Ποιον προτιμάτε για αρχηγό της Ν.Δ;

Ποιον προτιμάτε για αρχηγό της Ν.Δ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • Ντόρα Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 16 76.2%
  • Αντώνης Σαμαράς

    Ψήφοι: 5 23.8%
  • Παναγιώτης Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0.0%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ποίος θεωρείτε ότι είναι ο καταλληλότερος για αρχηγός της ΝΔ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ντόρα Μπακογιάννη χωρίς δεύτερη σκέψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Βασικά το θέμα μου είναι αδιάφορο, εννοώντας ότι πρακτικά δεν κερδίζω κάτι όποιος και να βγει, αλλά αν είχα υποχρεωτικά να επιλέξω μεταξύ των τριών θα διάλεγα Ντόρα άνετα. Ο Ψωμιάδης δεν μετράει, απορώ πως δεν πήγε ακόμα στο ΛΑΟΣ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Και γιατι περικαλω?

Πρώτα απ'όλα από ένστικτο. 'Επειτα από σύγκριση, δηλαδή αν ψάξω να βρω θετικά στους άλλους λυπάμαι αλλά δεν βρίσκω κανένα θετικό, εκτός από μια απλή γοητεία άνευ ουσίας του Αβραμόπουλου που είναι μεν απαραίτητη στην πολιτική, αλλά δεν αρκεί. Το ερώτημα είναι εξάλου ποιός πιστεύετε ότι είναι κατάλληλος αρχηγός κόμματος, όχι πρωθυπουργός, οπότε απαντώ αυστηρά σ'αυτό. Για να διοικήσει ένα κόμμα με επιτυχία είναι η ικανότερη, αυτή είναι η άποψή μου. Για να το ανανεώσει επίσης, να δώσει μια άλλη οπτική που δεν έχουμε δει ποτέ ως τώρα σε αυτό το λαικό κόμμα που θυμίζει πολλές φορές ΕΡΕ. Θα μείνω παγερά αδιάφορος για τις εξελίξεις στη ΝΔ με άλλο αποτέλεσμα, οι άλλοι είναι προβλεπόμενοι και πιστεύω δεν έχουν να πουν τίποτα καινούριο. Αυτή μου εμπνέει εμπιστοσύνη για leader με πολύ καλή δομή προσωπικότητας και πολύ λιγότερο τυχοδιώκτης απ'ότι οι υπόλοιποι. Αδικείται και λόγω της κληρονομιάς της, όπως είπε και κάποιος παλιός δημοσιογράφος πριν από χρόνια "δεν είναι μικρή κατάρα να έχεις τον Μητσοτάκη πατέρα". Πιστεύω ότι πληρώνει σε μεγάλο βαθμό τα λάθη του επίτιμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ντορακι απο μενα.

ο αβραμοπουλος θα ταν η δευτερη μου επιλογη,
σαμαρας με τιποτα, δε μου βγαζει κανενα δυναμισμο,
και ψωμιαδης οκ, θα ζησουμε στιγμες με τη θεσσ πρωτευουσα!:P





:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θεωρεις οτι η Ντορα θα υπαρξει ενωτικη ως αρχηγος για τη Ν.Δ? Εγω παλι δεν ειμαι και τοσο σιγουρη...
Οχι πως θεωρω οτι ο Αβραμοπουλος εχει τα φωντα για αρχηγος και ποσο μαλλον για εν δυναμει πρωθυπουργος, αλλα τουλαχιστον δειχνει πιο αξιοπρεπης.
Παντως δε συμφωνω οτι δεν εχει καμμια σχεση με τυχοδιωκτισμο. Θεωρεις οτι κρατησε το επιθετο του συγχωρεμενου πρωην ανδρα της, για να τον τιμησει?! Νοου γουει...
Προσωπικα, εαν ανηκα σε αυτην την παραταξη, δε θα ηθελα στην αρχηγια κανεναν απο τους προτεινομενους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Θεωρεις οτι η Ντορα θα υπαρξει ενωτικη ως αρχηγος για τη Ν.Δ? Εγω παλι δεν ειμαι και τοσο σιγουρη...
Οχι πως θεωρω οτι ο Αβραμοπουλος εχει τα φωντα για αρχηγος και ποσο μαλλον για εν δυναμει πρωθυπουργος, αλλα τουλαχιστον δειχνει πιο αξιοπρεπης.
Παντως δε συμφωνω οτι δεν εχει καμμια σχεση με τυχοδιωκτισμο. Θεωρεις οτι κρατησε το επιθετο του συγχωρεμενου πρωην ανδρα της, για να τον τιμησει?! Νοου γουει...
Προσωπικα, εαν ανηκα σε αυτην την παραταξη, δε θα ηθελα στην αρχηγια κανεναν απο τους προτεινομενους...

