Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το εισητηριο που αγορασα και γραφει: ΛΑΡΙΣΑ-ΑΘΗΝΑΙ:d:d:d

Το παντελόνι που είχε να μου μπει 4 χρόνια (και μου εφάρμοσε σχεδόν φαρδύ).:yahoo:
btw ζηλευω το λογο που χαμογελασες:redface::P:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Σήμερα μπαίνοντας στο φούρνο ακούω έναν κύριο να φωνάζει δυνατά : "ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΝΑ ΨΨΨΩΜΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ" :hehe: δεν ξέρω γιατί μου φάνηκε τόσο αστείο αλλά πρώτη φορά ακούω "ένα ψωμί θα ήθελα". Σαν να πηγαίνεις στον χασάπη και να λες : "γεια σας, ένα κρέας τυλίξτε μου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το σκυλακι μου ξαπλωμενο (η μαλλον "χυμενο")πανω στην λευκη φλωκατη της κρεβατοκαμαρας!παραλιγο να την πατησω την κακομοιρα!δεν ξεχωριζε!


To τυλίγεις μαζί με το χαλί, και το πετάς
έτσι ξεμπερδεύεις, με μία κίνηση, από δυο εγκλήματα γούστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στίχοι από τραγούδι της Στανίση:
(το έψαχνα και για το τρας αλλά δεν το βρήκα γμτ...)

«Eγώ γεννήθηκα Zυγός και τα ζυγίζω όλα. Mα εσύ είσαι άστατος Kριός κι όσα σου λέω δυστυχώς είναι χαμένα λόγια. Tα άστρα και τα ζώδια μας φέρνουνε εμπόδια. Kι εφόσον δεν ταιριάζουμε, τι το κουβεντιάζουμε;»

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
-Πες της άμα πάει Αρχιτεκτονική το βράδυ (σ.σ. πρόκειται για ροκ μαγαζί) όπως γυρνάει να μου φέρει και το πτυχίο μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δύο πράγματα: :D

Η γάτα στο σετ του μετεωρολόγου!!
Ένα άλλο δελτίο ειδήσεων... :rolleyes:

το εισητηριο που αγορασα και γραφει: ΛΑΡΙΣΑ-ΑΘΗΝΑΙ:d:d:d
Το εισητήριο που έγραφε "Αθήνα - Θεσσαλονίκη" :D



Στίχοι από τραγούδι της Στανίση:
(το έψαχνα και για το τρας αλλά δεν το βρήκα γμτ...)

«Eγώ γεννήθηκα Zυγός και τα ζυγίζω όλα. Mα εσύ είσαι άστατος Kριός κι όσα σου λέω δυστυχώς είναι χαμένα λόγια. Tα άστρα και τα ζώδια μας φέρνουνε εμπόδια. Kι εφόσον δεν ταιριάζουμε, τι το κουβεντιάζουμε;»

:D
Λίγα τα λόγια σας για τους Κριούς μανδάμ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.

Το γκολ του Scoco. :clapup:


:)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το surprise party που μου ετοίμασαν χωρίς να πάρω μυρωδιά, οι φίλες μου μαζί με τον καλό μου, στη Σαλονίκη!
Ευχαριστώ κορίτσια (και αγόρι :D)! Θα το θυμάμαι! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτό

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Το γεγονός ότι κάποιοι "ξεκινάνε" μια....διαδικασία που δεν αντέχουν να ακολουθήσουν! :P
Και για του λόγου το αληθές...... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
"Γεια σας. Είμαι στο τελευταίο έτος ψυχολογίας και δεν ξέρω τι θέλω να γίνω όταν μεγαλώσω."
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

escaflowne

Νεοφερμένος

Ο escaflowne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μια ηλικιωμενη κυρια (γυρω στα 60-65) που οδηγουσε το πρωι με τον αριστερο καθρεπτη κλειστο...:whistle::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ότι είδα σε ένα φίλο μου βέρα στο δεξί!!!!
Και σκεφτόμουν ότι πέρυσι τέτοια εποχή μου έλεγε ότι ψάχνει για την κοπέλα του μονόπετρο...αχ....

Επίσης ότι σήμερα δούλεψα μόνο 2 ώρες...αχ ...αυτά είναι!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι δεν με έκανε να χαμογελάσω πες καλύτερα...

Μες στα χαμόγελα είμαι. :D

Τώρα; Ένα ποστ και ένα τραγούδι
.
Πάρτε το τραγούδι, το ποστ δε σας το δείχνω- χοχο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ένα μήνυμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο διάλογος μεταξύ Resident Evil, Fandago και Ηρούς!!! Ειδικά η πρώτη κυρία... :) :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ένα παιχνίδι που λέγεται Amateur Surgeon και έχει πάρα πολύ πλάκα! Θα το πω στην QsLv :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Αγόρασα το spore!
Το παιχνίδι που φτιάχνεις τερατάκια και τα εξελίσσεις σε πλανήτες, σαν το sims στο πιο alien του!
Μόλις βρω λίγο χρόνο να μπω σκάω στα γέλια με αυτά που φτιάχνω (ξεαγχώνει κιόλας γιατί από εργασιακής απόψεως...:hmm:)
Άσε που γελάω τρελά με τις αντιδράσεις των άλλων που το θεωρούν από παιδιάρισμα έως αναξιοπρεπές μη σας πώ...

https://www.spore.com/sporepedia#qry...AIR,WATER:p-MILITARY,ECONOMIC,CULTURAL,COLONY

Εδώ είμαι, welcome!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Το "εισαι παλαβος" στις 2:30 το πρωι!


πες μου κατι καινουργιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top