• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Λια η ξανθια σου εβγαλε τα σφουγγαρακια?
αν δεν σαυ εβγαλε αυτη τοτε εισαι τυχερη γιαυτο δεν πονεσες!!!

εσεις οι γυναικες λετε δεν πονατε οταν κανετε προσθετικη στηθους που σε εχουν με σωληνακια 2 μερες νομιζω τα σφουγγαρακια θα σας πειραζαν!!!:P
εσεις εχετε το μυαλο σας συνεχεια στην μυτη
οπως τι ωραια μυτη θα εχω,θα με δουν οι φιλες μου και θα ζηλευουν,θα πηγενω με την μυτη ψηλα σαν να ειμαι καποια να την δουν ολοι κτλ!:)
εμεις οι ανδρες δεν ειμαστε ετσι και το κανουμε για την εμφανιση αλλα οχι σαν εσας τις γυναικες!!!πιστευω να καταλαβαινεις τι εννοω!:hmm:


τα δυσκολα περασαν τωρα το μονο που θα σε τσαντιζει ειναι οτι θα βουλωνει η μυτη σου!
αν και αυτο ειναι αναλογα με τον ανθρωπο πχ εμενα βουλωνε συνεχεια και ειχα αιμοραγια ενω στην elenadi απο οτι μου εχει πει δεν τις βουλωνε τοσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι...
Σκοπεύω σύντομα να κάνω εγχείρηση λόγω στενού διαφράγματος.

Ωστόσο δε θέλω την παραμικρή αλλαγή στην εξωτερική εμφάνιση της μύτης. Λέτε μία τέτοια εγχείρηση να με αναγκάσει να κάνω και πλαστική; :worry::worry:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εδω μπορεί κάποιος να βάλει την φοτο του απο τα εγγραφα του, και να δει γρήγορα και ευκολα πως θα είναι μετα απο ρινοπλαστική. Παίρνει και αvφάς φοτος.Βέβαια το αποτέλεσμα του pc μπορεί να διαφέρει αρκετά απο αυτό που είναι εφικτό στην πραγματικότητα.Είναι ιδανικό για κάποιον που δεν ξέρει καλα το photoshop. www.facetouchup.com

Απατη μου φαινεται εμενα, οι μυτες δεν κατεβαινουν μετα απο ρινοπλαστικη..! Οπως τους συμφερει τις βγαζουν για να πλουτιζουν οι πλαστικοι κ να καταστρεφουν τα μουτρα τους οι ανυποψιαστοι.

Η ρινοπλαστικη πρεπει να γινεται ΜΟΝΟ σε περιπτωση σοβαρου αισθητικου προβληματος, γιατι μετα ο δρομος δεν εχει επιστροφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@georgalis: Ο ίδιος ο γιατρός μου τα έβγαλε, ίσως γι'αυτό δεν μου φάνηκε τόσο ενοχλητικό.

Πάντως αυτές οι πλύσεις ρε παιδιά είναι ΠΟΛΥ δύσκολες!! Ούτε μια φορά δεν κατάφερα να το κάνω και να βγει όλος ο ορός από το στόμα. :( Και για κανένα 20λεπτο μετά πρέπει να είμαι με χαρτομάντιλα γιατί στάζω. Δεδομένου κιόλας ότι πρέπει να γίνονται κάθε 1 ώρα, χάνω το 1/3 της μέρας μου έτσι!

