• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
πηγαίνε πανω στο nick soy και πάτησε το βελάκι που βλέπει προς τα κάτω. Κάπου εκεί εχει προσωπικά μηνύματα, πας εκει και μετα γραφεις μήνυμα και σε ποιο όνομα το στελνεις. Αν θες στελνεις και φοτο να δω πως ήταν η μύτη σου πριν. Μπορείς να κρύψεις τα ματια σου στην φοτο αν δεν θες να φαίνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"Αν θες στελνεις και φοτο να δω πως ήταν η μύτη σου πριν. Μπορείς να κρύψεις τα ματια σου στην φοτο αν δεν θες να φαίνονται."

Η μυτη μου ηταν ωραια δν ειχε κατι αντιαισθητικο, ουτε μεγαλη ηταν ουτε τπτ! ισα ισα πολλοι μου ελεγαν οτι θελουν να ειχαν τη μυτη μου :p απλως ειχα χτυπησει μικρη κ το κοκκαλο ηταν στραβο κ ειχε πεταξει καμπουριτσα, κ ηθελα να την κανω πιο λεια. λεω να σου στειλω φωτο οταν θα εχω τα τελικα αποτελεσματα του "μετα" ωστε να μπορεις να συγκρινεις. τι λες? δεν εχω προβλημα να κρυψω τα ματια μ θα στις στειλω κανονικες.

ξεχασα να ρωτησω, σου ηρ8ε το προσωπικο μηνυμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
επισης και για τον [...]. εχω ακουσει τα καλυτερα απο φιλες μου.(καταλαβες ποιον εννοω?)

Καταλαβαμε ποιον εννοεις.

ευτυχως που υπαρχουν κ αυτοι οι γιατροι-διαμαντια αλλιως καηκαμε με τους κομπογιαννιτες που κυκλοφορουν κ το παιζουν ειδικοι..κ δυστυχως ειναι πολλοι αυτοι που εχουν πεσει θυματα τετοιων..
Δεν ξερω αν εδω γελαμε ή κλαιμε, εγω παντως ανατριχιασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"Καταλαβαμε ποιον εννοεις,

Καλησπερα ramblade! μια πολυ καλη φιλη μου χειρουργηθηκε στον [...] και της εκανε μια εκπληκτικη μυτη. βασικα δεν της εδειξε πως θα ειναι το αποτελεσμα, ουτε καν της το περιεγραψε, απλα της ειπε οτι μια μυτη ταιριαζει σε καθε προσωπο κ οτι θα της φτιαξει τη μυτη που θα της πηγαινει, αναλογα με τα υπολοιπα χαρακτηριστικα της. επισης κατι σημαντικο, η μυτη που της εκανε φαινεται απολυτα φυσικη, ουτε καν υποψιαζεσαι οτι ειναι χειρουργημενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
και μενα ενας ξαδερφος μου εκανε στον [...] και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλος γιατρος και επειδη τον γνωριζει καλα ειναι και εμπιστος..ο ramblade λεει το αντιθετο,δεν κατηγορω κανενα...ρε παιδια υπαρχει κανενας που να ειναι ειλικρινα καλος?δλδ τι πρεπει να κανουμε να παμε εξωτερικο για να χουμε το κεφαλι μας ησυχο?ελεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
ξεχασα να ρωτησω, σου ηρ8ε το προσωπικο μηνυμα?
Ναι τα πήρα όλα dont worry. Ευχομαι να είναι όπως τα λες, να έχουν εμπειρία οι συγκεκριμένοι και να σου έκαναν καλή δουλειά. Άν δεν μπορούν πια να διορθώσουν και ένα κομπαλακι πανω στην μύτη τότε φαντάσου να έβλεπαν και καμιά μύτη θεόστραβη Το κακό όμως με κάποιους ανθρώπους είναι ότι νομίζουν οτι πρέπει να το παίζουν Θεοί και να επέμβουν περισσότερο στην μύτη απο οτι πρέπει και αγγίζουν πράγματα που δεν έπρεπε καν να πειράξουν, οπότε καλό είναι να διευκρινίζουμε πριν απο το χειρουργείο τι θέλουμε να φτιαχτεί και τι μας πειράζει.Μια φίλη μου πήγε για να ισιώσει την καμπούρα και αυτός θεώρησε οτι όχι μόνο πρέπει να την ισιώσει αλλα να την καμπυλώσει κιόλας και να την κάνει σελωτή επειδή πίστεψε θα την ομόρφαινε.Με ποιό δικαίωμα ρε λαλάκα???`Σου είπε ο άλλος οτι θέλει γαλλική μύτη?


