Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 17 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Bill_Slayer
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride: Bill_Slayer
  4. Dark_kronos: fantasmenos
  5. fantasmenos: Bill_Slayer
  6. Ηρώ: fantasmenos
  7. jrot6: fantasmenos
  8. Kakerlak:
  9. Κακή Επιρροή: fantasmenos
  10. kalypso: fantasmenos
  11. Lorien: Κακή Επιρροή
  12. Neraida: fantasmenos
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Youki: fantasmenos
Ψήφοι
8 fantasmenos
3 Bill_Slayer
1 Κακή Επιρροή

Αποχωρήσεις
Resident Evil (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
;)



ΚουΕ γιατί επιμένεις στην Κάκερλακ τόσο πολύ δεν καταλαβαίνω.
Θέλω να μου δώσεις ένα ωραίο μεγάλο στέρεο επιχείρημα να με πείσεις. (και να αφήσεις εντελώς έξω τα περι ρουφιανιάς της Ρεζ) :D


Αν δεν καταφέρεις να με πείσεις, είσαι η επόμενη στη λίστα μου- μετά την Άντζυ_Ανν φυσικά.


δεν σε καταλαβαίνω... τι εννοείς να αφήσω απ έξω τα περί ρουφιανιάς της Ρεζ
πως να τα αφήσω αφού αυτό πιστεύω :confused:
Πιστεύω ότι ήταν η ρουφιάνα, πιστεύω ότι μας έδωσε στεγνά την Κακερλακ, πιστεύω ότι άφησε αιχμές για τον Φαντασμένο, θεωρώντας ίσως ότι αυτόν θα τον βγάλουμε έτσι κι αλλιώς

ΑΝ ομως ο φαντασμένος είναι πολίτης.... τότε θα έχουμε ξεγελαστεί απ την Αθηνά
Το μόνο που είπα λοιπόν είναι ότι θα προτιμούσα να φανεί το αν μας έχει κοροϊδέψει ή όχι η Αθηνά μέσω της κακερλακ γιατί η Αθηνα την κακερλακ είχε ψηφίσει κι όχι τον φαντασμένο παρόλο που ο Φαντασμένος κάποια στιγμή είχε ρεύμα
Αυτό δεν καταλαβαίνω... γιατί η Αθηνα δεν ψήφισε τον Φαντασμένο αλλά ψήφισε την Κακερ όταν ο Φαντασμένος είχε ήδη ρεύμα το οποίο η Αθηνά ως ρουφιάνος θα έπρεπε να ενισχύσει

Μα κινέζικα μιλάω? τι δεν καταλαβαίνετε και κυρίως που σκατά είναι το ύποπτο σε αυτό που λέω

Το ότι ο Λοριεν με ψηφισε, απλά με βοηθάει στο να ΜΗΝ αφαιρέσω την ψήφο μου απ τον Φαντασμένο
Επειδή ο Φαντασμένος ψήφισε Λορυ


edit
και για να μην λέτε ότι το ξέχασα σκοπίμως, άφησε επίσης αιχμές και για την Ηρώ καθώς και για την Νεράιδα αλλά σαφώς λιγότερες. Ηταν μάλλον ο δικός της τρόπος σκέψης κι όχι το ότι "το γνώριζε με σιγουρια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
δεν σε καταλαβαίνω... τι εννοείς να αφήσω απ έξω τα περί ρουφιανιάς της Ρεζ
πως να τα αφήσω αφού αυτό πιστεύω :confused:
Πιστεύω ότι ήταν η ρουφιάνα, πιστεύω ότι μας έδωσε στεγνά την Κακερλακ, πιστεύω ότι άφησε αιχμές για τον Φαντασμένο, θεωρώντας ίσως ότι αυτόν θα τον βγάλουμε έτσι κι αλλιώς

Ειπαμε...εχει δωσει Κακερλακ και Φαντα και εχει αφησει αιχμες για το δικο μου ρολο και της Ηρους.
Επεμενε σε Κακερ, ισως επειδη τον Φαντα κανεις μας σχεδον δεν τον εμπιστευεται και ειναι πιο ευκολο να τον ψηφισουμε..ενω την Κακερ οχι...οποτε ηθελε να δειξει το ποσο σιγουρη ειναι για κεινη...
Και ολα αυτα μονο εαν ειναι οντως Ρουφ....θα δουμε ντιαρ..
;)



