι
  2. Έχεις καιρό να παίξεις και συνεπώς να πάρεις ρόλο
Είσαι ικανοποιημένος με το γιατί σε ψηφίζω τώρα;

Ναι για την kakerlak είχα διαβάσει άλλα ντι άλλων.:P
Για πες μας και τι ψηφίζεις ή περιμένεις να το κάνεις τελευταία στιγμή για να δεις ποιος συνδολοφόνος σου κινδυνεύει να φυγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κατσε ρε Φαν....εγω πακετο με το Λορυ στους δολοφονους?! Τι ειμαστε Χιωτες?! Εγω παντως δηλωνω Ευβοιοτισσα!:redface:
Και δεν καλοπιασα κανεναν...μην αντιγραφεις τα γραφομενα της Ηρως! Αιντε!
Ρε μανια......
Λορυ θα σε φανε κατακαημενε!:P
(εγω χεσμεντεν...εχω παιξει σε αρκετα παιχνιδια! το κεφαλι τους θα φανε που θα χασουν μια παιχταρα σαν και του λογου μου!:D:P....να λεμε και τιποτα της προκοπης να γελαμε, τλχ εγω!:redface::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και εγω αλλαζω προς Γιουκι...οχι τπτ αλλο αλλα να μη βγει και η Αθηνα...και μην πεις οτι σε καλοπιανω και σενα, γιατι θα φαω τις κοτσιδες μου και μετα θα αρχισω να τα χωνω στη ΣΕ που εκαναν προφανως παλι καλη επιλογη δολοφονων και εμεις ειμαστε αλλου γι αλλου! γκρρρρρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top