Αν και δεν έχω μπουκώσει ακόμα, georgalis αυτό που έλεγες πώς το ζητάμε από το φαρμακείο;

Επίσης, εσείς πότε ανακτήσατε όσφρηση; Παρατήρησα ότι παρ'ότι αναπνέω κανονικά, δεν έχω ακόμα όσφρηση. Είναι ανησυχητικό αυτό;

εσεις εχετε το μυαλο σας συνεχεια στην μυτη
οπως τι ωραια μυτη θα εχω,θα με δουν οι φιλες μου και θα ζηλευουν,θα πηγενω με την μυτη ψηλα σαν να ειμαι καποια να την δουν ολοι κτλ!:)

Χαχαχα, ναι όντως έχω το μυαλό μου στη μύτη αλλά καμία σχέση με αυτά που γράφεις (ότι θα ζηλεύουν ή όχι θα πηγαίνω με τη μύτη ψηλά :blink: ). More like "θα κοιτάω τον εαυτό μου στον καθρέφτη και πολύ θα γουστάρω αυτό που βλέπω" :D
(όχι ότι και πριν δεν μου άρεσα, αλλά πάντα σκεφτόμουν πόσο με χαλάει αυτή η μύτη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Απατη μου φαινεται εμενα, οι μυτες δεν κατεβαινουν μετα απο ρινοπλαστικη..! Οπως τους συμφερει τις βγαζουν για να πλουτιζουν οι πλαστικοι κ να καταστρεφουν τα μουτρα τους οι ανυποψιαστοι.
Απάτη λες ε?Για να πέσουν τα κορόιδα? lol Περίεργο που το ακούω όμως αυτό απο εσένα ramblade διότι το συγκεκριμένο το ανακάλυψα στο site του δικού σου γιατρού [...]
Να υποθέσω οτι θεωρείς και αυτόν απατεώνα?:worry:

Να ρωτήσω κάτι...
Σκοπεύω σύντομα να κάνω εγχείρηση λόγω στενού διαφράγματος.

Ωστόσο δε θέλω την παραμικρή αλλαγή στην εξωτερική εμφάνιση της μύτης. Λέτε μία τέτοια εγχείρηση να με αναγκάσει να κάνω και πλαστική; :worry::worry:

-petros

Συνήθως δεν γίνεται πλαστική σε κάποιον ο οποίος ενδιαφέρεται μονο για διόρθωση ρινικού διαφράγματος. Αν όμως υπάρχει σοβαρό πρόβλημα το οποίο μπλοκάρει την αναπνοή τότε είναι πιθανόν να χρειαστεί και πλαστική. Γνώμη μου είναι να διορθώσεις το διάφραγμα σου να δεις πως θα είναι λειτουργικά η μύτη μετα και αν εξακολουθεί να έχει πρόβλημα τότε πια να αποφασίσεις για πλαστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Απάτη λες ε?Για να πέσουν τα κορόιδα? lol Περίεργο που το ακούω όμως αυτό απο εσένα ramblade διότι το συγκεκριμένο το ανακάλυψα στο site του δικού σου γιατρού [...] που σου έκανε την δεύτερη ρινοπλαστική
Να υποθέσω οτι θεωρείς και αυτόν απατεώνα?:worry:
Ναι ειναι λιγο, ουδεις τελειος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Λια εσυ στον γιατρο εγω ομως ετυχα στην ξανθια που ειναι στυλ "αντε να τελειωνουμε δεν με νοιαζει αν πονεσεις"!!!
εγω το σαββατο που εβγαλα το ναρθηκα πριν απο μενα μπηκε μια κοπελα που τις εβγαλε τα ταμπον και ποναγε και αυτη,την ακουγαμε εξω στον καναπε που καθομαστε!!!(elenadi τους φοβιζω λιγο!!!:P)
τωρα η elenadi που της τα εβγαλε ο αλλος ο μαυριδερος βοηθος του λεει δεν την πονεσε ουτε αυτος!!!τωρα αν μονο η ξανθια τα βγαζει ετσι και πονας δεν ξερω!:worry:

τωρα αυτο που ειπα να ζηλευουν οι αλλες και με την μυτη ψηλα δεν το λεω για σενα προσωπικα αλλα για τι εχετε στο μυαλο σας μερικες γυναικες!
εμεις οι ανδρες ναι μεν ειμαστε φοβιτσιαρηδες αλλα αν δεν δουμε το τελικα αποτελεσμα............
δεν καταλαβες καλα αυτο που ηθελα να πω μαλλον:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
τωρα αυτο που ειπα να ζηλευουν οι αλλες και με την μυτη ψηλα δεν το λεω για σενα προσωπικα αλλα για τι εχετε στο μυαλο σας μερικες γυναικες!
εμεις οι ανδρες ναι μεν ειμαστε φοβιτσιαρηδες αλλα αν δεν δουμε το τελικα αποτελεσμα............
δεν καταλαβες καλα αυτο που ηθελα να πω μαλλον:(

