Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αυτό το φορεματάκι το ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και θα πάω αύριο να το πάρω :inlove:

View attachment 4684

Αλήθεια, θα το χαρακτηρίζατε casual ή επίσημο;
Θα το χαρακτήριζα... ντέρτι...:redface:


Λίγο πιο βαθύ ντεκολτέ παρακαλώ.:D


Πέρα από τη πλάκα, όμορφο είναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tinkerbell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αυτό το φορεματάκι το ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και θα πάω αύριο να το πάρω :inlove:

View attachment 4684

Αλήθεια, θα το χαρακτηρίζατε casual ή επίσημο;

Όντως, για το γραφείο είναι ό,τι πρέπει. Σε άλλα χρωματάκια υπάρχει; (θα 'θελα να δω και την πλάτη πάντως...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όντως, για το γραφείο είναι ό,τι πρέπει. Σε άλλα χρωματάκια υπάρχει; (θα 'θελα να δω και την πλάτη πάντως...)
Αν πας στο site, έχει και φωτογραφία της πλάτης, μέχρι και video έχει που το δείχνει :P
Όχι, δεν υπάρχει σε άλλα χρωματάκια (άλλωστε η κομψότητα του έγκειται και στο συνδυασμό χρωμάτων του, αν και ίσως να ταίριαζε και σε γήινα χρώματα και να ήταν και πιο casual έτσι).
Πάντως έχε υπόψιν ότι θα δυσκολεύτεις να το βρεις αν φοράς 8, εγώ έπρεπε να τρέχω μέχρι Πειραιά για να το πάρω γιατί μόνο εκεί το είχαν σε 8! (και του έλειπε και ένα κουμπί και πρέπει να ράψω εκεί το εφεδρικό!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tinkerbell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εχμ... το οποίο σάιτ... ποιο είπαμε πως είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εχμ... το οποίο σάιτ... ποιο είπαμε πως είναι;
Έχει λινκ το ποστ μου με το φόρεμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tinkerbell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Οξεία στραβίτιδα. :worry: :P

Θενξ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Tώρα το καλοκαίρι βγαίνω για περπάτημα στην πόλη κυρίως με αθλητικά. Αγόρασα καινούρια χθες καθώς τα παλιά τα έλιωσα στο πέρα δώθε. Ιδού!
Είναι για aerobic και για τρέξιμο (όταν περπατάω θέλω άνετο παπούτσι, να δένω καλά τα κορδόνια και να έχει αεροσόλα) στο συγκεκριμένο στυλ :

(αυτά είναι ανδρικά, αλλά για να συμπληρωθεί η εικόνα με τα δικά μου που δεν φαίνονται καλά στις φωτό)

View attachment 4677View attachment 4678 με λυτά κορδόνια

ε;ε;ε; :D
πήρα και ένα μαύρο κολάν , ένα t-shirt και έφυγααααααα
Ωραιο σχημα, οι γυαλιστερες πλαγιες γραμμες λιγο περιεργες. Ισως καλυτερα να μην ηταν γυαλιστερες. Τα λυμενα κορδονια :down:

Εγώ όλο λέω να πάρω MBT...



Για περπάτημα αλλά και για τη μέση μου πρέπει να 'ναι τέλεια. Ευτυχώς έχουν βγάλει με λιγότερο κυρτή σόλα, αλλά και πιο πολλά σχέδια.
:eek::sick: Ο κοσμος απλά δεν εχει καλες ιδεες και βγαζει οτι ναναι. Σε λιγα χρονια θα βγουν και παπουτσια που δε θα ειναι καν για ανθρωπινο ποδι.