Το ότι ο Λοριεν με ψηφισε, απλά με βοηθάει στο να ΜΗΝ αφαιρέσω την ψήφο μου απ τον Φαντασμένο
Επειδή ο Φαντασμένος ψήφισε Λορυ

Για κανε μου ενα εξπλειν εδω, διοτι σε εχασα..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για κανε μου ενα εξπλειν εδω, διοτι σε εχασα..:confused:

Ο Φαντασμένος ψήφισε Λοριεν... αν αποδειχτεί ο Φαντασμένος δολοφόνος, αντιλαμβάνεσαι ότι ο Λοριεν μπαίνει με κόκκινο στις υποψίες μου
Καθότι είναι γνωστό ότι ο Φαντασμένος αν ήταν δολοφόνος, θα ψήφιζε συνδολοφόνο του με την ελπίδα να τον ξεκαρφώσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο Φαντασμένος ψήφισε Λοριεν... αν αποδειχτεί ο Φαντασμένος δολοφόνος, αντιλαμβάνεσαι ότι ο Λοριεν μπαίνει με κόκκινο στις υποψίες μου
Καθότι είναι γνωστό ότι ο Φαντασμένος αν ήταν δολοφόνος, θα ψήφιζε συνδολοφόνο του με την ελπίδα να τον ξεκαρφώσει

Oh my god....
Πλακα με κανεις...ραιτ?!
Να σουθυμισω οτι την τελευταια φορα ηταν μαζι μου δολοφονος...
Κατα 2ον ο ιδιος εγραψε οτι μπηκε να διαβασει 300 ποστ και απο οσα μπορεσε να καταλαβει εσυ του φανηκες πιο υποπτη.
3ον Ο Φαντα εδωσε εξηγηση για την ψηφο στο λορυ. Εμμεσως πλην σαφως ηταν απλα μια ακυρη για να μπερδεψει κοσμο.
Ειλικρινα με αυτα που γραφεις, το μονο που κανεις ειναι να φαινεσαι ολο και πιο ενοχη.
Ακου εκει συνδολοφονος του Φαντα ο Λορυ....

Εντιτ: και ξερεις τι αλλο μου προκαλει εντυπωση?! Το οτι σε κατηγορω απο την ωρα που μπηκα στους δολοφονους σημερα και κανεις την "παπια" :P Ειναι τοσο "εξω" απο σενα, εκτος εαν με θεωρεις αμελητεα ποσοτης!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε σε θεωρώ αμελητέα ποσότης αλλά δε βρίσκω το λόγο να σκοτωθώ με μία πολίτη όπως έκανα χτες από βλακεία με την Καλυψώ
Εμείς τρωγόμαστε μεταξύ μας και οι δολοφόνοι αλωνίζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
δε σε θεωρώ αμελητέα ποσότης αλλά δε βρίσκω το λόγο να σκοτωθώ με μία πολίτη όπως έκανα χτες από βλακεία με την Καλυψώ
Εμείς τρωγόμαστε μεταξύ μας και οι δολοφόνοι αλωνίζουν

Παντως εαν τελικα κανω λαθος, θα σου ζητησω συγγνωμη...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πφφφφ διασκεδάζω αρκετά με την άποψη ότι είναι ρουφιάνα η Resident Evil. Εγώ πιστεύω ότι μάλλον ήταν δολοφόνος και έδωσε κάποια ονόματα για να αποπροσανατολιστούν οι καλοί πολίτες... Δεν το κουράζω άλλο νομίζω μετά την αποχώρηση το βράδυ:

α) Ένας από τους δύο πρώτους που θα πουν ότι είμαι τσιράκι θα είναι δολοφόνος (ο άλλος θα είναι ή το τσιράκι ή εκτός τόπου και χρόνου πολίτης)

β) Η Youki ή Ηρώ θα βρει ένα εξιλαστήριο θύμα και θα πέσουν πάνω του. (Νεράιδα να φοβάσαι από αύριο) και

γ) Η Kalypsο και ο Bill Slayer θα περάσουν στα ψιλά και θα φαγωθείτε μεταξύ σας ενώ είναι φανερό (ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΨΗΦΙΣΕ ΧΘΕΣ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ) για το τι ρόλο βαράει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πφφφφ διασκεδάζω αρκετά με την άποψη ότι είναι ρουφιάνα η Resident Evil. Εγώ πιστεύω ότι μάλλον ήταν δολοφόνος και έδωσε κάποια ονόματα για να αποπροσανατολιστούν οι καλοί πολίτες... Δεν το κουράζω άλλο νομίζω μετά την αποχώρηση το βράδυ:

