Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εσυ πολυ σιγουρη εισαι....αλλα για κακο ρολακι δε σε εχω...καιοχι γι αυτα που γραφεις αλλα λογω του οτι εχεις εξεταστικη και ησουν στο τσακ να μην παιξεις και το ειπες...
Η συνονοματη δυσκολο να την εχουν βαλει παλι...χρονο δεν εχει και ηταν μαζι μου στο προηγουμενο εαν θυμασαι καλα...

Και γιατί αυτό την απαλλάσσει;
Τον φαντασμένο τον είχαν βάλει 3 in a row παλιά.

Και γιατί η Άντζυ_Ανν να μην είναι η μην-με-παρατηρείτε δολοφόνος;
Και η στροφή της ΚουΕ μου φαίνεται περίεργη, αλλά δεν πάω εκεί γιατί μπορεί να ήταν απλά μπερδεμένη τις πρώτες δύο μέρες.


πς. Έτσι είμαι εγώ- η προσωποποίηση της απόλυτης σιγουριάς :angel::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.

Εγω παρατηρηση εκανα...γιατι οσος φορες και να ρωτουσε η Κακερ εσενα και η ΚΕ και η Γιουκι απεφευγαν να σε αναφερουν και αυτο δε μου αρεσε καθολου....Γιουκι και ΚΕ ειναι πιο υποπτες για μενα αυτη τη στιγμη μετα απο οσα εχουν γραψει....μαζι με τη Φοιβη...απο τους σιωπηλους...
Κουκλίτσα με τις ξανθές κοτσιδούλες ετοιμάσου να τις φας και σε αυτό το γύρο.
Απάντησα ήδη τι είχα καταλάβει ότι έγραφε η Ρεζουλίν για την Ηρώ και πέραν τούτου, η Κακερλακ ρωτούσε κατι πολύ συγκεκριμένο "γιατι τους θεωρουμε δίδυμο με το Φαντασμένο και που έγραψε η Ρεζουλίν 2 υπόπτους" στο οποίο εγώ προσωπικά της απάντησα.
Αν δεν καταλαβαίνεις ή κανεις ότι δεν καταλαβαινεις για να στρέψεις υποψίες εκεί που σε συμφέρει, μη χαίρεσαι γιατί αυτό φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το ότι κάνεις μπαμ για πολίτης είναι η δικιά σου άποψη. Η δικιά μου θα μου επιτρέψεις να είναι διαφορετική.
Επίσης, αν κι εσένα δεν σου κάνω για πολίτης περιμένω να ακούσω τους λόγους. Διότι μέχρι στιγμής δεν μου έχεις πει κανένα λόγο για τον οποίο με θεωρείς ύποπτη πέρα από τη...διαίσθηση σου και το ότι σε κατηγόρησα και σε ψήφισα (με συγκεκριμένα επιχειρήματα).

Τωρα πρεπει να παω να δω παλι τα ποστ σου και εκτος του οτι εχω τεστ παραλληλα και δεν εχω το χρονο, βαριεμαι οικτρα...αλλα θα προσπαθησω να το κανω καποια στιγμη αργοτερα...Ομως θυμαμαι πως καποια πραγματα που ειπες απο την αρχη κιολας με εκαναν να σ εχω υπ' οψιν μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ηρώ πιστεύω ότι είσαι λάθος σε αυτά που λες περί φαντασμένου...

Γενικά σε όλο το παιχνίδι δεν παίζεις όπως παίζεις σύχνα

Επίσης για να υπάρχει αυτή τη στιγμή ρεύμα προς φαντασμένο και διάφοροι άκυροι ψήφοι ίσως ο φαντασμένος να μην είναι δολοφόνος αλλά τσιράκι ή και πολίτης οπότε αποσύρω την ψήφο μου...

Θα ψηφίσω Bill_Slayer που τελικά για μένα είναι ο πιο σίγουρος δολοφόνος αυτή τη στιγμή.

