Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Exm... βασικά Ηρώ εσύ... αν περιμένεις λίγο θα σου βρω και το ποστ σου
Exm... μην ψάξεις πολύ και κουραστείς μια σελίδα πίσω είναι τα επιχειρήματά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ω θεοί... έκανα λάθος(!)...

Βασικά ναι δεν το έχεις γράψει σε ποστ... αλλά σαφώς δεν μπορώ να το αποδείξω... Και μιας και δεν μπορώ να το αποδείξω, ζητώ συγγνώμη και ανακαλώ...

Επίσης, αφού έμεινα στο παιχνίδι, ήρθε η ώρα να δω αν το σκεπτικό μου είναι σωστό ή λάθος.

Ελπίζω να μην κάνω κάποιο τραγικό λάθος, και να κάνω τους δολοφόνους να γελάνε πάλι.

Νeraida για την Τετάρτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ω θεοί... έκανα λάθος(!)...

Βασικά ναι δεν το έχεις γράψει σε ποστ... αλλά σαφώς δεν μπορώ να το αποδείξω... Και μιας και δεν μπορώ να το αποδείξω, ζητώ συγγνώμη και ανακαλώ...

Επίσης, αφού έμεινα στο παιχνίδι, ήρθε η ώρα να δω αν το σκεπτικό μου είναι σωστό ή λάθος.

Ελπίζω να μην κάνω κάποιο τραγικό λάθος, και να κάνω τους δολοφόνους να γελάνε πάλι.

Νeraida για την Τετάρτη.




me 2

Neraida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Απο μενα Kakerlak
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ω θεοί... έκανα λάθος(!)...

Βασικά ναι δεν το έχεις γράψει σε ποστ... αλλά σαφώς δεν μπορώ να το αποδείξω... Και μιας και δεν μπορώ να το αποδείξω, ζητώ συγγνώμη και ανακαλώ...

Επίσης, αφού έμεινα στο παιχνίδι, ήρθε η ώρα να δω αν το σκεπτικό μου είναι σωστό ή λάθος.

Ελπίζω να μην κάνω κάποιο τραγικό λάθος, και να κάνω τους δολοφόνους να γελάνε πάλι.

Νeraida για την Τετάρτη.

Οριστε?????
:eek:...και μετα απο αυτο εγω ακομα θα πρεπει να περιμενω οτι εισαι αθωα?!
Εαν τελικα εχει δικιο η Ηρω και εισαι δολοφονα, μα το Δια και ολοκληρο το Δωδεκαθεο Αθηνα, στο υποσχομαι, θα ερθω στο ΕΜΠ και τα μακρια μαλλακια θα γινουν καρε της κακιας ωρας!:mad:
Και θα ειναι και η τελευταια φορα που σου εχω δειξει τοση εμπιστοσυνη! Την εχω πατησει με τα μουτρακια σου μια φορα, εαν ειναι η δευτερη, μαυρη σκυλα (εγω:redface:) που σε εφαγε!:mad:



Καλα εσυδεν περιμενα να κανεις κατι διαφορετικο...σ αρεσε και η κινησουλα της Ρες να με ψηφισει ε?! Ψαξε αλλη μια φορα τα ποστ μου και απο 99,9% που σεεχω δολοφονα να το κανεις 100αρι!:P

Και οχι δε βαριομουν, εχω και μαθηματα ξερεις, διαφορετικα η τσεπη δε θα γεμιζει!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
a... Νταξ, τώρα έγινε καλή η Ηρώ...

για την Κακερλακ συμφωνώ κι εγώ πάντως...

Τι να σας πω... ομολογώ ότι δεν έχω πλέον ψυχραιμία να δω λογικά..

Απλώς η Ηρώ με το να αρχίσει τα "Youki άλλαξε ψήφο ή..." με προβλημάτισε... δεν μπορώ να πιστέψω ότι ούσα δολοφόνος θα έκανε κάτι τέτοιο.

Οπότε αν, παρελπίδα, έχει δίκιο... είναι μια καλή στιγμή να φανεί. Έτσι πιστεύω εγώ...

Από την άλλη... ψηφίστε με... Θεωρώ ότι παίζω πολύ κακά γενικώς και δεν βοηθάω την ομάδα μου. Βγάλτε με να δείτε ποια είναι αυτή και να ησυχάσετε εσείς αφενός [μέχρι το τέλος του παιχνιδιού που θα κυνηγάω εγώ μερικούς με σκουπόξυλα :P] να ησυχάσω κι εγώ αφετέρου.

