Χρόνια Πολλά σε όλους!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Idril μου, εγώ που το γράφω σωστά θα μου πεις? :redface:

ε idrilάκι μου? idrilούκο μου? idrilω μου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Άντε, να το πάρει το ποτάμι. Ευχόμαστε στο Δεσμώτη γιατί...surprise, surprise...έχει γενέθλια! Duh!

(προφανώς τα κρατάει επτασφράγιστο μυστικό γιατί εκτός από γεροξεμωραμένος είναι και τσιφούτης και δε θέλει να μας κεράσει!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όταν θα μάθεις να γράφεις σωστά το nick μου μπορεί και να σου πω. :mad:
Δε φταίω εγώ, το πάρκισον έκανε το δάχτυλό μου να κολλήσει στο Λου. :P
Ααααα, κάτι δε μας λες καλά εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έχεις - δεν έχεις γενέθλια Δεσμώτη, πάρε ένα χρόνια πολλά κι από μένα.. κακό δεν κάνει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και λογικά να το δεις, μόνο Υδροχόος μπορεί να είναι αυτό το παιδί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Φίλε Δεσμώτη, σου εύχομαι χρόνια πολλά και πολλές γυναίκες στη μετέπειτα ζωή σου, γιατί στη μέχρι τώρα...είχες πάρα πολλές!!

Έχεις γενέθλια μαζί με τον πατέρα μου, λες να είναι σημαδιακό; Ναι πάντοτε μου άρεσαν οι παπαρολόγοι Υδροχόοι. Να είσαι πάντα κοντά μας και να μας κάνεις να χαμογελάμε με τ' ατέλειωτα σεντόνια σου.

Αλήθεια Ντίνα, εκείνο το "Υδροχάος" επίτηδες το έγραψες ή σου ξέφυγε;


(Δημοσιεύω...ουφφφ, μόλις που πρόλαβα τη μέρα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεσμώτη έπρεπε να το 'χω φανταστεί πως κι εσύ ..Υδροχάος είσαι, χρόνια καλά αγαπητέ! :)
Και λογικά να το δεις, μόνο Υδροχόος μπορεί να είναι αυτό το παιδί :P
Γιατί ρε κορίτσια, τι έχει που θα πρεπε να το καταλάβουμε κι εμείς; Για πείτε :P
Έχεις γενέθλια μαζί με τον πατέρα μου, λες να είναι σημαδιακό; Ναι πάντοτε μου άρεσαν οι παπαρολόγοι Υδροχόοι. Να είσαι πάντα κοντά μας και να μας κάνεις να χαμογελάμε με τ' ατέλειωτα σεντόνια σου.
Βρε μπας και είναι ο πατέρας σου τελικα;
Μωρ΄ σαν ποιον μοιάζει, μωρ΄σαν ποιον μοιάζει;!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Δεσμώτη γιατί τα κρατάς κρυφά τα γενέθλια ρε κουφάλα; (βασικά σε καταλαβαίνω, οικονομική κρίση περνάμε όλοι μας) :P Χρόνια σου πολλά και καλά! Να 'σαι πάντα κοντά μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Βρε μπας και είναι ο πατέρας σου τελικα;
Μωρ΄ σαν ποιον μοιάζει, μωρ΄σαν ποιον μοιάζει;!:P

Αν υπονοείς ότι μοιάζω με το Δεσμώτη, μεγάλη μου τιμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν υπονοείς ότι μοιάζω με το Δεσμώτη, μεγάλη μου τιμή.
Αν καταλάβει και ο Δεσμώτης τι υπονόησα που να τρέξω να κρυφτώ :P
(Και μιλάω για την ηλικία που θα είχε αν ήταν πατέρας σου)

Να τον χαίρεσαι πάντως είτε είναι εκτός είτε εντός φυλακών.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Να τον χαίρεσαι πάντως είτε είναι εκτός είτε εντός φυλακών.. :D

Τον χαίρομαι ιδιαίτερα μην ανησυχείς, το αυτό επιθυμώ και δι' υμάς. Δεν μιλάμε πάντως για ένα φυλακόβιο, αλλά για ένα Δεσμώτη του πάθους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
what?:stunned:
εχασα τα γενεθλια της Ντινας.:redface::redface::redface:
που να κρυφτω φιλοι μου? δωστε μου καμια ιδεα...
γλυκια μου Ντινα, συγγνωμη... και σ'αγαπω.
... χρονια πολλα.

οπα... τι βλεπω? ο Δεσμωτης φουρκα θαλασσα επειδη μαθαμε το μυστικο του: γερναει. ο ναι, ειναι και εκεινος ανθρωπος, και ας φαινεται ημιθεος οταν γραφει...

