Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
για τον αντρα δεν μπορω να φερω αποψη αλλα για τις γυναικες δεν ειναι κουραστικο συνεχεια να ξυριζεις...ρωταω επειδη δεν εχω ολοκληρωσει ακομα...και οτνα λεμε ξυρισμενο εννοουμε ολο ολο, μεχρι κατω...:confused:..η φαγουρα ειναι πολυ μεγαλη αλλωστε οι τριχες αν δεν κανω λαθος ειναι για ενα σκοπο:για να προστατευουν απο μικροβια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
για τον αντρα δεν μπορω να φερω αποψη αλλα για τις γυναικες δεν ειναι κουραστικο συνεχεια να ξυριζεις...ρωταω επειδη δεν εχω ολοκληρωσει ακομα...και οτνα λεμε ξυρισμενο εννοουμε ολο ολο, μεχρι κατω...:confused:..η φαγουρα ειναι πολυ μεγαλη αλλωστε οι τριχες αν δεν κανω λαθος ειναι για ενα σκοπο:για να προστατευουν απο μικροβια...
ναι ειναι κουραστικο αλλα εξιζει!:P επισης εαν κανεισ χαλαουα οι τριχες δενε μφανιζονται τοσο συχνα και δεν ταλαιπωρησε τοσο... βεβαια ειναι αρκετα επωδυνη διαδικασια! ναι εννουμε ολο μεχρι κατω brazilian style που λεμε... η φαγουρα ειναι κυριως τον πρωτο καιρο μετα δε θα νιωθεις τιποτα, οταν συνηθησεις... και οσο για τα μικροβια που λες ναι το χω ακουσει κ εγω αυτο αλλα προσωπικα θεωρω οτι ειμαι πιο καθαρη χωρις ανεπιθυμητες μυριωδες και ειναι σαφως και πιο ομορφο αισθητικα:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To βραζιλιανικο ειναι ολο μεχρι κατω, αλλά στα πλαγια. Δεν αφορα και το κεντρικο μερος του εφηβαιου/"ορους Αφροδιτης. Παραθετω μια φωτογραφια σε μαγιο για να μην μας κοψει η τηλιόραση :


Οσο για καθαριοτητα, ναι μεν,...αλλά αν καποιος φροντιζει τον εαυτο του καθημερινα, δεν εχει αναγκη την τριχοφυια σε καποια σημεια οπως αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
σκέφτομαι να κάνω χαλάουα εκεί..αλλα πραγματικά φοβάμαι..:worry:γιατί οι τρίχες έχουν δυναμώσει με τα πολλαπλά ξυρίσματα.. καμια με εμπειρία ας απαντήσει παρακαλώ!!

και όσο για την αποτρίχωση στους άντρες υποστηρίζω όχι...μια καλή περιποίηση χρειάζεται και θα ναι power..η καθαριότητα είναι η μιση αρχοντιά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
εχω βασικα κανω αποτριχωση σε ολο το παιδι αρκετα χρονια κ εχουν μαλακωσει πολυ οι τριχες αλλα σε αυτο το σημειο δεν κανω..μια φορα ειχα δοκιμασει στο μπικινι και πεθανα στον πόνο.ασε που οι πόροι κοκκινισαν, σχεδον ματωσαν...αλλα ο πόνος ειναι διαφορετικος σε καθε ατομο...αλλοι το αντεχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss X

Νεοφερμένος

Η Miss X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Η αποτρίχωση στο σημείο αυτό απλά θα πονέσει λίγο. .αλλά αυτό τις πρώτες φορές... άντε να έχεις και λίγο αιματάκι. .αλλά πολύ λίγο.. ειλικρινά μετά ξενιάζεις.. και ας τις έχεις ξυρίσει πιο πριν.. δε πειράζει.. ούτως ή άλλως οι τρίχες στιν περιοχή αυτή είναι από μόνες τους δυνατές.. Δε θα υπάρξει πόνος τρομερός.. όπως όταν στις βγάζουν στο πόδι.. ίσως λίγο παραπάνω.. Προσωπικά δε καταλαβαίνω τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Στο μπικίνι λέμε έτσι; Εκεί με κρύο κερί πονάει κάπως αλλά αν ακολουθήσει κανείς τις οδηγίες σωστά θα πονέσει στιγμιαία. Η περιοχή είναι ευαίσθητη και ίσως βγάλει και λίγο αίμα αν το κάνει κανείς για πρώτη φορά, αλλά μετά από λίγες ώρες η επιφάνειa είναι λεία και χωρίς καμία τρίχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
σε αυτο το θεμα ταιριαζει μια παροιμια που λεει "της κοντης τσουτσους της φταιν οι τριχες":D εγω με ψαλιδακι το κανω αλλα ειλικρινα δεν νομιζω πως παιζει και τοσο σημαντικο ρολο αν εισαι περιποιημενος και καθαρος δεν υπαρχει προβλημα. στις κοπελες τωρα το προτιμω τελειως ξυρισμενο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εγω με ψαλιδακι το κανω


Δεν σου ξαναζητάω ψαλίδι για τα χαρτοκοπτικά :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necropethamenos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ντροπή και αίσχος σε αυτόν που ανακάλυψε το ξύρισμα.

LEAVE THE BUSH ALONE! (όχι τον πρόεδρα.)

(ναι, εννοώ και στις γυναίκες.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xazoulina

Νεοφερμένος

Η xazoulina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παιδια lazer rulez!! γλυτωνεις μια και καλη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necropethamenos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
παιδια lazer rulez!! γλυτωνεις μια και καλη...:P

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ ΛΕΗΖΕΡ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΛΕΜΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ή καίγεσαι μια και καλή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Όσοι άνδρες ψήφισαν ότι προτιμούν αποτριχωμένη την επίμαχη περιοχή, εννοούν ΤΕΛΕΙΩΣ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ναι τελειως.

σουτ!

απ απ, τι πηγες να πεις? Σουτ ειπαμε, τελειως!

Νομοθεσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Όσοι άνδρες ψήφισαν ότι προτιμούν αποτριχωμένη την επίμαχη περιοχή, εννοούν ΤΕΛΕΙΩΣ; :hmm:

Τουλάχιστον εγώ αυτό αντιλαμβάνομαι από τη φράση, αν και μεταξύ μας (και των υπόλοιπων χιλιάδων μελών:P) μου αρέσει πάρα πολύ αν είναι λίιιγων ημερών φυτρωμένη η επίμαχη περιοχή, να νιώθω τα τσιμπηματάκια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xazoulina

Νεοφερμένος

Η xazoulina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ ΛΕΗΖΕΡ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΛΕΜΕ

να μαντεψουμε οτι ψηφισες ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necropethamenos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
να μαντεψουμε οτι ψηφισες ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ; :P

Nαι, γιατί δεν υπήρχε επιλογή "ΠΟΙΝΙΚΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

xazoulina

Νεοφερμένος

Η xazoulina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Nαι, γιατί δεν υπήρχε επιλογή "ΠΟΙΝΙΚΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ"

θες να μας το δικαιολογησεις λίγο πριν παθεις κανενα έμφραγμα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top