It's ok, δεν παρεξηγώ :)

Δεν μου είπατε όμως, πότε ανακτήσατε όσφρηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
περιμενε να σου ξεβουλωσει η μυτη και μετα θα μυριζεις κανονικα!!!

εγω ακομα εχω μιξες και το βραδυ μια αναπνεω απο το στομα μια απο την μυτη!!!

αυτο που ειναι για τα μωρα να ξεβουλωνει την μυτη ειναι ενα σωληνακι δεν θυμαμαι πως στο λενε και παιρνει κατι μπροστα που εχει ενα..........:hmm:

αν ειναι θα ρωτησω την αδελφη μου πως το λενε και θα σου πω να το παρεις αν ειναι!!!
δεν κανει τοση δουλεια οσο εκεινο που εχει ο γιατρος που ρουφαει αλλα ξεμπουκωνεις για λιγο :D !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ο γιατρος που μου εκανε την επεμβαση,μου εβγαλε και τα σφουγγαρακια,ο οποιος θεωρειται και ψιλοαρπακολας στα μετεγχειριτικα-τοσες μυτες που εχει δει ο ανθρωπος αναθεμα αν καταλαβαινει οτι πονας.Αυτα για σενα georgali που πας να δικαιολογηθεις..:P
Εγω πηγα σημερα μετα απο καιροοοοο στο νοσοκομειο γτι εχω ενα μικρο οιδημα στη δεξια πλευρα της μυτης και το αιωνια πρησμενο ακρορινιο!!! μου ειπε οτι οντως εχω οιδημα(μια βοηθος-ο γιατρος θα ηταν στη τηλεοραση εμαθα:D),να του κανω μασαζ προς τα κατω(αντιθετα με αυτο που του εκανα μεχρι τωρα) και μου ειπε να κανω μασαζ και στο ακρορινιο(που εκει μου ειπε μαζευεται το περισσοτερο πρηξιμο) που δεν του εκανα μεχρι τωρα γτι ηταν τουμπανο..
Επισης μου ειπε οτι στους 6 μηνες φευγει γενικα το 90% του πρηξιματος και για δυο μηνες ειμαι μια χαρα.

Να πω σε καποιον που ρωτησε οτι ναι γινεται φυσικα να μην κανεις καθολου πλαστικη,αλλα μονο διαφραγμα.
Γνωρισα εναν τετοιο αντρα που ανεπνεε μονο 30% απο το ενα ρουθουνι του!!!!!!! και μετα ολα τελεια,απλα κι αυτος μπουκωμενος.

Λια κι εμενα μου εσπαγε τα νευρα ο καθαρισμος στην αρχη.με το που τελειωνεις χωνε χαρτι μεσα να στεγνωνεις τη μυτη.Ολη η διαδικασια ειναι δεκα λεπτων.Και οσο νιωθεις καλυτερα θα τις αραιωνεις τις πλυσεις.Ειναι φυσικα νωρις ακομα.Για 15 μερες θα το κανεις αυτο.Με βελτιωση φυσικα ακομα και απο μερα σε μερα.
Καλα κουραγια σε ολους!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έλενα να'σαι καλά, φοβερό αυτό το κόλπο με το χαρτί!! ΠΟΛΥ πιο υποφερτή η κατάσταση τώρα!! (το δοκίμασα στην προ ολίγου πλύση) :D

