• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι σχέση έχει ότι είναι αγόρι; Συγγνώμη αν ακουστεί λίγο απότομο αυτό (δεν το γράφω τόσο "αυστηρά" όσο φαίνεται), αλλά έχεις συνειδητοποιήσει ότι γράφεις σε δημόσιο forum και όχι στο msn?

Εμένα κυρίως με νοιάζει να φύγουν τα σημαδάκια από τα εξωτερικά ράμματα. Τα περισσότερα έχουν φύγει, αλλά υπάρχουν 2 που έκαναν και σπυράκι και φαίνονται ακόμα αρκετά (κυρίως σε χρώμα, αλλά το ένα προεξέχει και λίγο επειδή δεν έχει φύγει ακόμα τελείως το σπυράκι).

Λογικά θα τις έχουν φυλάξει, αλλά γιατί δεν ζητάς να σου γράψουν ένα cd να τις έχεις; Εγώ αυτό είχα κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τι να μου γραψει ρε Λια

αφου δεν με εχει βγαλει φωτογραφιες μετα την επεμβαση!
θα δω αν σε κανα μηνα δεν εχει φτιαξει η μυτη θα παω και θα του πω να με βγαλει φωτο για να δουμε την διαφορα αν ειναι ειναι τοσο ωραια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν σε έχει βγάλει φωτογραφίες ακόμα; :confused:
Πολύ περίεργο, εμένα 2 φορές με έχει βγάλει μέχρι στιγμής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
φοβαται να κανει μεγαλη αλλαγη στην μυτη και βασιζεται μονο στον να βγαλει τον υβο και να σηκωσει λιγο την ραχη της μυτη!
εγω μονο εκει βλεπω διαφορα παντως...........

Η ομορφιά βρίσκεται στην μοναδικότητα.Oποιος γιατρός κάνει τέτοιες επεμβάσεις πρέπει να σέβεται την μοναδικότητα του προσώπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
swaps το να σεβεται την μοναδικοτητα του προσωπου δεν σημαινει οτι πρεπει αν αφηνει την μυτη στο ιδιο μεγεθος με πριν

το ολο θεμα ειναι εκει,στο να σου φτιαξει μυτη μικροτερη χωρις να αλλοιωσει τα χαρακτηριστικα του προσωπου!

πχ αν παει ο παπακωσταντινου να κανει σε αυτον ρινοπλαστικη θα του αφησει το ιδιο μεγεθος και θα του πειραξει λιγο τον υβο ή να σηκωσει την μυτη για να σεβαστει την μοναδικοτητα του προπωπου του!!!:jumpy:

για παραδειγμα το λεω δεν ειχα πριν και τοσο χαλια μυτη:P

στο σαιτ του σε μερικους εχει κανει ωραιες μυτες και βλεπεις την διαφορα αυτο σημαινει δεν σεβαστηκε την μοναδικοτητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
swaps το να σεβεται την μοναδικοτητα του προσωπου δεν σημαινει οτι πρεπει αν αφηνει την μυτη στο ιδιο μεγεθος με πριν
Είναι αδύνατον η μυτη να μένει στο ίδιο μέγεθος όπως πριν διότι αφαιρώντας τον υβο αμέσως μικραίνει οπότε δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.

το ολο θεμα ειναι εκει,στο να σου φτιαξει μυτη μικροτερη χωρις να αλλοιωσει τα χαρακτηριστικα του προσωπου!
Οσο περισσότερο επεμβαίνουμε τόσο περισσότερο υπάρχει ο κίνδυνος αυτός.
πχ αν παει ο παπακωσταντινου να κανει σε αυτον ρινοπλαστικη θα του αφησει το ιδιο μεγεθος και θα του πειραξει λιγο τον υβο ή να σηκωσει την μυτη για να σεβαστει την μοναδικοτητα του προπωπου του

Μα και βέβαια θα του αφήσει σχεδόν στο ίδιο μέγεθος.Απλα θα διορθώσει το σχήμα της μύτης ετσι ωστε να είναι ίσια και να μην γέρνει.Τι δηλαδή πρέπει να κάνει? Να του την μικρύνει και να χάσει και την αρρενωπότητα του στο τέλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Είναι αδύνατον η μυτη να μένει στο ίδιο μέγεθος όπως πριν διότι αφαιρώντας τον υβο αμέσως μικραίνει οπότε δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.