Υ.Γ.Ενας φίλος μου είχε το ίδιο απο χτύπημα και το έφτιαξε πριν χρόνια και έγινε πολυ καλή δουλειά.Δεν ξέρω όμως που την έκανε, μου είχε πει αλλα δεν θυμάμαι διότι είναι παρα πολλά χρόνια πρίν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εμενα που μιλησα με το γιατρο πριν μου ειπε οτι εκτος απο το αυτι θα μου παρει και απο τη λεκανη....δε ξερω,δε νομιζω να ειναι τοσο δυσκολη η περιπτωση...δε φτανει μονο ο χονδρος απο το αυτι?επισης μου ειπε αιμορραγια δε θα υπαρχει αλλα θα πρεπει να μεινω 3 μερες αθηνα για να με βλεπει και να με κανει αναρροφηση...αυτο δεν ειναι για το αιμα?η΄μηπως εννοει για οτι υπαρχει μεσα στη μυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γιατι δεν μας λες τι εγινε αναλυτικα για να μην επαναλλαμβανομαστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
μεσω τηλεφωνου μιλησα...και αυτα μου ειπε....απλα ρωταω δε φτανει ο χονδροσ απο το αυτι?και ποια η διαφορα απο το να παρει κομματι απο τη λεκανη απο το να παρει απο το πλευρο,οπως εγινε σε σενα?ειναι πιο ανθεκτικο,πιο γερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Φιλε μου απ'τη λεκανη μονο κοκκαλο εχω ακουσει να παιρνουν. Λιγο περιεργα μου ακουγονται, παει καπου το μυαλο μου αλλα επιφυλασσομαι να το πω πριν ακουσω τι θα σου πει στο ραντεβου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
εμενα που μιλησα με το γιατρο πριν μου ειπε οτι εκτος απο το αυτι θα μου παρει και απο τη λεκανη....
Έλα Χριστέ και παναγιά. Βρε tasinho απο το πλευρό δεν μας είπες την προηγούμενη φορά? Και αυτί?Μπας και δεν καταλαβες τι ειπε?

Ramblade μολις διάβασα το άρθρο αυτό της espresso στο οποίο περιγράφεται η περιπέτεια του φυσικού, που χρειάστηκε 9 ωρες χειρουργείο και του πήραν οστό απο την λεκάνη για στήριξη. Το έχω βάλει και εδω στο θέμα, οποιος θέλει ας το διαβάσει.Υποψιάζομαι οτι του tasinho η περίπτωση είναι χειρότερη απο την δική σου για να φτάσει σε σημείο να χρειαστεί κόκαλο απο την λεκάνη. Δεν του καθίζεις μια μήνυση του κερατα, ρε tasinho αυτουνού που σε ρίμαξε?ΑΙΣΧΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"Ναι τα πήρα όλα dont worry. Ευχομαι να είναι όπως τα λες, να έχουν εμπειρία οι συγκεκριμένοι και να σου έκαναν καλή δουλειά. Άν δεν μπορούν πια να διορθώσουν και ένα κομπαλακι πανω στην μύτη τότε φαντάσου να έβλεπαν και καμιά μύτη θεόστραβη Το κακό όμως με κάποιους ανθρώπους είναι ότι νομίζουν οτι πρέπει να το παίζουν Θεοί και να επέμβουν περισσότερο στην μύτη απο οτι πρέπει και αγγίζουν πράγματα που δεν έπρεπε καν να πειράξουν, οπότε καλό είναι να διευκρινίζουμε πριν απο το χειρουργείο τι θέλουμε να φτιαχτεί και τι μας πειράζει."

Ο γιατρος μου ευτυχως δεν κανει ποτε υπερβολες και το χει σαν αρχη του να μην παραμορφωνει προσωπα. ο πελατης μπορει να ζηταει οτι θελει αλλα δε σημαινει οτι αυτο ειναι και εφικτο. ευτυχως πριν το χειρουργειο του εξηγησα αναλυτικοτατα τι ακριβως θα ηθελα να μου διορθωσει στη μυτη και τον βρηκα συμφωνο στα περισσοτερα (ετσι κ αλλιως οπως ειπα και πριν ειχα μια χαρα μυτουλα, ελαχιστες διορθωσεις ηθελα) μεχρι και φωτογραφιες του εδειξα που τις ειχα επεξεργαστει στο photoshop με το αποτελεσμα που θα ηθελα ωστε να καταλαβει ακριβως τι προσδοκω, κ οτι δε θελω σε καμια περιπτωση τρελες αλλαγες στη μυτη μου.