Πιθανόν να αλλάξω πριν το τέλος που θα επιστρέψω, ανάλογα με τα ποστ που έχουν γίνει και τα ρεύματα που θα έχουν δημιουργηθεί


υ.γ δεν αποκλείω το ενδεχόμενο να είναι δολοφόνος ο φαντασμένος και επειδή τον καταλάβαμε να τον ψηφίζουν τώρα οι δολοφόνοι για ξεκάρφωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κουκλίτσα με τις ξανθές κοτσιδούλες ετοιμάσου να τις φας και σε αυτό το γύρο.
Απάντησα ήδη τι είχα καταλάβει ότι έγραφε η Ρεζουλίν για την Ηρώ και πέραν τούτου, η Κακερλακ ρωτούσε κατι πολύ συγκεκριμένο "γιατι τους θεωρουμε δίδυμο με το Φαντασμένο και που έγραψε η Ρεζουλίν 2 υπόπτους" στο οποίο εγώ προσωπικά της απάντησα.
Αν δεν καταλαβαίνεις ή κανεις ότι δεν καταλαβαινεις για να στρέψεις υποψίες εκεί που σε συμφέρει, μη χαίρεσαι γιατί αυτό φαίνεται.

Πφφ.....ναι απαντησες και το ειδα μολις...κουλαρε...αυτο δε σημαινει πως η εξηγηση σου με πειθει κιολας...ντεμι ειμαι...σε εχω για εξυπνη, δεν ειναι δυσκολο πχ να το βρηκες σα δικαιολογια..αλλα ενιγουει....
Και δε στρεφω υποψιες εκει που με συμφερει....αυτα που βλεπω γραφω...αιντε...
Και οπως ανεφερα και παραπανω..δεν εχω κανενα προβλημα να με βγαλετε...αλλωστε το στυλ παιξιματος μου συμφερει του δολοφονους, διοτι δε με εμπιστευονται ευκολα οι λοιποι πολιτες, οπως και τοτε που χτυπιομουν για την Κακερ...και με βγαζανε ολοι τρελλη...Δε μαθαινετε, δε μαθαινετε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

....Γιουκι και ΚΕ ειναι πιο υποπτες για μενα αυτη τη στιγμη μετα απο οσα εχουν γραψει....μαζι με τη Φοιβη...απο τους σιωπηλους...


Εγώ τελικά τι είμαι; Ομιλητική ή σιωπηλή; Αααααα έτσι όπως πάω θα πάθω κρίση ταυτότητας! :worry::P:P:P

Σοβαρά τώρα! Γιατί είμαι ύποπτη εγώ για εσένα; Επειδή μιλάω; Νόμιζα πως έχει ξεκαθαριστεί πλέον οτι όταν ΔΕΝ μιλάω, τότε ΕΙΜΑΙ δολοφόνος! Όχι το αντίθετο! Μην μπερδεύεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Αλλα το να μη σκεφτεσαι σαν το ιδιο πιθανο σεναριο να επαιξε η Αθηνα το ρουφιανο μου κανει εντυπωση....ειλικρινα...
Βρε Neraida αφού όπως είπες δεν τα χεις διαβάσει καλά τα ποστ, γιατί λες ό,τι λες και με πριζώνεις;
Αν τα είχες διαβάσει λοιπόν θα έβλεπες ότι λέω ΑΝ (βάζω ένα ρημαδιασμένο ΑΝ) ΑΝ είναι ρουφιάνος.
Προφανώς και δίνω ίδιες πιθανότητες να μην είναι, αλλά αν δε δούμε τι είναι ο fantasmenos πως θα καταλήξουμε στο τι ήταν και η Αθηνά και στο λόγο που τα έλεγε όλα;
Θα προχωρούμε δηλαδή σε όλο το παιχνίδι με "ΑΝ";
Κάνω τώρα υποθέσεις για να επαληθευτούν ή να καταρριφτούν. Ξαναλέω ότι θα φανεί στις 8.
Τότε δεν έχει νόημα...δλδ τι? Να μας λένε δολοφονείται ο τάδε και η νοσοκόμα είχε σώσει τον τάδε?? Σε τι βοηθάει αυτο?
Όχι ρε συ.. μην το παίρνεις μόνο για αυτό το γύρο.. σκέψου ότι οι δολοφόνοι σκοτώνουν πολίτες, αν κάθε φορά που γίνεται σώσιμο μας λένε και ποιον επιχείρησαν να σκοτώσουν είναι σα να μας λένε αυτός είναι πολίτης. Ε δεν είναι και τόσο δίκαιο.
Εγώ θα προτιμούσα να μαθαίναμε ποιον σώζει η νοσοκόμα σκέτο, όταν δεν πετυχαίνει σώσιμο.. αλλά αυτό μπορουμε να το συζητήσουμε όταν τελειώσει το παιχνίδι.