Γιατί δεν μου απαντά κανείς για το πότε ανέκτησε όσφρηση; Να ανησυχώ; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
καλε σου απαντησε ο georgalis γι'αυτο δεν απαντησα:)
Οταν εισαι κρυωμενη μυριζεις κανονικοτατα?? Ακριβως το ιδιο πραγμα ειναι.Πολλα πραγματα ειναι και ψυχολογικα-εδω σου τρεχει η μυτη ολη την ωρα αν μυριζεις θα κοιταζες?Εισαι μπουκωμενη γι'αυτο.Μην ανησυχεις για τπτ!Ολα καλα θα πανε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
και εγω μπαινω αυριο για την επεμβαση..!! ελπιζω να πανε ολα καλα....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο giorgalis είπε απλά ότι και αυτός είχε πρόβλημα, δεν είπε πότε ανέκτησε την όσφρηση του και ψιλοφρίκαρα μήπως ακόμα δεν την έχει ανακτήσει :worry:

Όχι ότι με απασχολεί και τόσο η καθεαυτού όσφρηση, αλλά η απώλεια της στερεί κάθε απόλαυση από το φαγητό. :P

kitkat κoυράγιο!!!! Όλα θα πάνε καλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitkat

Νεοφερμένος

Η kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ευχαριστω πολυυυ michelle..!!!! θα γραψω και εγω την εμπειρια μου οταν γυρισω σπιτι ...αντε και ο θεος βοηθος..ειναι και η πρωτη φορα που θα παω σε νοσοκομειο...ειμαι λιγο αγχωμενη αλλα..θελω να ειμαι αισιοδοξη για το αποτελεσμα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
elenadi δικαιο εχεις σιγα μην κατσει η αλλη κια κοιταει αν πονας ή οχι!!!
απλως εγω ειπα οτι ισως να ειμαι ατυχος που επεσα σε αυτην γιατι και εσυ και η Λια λετε δεν πονεσατε!!!
δεν θαλω να κατηγορησω την κοπελα που μου τα εβγαλε απλα ειπα οτι ισως τα βγαζει λιγο ατσαλα!!:D

Λια εγω εχω αποκτησει οσφρηση κανονικα νομιζω μετα απο 4-5 μερες απο τοτε που εβγαλα τα ταμπον!το σημαντικο ειναι να ξεβουλωσει η μυτη σου και να αναπνεεις απο εκει και θα δεις οτι θα μυριζεις κανονικα:clapup:

elanadi εγω πρησμενος ειμαι:(,δεν μου λες η swamps που ειπε οτι κανονικα οταν φυγει το πρηξιμο η μυτη πρεπει να μεινει σχεδον η μιση αληθεια λεει?

swamps που το ξερεις αυτο που λες?εγω ρωτησα την ξανθια και μου ειπε οτι θα φυγει το πρηξιμο αλλα δεν μου ειπα ποσο!!!

αν ειναι να μεινει σχεδον η μιση τοτε να μην ανησυχω:clapup:
https://www.e-steki.gr/member.php?u=7424
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
kitkat ολα θα πανε καλα.καλη τυχη!!!:D
giorgali κι εμενα που μου τα εβγαλε ο γιατρος μου τα τραβηξε αποτομα.φανταζομαι αν μας τα τραβαγανε σιγα σιγα θα ηταν φυσικα πιο βασανιστικο.Ετσι καλυτερα-μια κι εξω.Και διαρκει δευτερολεπτα.:)
Και να σταματησουμε ειπα να τους τρομαζουμε!Δεν πεθανε κανενας απο ρινοπλαστικη ουτε πεθανε στον πονο!!!!:clapup:
κι εγω πρησμενη ειμαι ακομα-ειδικα απο τη μια πλευρα.τωρα που εχει υποχωρησει η υπολοιπη μυτη μπορω να ψιλαφιζω που εχω οιδημα ακριβως και να του κανω μασαζ να το βοηθαω οσο μπορω.Εμενα το ακρορινιο μου ειναι τουμπανο!!Εχει υποχωρησει απ'οτι ηταν στην αρχη και θα υποχωρησει κι αλλο.Οπως και στη ραχη της μυτης εχω ακομα πρηξιμο οπως ειπα.Αν θες οταν μπεις msn θα σου στειλω foto πως ειμαι τωρα μετα απο 2 μηνες κι εχω ακομα δρομο βεβαια..
μην πιανεσαι απο λεξεις βρε!!:)
Θα ξεπρηστει παρα πολυ ναι.Τωρα αν θα μεινει η μιση,το 1/3,η ιδια,εξαρταται σαφως απο τη μυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
elanadi εγω πρησμενος ειμαι:(,δεν μου λες η swamps που ειπε οτι κανονικα οταν φυγει το πρηξιμο η μυτη πρεπει να μεινει σχεδον η μιση αληθεια λεει?