Χρονια πολλα και σε σενα sexy boy.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Χρονια πολλά γεροΔεσμώτη και ο,τι επιθυμείς!
Μπορεί να γέρασες αλλα τουλάχιστον δε γίνεται να ξεμωραθείς περισσότερο, κάτι είναι κι αυτό...

Να σου καεί ο πουρές. :yes:

Να ξέρεις:
Όποτε ποστάρεις βαρούν τα κανόνια του ναυαρόνε, τα συνομήλικά σου. Αμέ. :mpinelik:

Να ζήσεις Δεσμώτη!!!

Μπευχαριστώ.:rolleyes: :kissing:

Χρόνια πολλά Δεσμώτη!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!!

Αν κι οι ευχές είθισται να καταντούν μια υποχθόνια διάψευση, ας είναι.
Αφού το λέει η φιμπς (το φιλαράκι :P), δε γ@μεί..:redface::redface:

Χρόνια πολλά Δεσμώτη ότι επιθυμείς..

Επιθυμώ να γίνω δεσμώτης στον ίλιγγο της σκιάς 1000 λέξεων σε χρυσή ανταύγεια ονείρου, να λικνίζομαι σεξουαλικά (πάντα) με τη λάμψη της αστραπής :redface: (αχχ..)

Χαλητώ κακερλάκι. :kissing:

(πανάθεμα σε για idril. Σύννεφο θα πάνε οι ευχαριστίες. Σε λίγο δε θα βλέπω τη μύτη μου.:smoke:)

Αγαπητέ Δεσμώτη, τώρα που έκλεισες αισίως τα 3 και μπαίνεις στα 4 σου εύχομαι να παραμείνεις πάντα ένα άτακτο και ζωηρό παιδί, τρελό και ανερμάτιστο μα πάνω απ' όλα αληθινό προς το παιδί που κρύβεις μέσα σου.
Χρόνια πολλά χαμένο!

Βατράχια να κάνουν κατάληψη στο σπίτι σου. Γίνεται;
Δεν είμαι παιδί. Είμαι παιδοβούβαλο. Εγώ κι ο Σταρόβας :whistle:

Άμα κάνω ξόρκι στον εξπρεσσιονισμό κάποιου δίσεκτου χειμώνα μπορεί και να σε βρώ στην απεικόνιση μιας καλλιτεχνικής φωτογραφίας, υπνωτισμένη. Μ'αυτό το πλευρό να κοιμάσαι. Μην αλλάξεις. :P

Ψυχή μου εσύ. (αγκαλίτσα)

Ευχές από την αφεντομουτσουνάρα σου φυλλομετρούν της ψυχής μου το διάτρητο στη ρότα άσφαιρου τοπίου. :redface:

Δεσμώτη έπρεπε να το 'χω φανταστεί πως κι εσύ ..Υδροχάος είσαι, χρόνια καλά αγαπητέ!

Να είσαι καλά καγίρα.

Ναι είμαι νερό και χάος ανακατεμένο με λίγο φραουλόζουμο αλλιώς δε πίνομαι. :hmm:
Όλη η θεωρία των ζωδίων είναι μια ιλαρή απάτη. Οπότε μην ακούς τπτ και κανένα.

Το καλύτερο σεξ της ζωής μου το έκανα με ένα 3/10 (ερωτική έλξη ζωδίων my ass).

(προφανώς τα κρατάει επτασφράγιστο μυστικό γιατί εκτός από γεροξεμωραμένος είναι και τσιφούτης και δε θέλει να μας κεράσει!)

Που να κοψομεσιαστείς και να μη μπορείς να βγάλεις το ταψί με το μουσακά από τον φούρνο και να γίνει κάρβουνο και να βογκήξεις στα χαμομήλια όλη νύχτα.:boxing:

Χωριζόμαστε.:mad::mad: Αντίο για πάντα. :(

Και να θυμάσαι ότι: εγώ είμαι large. Κερνάω επι 15 συναπτά χρόνια κι έχω γίνει φύκι.

Έχεις - δεν έχεις γενέθλια Δεσμώτη, πάρε ένα χρόνια πολλά κι από μένα.. κακό δεν κάνει.

Ηρώ μουκίου μου. :D:happy:

Και τι είναι το χρόνια πολλά, μαρή; Ξηρός καρπός;
:redface:


Φίλε Δεσμώτη, σου εύχομαι χρόνια πολλά και πολλές γυναίκες στη μετέπειτα ζωή σου, γιατί στη μέχρι τώρα...είχες πάρα πολλές!!