Πάω για διάβασμα λέμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ηρώ πιστεύω ότι είσαι λάθος σε αυτά που λες περί φαντασμένου...

Γενικά σε όλο το παιχνίδι δεν παίζεις όπως παίζεις σύχνα

Επίσης για να υπάρχει αυτή τη στιγμή ρεύμα προς φαντασμένο και διάφοροι άκυροι ψήφοι ίσως ο φαντασμένος να μην είναι δολοφόνος αλλά τσιράκι ή και πολίτης οπότε αποσύρω την ψήφο μου...

Θα ψηφίσω Bill_Slayer που τελικά για μένα είναι ο πιο σίγουρος δολοφόνος αυτή τη στιγμή.

Πιθανόν να αλλάξω πριν το τέλος που θα επιστρέψω, ανάλογα με τα ποστ που έχουν γίνει και τα ρεύματα που θα έχουν δημιουργηθεί


υ.γ δεν αποκλείω το ενδεχόμενο να είναι δολοφόνος ο φαντασμένος και επειδή τον καταλάβαμε να τον ψηφίζουν τώρα οι δολοφόνοι για ξεκάρφωμα.

Να σε πω εσενα σιγανοπαπαδια...:whistle:
Για πες για ποιο λογο τον εχεις πιο σιγουρο απο τοσους αλλους...?
Σε εχω για αθωα και εχεις αρχισει τα κουλα σου μου φαινεται....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αντζυ να σε ρωτήσω...αφού αποσύρεις την ψήφο απ'το φαντασμένο ακολουθώντας αυτά που έγραψα 5 λεπτά νωρίτερα,γιατί με ψηφίζεις?
Μια υποτυπώδη αιτιολόγηση κάνε τουλάχιστον.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
@Ηρώ

προφανώς η νοσοκόμα δεν έσωσε εμένα αλλά κάποιον άλλο Είμαι σίγουρος για αυτό :whistle:

Τώρα ξεκινάμε, πήρα όλα τα ποστ από την σειρά και είδα το εξής καταπληκτικό. Πιστεύω ότι η Resident ή η Kalypso έχουν τους ίδιους ρόλους. Έρχεται ο Bill Slayer 4 λεπτά πριν (προφανώς το είχε προσχεδιάσει) και δεν ανακατεύεται στο άτομο το οποίο θα βγεί.
Σενάρια:

1) Ένοχες και οι δύο: Ο Bill Slayer ψηφίζει κουκουρούκου για να μην εμπλακεί στην αποχώρηση. Μάλλον η Resident τελικά αποφάσισε να βγει αυτή aka η θυσία της φίλης.

2) Αθώες και οι δύο: Ο Bill Slayer δεν θέλει να φορτωθεί την αποχώρηση μιας οπότε ψηφίζει στα κουκουρούκου και πάλι.

3) Η μιά από τις δύο αθώα: Δεν πιστεύω σε αυτή την πιθανότητα.

To 1 και το 2 είναι τα πιο πιθανά αλλά εσείς αποφασίζετε. Και τα δύο δείχνουν ότι ήταν επιτηδευμένη η ώρα του ποστ. Κάνετε ότι θέλετε αλλά βγάλτε τη μια μέρα εμένα και την επόμενη τον άλλο. Και σας το λέω και αλλιώς. Οι περισσότεροι έχετε ενστάσεις για τον Bill αλλά για μένα καμία. Οπότε σε φανερή ψηφοφορία πρέπει να βγαίνει το άτομο που έτσι και αλλιώς θα βγάζατε αργότερα αλλά έχετε αμφιβολίες. Φάτε με αν θέλετε..

Ψηφίστε Η ΕΜΕΝΑ Η ΤΟΝ BILL SLAYER

ελπίζω για μια φορά να με εμπιστευτείτε...

