Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μπορώ να γίνω εγώ ΣουΕ με το Καλυψούδι, σαν συμπληρωματικός όμως και η ίδια να κάνει τα κουμάντα :P

Αν θέλετε βέβαια. Δεν θεωρώ ότι θέλω να αφιερώσω τόσο χρόνο όσο τις άλλες φορές, για να διαβάζω και 2 και 3 φορές το θέμα για να κάνω πίνακες :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με δεδομένο πως δεν έχω πολύ χρόνο, θα βόλευε να είναι κάποιος ακόμα ΣΕ, οπότε Φαν, αν θες, είσαι μέσα :)
Αλλά σίγουρα δεν θες να παίξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ο Χελωνας να παίξει. & -


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Παρακαλείται η Συντονιστική Επιτροπή να αναλάβει τις ευθύνες της και να συντονίσει.

Παρακαλείται επίσης να ανακοινώσει και την ημερομηνία έναρξης του παιχνιδιού το ταχύτερο δυνατό.

Αρχικά βέβαια παρακαλείται να αυτοδημιουργηθεί για να είναι σε θέση να πραγματοποιήσει τα παραπάνω...

Τέλος, παρακαλείται να απαγορεύσει στην Corpse Bride να συμμετάσχει στα επόμενα 100 παλέρμο από οποιοδήποτε θέση :knife:

(το τελευταίο είναι προαιρετικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δευτέρα ξεκινάμε λέμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βάλτε κι εμένα.

Πρόλαβα ε;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συμμετοχες:


  1. Bill_Slayer
  2. Neraida
  3. pitg21
  4. ΚουΕ
  5. :whistle: (Lorien)
  6. fantasmenos
  7. Ηρώ
  8. papas
  9. Dark_kronos
  10. jrot6
  11. Youki
  12. WhiteDrum
  13. Phoebe
  14. vendetta
  15. Vkey
  16. Kakerlak
  17. Angie_Ann
  18. Bill
:D

Τελικα για ΣουΕ εχουμε Καλυψω και Καγιρα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και Φαν αν θέλει.
Λόρυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Και Φαν αν θέλει.
Λόρυ;

Eκτός κι αν ο Λόρυ και ο Lorien είναι διαφορετικά πρόσωπα κ δεν το έχω καταλάβει προτίνω γρήγορα μια επίσκεψη σε οφθαλμίατρο :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νομίζω ο Λόρυ δεν έχει αυτοδηλωθεί, γι' αυτό ρωτάω διαρκώς.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παρακαλείται η Συντονιστική Επιτροπή να αναλάβει τις ευθύνες της και να συντονίσει.

Παρακαλείται επίσης να ανακοινώσει και την ημερομηνία έναρξης του παιχνιδιού το ταχύτερο δυνατό.

Αρχικά βέβαια παρακαλείται να αυτοδημιουργηθεί για να είναι σε θέση να πραγματοποιήσει τα παραπάνω...

Τέλος, παρακαλείται να απαγορεύσει στην Corpse Bride να συμμετάσχει στα επόμενα 100 παλέρμο από οποιοδήποτε θέση :knife:

(το τελευταίο είναι προαιρετικό)

Παρακαλείται ο φαντασμένος να ...σσσσσσσςςςςς για να μιλήσει η ΣουΕ :P

Δευτέρα ξεκινάμε λέμε :)

Δευτέρα ξεκινάμε λέμεεεε!

πς. νιώθω σαν αυτούς στις ταινίες που λέει ο ένας κάτι και το επαναλαμβάνει φωναχτά ο επόμενος και μετά ο επόμενος για να το ακούσουν όλοι :D:P


Μπορώ να γίνω εγώ ΣουΕ με το Καλυψούδι, σαν συμπληρωματικός όμως και η ίδια να κάνει τα κουμάντα :P

Αν θέλετε βέβαια. Δεν θεωρώ ότι θέλω να αφιερώσω τόσο χρόνο όσο τις άλλες φορές, για να διαβάζω και 2 και 3 φορές το θέμα για να κάνω πίνακες :worry:

Ό,τι θες χελωνίτσε... Εγώ πάντως θα σου έλεγα να παίξεις!


Βασικά, απλά χρειάζομαι κάποιον να σηκώνει τις προκυρήξεις στη μία, γιατί θα είμαι στο μάθημα εκείνη την ώρα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βασικά, απλά χρειάζομαι κάποιον να σηκώνει τις προκυρήξεις στη μία, γιατί θα είμαι στο μάθημα εκείνη την ώρα. :worry:
Αυτό μπορώ να το αναλάβω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τα πιμι πότε θα τα πάρουμε??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό κλείνει μέχρι να μας ξαναχρειαστεί. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άντε να βλέπω συμμετοχές ;)
Αν και δεν ξέρω πότε ακριβώς θα αρχίσουμε, λέω για την Δευτέρα 26/1 αν είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:D

Aν και δηλώνω από τώρα ότι 26/1-5/2 δεν θα είμαι Online τις καθημερινές στο διάστημα 5-10 το απόγευμα/βράδυ [για να μην ακούσω κουλά περί ομιλητικότητας!!! grrr!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
  1. Ρέζι
  2. ΚουΕ
  3. ??
  4. ??
  5. ??
  6. ??
  7. ??
  8. ??
  9. ??
  10. ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Mέσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Me too!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top