Αξιοπρεπής ο ό,που φυσάει ο άνεμος με το ΚΕΠ και τις άλλες πολιτικές τσαχπινιές; 'Η ο άλλος με την 'Ανοιξη ; 'Εχουν αυτοί πολιτική αξιοπρέπεια και συνέπεια ; Μα αν ήταν αξιοπρεπείς δεν θα είχαν επιστρέψει καταρχήν. Δεν έγραψα ότι θα είναι οπωσδήποτε ενωτική, ανανεωτική όμως μπορεί να γίνει. Πιστεύω επίσης ότι σε σχέση με τους υπόλοιπους είναι προσωπικότητα που μπορεί να κάνει πράγματα που έχουν πολιτικό κόστος σε αντίθεση με τους άλλους που έχουν δείξει ότι είναι άνθρωποι που δεν θέλουν να δυσαρεστούν και που μου θυμίζουν μεσαίους δρόμους, αερολογίες, χαμογελάκια και μπλα μπλα μπλα που στον σκληρό κόσμο της πολιτικής δεν έχουν σχεδόν καμμιά αξία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'

Τον Ψωμιάδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Σαμαρά με τα χίλια. Και αυτό γιατί δε δέχτηκε να σκύψει το κεφάλι στο Μητσοτάκη όταν αυτός, εντολοδόχος του πατέρα Μπους, ήθελε να κλείσει το θέμα των Σκοπίων με τον τρόπο που ήθελαν οι Αμερικανοί. Υπήρξε πάντα σοβαρός και μετρημένος και δεν απασχόλησε ποτέ τον τύπο με βλακείες. Η Ντόρα, εκτός του ότι είναι κόρη του μπαμπά και μοιράζεται την ίδια ακραία νεοφιλελεύθερη και φιλοαμερικανική πολιτική με τον μπαμπά της, είναι χωμένη ως τα μπούνια στην υπόθεση Siemens και είναι μία πολιτικός η οποία υπήρξε ανέκαθεν το χαιδεμένο παιδί των Τούρκων. Θυμίζω τί έγραφαν οι τουρκικές εφημερίδες όταν αυτή έγινε Υπουργός εξωτερικών "Η Ντόρα είναι κόρη μας..." κλπ Αν βγει πρόεδρος της Ν.Δ. αυτή, ουσιαστικά η μόνη αντιπολίτευση η οποία θα γίνει στο ΠΑ.ΣΟ.Κ. είναι γιατί δεν πήρε πιο σκληρά μέτρα στον οικονομικό τομέα. Εκεί άλλωστε εδράζεται μόνο η διαφορά πολιτικής της Ντόρας και του Γιωργάκη (και αυτό με ερωτηματικό...). Ο Αβραμόπουλος στηρίζεται πιο πολύ στην εξωτερική του εικόνα, αλλά πολιτικά δε νομίζω ότι έχει κάποιο αξιόλογο ανάστημα ενώ οι απόψεις του προσεγγίζουν ακόμη περισσότερο αυτές της Ντόρας. Ο Ψωμιάδης τέλος, είναι εκτός συναγωνισμού, καθ'ότι οπως και ο ίδιος δήλωσε, δεν έβαλε για να βγει, και φυσικά ούτε επρόκειτο ποτέ να τον ψηφίσω γιατί έχουμε ήδη μια καλτ φιγούρα πρωθυπουργό, δε χρειαζόμαστε μια δεύτερη για πρόεδρο της αξιωμαιτκής αντιπολίτευσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
TA NEA Gallup

Ποιον προτιμάτε για πρόεδρο της Νέας Δημοκρατίας;


9,64 % Τον Δημήτρη Αβραμόπουλο.
( 1713 ψήφοι )




15,1 % Την Ντόρα Μπακογιάννη.
( 2682 ψήφοι )




23,42 % Τον Αντώνη Σαμαρά.
( 4160 ψήφοι )




22,41 % Τον Παναγιώτη Ψωμιάδη.
( 3982 ψήφοι )




29,43 % Κανέναν από τους παραπάνω.
( 5228 ψήφοι )

Βρε τον Ψωμιαδη...ερχεται 2ος αναμεσα στους 4! Ε, αμα βγαλουν αυτον, θα γελασει και το παρδαλο κατσικι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ψωμιάδης.