α) Ένας από τους δύο πρώτους που θα πουν ότι είμαι τσιράκι θα είναι δολοφόνος (ο άλλος θα είναι ή το τσιράκι ή εκτός τόπου και χρόνου πολίτης)

β) Η Youki ή Ηρώ θα βρει ένα εξιλαστήριο θύμα και θα πέσουν πάνω του. (Νεράιδα να φοβάσαι από αύριο) και

γ) Η Kalypsο και ο Bill Slayer θα περάσουν στα ψιλά και θα φαγωθείτε μεταξύ σας ενώ είναι φανερό (ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΨΗΦΙΣΕ ΧΘΕΣ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ) για το τι ρόλο βαράει


Εσυ τωρα ...λιγο αργα δε σκεφτηκες να το παρεις σοβαρα το παιχνιδι?
Και ξερεις κατι, εαν η Ρες δεν ειναι ρουφιανα, το οποιο θα αποδειχτει με το να φανει η λεξη "πολιτης" (λιγο μας νοιαζει εαν εισαι κακος πολιτης), τοτε αλλαζουν πολλα...μην ανησυχεις, σε 2 ωριτσες και κατι θα ξερουμε τι γινεται...
Τωρα οσον αφορα σε μενα...χαιρω πολυ οτι θα με βαλουν μπροστα...1ον δε με εμπιστευονται ευκολα γενικα οι πολιτες...και ηδη η γλυκια μας Γιουκι με εχει την αμεσως επομενη...εχουν αρχισει οπως βλεπεις τα οργανα...οποτε....λιγο με νοιαζει....μετα τις 8 θα δουμε και μεχρι αυριο τη 1 θα εχω ξεδιπλωσει τις σκεψεις μου!
(:worry:...πωπω εχω ξεφυγει τελειως με το γκειμ:redface:)

Α και δε νομιζω να ειναι κανεις τοσο χαζος να υποστηριξει οτι εισαι τσιρακι ωστε να επiμεινει στην ιδιοτητα του ρουφιανου για την Αθηνα...εδωσε εσενα και την Κακερ και τελος....πρεπει να ειστε ΚΑΙ οι δυο δολοφονοι....διαφορετικα δεν παιζει να ειναι ρουφ η Αθηνα...ξεκαθαρα πραγματα....αιντε....πας να τα θολωσεις....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εσυ τωρα ...λιγο αργα δε σκεφτηκες να το παρεις σοβαρα το παιχνιδι?
Και ξερεις κατι, εαν η Ρες δεν ειναι ρουφιανα, το οποιο θα αποδειχτει με το να φανει η λεξη "πολιτης" (λιγο μας νοιαζει εαν εισαι κακος πολιτης), τοτε αλλαζουν πολλα...μην ανησυχεις, σε 2 ωριτσες και κατι θα ξερουμε τι γινεται...
Τωρα οσον αφορα σε μενα...χαιρω πολυ οτι θα με βαλουν μπροστα...1ον δε με εμπιστευονται ευκολα γενικα οι πολιτες...και ηδη η γλυκια μας Γιουκι με εχει την αμεσως επομενη...εχουν αρχισει οπως βλεπεις τα οργανα...οποτε....λιγο με νοιαζει....μετα τις 8 θα δουμε και μεχρι αυριο τη 1 θα εχω ξεδιπλωσει τις σκεψεις μου!
(:worry:...πωπω εχω ξεφυγει τελειως με το γκειμ:redface:)

Α και δε νομιζω να ειναι κανεις τοσο χαζος να υποστηριξει οτι εισαι τσιρακι ωστε να επiμεινει στην ιδιοτητα του ρουφιανου για την Αθηνα...εδωσε εσενα και την Κακερ και τελος....πρεπει να ειστε ΚΑΙ οι δυο δολοφονοι....διαφορετικα δεν παιζει να ειναι ρουφ η Αθηνα...ξεκαθαρα πραγματα....αιντε....πας να τα θολωσεις....:P

Μπα μην είσαι τόσο σίγουρη: Η Kakerlak είναι ξεγραμμένη επίσης.

