Σχέσεις με διαφορά ηλικίας

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Προς Neraida & Lorien

Για να μην παρεξηγηθώ, σαφώς και σχέση με την έννοια του ερωτικού σύνδεσμου μπορεί κάλλιστα να υπάρξει ακόμη και με αισθητή διαφορά ηλικίας, να είναι από...συγκλονιστική (για τους πρωταγωνιστές της τουλάχιστον) έως χάλια, όπως άλλωστε και μία χωρίς διαφορά άξια λόγου!
Μιά σχέση όμως με την έννοια κοινών στοιχείων, που συνδέουν λογικά καταστάσες και φαινόμενα, μιά σχέση ...αιτιώδης και με προοπτική θα λυγίζει πάντα κάτω από το βάρος των συνθηκών της κοινωνικής ζωής, όπως προανέφερα, που δυστυχώς η ευτυχώς μας κατατάσει ηλικιακά!
Διάγουμε την κατ εξοχήν εποχή του προκαθορισμένου βίου και τα..."κουτάκια" του!
Από τόσο ετών έως τόσο αυτό, γι αυτό το διάστημα εκείνο, μετά το άλλο και το...υπόλοιπο δικό σας αλλά πιά είναι δώρο άδωρο, πέρασε η ζωή!

Η κάθε περίοδος λοιπόν είναι κατάλληλη για ορισμένες δραστηριότητες κι αυτό όλοι το γνωρίζουμε καλά!
Όπως η ανάλογη γεωλογική περίοδος καθορίζει τις συνήθειες αλλά και τις ανάγκες μας, έτσι και η κάθε "εποχή" του ανθρώπου κατευθύνει την εκάστοτε πορεία του, άρα οι δρόμοι των "δυό" πρέπει εκτός από παράλληλοι να έχουν και κίνηση τέτοια που δεν θα περιμένει η θα τρέχει ο ένας για τον άλλον!

Γιατί αν δεν είναι αυτό μείον, τότε ποιό είναι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Μιά σχέση όμως με την έννοια κοινών στοιχείων, που συνδέουν λογικά καταστάσες και φαινόμενα, μιά σχέση ...αιτιώδης και με προοπτική θα λυγίζει πάντα κάτω από το βάρος των συνθηκών της κοινωνικής ζωής, όπως προανέφερα, που δυστυχώς η ευτυχώς μας κατατάσει ηλικιακά!
Διάγουμε την κατ εξοχήν εποχή του προκαθορισμένου βίου και τα..."κουτάκια" του!
Από τόσο ετών έως τόσο αυτό, γι αυτό το διάστημα εκείνο, μετά το άλλο και το...υπόλοιπο δικό σας αλλά πιά είναι δώρο άδωρο, πέρασε η ζωή!

Η κάθε περίοδος λοιπόν είναι κατάλληλη για ορισμένες δραστηριότητες κι αυτό όλοι το γνωρίζουμε καλά!

Νόμιζα ότι αυτό το καθορίζουμε εμείς...

Το να πάρεις τη ζωή στα χέρια σου, αν δεν το κάνεις όσο είσαι νέος (μιλάω ακόμη και για ανθρώπους 40-45 ετών, και στη μαμά μου το λέω ακόμα :)), πότε θα το κάνεις;
Και όταν μετά από χρόνια, κοιτάξεις πίσω και δεις ότι έζησες και ζεις όπως έχουν επιλέξει άλλοι για σένα, κάνοντας αυτά που θεωρούσαν οι άλλοι πως έπρεπε να κάνεις όταν ήσουν 20, 30, 40- τότε πώς θα νιώσεις;..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προς Neraida & Lorien

Για να μην παρεξηγηθώ, σαφώς και σχέση με την έννοια του ερωτικού σύνδεσμου μπορεί κάλλιστα να υπάρξει ακόμη και με αισθητή διαφορά ηλικίας, να είναι από...συγκλονιστική (για τους πρωταγωνιστές της τουλάχιστον) έως χάλια, όπως άλλωστε και μία χωρίς διαφορά άξια λόγου!
Μιά σχέση όμως με την έννοια κοινών στοιχείων, που συνδέουν λογικά καταστάσες και φαινόμενα, μιά σχέση ...αιτιώδης και με προοπτική θα λυγίζει πάντα κάτω από το βάρος των συνθηκών της κοινωνικής ζωής, όπως προανέφερα, που δυστυχώς η ευτυχώς μας κατατάσει ηλικιακά!
Διάγουμε την κατ εξοχήν εποχή του προκαθορισμένου βίου και τα..."κουτάκια" του!
Από τόσο ετών έως τόσο αυτό, γι αυτό το διάστημα εκείνο, μετά το άλλο και το...υπόλοιπο δικό σας αλλά πιά είναι δώρο άδωρο, πέρασε η ζωή!