ναι αλλα αν σου βγαλει τον υβο και την μιση μυτη προς τα κατω στην αφησει οπως ηταν τοτε κανει μεγαλο λαθος γιατι ετσι η μυτη τωρα φαινεται μεγαλυτερη στην κατω μερια επειδη εχει αφαιρεση τον υβο!

οταν αφερεις τον υβο πρεπει να στρογγυλευεις το ακρορρινιο και να το βαζεις πιο μεσα ετσι με την αφαιρεση του υβου να ειναι ομοιομορφη η μυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
ναι αλλα αν σου βγαλει τον υβο και την μιση μυτη προς τα κατω στην αφησει οπως ηταν τοτε κανει μεγαλο λαθος γιατι ετσι η μυτη τωρα φαινεται μεγαλυτερη στην κατω μερια επειδη εχει αφαιρεση τον υβο!
Δεν νομίζω να έχει αφήσει το κάτω μέρος ίδιο διοτι το μικραίνει λίγο για να το σηκώσει.

οταν αφερεις τον υβο πρεπει να στρογγυλευεις το ακρορρινιο και να το βαζεις πιο μεσα ετσι με την αφαιρεση του υβου να ειναι ομοιομορφη η μυτη

Εχω δει περιπτώσεις που έχει μπει μεσα το ακρορρίνιο και φανηκαν πολύ μεγάλες ασυμμετρίες.Ρουθούνια στραβα, και στραβο ακρορρίνιο.

Αν θες στειλε μου φοτο σου να σε δω για να δω αν όντως χτυπάει κάτι άσχημα.Απο οτι είχα δει όμως σε προηγούμενα σου ποστ, δικοί σου άνθρωποι που σε είδαν είπαν οτι η μύτη σου ειναι πολυ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
υποψιαζομαι οτι σε μενα αναφερεται ισως ο georgalis οτι δε συμμετεχω.δινω κατατακτηριες σε λιγοτερο απο μηνα και δεν προλαβαινω τοσο πολυ να ασχολουμαι με το internet.εχω πει ομως παρα πολλες φορες τη γνωμη μου και τη δικια μου εμπειρια.το μονο προβλημα που εχω εγω ειναι ενα οιδημα που εχω δεξια-ενα φουσκωματακι που εκανε την εμφανιση του οχι αμεσως,αλλα οταν καταλαγιασε το πρηξιμο στην υπολοιπη μυτη.
θα προσπαθησω να ανεβασω τρεις φωτογραφιες.η πρωτη ειναι με το που εβγαλα το ναρθηκα(η μυτη φαινεται οτι ειναι ταλαιπωρημενη),η δευτερη ενδιαμεσα και η τριτη σημερα-4 μηνες μετα.στην τελευτια το οιδημα φαινεται λιγο πιο κοκκινο γτι του εκανα μασαζ μετα απο πολυ καιρο.ελπιζω να συμφωνησετε οτι ειναι εμφανες το ποσο εχει ξεπρηστει ολοκληρη η μυτη κι εχει ακομα δρομο!

DSC00209.jpg
DSC00281.jpg
DSC00807.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
elanadi οχι ρε δεν αναφερομαι σε σενα!
λες και φταις τιποτα!:P

αν μπεις ποτε στο msn να σου στειλω και τις δικιες μου να τις δεις!

swaps αυτο ειναι που μου την δινει!