Οχι, ψέμματα είπα έτσι για να περάσει η ώρα!lmao
Καταρχήν δεν ειπα ποτέ η μισή αλλα σχεδόν η μισή.Giorgalis κολλας σε κατι λεπτομερειες παιδακι μου που θα μου πεσουν τα φρύδια!Όπως είπε και η Έλενα θα λεπτύνει αρκετα τώρα η μιση θα γίνει η οχι ας μην το αναλύουμε.
Η μύτη σου θα έχει αυτό ακριβώς το σχήμα αλλα θα είναι πιο λεπτή αρκετά, πράγμα που σημαίνει οτι θα κατεβει και λιγάκι το ακρορρινιο. Βέβαια δεν σε έχω δει και δεν ξέρω τι ακριβώς πειραξε ο γιατρός περισσότερο αλλα συνήθως έτσι γίνεται.




swamps που το ξερεις αυτο που λες?εγω ρωτησα την ξανθια και μου ειπε οτι θα φυγει το πρηξιμο αλλα δεν μου ειπα ποσο!!!

Το που το ξέρω είναι μεγάλη ιστορία οπότε άστο. Ε ξανθιά είναι τι περίμενες? χαχαχαχα
Μα τι ήθελες να σου πει αυτή ακριβώς ποσούς πόντους θα χάσεις απ την μύτη? Αν ήταν να αναλύουν ετσι στον καθένα δεν θα τελείωναν ουτε τα μεσάνυχτα απο το νοσοκομείο.


αν ειναι να μεινει σχεδον η μιση τοτε να μην ανησυχω.

Γιατί να ανησυχείς? Το σχήμα της μύτης δεν σου αρέσει? Αφου σου αρέσει δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς. Αν η μύτη δεν έχει ασυμμετρίες, ρουθούνια στραβά κ.τ.λ. δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.

Παιδιά ξεκολλήστε λίγο απο την μύτη διότι δεν κανει καλό θα σας γίνει εμμονή στο τέλος.Κάνατε μια εγχείριση δεν χρειάζεται να αναλύετε και πότε βούλωσε η ξεβούλωσε.Ασχοληθείτε με κάτι άλλο και αφήστε την φύση να κάνει την δουλειά της.Η όσφρηση επανέρχεται dont worry.
Get a life ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μολις γυρισα απο αθηνα και δυστυχως θα χρειαστς μοσχευματα απο πλευρα και αυτι... Οσο για το γιατρο δε μου φερθηκε καθολου καλα, δεν απαντουσε στις ερωτησεις μου και προτιμουσε να μιλαει στο τηλεφωνο [...] Τζαμπα 8 ωρες ταξιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά ξεκολλήστε λίγο απο την μύτη διότι δεν κανει καλό θα σας γίνει εμμονή στο τέλος.Κάνατε μια εγχείριση δεν χρειάζεται να αναλύετε και πότε βούλωσε η ξεβούλωσε.Ασχοληθείτε με κάτι άλλο και αφήστε την φύση να κάνει την δουλειά της.Η όσφρηση επανέρχεται dont worry.
Get a life ;)

Φυσικά και ασχολούμαστε και με άλλα πράγματα, αλλά όταν πρέπει να κάνεις πλύσεις ανά μία ώρα, τη σκέφτεσαι τη μύτη θες δε θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top