Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αντώνη έλα στο τσατ ρε

έχει και δωρεάν μπουφέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ό,τι να 'ναι ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
να πληρώνεις υπηρέτρια βέβαια
όποτε είμαι ταπί και ψύχραιμος, αφήνω το σπίτι να το τρώει η μπίχλλλλα
(σαλλονικιότικη προφορά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μπες τώρα
θα πω στην πόρτα να σε βάλουνε παρόλο που είσαι πάλι ντυμένος σαν γύφτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η κορπς πάει μάλλον


τζιρότ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Τι κάνετε όλα καλά.
Έχω ένα πρόβλημα και δεν βρήσκω ανάλογο θέμα.
Θέλω να μάθω αν εκτός το επίδομα τοκετού που μου δίνει το ΙΚΑ. θα με δόσει και ο εργοδότης μου τους μισθούς μου κανονικά ή ακθόλου... το επίδομα που πήρα είναι πολύ μικρό ούτε οι 2 μισθοί μαζί δεν είναι!!! το πρώτο πριν να γεννήσω?
Τι να κάνω πείτε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:rofl:
ρε μην μπερδεύεις τους αντωνάκηδες
με το εμείς και εμείς θα ασχολούμαστε τώρα ; όταν υπάρχει το <<η δε γυνή να φοβάται τον άντρα>> ;


βίκι βικ βικ , μόλις βαθμολογώ το άβαταρ σου το αλλάζεις και με αφήνεις ξεκρέμαστο ;
ύπουλο σχέδιο


τι κάνετε κατά τα άλλα λοιποί σινεφίλ του φόρουμ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μπλα μπλα μπλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Σιντ, που ησουν χθες κατα τις 10 το βραδακυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tαρα παμ παμ
Γεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σιντ, που ησουν χθες κατα τις 10 το βραδακυ;
γιατί;;;;;;;;;;;;;;;;;;

κέρδισα τα εισιτήρια για το χάνγκόβερ ;
το λαχείο ;
ήρθες από το σπίτι αλλά δεν απαντούσε κανείς ;
συμπληρώνεις στατιστική έρευνα ;

βασικά δεν θυμάμαι και δεν ξέρω αν φταίνε οι πολλές έρντιγκερ ή οι πολλές ασκήσεις στα ηλεκτρικά κυκλώματα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γιατι ρωτας ολο τον κοσμο που ηταν χτες συγκεκριμενες ωρες?!!

εχεις οφθαλμαπατες μικρε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Επαιζα μπαλα σ'ενα 7χ7 και ειδα εναν νεαρο να φοραει μια μπλουζα (απ'αυτες που φτιαχνουν οι ομαδες και βαζουν οτι ονομα θελουν απο πισω) και εγραφε ΣΙΝΤ.

Αλλα τωρα που το σκεφτομαι ηταν πολυ σοβαρος για να αραδιαζει ολη την ωρα σαχλαμαρες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Tαρα παμ παμ
και λίγα λες....


μπόρατ , μάζεψε την μουτσούνα σου και εγώ απορώ με τις ερωτήσεις του ράσκαλ-ντετέκτιβ αλλά δεν κάνω και έτσι

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Επαιζα μπαλα σ'ενα 7χ7 και ειδα εναν νεαρο να φοραει μια μπλουζα (απ'αυτες που φτιαχνουν οι ομαδες και βαζουν οτι ονομα θελουν απο πισω) και εγραφε ΣΙΝΤ.

Αλλα τωρα που το σκεφτομαι ηταν πολυ σοβαρος για να αραδιαζει ολη την ωρα σαχλαμαρες.. :P
καταρχήν κάποιος που γενικά δεν είναι σοβαρός δεν θα είχε όρεξη να αραδιάζει εδώ σαχλαμάρες .


εγώ βέβαια είμαι η εξαίρεση , είμαι όντως μη σοβαρός

κατά δεύτερον , σιγάμην το έβαζε κάποιος σε μπλούζα , έλεος

εγώ βέβαια είμαι η εξαίρεση - το έχω περίπου έτσι σε τατουάζ

κατά τρίτον , καλά νόμιζες ότι με είδες και δεν ήρθες να πεις ένα γεια ή έστω να με κεράσεις μια μπύρα ;

τι σκατά επαφές είμαστε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top