ενω οταν εβγαλα το ναρθηκα και ηταν ωραιαη μυτη μου οπως ειχα γραψει εδω και και 3 βδομαδες εχει ξεκινησει να πιαρνει την παλια μορφη δηλαδη να γινετε πιο μυτερη!:(

ενω πριν μου αρεσε και ελεγα οτι αν ξεπρηστει η κατω μερια θα γινει ωραια πρηζοταν με τον καιρο και τωρα ξεπρηζεται μονο πλαγια καπως!

ξερεις το ακρορινιο ειναι το τελευταιο που ξεπρηζεται και θελει πολυ καιρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Γεία σας, γεία σας! Τι κάνετε? Λοιπόν ήρθε νομίζω η στιγμή να πω και την δική μου εμπειρία καθώς σήμερα κλείνω 15μέρες από το χειρουργείο. Είχα και μια μικρή επιπλοκή που θα ήθελα να την γράψω έτσι ώστε αμα σημβεί σε κάποιόν να μην πανικοβληθεί όπως εγώ.Αν δείτε λαθάκια συγχωρέστε με αλλά δεν φοράω γυλιά έχω αστιγματισμό και δεν βλέπω καλά στον υπολογιστή.
Λοιπόν χειρουργήθηκα 4/11 από τον κ. ... όπως είχα ξανά πει στο παρελθόν. Το χειρουργείο ήταν στις 11 μπήκα στις 13:30 επείδη καθυστέρησε η εγχείριση της προηγούμενης κοπέλας. Περίμενα 2,5ώρες στο προθάλαμο χειρουργείο, δεν με πείραξε καθόλου ερχόταν συχνά ο αναισθησιολόγος (ο οποίος είναι εγενικάτατος και πολύ καλός κύριος) ε, λίγο και το άγχος πέρασε η ώρα. Μπήκα, με ναρκώσανε κτλ, η εγχείριση μου κράτησε κάτι λιγότερο από 3 ώρες, όταν ξύπνησα ήμουν μια χαρά, με άνέβασαν κατευθείαν πάνω, θυμάμαι μιλούσα και γέλουσα στους δικούς ανθρώπους. Είχα λίγη μαυρίλα στην εσωτερική γωνία των ματιών μου που την επόμενη μέρα έγινε κοκκινο και μετά σχεδόν εξαφανίστηκε, δεν είχα πρηξίματα, δεν είχα πόνους. Το πρώτο βράδυ μόνο δεν μπορούσα να κοιμηθώ καθόλου. Έκανα βέβαια να φάω 3μέρες (ούτε αυτό με πείραξε τις περισσότερες φορές τρωω ελάχιστα). Πέρασαν οι 3 μέρες πήγα να μου βγάλουν τα ταμπόν που δεν πονάνε καθόλου :D με καθόρισαν αυτό όμως πονάει λίγο, ακόμα το φοβάμαι αλλά γιατί είμαι φοβιτσίαρα!!! Μέχρι να πάω σπίτι μου η μύτη μου είχε βουλώσει εντελώς (όπως είχα τα ταμπόν ένα πράμα) πάω και την επόμενη, πάλι μέχρι να πάω σπίτι μου το ίδιο, ξάνα την επόμενη το ίδιο (παρεπιπτόντως είχα μιλήσει με τον γιατρό και μου είπε να πάω να με δει και όταν πήγα η βοηθός του μου έλεγε δεν είναι