Η κάθε περίοδος λοιπόν είναι κατάλληλη για ορισμένες δραστηριότητες κι αυτό όλοι το γνωρίζουμε καλά!
Όπως η ανάλογη γεωλογική περίοδος καθορίζει τις συνήθειες αλλά και τις ανάγκες μας, έτσι και η κάθε "εποχή" του ανθρώπου κατευθύνει την εκάστοτε πορεία του, άρα οι δρόμοι των "δυό" πρέπει εκτός από παράλληλοι να έχουν και κίνηση τέτοια που δεν θα περιμένει η θα τρέχει ο ένας για τον άλλον!

Γιατί αν δεν είναι αυτό μείον, τότε ποιό είναι; ;)

Εαν καταλαβα καλα με δυο λογια αναφερεσαι στη "φαση" ζωης που βρισκεται ο καθενας...Οπου καλως ή κακως τις περισσοτερες φορες η ηλικια ειναι αρρηκτα συνδεδεμενη με αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βασικά είχα την αίσθηση ότι το να κάνεις σχέση με έναν πολύ μεγαλύτερο ή πολύ μικρότερό σου είναι κάτι που τυχαίνει, όχι κάτι που το επιζητάς/επιδιώκεις.
Σίγουρα θα υπάρχουν και γυναίκες που θέτουν ως κριτήριο το "να είναι 15 χρόνια μεγαλύτερος για να έχει φτιαχτεί/να έχει οικονομική άνεση/να έχει μία κάποια εμπειρία παραπάνω" αλλά αυτός δεν νομίζω πως είναι ο κανόνας. Δεν θα ξυπνήσω εγώ ας πούμε αύριο το πρωί και θα πω "θέλω έναν 35άρη"- αυτό δε γίνεται :D
Oχι, γιατι εισαι μικρη ακομα. Ομως οταν θα εισαι 30 ή 35 δε θα κοιτας τοσο στον 30αρη αλλα στον 40αρη + ;)

Αυτό που προσπαθώ να πω είναι να μην βάζουμε τους ανθρώπους και τις σχέσεις σε καλούπια. Πολλές φορές η ζωή μας εκπλήσσει και δεν μαντεύουμε τι μπορεί να μας τύχει στην επόμενη ζαριά. (και αν μπορούσαμε, θα ήταν σκέτο αίσχοζ :angel:)
Δεν ειναι καλουπια, ειναι η εμπειρια της ζωης και μοιαζει να ειναι ετσι και οχι αλλιως , για καποιους λογους. Φυσικα παντα υπαρχουν εξαιρεσεις και παντα μπορει ο καθενας να διαλεξει οτι θελει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Oχι, γιατι εισαι μικρη ακομα. Ομως οταν θα εισαι 30 ή 35 δε θα κοιτας τοσο στον 30αρη αλλα στον 40αρη + ;)

Μα το λες δειχνοντας σιγουρος οτι αυτο ισχυει.
Τι σε κανει να το πιστευεις?
Ο 30αρης δεν ειναι 20αρης και η φαση ζωης στην οποια πιθανοτατα να βρισκεται δε θα διαφερει και πολυ απο αυτη του 40αρη...Οποτε γιατι μια 35αρα πχ να μην "κοιταξει" εναν 30αρη?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Oχι, γιατι εισαι μικρη ακομα. Ομως οταν θα εισαι 30 ή 35 δε θα κοιτας τοσο στον 30αρη αλλα στον 40αρη + ;)

Δεν ειναι καλουπια, ειναι η εμπειρια της ζωης και μοιαζει να ειναι ετσι και οχι αλλιως , για καποιους λογους. Φυσικα παντα υπαρχουν εξαιρεσεις και παντα μπορει ο καθενας να διαλεξει οτι θελει. :)

Άντε βρε Λόριεν, δεν είμαι τόσο μικρή όσο γράφει κάτω από το αβατάρι μου. Eίμαι κατα ένα νούμερο μεγαλύτερη! :angel:
Όταν είμαι 30-35 μπορεί να κοιτάω και τον 25άρη (αν και δε νομίζω, κουβαλάω λίγο συντηρητικά μυαλά γι αυτό- αλλά αυτό θα στο πω όταν έρθει εκείνη η ώρα που θα γίνω κι εγώ τόσο), ποτέ δεν ξέρεις...