ΨΗΦΟΣ ΣΤΟΝ BILL SLAYER

tonight we r gonna kill bill vol.2

Υ.Γ. παρακολουθήστε πως θα ενεργοποιηθεί αυτόματα ο Bill Slayer και θα υπερασπιστεί τον εαυτό του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τωρα πρεπει να παω να δω παλι τα ποστ σου και εκτος του οτι εχω τεστ παραλληλα και δεν εχω το χρονο, βαριεμαι οικτρα...αλλα θα προσπαθησω να το κανω καποια στιγμη αργοτερα...Ομως θυμαμαι πως καποια πραγματα που ειπες απο την αρχη κιολας με εκαναν να σ εχω υπ' οψιν μου...
Οκ, όταν ξεβαρεθείς...εδώ θα μαι να σε περιμένω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ τελικά τι είμαι; Ομιλητική ή σιωπηλή; Αααααα έτσι όπως πάω θα πάθω κρίση ταυτότητας! :worry::P:P:P

Σοβαρά τώρα! Γιατί είμαι ύποπτη εγώ για εσένα; Επειδή μιλάω; Νόμιζα πως έχει ξεκαθαριστεί πλέον οτι όταν ΔΕΝ μιλάω, τότε ΕΙΜΑΙ δολοφόνος! Όχι το αντίθετο! Μην μπερδεύεσαι!

Τωρα εισαι ομιλητικη...συνηθως εισαι σιωπηλη....και μου φανηκες υποπτη γι αυτο το λογο και μονο...απλα εαν εχουν βαλει καποιον απο τους σιωπηλους, εσυ μου κανεις περισσοτερο κλικ...αλλα μην τρελλαινεσαι....μια υποθεση κανω....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 17 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Bill_Slayer
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride: Bill_Slayer
  4. Dark_kronos: fantasmenos
  5. fantasmenos: Bill_Slayer
  6. Ηρώ: fantasmenos
  7. jrot6: Kakerlak
  8. Kakerlak:
  9. Κακή Επιρροή: fantasmenos
  10. kalypso: fantasmenos
  11. Lorien
  12. Neraida:
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Youki: fantasmenos
Ψήφοι
6 fantasmenos
3 Bill_Slayer
1 Kakerlak

Αποχωρήσεις
Resident Evil (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και γιατί αυτό την απαλλάσσει;
Τον φαντασμένο τον είχαν βάλει 3 in a row παλιά.

Και γιατί η Άντζυ_Ανν να μην είναι η μην-με-παρατηρείτε δολοφόνος;
Και η στροφή της ΚουΕ μου φαίνεται περίεργη, αλλά δεν πάω εκεί γιατί μπορεί να ήταν απλά μπερδεμένη τις πρώτες δύο μέρες.


πς. Έτσι είμαι εγώ- η προσωποποίηση της απόλυτης σιγουριάς :angel::D

Να σου πω γιατι δε θεωρω οτι την επελεξαν...εχει εξεταστικη και δεν εχει χρονο...γενικα δεν μπαινει συχνα τελευταια και στον προηγουμενο γυρο που ηταν μαζι μου δεν ηταν και το καλυτερο της παιχνιδι.
Τελος παντων..απλα η σιγουρια σου μου κανει εκπληξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κοίτα να δεις που θα σωθεί 2η συνεχόμενη μέρα ο Φαντασμένος.
Και κοίτα να δεις που ξαναμανά η Αντζούλα είναι μπλεγμένη σε αυτό...

:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν έχουμε τα χτεσινά θα σας πάρει και θα σας σηκώσει όλους.
Όποιος πάει να σώσει τώρα τον fantasmenos είναι ύποπτος για 2 λόγους:

  • Αν ο fantasmenos είναι δολοφόνος, τότε προσπαθεί να τον σώσει για ευνόητους λόγους.

  • Αν ο fantasmenos είναι πολίτης, τότε ψηφίζει κάποιον άλλον για να έχει το ελαφρυντικό να πει μετά: "Εγώ σας τα λεγα"

Ένας πολίτης που θέλει να ξεκαθαρίσει την κατάσταση και να οδηγηθεί σε δολοφόνους, θα ψηφίσει τον fantasmenos.

Κοίτα να δεις που θα σωθεί 2η συνεχόμενη μέρα ο Φαντασμένος.
Και κοίτα να δεις που ξαναμανά η Αντζούλα είναι μπλεγμένη σε αυτό...

:eek:
Mην μπλέκεις άλλα ονόματα σε παρακαλώ youki προς το παρόν. Άστα για μετά τις 8 please.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κοίτα να δεις που θα σωθεί 2η συνεχόμενη μέρα ο Φαντασμένος.
Και κοίτα να δεις που ξαναμανά η Αντζούλα είναι μπλεγμένη σε αυτό...