τίποτα απλά είναι το οίδημα μεγάλο και γι αυτο βουλώνει κατευθείαν) πήγα λοιπόν και την επόμενη με καθάρισε η βοηθός του, αλλά φταίω κι εγω γιατί δεν περίμενα τον γιατρό να τελειώσει από το χειρουργείο έφευγα κατευθείαν. Για να μην τα πολυλογώ το ξαναέπαθα και την επόμενη περίμενα τον γιατρό η επιπλοκούλα μου ήταν η εξής : έμπαινε αίμα στο διάφραγμα και έφραζε με αποτέλεσμα να μην μπορώ να αναπνέω. Μου έκανε αναρρόφηση (πήρε το αίμα από το διάφραγμα) ανέπνευσα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ πήγα σπίτι μου αλλά μετά από 4ώρες ξανά το ίδιο. Είχα απογοητευτεί τελείως, ήμουν χάλια ψυχολογικά γιατί το μυαλό μου πήγαινε στο χειρότερο. Την επόμενη μου έβαλε ξανα ταμπόν ο γιατρός :oops: και 'ημουν ακόμα χείροτερα ψυχολογικά.... Το Σάββατο έβγαλα τα ταμπόν και το γύψάκι και ευτυχώς όλα είναι μια χαρά!!!
Τώρα όσον αφορά την επιπλοκή μου είναι καθαρά οργανικό και όχι οτι φταίει ο γιατρος!
Όσο για τον γιατρό επειδή είδα μια συζύτηση που είχατε, είναι πραγματικά ο καλύτερος και δεν εχει ανάγκη από διαφήμιση! Χειρουργεί κάθε μέρα και Σάββατα, 2 και 3 χειρουργεία την ημέρα, και επειδή εγώ πήγαινα κάθε μέρα δεν φαντάζεστε το τι κόσμο έχει. Περιστατικά που ήραθαν από Κύπρο, περιστατικά από αποτυχημένες ρινοπλαστικές άνθρωποι που είχαν χειρουργηθεί 4 και 5 φόρες από άλλους. Δεν υπάρχει άλλος πιστεύω με μεγαλύτερη εμπειρία και το λέω απλά γιατί κάθε μέρα ήμουν εκεί και μιλούσα με όλους.
Τώρα για το αποτέλεσμα της μύτης μου: Τις 3 πρώτες μέρες μου άρεσε πααααρα πολύ είναι λίγο γαλλική και μου πάει τρομερά αλλά όσο περνούν οι μέρες το ακρορίνιο (που έγω αυτό ήθελα να διορθώσω) μου θυμίζει λίγο την παλία μου μύτη. Σίγουρα όμως είναι πάρα πολύ πρησμένη ακόμα. Εγώ θέλω απλά να ρωτήσω κάτι, επείδη μάρέσει πάρα πολύ έτσι όπως είναι σηκωμένη υπάρχει περίπτωση μόλις ξεπρηστεί να πέσει? δηλ να μην είναι τόσο σηκωμένη? και το ακρορίνιο όταν ξεπρίζεται μένει σχεδόν το μισό από αυτό που βλέπω τώρα??? Ηράχη είναι σίγουρα οι διπλάσια ακόμα, και το ακρορίνιο είναι ίδιο με αυτό που είχα... Έμένα το ακρορίνιο με καίει να έχει φτιάξει. Ηταν σαν βολβός...