Κατά τα άλλα θα αργήσω να πω τα τελευταία μου λόγια μιας και δεν θα είμαι σπίτι αν τελικά κάνετε το λάθος και βγάλετε εμένα αντί για τον Bill Slayer, οπότε θα τα έχετε μερικές ώρες μετά το κανονικό. Πρέπει να σκεφτώ τις λέξεις που θα χρησιμοποιήσω για να αποτυπώσω ακριβώς την ευκολία με την οποία πιστέψατε την Resident evil και το λανθασμένο σας σκεπτικό... :P

edit: Τι έγινε bill δεν γράφουμε τίποτα; Μάλλον περιμένεις να πάει 7 η ώρα για να ψηφίσεις. Λογικό, και εγώ στη θέση σου το ίδιο θα έκανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πφφφφ διασκεδάζω αρκετά με την άποψη ότι είναι ρουφιάνα η Resident Evil. Εγώ πιστεύω ότι μάλλον ήταν δολοφόνος και έδωσε κάποια ονόματα για να αποπροσανατολιστούν οι καλοί πολίτες... Δεν το κουράζω άλλο νομίζω μετά την αποχώρηση το βράδυ:
Έτσι όπως εξελίχτηκε το παιχνίδι πρέπει να φύγεις δυστυχώς fantasmenos.
Αν φανεί ότι είσαι πολίτης σαφώς και η Αθηνά είναι δολοφόνα ή τσιράκι.

Κάποιος που κάτι παραπάνω θα ξέρει από μας και προετοίμασε ήδη το έδαφος για να μπορεί να το χρησιμοποιήσει έπειτα από την ανακοίνωση της ιδιότητας σου.
Λέει ότι θεωρεί πιο πιθανό να είναι η κακερλακ και πάει με το ρεύμα όπως λέει:
έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω τι να υποθέσω και τι να πω
Εγώ την κακερλάκ ήθελα, το ξαναλέω...
Απλά, μιας που και ο Φαντασμένος, είναι δεν είναι κακός, δεν βοηθάει και πολύ... τι να πω
Πάω με το ρεύμα (το είπα να νωρίτερα)

Για μένα η κακερλακ έπρεπε να βγει σήμερα για να δουμε τι ακριβώς ήταν η Ρεζουλιν
Πιστεύω ότι Μόνο την κακερλακ έδωσε ξεκάθαρα ΑΝ ήταν Ρουφ

Αν είσαι πολίτης για μένα Ρεζ και ΚουΕ είναι συνδολοφόνες μαζί με κάποιον τρίτον σιωπηλό σχετικά παίκτη. Θα φανεί κι αυτός.
Θα τα πάρω από την αρχή ανάλογα με την ιδιότητα του fantasmenos και θα σας ξετρυπώσω πουλακίδες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η Ρε , η Κουε και η Γουίκη

Θα ψήφιζα την Κουε που είμαι τόσο σίγουρη αλλά δεν θα καταφέρω κ τίποτα.(Κουέ?? τι σου κάνανε??? Που είσαι??? :cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:)

και έτσι

Bill slayer από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έτσι όπως εξελίχτηκε το παιχνίδι πρέπει να φύγεις δυστυχώς fantasmenos.
Αν φανεί ότι είσαι πολίτης σαφώς και η Αθηνά είναι δολοφόνα ή τσιράκι.

Κάποιος που κάτι παραπάνω θα ξέρει από μας και προετοίμασε ήδη το έδαφος για να μπορεί να το χρησιμοποιήσει έπειτα από την ανακοίνωση της ιδιότητας σου.
Λέει ότι θεωρεί πιο πιθανό να είναι η κακερλακ και πάει με το ρεύμα όπως λέει:


Αν είσαι πολίτης για μένα Ρεζ και ΚουΕ είναι συνδολοφόνες μαζί με κάποιον τρίτον σιωπηλό σχετικά παίκτη. Θα φανεί κι αυτός.
Θα τα πάρω από την αρχή ανάλογα με την ιδιότητα του fantasmenos και θα σας ξετρυπώσω πουλακίδες μου.

ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????
έλεος κοπελιά!!!!!!!!!!! έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΣΥ ξεκίνησες πρώτη και ψήφισες τον Φαντασμένο ενώ εγώ είχα ψηφίσει κακερλακ και μετά άλλαξα την ψήφο μου γιατί δεν υπήρχε νόημα εφόσον πιστεύουμε ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΟΙ ότι η Αθηνα ήταν ρουφ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ????????????????????

ΞΑΝΑ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ηρώ είσαι τσιράκι????????????????
Αν αποδειχτεί τελικά αθώος ο Φαντασμένος, η επόμενη μου είσαι εσύ! στο υπογράφω!

μου ανέβηκε η πίεση διακόσια, κλεινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ΜΑ ΤΙ

ΞΑΝΑ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ηρώ είσαι τσιράκι????????????????
Αν αποδειχτεί τελικά αθώος ο Φαντασμένος, η επόμενη μου είσαι εσύ! στο υπογράφω!

μου ανέβηκε η πίεση διακόσια, κλεινω

Αν αποδειχτεί αθώος ο fantasmenos ο bill slayer δεν είναι ένοχος δηλαδή; Αν είμαι αθώος η Youki θα ψηφίσε νεράιδα και εσύ Ηρώ. Δηλαδή να ψηφίσεις τον άνθρωπο που δεν μιλά πολύ δεν το σκέφτηκες. Και πες μου τελικά τον θεωρείς αθώο ή ένοχο;!

Τα νευράκια της είχε και η resident χθες και σας έπεισε.

Φωνάζει ο κλέφτης για να φύγει ο νοικοκύρης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ τι είναι ο Μπιλ!!!!! και δεν καταλαβαίνω γιατί ξαφνικά θυμήθηκες να μιλήσεις
ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

και ναι τώρα έχω και γω τα νευράκια μου και τα πήρα κι εγώ
Σε ρωτήσαμε γιατί είναι ένοχος και γιατί τον κατηγορείς και μας έλεγες κάτι για αχλάδες και περίμενες κι από πάνω να μας πείσεις?????

Ε δε με παρατάτε λέω εγω???????? άειντε! όλοι παίζετε τέλεια, κανένας δεν κάνει λάθος παρά μονάχα εγώ που είμαι συνεχώς ένοχη ΟΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΙ ΑΝ ΠΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 17 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Bill_Slayer
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride: Bill_Slayer
  4. Dark_kronos: fantasmenos
  5. fantasmenos: Bill_Slayer
  6. Ηρώ: fantasmenos
  7. jrot6: fantasmenos
  8. Kakerlak: Bill_Slayer
  9. Κακή Επιρροή: fantasmenos
  10. kalypso: fantasmenos
  11. Lorien: Κακή Επιρροή
  12. Neraida: fantasmenos
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Youki: fantasmenos
Ψήφοι
8 fantasmenos
4 Bill_Slayer
1 Κακή Επιρροή

Αποχωρήσεις
Resident Evil (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα στην ψηφοφορία θα μάθετε την ιδιότητα του MVP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Η Ρε , η Κουε και η Γουίκη
Ποια είναι αυτή η γουίκη?????:P

Φευγω, παω για καφέ με τις παλιές μου συμμαθήτριες (νι reunion!!! :D).
Πιστευω όταν γυρίσω να χεις γράψει και γιατί με κατηγορείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Φαντασμένε δεν είχα λόγο να μην ποστάρω αλλά δεν ήμουν καν συνδεδεμένος στο στέκι.Και το είχα πει ότι δε θα ψηφίσω νωρίς.Άλλωστε ποτέ δεν το κάνω...
Ψηφίζω kalypso,έτσι κι αλλιώς το fantasmeno βγάλατε σήμερα

υγ:θυμίζω και το ποστ μου για το ρόλο του fan.
https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=576989#post576989
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ποια είναι αυτή η γουίκη?????:P

Φευγω, παω για καφέ με τις παλιές μου συμμαθήτριες (νι reunion!!! :D).
Πιστευω όταν γυρίσω να χεις γράψει και γιατί με κατηγορείς.

Γιατί δεν λες να καταλάβεις....:mad::mad::mad::mad:

Ότι είμαι αθώωωωωωωααααα
και η εμμονή σου μόνο αθώα δεν σε κάνει.


Σε κάλυψα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Yπομονη βρε παιδια..Ο φαντασμενος φευγει σε μια ωρα και θα φανει αν η Ρεζουλιν ηταν ρουφιανος ή ειχε κακο ρολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top