Έτσι θα έχουμε έναν πολιτικό αρχηγό που προσπάθησε να επανατοποθετήσει αλυσίδα ποδηλάτου ενώ το ποδήλατο ήταν εν κινήση και έναν πολιτικό αρχηγό που απέτυχε στο άλμα:

(ο τύπος στο βίντεο είναι βλακς, δείτε το στο Mute)

Να βγάλουμε και πρόεδρο της δημοκρατίας το Σκουντούφλη από τα στρουμφάκια και να μετονομάσουμε το Ελλάντα σε Λαϊκή Γκουφοδημοκρατία της Λιμνούπολης.

Ά και να διεκδικήσουμε και νέους ολυμπιακούς αγώνες και να στείλουμε τους αρχηγούς των κομμάτων να διαγωνιστούν στα ανάλογα αθλήματα.

Αυτά. Χαίρετε.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Σαμαράμε τα χίλια. Και αυτό γιατί δε δέχτηκε να σκύψει το κεφάλι στο Μητσοτάκη όταν αυτός, εντολοδόχος του πατέρα Μπους, ήθελε να κλείσει το θέμα των Σκοπίων με τον τρόπο που ήθελαν οι Αμερικανοί. Υπήρξε πάντα σοβαρός και μετρημένος και δεν απασχόλησε ποτέ τον τύπο με βλακείες. Η Ντόρα, εκτός του ότι είναι κόρη του μπαμπά και μοιράζεται την ίδια ακραία νεοφιλελεύθερη και φιλοαμερικανική πολιτική με τον μπαμπά της

Το έσκυψε όμως κι αυτός όταν υπέγραψε την διάλυση της Γιουγκοσλαβίας ως ΥΠΕΞ επί Μητσοτάκη και δεν ασκήσαμε βέτο, υπάκουσε στην εντολή που είχαν δώσει οι Γερμανοί στην τότε κυβέρνηση (αν δεν απατώμαι τότε Κολ, Γκένσερ και λοιποί), άρα ας μην τον βλέπουμε ως κανέναν ιδεαλιστή κι αυτόν, ένα πιονάκι στην σκακιέρα.

α ρε που τα θυμήθηκα αυτά, ήμουν ακόμα μπέμπης τότε που ακόμα τσακωνόταν για τα πολιτικά :(και μετά ήρθε η ΠΟΛΑΝ και ξεκίνησε ο πιο μακρύς χειμώνας της ζωής μου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Βρε τον Ψωμιαδη...ερχεται 2ος αναμεσα στους 4! Ε, αμα βγαλουν αυτον, θα γελασει και το παρδαλο κατσικι!!!:D




Να σου πω.

Ανάμεσα σε δύο αποστάτες και την κόρη του αποστάτη, προτιμώ να γελάω.

Άλλωστε την προδοσία πολλοί εμίσησαν, το γέλιο - ή τον γελοίο - ουδείς.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Να σου πω.

Ανάμεσα σε δύο αποστάτες και την κόρη του αποστάτη, προτιμώ να γελάω.

Άλλωστε την προδοσία πολλοί εμίσησαν, το γέλιο - ή τον γελοίο - ουδείς.



οι ποταμοί δακρύων μου από θλίψη ξεκινούσαν πάντα μια μέρα μετά από ποταμούς δακρύων από γέλιο, οπότε πρόσεξε, το ασταμάτητο γέλιο σχεδόν πάντα βγαίνει ξυνό και το'χω για κακό σημάδι. Προτιμώ μια κομματαρχέσα με ψεύτικο χαμόγελο αλλά συνεπή και κυνικά ειλικρινή,παρά το κακό version του Νίκου Ξανθόπουλου που άμα πέσουμε από την καρέκλα απ'τα γέλια φοβάμαι μην πάμε αδιάβαστοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
O Σαμαράς,αν δεν κανω λαθος,ειναι αυτος που ως υπουργος εξωτερικων εκανε αρση εμπολεμου με την Αλβανια,με αποτελεσμα έκτοτε να μας πλημμυρισουν οι μισοι κατοικοί της,μαζι με πλειστα κακοποιά στοιχεία,τις συνεπεις των οποιων υφισταμεθα σημερα.....