Αυτά έχω να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
a... Νταξ, τώρα έγινε καλή η Ηρώ...

για την Κακερλακ συμφωνώ κι εγώ πάντως...

Τι να σας πω... ομολογώ ότι δεν έχω πλέον ψυχραιμία να δω λογικά..

Απλώς η Ηρώ με το να αρχίσει τα "Youki άλλαξε ψήφο ή..." με προβλημάτισε... δεν μπορώ να πιστέψω ότι ούσα δολοφόνος θα έκανε κάτι τέτοιο.

Οπότε αν, παρελπίδα, έχει δίκιο... είναι μια καλή στιγμή να φανεί. Έτσι πιστεύω εγώ...

Από την άλλη... ψηφίστε με... Θεωρώ ότι παίζω πολύ κακά γενικώς και δεν βοηθάω την ομάδα μου. Βγάλτε με να δείτε ποια είναι αυτή και να ησυχάσετε εσείς αφενός [μέχρι το τέλος του παιχνιδιού που θα κυνηγάω εγώ μερικούς με σκουπόξυλα :P] να ησυχάσω κι εγώ αφετέρου.

Αυτά έχω να πω.

Κοιτα, δεν ειπα οτι εγινε ξαφνικα καλη η Ηρω, πριν την ψηφοφορια, τη ρωτησα μηπως προσπαθει να με πεισει επειδη εχει καταλαβει οτι πειθομαι ευκολα...οποτε μη μου λες για "ξαφνικα" πραγματα....
Και μετα απο αυτα που κανεις και με ψηφιζεις, τι θελεις να σκεφτω?! Αυτο που αρχιζω να σκεφτομαι και να αναρωτιεμαι ειναι εαν τελικα εχει δικιο που φωναζει για σενα τοσο εντονα -οχι οτι εμενα δε με εχει τλχ για τσιρακι, αν οχι δολοφονα- και την εχω πατησει μαζι σου για αλλη μια φορα τοσο αθλια :/:...Οχι τπτ αλλο, αλλα το ξερω οτι εισαι καλη και τλχ εμενα ευκολα μπορεις να με παρασυρεις...σου εχω εμπιστοσυνη χωρις να ξερω για ποιο λογο ακριβως...:mad:
Μηπως να αρχισω να σε συμπαθω λιγοτερο?! Γιατι αυτο δε μου κανει καλο:mad::P

Και θα φανει οτι η Ηρω εχει δικιο, ψηφιζοντας εμενα?!
Εσενα κυριως τρεχει απο πισω τελευταια, οχι εμενα...
εντιτ: Δηλαδη η λογικη σου ποια ειναι? Οτι α βγαινοντας εγω, αναλογως της ιδιοτητας μου θα καταλαβεις τι τρεχει και με την Ηρω?! Γιατι εαν αυτο θες να κανεις, μην κουραζεσαι, πολιτης ειμαι...αμα λαχει, βγαινω εγω με στρινγκ στο συνταγμα και μπορεις να καλεσεις και ολο στεκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ μάλλον θα ψηφίσω Ηρώ! Ήμουν ανάμεσα σε φαντάγκο και Ηρώ στο σημερινό παιχνίδι και ήθελα να βγει αυριο ο φαντάγκο για να δω τι ήταν! Δεν βγήκε, οπότε μάλλον θα στραφώ προς την Ηρώ!

Ακόμα δεν έχω σχηματίσει ολοκληρωμένη άποψη για όλους, αφού όσο περισσότερο το ψάχνω, τόσο περισσότερο μπερδεύομαι! Προσπάθησα ακόμα και να διαβάσω όλα τα ποστ, αλλά δεν κατάφερα να βγάλω άκρη και πάντα τα παρατούσα στην μέση! Ελπίζω πάντως αύριο να βγάλουμε δολοφόνο για να ξεκαθαριστούν κάποια πράγματα, αλλά και να δούμε μια θετική εξέλιξη στο παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>Neraida
  8. Lorelai >> kakerlak
  9. Neraida >>
  10. Phoebe >>
  11. pitg21 >>
  12. Resident Evil >> Neraida
  13. Vendetta >>
  14. Vkey >>
  15. xanp >>
  16. Youki >>
Ψήφοι
2 Neraida
1 kakerlak


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απο μενα Kakerlak

Καλυψω εχεις κανει ενα μικρο λαθακι:P
Και η ΣΕ να με ξεπαστρεψει θελει ε?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλυψω εχεις κανει ενα μικρο λαθακι:P
Και η ΣΕ να με ξεπαστρεψει θελει ε?!:P