Το μόνο που έχω μάθει εγώ ως εμπειρία της ζωής, είναι ότι μην παίρνεις τίποτα ως δεδομένο και ότι τα πάντα ρει. Και αυτό δεν είναι κακό- ίσα ίσα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μα το λες δειχνοντας σιγουρος οτι αυτο ισχυει.
Τι σε κανει να το πιστευεις?
Ο 30αρης δεν ειναι 20αρης και η φαση ζωης στην οποια πιθανοτατα να βρισκεται δε θα διαφερει και πολυ απο αυτη του 40αρη...Οποτε γιατι μια 35αρα πχ να μην "κοιταξει" εναν 30αρη?!
Ο 30αρης ειτε ξεκιναει να στεκεται στα ποδια του, ειτε οχι ακομα. Ο 40αρης μαλλον ειναι πιο ετοιμος για οικογενεια. Ή αλλιως, εχει καλυτερες προοπτικες.

Καλυψω, με το τι ειναι πιο πιθανο μιλαμε. Σαφως και ολα παιζονται. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο 30αρης ειτε ξεκιναει να στεκεται στα ποδια του, ειτε οχι ακομα. Ο 40αρης μαλλον ειναι πιο ετοιμος για οικογενεια. Ή αλλιως, εχει καλυτερες προοπτικες.

Θεωρω οτι βλεπεις τα πραγματα σε "κουτακια" και δεν ειναι ετσι...σορρυ δλδ, αλλα ολες οι φιλες μου που εχουν σχεση ή ειναι παντρεμενες που βρισκονται σε ηλικιες 28-30+ καμμια δεν ειναι με αντρα των 40, ποσο μαλλον των 40+...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


Με μια απλη προσθεση, περιπου 1 στα 4 ζευγαρια, εχουν τον ανδρα μεγαλυτερο απο 6 μεχρι πανω απο 10 χρονια. 1 στα 4 ειναι συνομιληκοι και το υπολοιπο 70% εχουν μεγαλυτερο ανδρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Με μια απλη προσθεση, περιπου 1 στα 4 ζευγαρια, εχουν τον ανδρα μεγαλυτερο απο 6 μεχρι πανω απο 10 χρονια. 1 στα 4 ειναι συνομιληκοι και το υπολοιπο 70% εχουν μεγαλυτερο ανδρα.

Σορρυ, αλλα εαν βλεπω και καταλαβαινω σωστα...το διαγραμμα καλυπτει αυτο που μολις ανεφερα περι διαφορας 10 χρονων και πανω...και οπως βλεπεις το μεγαλυτερο ποσοστο το εχει η κατηγορια των συνομιλικων...εκτος εαν δεν το εχω καταλαβει καλα...(ε μια ματια εριξα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
25% ιδια ηλικια.
41 % απο 5 χρονια και ανω. (το γκρουπ για το οποιο μιλησα)
18% 2-3 χρονια μεγαλυτερος αντρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως εγώ στα 20 μου θεωρούσα πως στα 30 μου θα θέλω μόνο άντρες 35+.
Τώρα στα 30 μου, ..αφήστε το καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

--->CrAzY GirL<---

Νεοφερμένος

Η SoFia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ δεν θα πω πολλά!Πρώτα απ'όλα θα πω ότι "Ο Έρως χρόνια δεν κοιτά".
Και έχω να κάνω μια καταγγελίαααααααα!
Με περνάει δύο χρόνια και λέει ότι είμαι μικρηηηηηηηηή.....!!!Έλεος!!! :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kratos.dog

Νεοφερμένος

Ο kratos.dog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τα πράγματα είναι νομίζω πολύ πιο απλά . Όσο τα δυο μέλη της σχέσης είναι ψυχοσωματικά σε καλή κατάσταση και αποδίδουν μέσα στη σχέση , τα νούμερα και οι διαφορές είναι περιττά . Επειδή όμως στη συνέχεια ο χρόνος δεν έχει την ίδια ταχύτητα και για τους δυο , αλλάζουν τα δεδομένα και τελικά χωρίζουν . Αν μιλάμε για φυσιολογικές σχέσεις και όχι για σχέσεις τύπου ( ζιγκολό , συνοδού , η τεκνατζούς κ . τ . λ ) αυτό είναι το τελευταίο δεδομένο μια τέτοιας σχέσης . Είναι πολύ οδυνηρό αλλά τελικά μέσα από την αρχική μελαγχολία , έρχεται η ωραία ανάμνηση , η αξιολόγηση και κατά συνέπεια το αποδεικτικό υλικό που δικαιολογεί την επιλογή και των δυο . Μένει δηλαδή ένα δυνατό συναίσθημα που αποτελεί για πάντα κομμάτι του εαυτού σου . Εγώ τουλάχιστον αυτό ένιωσα όταν το έζησα και αυτό καταθέτω . Αν πάλι πρέπει να μιλήσω με νούμερα το μόνο που έχω να πω είναι ότι οι διαφορές μέχρι και των δέκα ετών , είναι ανάξιες λόγου και αιτίας και δεν αποτελούν καν θέμα συζήτησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ζεύγη:

"άσχημων" αντρών – "ωραίων" γυναικών
ηλικιωμένων αντρών – νέων γυναικών
είναι πολύ περισσότερο συνηθισμένα.

Αλλά ακόμα κι όταν πρόκειται για ζεύγη γυναικών με νεότερους άντρες (π.χ..διαφορά από 10 χρόνια και άνω...), σε εκείνες "επιβάλλεται" ;) περισσότερο να φροντίζουν για την ελκυστικότητα που απορρέει απ' την εξωτερική τους ομορφιά απʼ ό, τι οι άνδρες των παραπάνω ζευγών.

Η εξωτερική ομορφιά, αν και σχετική, είναι προτέρημα που μπορεί να συναντάται και στους άντρες και στις γυναίκες. Εντούτοις, η ελκυστικότητα της εξωτερικής εμφάνισης ήταν ανέκαθεν περισσότερο "απαραίτητη" για τη γυναίκα απʼ ό, τι για τον άντρα.
Νομίζω πως είναι πιθανότερο να επιλέξει μια γυναίκα έναν άντρα του οποίου ολόκληρη η εξωτερική εμφάνιση την απωθεί, αλλά διαθέτει όλα τα άλλα χαρακτηριστικά του άντρα που εκείνη ονειρεύεται, παρά να κάνει το ακριβώς αντίστοιχο ένας άντρας για μια γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifiklis

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Με την μικρή μου έχουμε διφορά 20+ χρόνια. Την αγαπώ σαν τρελός και την σέβομαι σαν να είμαστε συνομίληκοι. Της συμπεριφέρομαι τόσο καλά που δεν το πιστεύω και ο ιδιος. Όμως τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα. Δεν νομίζω ότι θα τα καταφερουμε στο τέλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σε αυτές τις ηλικίες είναι ακόμα εύκολη η διαφορά ηλικίας, δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrios_30

Νεοφερμένος

Ο dimitrios_30 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παιδια.εχω σχεση με μια κοπελα 10 χρονια μεγαλυτερη απο μενα εγω 30 αυτη 40.δεν με πειραζει η διαφορα αλλα αυτη η γυναικα εγινε πολυ σκληρη μετα απο ολα αυτα που εχει περασει κ εχει περασει πολλα ασχημα εχει χωρισει κ εχει μεγαλωσει τα παιδια της μονη της. εχει κανει σχεσεις αλλα με κανεναν δεν τσακωνοταν τοσο πολυ οσο με εμενα.εχει γινει αντρας σε εισαγωγικα αυτη η γυναικα. τελος παντων να μην τα πολυλογο εγω βλεπω οτι αλαζουν πολυ τα πραγματα κ αρχιζω να γινομαι εγω σαν αυτην κ αυτη σαν εμενα μετα απο τοσους πολυς τσακωμους κ πολυ στεναχωρια νιωθω οτι αλλαζω κ γινομαι πολυ σκληρος εγω κ αρχιζει κ μαλακωνει αυτη.τι γινεται εδω παιδια δεν μπορω να καταλαβω ειναι καλο αυτο που γινεται η κακο?ευχαριστω κ συγνωμη για την ορθογραφια μου αλλα περασα δυσκολα παιδικα χρονια κ καταλαβαινετε.ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι στην περίπτωσή σας είναι η διαφορά ηλικίας το πρόβλημα. Ναι, οκ, πέρασε κάποια ζόρια. Και; Θα τα ξεσπάει σε σένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Της συμπεριφέρομαι τόσο καλά που δεν το πιστεύω και ο ιδιος.


Και εγώ.... Και εγώ το ίδιο... :/:

μέχρι και πιατάκι της αγόρασα,
για να μην τρώει από του σκύλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top