Ο Λουδοβίκος (Αβραμόπουλος),μπορει να ειναι καλος διπλωματης (ως πρώην τετοιος),αλλα το μονο ξερει να κανει καλα ειναι Δ.Σ (δημοσιες σχεσεις) - και αυτο εκανε ως δημαρχος της Αθηνας και σε ολη του την πολιτική ζωη. Ειχε ακουστει πως απαιτησε τα μαχαιροπήρουνα στο δημαρχειο να ειναι χρυσά!! Οποίος Μίδας - αν αυτο τελικα αληθευει...

Ψωμιαδης....ο πλεον ακαταλληλος για την προεδρια. Ειναι ασοβαρος ο ανθρωπος,αλλα αρκετα εξυπνος για να ξερει πως δεν προκειται να βγει προεδρος και απλα εβαλε υποψηφιοτητα,για να κινησει το μηχανισμό...

Μένει η Ντόρα....η οποια και θα κερδισει,γιατι διαθετει : α) το ονομα και βου) συνεπεία του α),τον πιο γερο μηχανισμό στο κομμα και αρα τα πιο πολλά κομματικα πρόβατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
οι ποταμοί δακρύων μου από θλίψη ξεκινούσαν πάντα μια μέρα μετά από ποταμούς δακρύων από γέλιο, οπότε πρόσεξε, το ασταμάτητο γέλιο σχεδόν πάντα βγαίνει ξυνό και το'χω για κακό σημάδι. Προτιμώ μια κομματαρχέσα με ψεύτικο χαμόγελο αλλά συνεπή και κυνικά ειλικρινή,παρά το κακό version του Νίκου Ξανθόπουλου που άμα πέσουμε από την καρέκλα απ'τα γέλια φοβάμαι μην πάμε αδιάβαστοι.


Συνεπή σε τι; ( για το ειλικρινής δεν ξέρω )

Ξέρεις κάτι παραπάνω από αυτά που ξέρουμε οι λοιποί;

Η υποστήριξή μου στον Ψωμιάδη,
είναι ψήφος διαμαρτυρίας στους τρεις.

Κανέναν από αυτούς δεν θέλω,
τους λόγους τους προείπα.

Όσο αφορά το γέλιο και που καταλήγει,
το προτιμάω έτσι, έτσι κι'αλλιώς στο δράμα θα καταλήξουμε,
να μην ξεκινήσουμε - τουλάχιστον - γελώντας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
άπντεητ:
Το Κυριάκο Μητσοτάκη.
Ο Κυριάκος -για όσους δε ξέρουν- είναι νόθο παιδί της Ντόρας Μπακογιάννη και του Τέρη Χρυσού που αργότερα το φόρτωσαν για τα μάτια του κόσμου στη Μαρίκα Μητσοτάκη.

Δείτε και φωτογραφίες:
+
=



copyright Τζιμάκος Πανούσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
άπντεητ:
Το Κυριάκο Μητσοτάκη.
Ο Κυριάκος -για όσους δε ξέρουν- είναι νόθο παιδί της Ντόρας Μπακογιάννη και του Τέρη Χρυσού που αργότερα το φόρτωσαν για τα μάτια του κόσμου στη Μαρίκα Μητσοτάκη.

Το τραγουδάκι του Τέρη τάκα τάκα τάκατα έχει όλα τα φόντα λοιπόν για να γίνει εθνικός ύμνος μια μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
άπντεητ:
Το Κυριάκο Μητσοτάκη.
Ο Κυριάκος -για όσους δε ξέρουν- είναι νόθο παιδί της Ντόρας Μπακογιάννη και του Τέρη Χρυσού που αργότερα το φόρτωσαν για τα μάτια του κόσμου στη Μαρίκα Μητσοτάκη.



Για όσους δεν ξέρουν..
...Η Μπακογιάννη γεννήθηκε το 1954 και ο Κυριάκος το 1968.

Να είχε μείνει έγκυος στα 13 από τον - πως τον είπες Χρυσό -
θα τον είχανε σφάξει οι Κρητικοί στο γόνατο.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top