:eek:

Ωραία μείνε στην άποψη σου...

Θα ήθελα να σε βλέπω από μια μεριά όταν αποκαλυφθεί αν είμαι πολίτης ή δολοφόνος. Μην το διαβάσεις απότομα, πάρε ένα ηρεμιστικό πιο πριν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αν έχουμε τα χτεσινά θα σας πάρει και θα σας σηκώσει όλους.
Όποιος πάει να σώσει τώρα τον fantasmenos είναι ύποπτος για 2 λόγους:

  • Αν ο fantasmenos είναι δολοφόνος, τότε προσπαθεί να τον σώσει για ευνόητους λόγους.

  • Αν ο fantasmenos είναι πολίτης, τότε ψηφίζει κάποιον άλλον για να έχει το ελαφρυντικό να πει μετά: "Εγώ σας τα λεγα"

Ένας πολίτης που θέλει να ξεκαθαρίσει την κατάσταση και να οδηγηθεί σε δολοφόνους, θα ψηφίσει τον fantasmenos.


Mην μπλέκεις άλλα ονόματα σε παρακαλώ youki προς το παρόν. Άστα για μετά τις 8 please.

Πάρε και εσύ ένα ηρεμιστικό, μικρό αθώο τσιράκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
@Ηρώ

προφανώς η νοσοκόμα δεν έσωσε εμένα αλλά κάποιον άλλο Είμαι σίγουρος για αυτό :whistle:

Τώρα ξεκινάμε, πήρα όλα τα ποστ από την σειρά και είδα το εξής καταπληκτικό. Πιστεύω ότι η Resident ή η Kalypso έχουν τους ίδιους ρόλους. Έρχεται ο Bill Slayer 4 λεπτά πριν (προφανώς το είχε προσχεδιάσει) και δεν ανακατεύεται στο άτομο το οποίο θα βγεί.
Σενάρια:

1) Ένοχες και οι δύο: Ο Bill Slayer ψηφίζει κουκουρούκου για να μην εμπλακεί στην αποχώρηση. Μάλλον η Resident τελικά αποφάσισε να βγει αυτή aka η θυσία της φίλης.

2) Αθώες και οι δύο: Ο Bill Slayer δεν θέλει να φορτωθεί την αποχώρηση μιας οπότε ψηφίζει στα κουκουρούκου και πάλι.

3) Η μιά από τις δύο αθώα: Δεν πιστεύω σε αυτή την πιθανότητα.

To 1 και το 2 είναι τα πιο πιθανά αλλά εσείς αποφασίζετε. Και τα δύο δείχνουν ότι ήταν επιτηδευμένη η ώρα του ποστ. Κάνετε ότι θέλετε αλλά βγάλτε τη μια μέρα εμένα και την επόμενη τον άλλο. Και σας το λέω και αλλιώς. Οι περισσότεροι έχετε ενστάσεις για τον Bill αλλά για μένα καμία. Οπότε σε φανερή ψηφοφορία πρέπει να βγαίνει το άτομο που έτσι και αλλιώς θα βγάζατε αργότερα αλλά έχετε αμφιβολίες. Φάτε με αν θέλετε..

Ψηφίστε Η ΕΜΕΝΑ Η ΤΟΝ BILL SLAYER

ελπίζω για μια φορά να με εμπιστευτείτε...

ΨΗΦΟΣ ΣΤΟΝ BILL SLAYER

tonight we r gonna kill bill vol.2

Υ.Γ. παρακολουθήστε πως θα ενεργοποιηθεί αυτόματα ο Bill Slayer και θα υπερασπιστεί τον εαυτό του...

Το οτι ο Σλειερ μπαινει σφηνα τελευταια στιγμη και ψηφιζει δεν ειναι καινουριο...το εχει κανει κι αλλες φορες...με λιγα λογια αυτο δε λεει και τιποτα...
Και ασε αυτα τα πρωτα τον αλλο και μετα εμενα που ειστε τοσο σιγουροι.
Και εσυ εαν βγεις αρκετα θα καταλαβουμε...ελπιζω δλδ...
Και εισαι τρελλος να ζητας να σε εμπιστευτουμε μου φαινεται! Ο πιο αναξιοπιστος παιχτης εισαι! Περισσοτερο και απο μενα ναουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για χωστε και τη δικη μου ψηφο στο Φαντα που το παιζει και αθωα περιστερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top