Ωχ, με συγχωρείς πολύ... :redface: fixed
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επειδη θα την κανω σε λιγο και λογω του οτι δεν ξερω εαν θα προλαβω να μπω το πρωι πριν τη δολοφονια, λεω να ριξω την ψηφο μου στην αγαπητη δολοφονα Κακερ, διοτι ποτε δεν ξερουμε τι θα γινει...μην παω να μπω και βρεθω δολοφονημενη:P
As "παω" τουλαχιστον ευχαριστημενη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>Neraida
  8. Lorelai >> kakerlak
  9. Neraida >> kakerlak
  10. Phoebe >>
  11. pitg21 >>
  12. Resident Evil >> Neraida
  13. Vendetta >>
  14. Vkey >>
  15. xanp >>
  16. Youki >>
Ψήφοι
2 Neraida
2 kakerlak


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ψηφίζω κάκερλακ και γι αυτό το γύρο.Δε πιστεύω να έχει ρολάκι η Νεράιδα οπότε προτιμώ να δω τί είναι η κάκερλακ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Bilάκι που είναι τα δικά σου σεντονάκια;

Επίσης σαν πολύ επιθετική δεν είναι η κάκερλακ;

Και τι έγινε ΡΕ είδες το φως το αληθινό ξαφνικά και η Ηρώ μάλλον είναι αθώα;

Λεπόν ανάμεσα σε Κακερλακ και Νεράιδα ψηφίζω την δεύτερη χωρίς να σημα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Θα ψηφισω κι εγώ Κακερλακ γιατί θέλω να δω τι είναι.

Αν ωστόσο υπάρξει ρεύμα προς Αντζυ ή Jrot θα αλλάξω την ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Θα ψηφισω κι εγώ Κακερλακ γιατί θέλω να δω τι είναι.

Αν ωστόσο υπάρξει ρεύμα προς Αντζυ ή Jrot θα αλλάξω την ψήφο μου.

Ρε Γιούκι με δουλεύεις...;;;
Κάκερλακ...;;;
Πότε ήταν στους υπόπτους σου και θέλεις να δεις και τι είναι...;;;
:hmm:

Επίσης, Μπιλ για τσιράκι είσαι ό,τι πρέπει νομίζω...Θα επεξεργαστώ λίγο ακόμα βέβαια το σενάριο που σκέφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάλι λέω να θεσπιστεί "επίσημα" ο ρόλος του "τρελού"... Είμαι πεπεισμένη πλέον ό,τι μου ταιριάζει γάντι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Από την άλλη... ψηφίστε με... Θεωρώ ότι παίζω πολύ κακά γενικώς και δεν βοηθάω την ομάδα μου. Βγάλτε με να δείτε ποια είναι αυτή και να ησυχάσετε εσείς αφενός [μέχρι το τέλος του παιχνιδιού που θα κυνηγάω εγώ μερικούς με σκουπόξυλα :P] να ησυχάσω κι εγώ αφετέρου.
Αυτά έχω να πω.

Αφού το ζητάς μη σου χαλάσω χατήρι.Αν δούμε τι είσαι εσύ Αθηνά σήμερα πάλι θα καταλάβουμε πολλά. Επίσης το ότι όλοι ξαφνικά την πέσατε στην κακερ χωρίς καν να την έχετε αναφέρει τόσο καιρό δεν μπορεί να περάσει απαρατήρητο.

Youki βγάλτε με αφού σας μπερδεύω και σας αποπροσανατολίζω με τις αλλαγές ψήφου μπορείς άνετα ειδικά εσύ και με δολοφονία ;)

Ηρώ είχες χίλια δίκια συγνώμη που χθες το μόνο που έκανα ήταν να νευριασώ μαζί σου. Ειδικά εκεί που σε προκαλεί να βγεις με στρινκ βεβαιώθηκα 1000% ότι το κάνει για ξεκάρφωμα.

Νεράιδα μετά την ψήφο της Αθηνάς απεναντί σου το μόνο που θα περίμενα θα ήταν να την ψηφίσεις επιτόπου και όχι να πας στην κακερλακ.


ψηφίζω Resident Evil
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Youki
Resident Evil

δολοφόνοι σίγουρα

Lorelai
Bill
υπάρχετε ακόμα στο παιχνίδι ε;;; και μάλιστα είδατε και ένοχη την κακερλακ;;;μπράβο σας παιδιά.

Neraida
Νεράιδα από την ψήφο εμπιστοσύνης της Αθηνάς η αντίδραση που θα περίμενα θα ήταν ψήφος ανταπόδοσης τουλάχιστον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top