Αυτό το φορεματάκι το ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και θα πάω αύριο να το πάρω :inlove:

View attachment 4684

Αλήθεια, θα το χαρακτηρίζατε casual ή επίσημο;
Εχει λογω και χρωματος τη δυνατοτητα να το βαλεις και καθημερινα και πιο επισημα.Οπότε 2 σε 1. Τσιμπα το, καλο ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
:inlove::inlove::inlove:...αν και δεν είμαι φαν των ψηλοτάκουνων, με το που τα είδα στην βιτρίνα να με κοιτάνε, τα ερωτεύτηκα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • JB_papa.JPG
    JB_papa.JPG
    29.3 KB · Εμφανίσεις: 164

melen

Νεοφερμένος

Η melen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
:inlove::inlove::inlove:...αν και δεν είμαι φαν των ψηλοτάκουνων, με το που τα είδα στην βιτρίνα να με κοιτάνε, τα ερωτεύτηκα!!! :P

Πραγματικά είναι τέλεια! Κ εγώ με το που τα είδα:inlove:... Αλλά 185€ ρε γμτ!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για τόσα λεφτά προτιμώ αυτά.. σόρρυ για τις φώτο, δεν τα βρήκα στο νετ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P4051924.jpg
    P4051924.jpg
    489.1 KB · Εμφανίσεις: 194
  • P4051926.jpg
    P4051926.jpg
    548.4 KB · Εμφανίσεις: 187

melen

Νεοφερμένος

Η melen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μπροστά είναι πολύ κλειστά? Πόσο φάινονται τα δάχτυλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μπροστά είναι πολύ κλειστά? Πόσο φάινονται τα δάχτυλα?
Λευτεριά στα εγκλωβισμένα δάχτυλα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τα δικά μου δάχτυλα δεν είναι πολύ μακριά, οπότε δεν φαίνονται πολύ :D
Σε άλλες λογικά θα φαίνονται το μεγάλο και το αμέσως διπλανό του ..ευκρινώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εχω προσεξει καγιρα μου το δικτυωτο καλσον.. ρε κοριτσια ποτε δεν εχω βαλει τετοιο καλσον τι γνωμη εχετε περι αυτου του ειδους καλσον??:hmm: σε ποιες περιπτωσεις ταιριαζουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
εμένα με βολεύουν την άνοιξη που δεν κάνει τόσο ζέστη για να είμαι χωρίς καλσόν αλλά ταυτόχρονα δεν έχει και τόσο κρύο να φοράω κάτι συμπαγές. Με βολεύει επίσης και το φθινόπωρο για τον ίδιο λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το διχτυωτο καλσον με το μεγαλο διχτυ, δειχνει πολυ ''φτηνιαρικο'' και προκλητικο.
επιπλεον εχουν φυγει απο τη μοδα τα διχτυωτα καλσον.

τα μονα που ισως να βρησκω χρησιμα και διαχρονικα ειναι αυτα που ειναι στο χρωμα caramel και ειναι διακριτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η άσχετη: Αυτό στη φωτογραφία δεν είναι με μικρό δίχτυ; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
yup! μικρο ειναι το διχτακι και διακριτικοτατο!

εγω απλα το γενικευσα λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Πραγματικά είναι τέλεια! Κ εγώ με το που τα είδα:inlove:... Αλλά 185? ρε γμτ!:/:

Ναι είναι λίγο ακριβούτσικα αλλά έτσι και αλλιώς έψαχνα για ένα κάπως πιο ''καλό'' αλλά όχι πολύ φαντεζί παπουτσάκι, οπότε...:inlove::inlove::inlove:

'Ασε που εδώ πήγα και έδωσα 200 ευρώ για αθλητικά (τα οποία και έλιωσα στο γυμναστήριο...) για γόβες δεν θα τα δώσω;! :P Είμαι υπερκαταναλωτική ανάθεμα με -και ντροπή μου- αλλά με βλέπω τα λεφτά από όσες συναυλίες ακυρώθηκαν να τα δώσω για παπα!! :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εμένα με βολεύουν την άνοιξη που δεν κάνει τόσο ζέστη για να είμαι χωρίς καλσόν αλλά ταυτόχρονα δεν έχει και τόσο κρύο να φοράω κάτι συμπαγές. Με βολεύει επίσης και το φθινόπωρο για τον ίδιο λόγο.


χμμ δεν το σκεφτηκα ποτε αυτο:hmm: θα το δοκιμασω φετος το φθινοπωρο να δω τι λεει πανω μου γιατι μπορει να με φοραει και να μην το φοραω δεν ξερω αν με καταλαβαινετε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top