:closed:

Ναι πάντοτε μου άρεσαν οι παπαρολόγοι Υδροχόοι.

:rant:

μηδέν εις το πηλίκο μονομανίας για paparology, θα έλεγα και σκοπός είναι να...μένει και κάτι, Χαουλίτος.

Να είσαι πάντα κοντά μας και να μας κάνεις να χαμογελάμε με τ' ατέλειωτα σεντόνια σου.

Ευχαριστώ κι ανταποδίδω την ευχή. Γεγονός είναι πως με εμφανίσεις σαν τη δική σου αναβαθμίστηκε κατά μεγάλο βαθμό το επίπεδο των δημοσιεύσεων

Πριν καιρό, αναρωτιόμουν γοερά: Πού είναι ο Βάγκνερ, πού είναι ο Πουτσίνι;
Αλλά όχι από τότε που εφάνης εσύ. :redface:


Δεσμώτη γιατί τα κρατάς κρυφά τα γενέθλια ρε κουφάλα; (βασικά σε καταλαβαίνω, οικονομική κρίση περνάμε όλοι μας).Χρόνια σου πολλά και καλά! Να 'σαι πάντα κοντά μας!

Αυτή η υπεράθλια μονομάχα idril με το φανταχτερό διχαλωτό σπαθάκι (έχει σπάσει η μύτη του γιατί κάποτε άνοιγε τρύπες στα τσιμέντα) είναι υπεύθυνη.

Να της καούν και τα ψωμάκια μπριός. :)

Αν υπονοείς ότι μοιάζω με το Δεσμώτη, μεγάλη μου τιμή.



Μη φοβηθείς απο τα κρυφά σεξιστικά μηνύματα όπως το "να γεμίσει η κάμαρη πουλιά" και το "τρέχει νερό στο σώμα σου, δώσε μου αγόρι μου το στόμα σου, στο βαθύ φιλί σου να πνιγώ. Γκλουρπ γκλουρπ, μπλιπ."

Είναι μέσα στο πακέτο της "τιμής". :redface:

Τον χαίρομαι ιδιαίτερα μην ανησυχείς, το αυτό επιθυμώ και δι' υμάς. Δεν μιλάμε πάντως για ένα φυλακόβιο, αλλά για ένα Δεσμώτη του πάθους...

Je t'aime. Je te really aime. :hmm:

οπα...τι βλεπω? ο Δεσμωτης φουρκα θαλασσα επειδη μαθαμε το μυστικο του: γερναει. ο ναι, ειναι και εκεινος ανθρωπος, και ας φαινεται ημηθεος οταν γραφει...

Χρονια πολλα και σε σενα sexy boy.

Merci gomaneci. :P

Να σε χαίρεται η φούρκα θάλασσά μου.
Κι οι κυματισμοί μου να χτυπάνε στα μισάνοιχτα sexy μπούτια σου. :angel::oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
πες καλη κουβεντα να βρεις μπελα...
... αντε γεια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αλήθεια Ντίνα, εκείνο το "Υδροχάος" επίτηδες το έγραψες ή σου ξέφυγε;

Εντελως επίτηδες, δεν μου ξέφυγε. Με ορίζει κανονικά το χάος που λέει κι η ξαδέρφη μου. :P

Και λογικά να το δεις, μόνο Υδροχόος μπορεί να είναι αυτό το παιδί :P

Δεν κατίλαβα. Τι έχουν οι Υδροχόοι δλδ; :pfff: :P

what?:stunned:
εχασα τα γενεθλια της Ντινας.:redface::redface::redface:
που να κρυφτω φιλοι μου? δωστε μου καμια ιδεα...
γλυκια μου Ντινα, συγγνωμη... και σ'αγαπω.
... χρονια πολλα.

Σ'ευχαριστώ γλυκιά μου Ρουμάνα :hug:
Μην ανησυχείς, οι γιορτές κρατάνε 40 ημέρες (έτσι για να μη μπορείς να γλιτώσεις κάνα κέρασμα :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Δεσπότη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Έλενα χρόνια πολλά!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Κάτι θα τρέχει,όντως,αν τα πάρω,γι'αυτό μαζέψου λίγο.

Πάρ' τα και μετά άστα ξανά κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους έχουν γενέθλια σήμερα και βλέπω ότι είναι πολλοί...........
Και σε όσους γιορτάζουν................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να τα εκατοστήσεις Βαλάντω μας, να είσαι πάντα ευτυχισμένη. Ίσως δεν το δεις, αλλά εγώ το γράφω. :)

Φιλιά πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top