υ.γ. ειμαι πολυ χαρουμενη πριν λιγο μιλησα με τη μαμα της κολλητης μου (που ελεγα πριν στην swamps οτι ειναι νοσηλευτρια εκει) κ ηταν μπροστα σ ολη την εγχειρηση, και μου ειπε οτι ειδε τη μυτη μου πριν την...γαζωσουν και πως μου την εκαναν αψογη...! αντε ανυπομονω να δω αποτελεσματα...(εννοειται κ απτο λειτουργικο κομματι...) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Υποψιάζομαι οτι του tasinho η περίπτωση είναι χειρότερη απο την δική σου για να φτάσει σε σημείο να χρειαστεί κόκαλο απο την λεκάνη. Δεν του καθίζεις μια μήνυση του κερατα, ρε tasinho αυτουνού που σε ρίμαξε?ΑΙΣΧΟΣ.
Το ενδεχομενο να του τα λεει ολα αυτα απ'το τηλεφωνο χωρις καλα καλα να τον εχει εξετασει για να τον αποθαρρυνει δεν το σκεφτηκες? Αυτο επιφυλασσομουν να πω. Οσο για τη γεφυρα υπαρχουν διαφορες τεχνικες για να τις δωσεις προεκταση. Αλλος το κανει με ενεση (αυτος πρεπει να ειναι πολυ μπακαλιστικο, ακομα δεν εχω καταλαβει πως γινεται), αλλος χρησιμοποει οστεινο μοσχευμα, αλλος μικρα κομματακια χονδρου περιτυλιγμενα σε περιχονδριο 'η fascia temporatis, κτλ.
Ειναι η τριτη φορα που θα στο πω tasinho, αν δεν δω φωτογραφια της μυτης σου δεν προκειται να μυρισω να νυχια μου για να καταλαβω τι απ'αυτα που μας λες στεκει κ τι οχι.
Εγω βαρεθηκα παντως να ασχολουμαι πλεον, αν θελει καποιος αλλος να τις σωσει εχει καλως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"Τελικα ο κοσμος πιστευει οτι του πλασαρουν τα ΜΜΕ."

Τα λεω κ εγω αυτα αλλα ποιος με ακουει! ολοι εμπιστευονται ο,τι διαφημιζεται! ρε παιδια μακρια απο λαμογια που βγαινουν συνεχως στα καναλια και αυτοπροβαλλονται,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ναι το'χω διαβασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
:eek: ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ....ανατριχιασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Το ενδεχομενο να του τα λεει ολα αυτα απ'το τηλεφωνο χωρις καλα καλα να τον εχει εξετασει για να τον αποθαρρυνει δεν το σκεφτηκες?

Μα αφού τον εξέτασε πριν μια εβδομάδα.Γιατί να τον αποθαρρύνει δηλαδή? Επειδή ξέρει οτι ίσως δεν πετύχει?Μα το ενδεχόμενο αυτό υπάρχει σε όλες τις επανεπεμβάσεις. Και τι θα κάνει δηλαδή ο άνθρωπος αν δεν μπορεί να αναπνεύσει, να μην την κάνει και να πνίγεται? Εγω του είπα οτι μόνο σε περίπτωση σοβαρού λειτουργικού προβλήματος να την κάνει, και όχι αν είναι άσχημη η μύτη του,απο οτι άκουσα όμως έχει και έντονους πόνους καποιες φορές.Τasinho δεν καταλαβαίνω γιατί δεν στέλνεις φοτο σου στον ramblade να σε δει, και να σου πει την γνώμη του.Κρυψε τα μάτια σου αν δεν θες να φαίνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ramblade και γω αυτο φοβαμαι...δε φοβαμαι ουτε εγχειρησεις ουτε τπτ το μονο που θελω ειναι να αναπνευσω καθαρα...απλα αλλοι γιατροι δε μου εθεσαν τετοιο θεμα...θα βγαλω φωτο και θα σου στειλω ramblade...πας για μια μαμημενη βαλβιδα και βγαινεις με ολη τη μυτη διαλυμενη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ρε σεις δεν εχω προβλημα να στειλω,τα καλωδια για να στειλω φωτο τα χω στο σπιτι μου οταν παω θα τα παρω και θα στειλω...δεν εχω και το καινουργιο φορητο γμτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους! θελω να σας κανω μερικες ερωτησεις, επειδη ειμαι λιγο χεσμεντεν σ αυτα, απο χθες τα ξημερωματα αρχισα να εχω αιμορραγια παλι στη μυτη (ενω μου ειχε σταματησει προχθες το βραδυ) μετα κοιμηθηκα και σταματησε κ οταν σηκωθηκα αρχισε παλι αλλα οχι τοσο πολυ. τωρα αιμορραγω λιγο αλλα νιωθω οτι η μυτη μου ειναι καλυτερα. επισης οι μελανιες και το πριξιμο κατω απτα ματια απλωθηκαν αρκετα (το μελανιασμα συνεπως μειωθηκε) να συμπληρωσω πως χθες νωρις το απογευμα χτυπησα λιιιιιγο τον γυψο κατω κατω στον νεροχυτη κ πονεσα ελαχιστα. 1ον, υπαρχει περιπτωση να σχετιζεται η αιμορραγια με αυτο το χτυπηματακι?και αν ναι θα αιμορραγουσα 10 ωρες μετα? 2ον, ειναι φυσικο να αιμορραγω την 3η μερα μετα την επεμβαση?? 3ον, παιζει να εγινε τπτ αλλο οπως πχ να στραβωσε η μυτη μου?? [η μηπως ειμαι λιιιγο υπερβολικη?:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top