Βοήθεια με αγορά πληκτρολογίου

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα πληκτρολόγιο. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να έχει flat πλήκτρα όπως στα πληκτρολόγια των laptop, να έχει πλήκτρα για αυξομείωση φωνής και mute και να κοστίζει μέχρι 50 ευρώ περίπου. Έχω βρει τα εξής μέσω internet:

LOGITECH 1
LABTEC1, LABTEC2
TRUST1, TRUST2
INNOVATOR

Αυτό που με εντυπωσίασε περισσότερο είναι το TRUST2. Το κακό είναι πως απ' ότι μου είπαν, τα trust δεν είναι καθόλου καλά πληκτρολόγια. Ήθελα να πάω σε κάποιο μαγαζί να τα δω και από κοντά όμως δεν τα βρήκα κάπου εκτός από το internet.

Αν κάποιος γνωρίζει ποια μάρκα θεωρείται καλύτερη/χειρότερη ή αν δούλεψε με flat πληκτρολόγιο και έχει να προτείνει κάτι, θα παρακαλούσα να βοηθήσει!:) Ευχαριστώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το Innovator ξέχασε το ... τα πλήκτρα του είναι υπερβολικά σκληρά. Επίσης έχει κάποια κουμπία επιπλέον και σε μπερδεύουν υπερβολικά πολύ. π.χ. δίπλα από το space αν θύμαμαι καλά δεν υπάρχει το alt.

Εγώ αυτό που θα αγόραζα είναι το Logitech. Πολύ καλό όνομα στον τομέα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roof3770

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Aν και λιγο αργα και ισως να εχεις ηδη αγορασει κατι εγω εχω να πω το εξεις. Τα σλιμ πληκτρολογια ειναι κυριως για οσους τα θελουν για laptop λογω του μικρου τους μεγεθους. Αν εχεις συνηθησει να γραφεις σε laptop τοτε δεν θα εχεις το παραμικρο προβλημα που ειναι κοντα ολα τα πληκρα.

Εχω δουλεψει με το Logitech που εχεις πρωτο και μπορω να πω οτι μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις. Αν δεν εχεις παρει ακομα εγω αυτο προτεινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Logitech εγγύηση 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos11

Νεοφερμένος

Ο tasos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μην αγοράσεις απο Carrefur το BLUE SKY. Ειναι μαπα, αν και ασύρματο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
LOGITECH 967674 INTERNET 350 KEYBOARD BLACK


ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ LOGITECH MEDIA KEYBOARD GR



θελω ενα καλο ανθεκτικο στα κουμπια πληκτρολογιο σε αυτην τιμη περιπου.κοινως οχι κανα μαρκα μ'εκαψες:D και με κουμπια τουλαχιστον για τη μουσικη κλπ.

ποιο απο τα δυο προτιματε?
ποιο απο τα δυο να διαλεξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η πειρα μου μου εχει μαθει να προτιμω τα πληκτρολογια της microsoft αν θελω κατι που θα αντεξει...
Περαν αυτου, αν εισαι αναμεσα σε αυτα τα δυο εγω θα προτιμουσα το πρωτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η πειρα μου μου εχει μαθει να προτιμω τα πληκτρολογια της microsoft αν θελω κατι που θα αντεξει...

αληθεια?γιατι πολλοι λενε το ακριβως αντιθετο!μακρια απο microsoft!
ειναι οντως πιο ανθεκτικα στο χρονο?δεν ειμαι απολυτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Σε ενδιαφέρει τα κουμπιά να έχουν αίσθηση πληκτρολογίου λαπτοπ; Εμένα αυτό είναι must όταν αγοράζω πληκτρολόγιο και είμαι απολύτως ευχαριστημένη από αυτό που έχω τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αυτό που αναφέρει η Obscura και για εμένα είναι σημαντικό. Τα παλιά τύπου πληκτρολόγια δεν τα θεωρώ friendly.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κανένα φτηνό με φωτειζόμενα πλήκτρα και ασύρματο (το δεύτερο μόνο άμα εξακολουθεί να είναι φτηνό) σας βρίσκεται ;

α και απορία από άσχετο , όταν λέτε ανθεκτικό δλδ τι παθαίνει και μετά από πόσα χρόνια , ένα πληκτρολόγιο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
στην αρχη σκεφτομουν για λεπτα πληκτρα..αλλα αναρωτιεμαι..μηπως ειναι λιγοτερο ανθεκτικα απο τα αλλα?
το φτηνοτερο λαπτο καλο ειναι το curve microsoft
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.575613



εχω λαπτοπ και τα βρισκω πιο ανετα?αξιζουν τα 15 ευρω ?γιατο παραπανω?
γιατι ολα εχουν μικρο εντερ πληκτρο?

δειχνει κατι οτι τα logitech που εδειξα πριν εχουν 3 και 5 χρονια εγγυηση ,ενω το ακριβοτερο απο πανω πληκτρολογιο εχει μονο 1?δειχνει αυτο πραγματικα καποια αντοχη ή δεν παιζει ρολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κανένα φτηνό με φωτειζόμενα πλήκτρα και ασύρματο (το δεύτερο μόνο άμα εξακολουθεί να είναι φτηνό) σας βρίσκεται ;

α και απορία από άσχετο , όταν λέτε ανθεκτικό δλδ τι παθαίνει και μετά από πόσα χρόνια , ένα πληκτρολόγιο ;
βασικά θα προσθέσω και φλατ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Sid η λύση MICROSOFT COMFORT CURVE KEYBOARD 2000 γιατί δεν σε ενδιαφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:redface: είναι φωτειζόμενο (δεν το βλέπω στα χαρακτηριστικά) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Α, όντως δεν είναι :P
Μόνο αυτό της Logitech γνωρίζω με φωτιζόμενα πλήκτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δυστυχώς , δεν υπάρχει στα μαγαζιά από όσο έψαξα (άσε που δίνεις 70 ευρώ και δεν είναι ασύρματο:confused:)

και γενικά ότι έχουνε στα μαγαζιά , άμα είναι φλατ δεν είναι και φωτειζόμενο (που τα χουνε για gamers)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top