οχι μωρε με τον μα@@κα !

στις φωτογραφιες αν με δεις πριν και μετα οταν εβγαλα τον ναρθηκακι θα πεις οτι εκανε πολυ καλη δουλεια!
ελα ομως που με τον καιρο αντι να γινετε καλυτερη η μυτη παιρνει το παλιο της σχημα!

δεν ξερω γιατι γινετε αυτο ή θα εκανε μα@@@ια ή δεν θα εβγαλε τις κογχες!



ηθελα να ηξερα 5 ωρες χειρουργειο που με ειχε τι εκανε!!!
Γίνεται αυτό???? η μύτη να ξαναγίνει όπως πρίν???? Τι είναι οι κόγχες και τι μπορεί να κάνουν? Εμενα μου τη λέπτυνε. Ουτε εγώ βλέπω διαφορά αλλά σίγουρα είναι πολύ νωρις, εξάλλου απο τη στιγμη που μου τη λέπτυνε πάει να πεί οτι μου την έκοψε σε εκείνα τα σημεία άρα δεν είναι λίγο παράλογο να επιστρέψει στο παλίο της σχήμα? ααααα giorgalis με άγχωσες τώρα....:redface: Αλλά απ΄ότι έχω καταλάβει όοοολοι αυτό έχουμε πάθει, όλοι μετά την αφαίρεση του νάρθηκα η μύτη μας θυμίζει την παλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
οπως εχω ξαναπει,εμενα η μυτη μου οταν μου εβγαλαν το ναρθηκα ηταν αμφας ακριβως οπως πριν και προφιλ μονο εδειχνε διαφορα.οντως μου φαινοταν μετα απο λιγες μερες σαν να μεγαλωνει και μετα αρχισε σιγα σιγα και βασανιστικα να ξεπρηζεται.αυτο οπως ειχε εξηγησει και η swamps γινεται επειδη με το που βγαζεις το ναρθηκα η μυτη ειναι ακομα "πατικωμενη" ,μετα επανερχεται-ψιλοφουσκωνει δλδ και μετα ξεπρηζεται.ειδικα το ακρορινιο ειναι το τελευταιο που ξεπρηζεται κι εγω δε μπορουσα να του κανω μασαζ.απ'τον τριτο μηνα αν θυμαμαι καλα και μετα αρχισα να κανω μασαζ κι εκει.μην τρομαζεις λοιπον nagia.giorgali απο οτι εχω καταλαβει την ηθελες πιο μικρη τη μυτη.με το ακρορινιο σου ειμαι λιγο επιφυλακτικη-απο εξω φευγει το πρηξιμο και προχωραει,γι'αυτο ισως σου φαινεται να φευγει απο τα πλαγια.δεν εχει ξεπρηστει ακομα.βλεπεις και στις δικες μου φωτογραφιες ποσο τουμπανο ειναι η μυτη ενδιαμεσα ειδικα στο ακρορινιο!
ισως αν εβαζες καμμια φωτογραφια να σου λεγαμε γνωμες.μηπως εισαι δλδ λιγο υπερβολικος.οι πολυ λεπτες μυτες δεν πανε και πολυ στους αντρες.καμμια φορα τους κανουν λιγοτερο αρρενωποους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
elanadi και σε σενα οταν εβγαλες το ναρθηκα ειναι πολυ ωραια ενω στις αλλες δυο φωτο εισαι πρησμενη!
καλα στην τριτη φωτογραφια εισαι ακομα τοσο πρησμενη μετα απο 4 μηνες?:hmm:

nagia με γεια η νεα μυτη;)
αυτο με τις κογχες εγω το ειπα, που το ακουσα απο καποιον δεν ξερω αν ισχυει:worry:
εμενα παντως την παλια μορφη την πηρε 40 μερες μετα απο τοτε που εβγαλα τον ναρθηκα!

εγω κατι ηξερα που ειχα κλεισει το πρωτο χειρουργειο στις 7.00 το πρωι!με εβαλαν 8.10 και μετα απο 10 λεπτα ηρθε ο γιατρος,γιατι με την αγωνια που ειχα αν περιμενα μπορει να να εφευγα απο το νοσοκομειο με την στολη του χειρουργειου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
elanadi και σε σενα οταν εβγαλες το ναρθηκα ειναι πολυ ωραια ενω στις αλλες δυο φωτο εισαι πρησμενη!
Giorgalis,το αντίθετο απο αυτό που λες συμβαίνει.Στην πρώτη φοτο η μύτη της elenas είναι πρησμένη,δεν το βλέπεις? Ενα ομοιομορφο πράμα είναι απο πάνω μέχρι κάτω ίδια, ενω στις επόμενες δυο φοτο είναι παρα πολύ καλύτερη και αρχίζει σιγά σιγά να φαίνεται το σχήμα της.Παρατήρησε ποσο έχει λεπτύνει στα πλαινα σημεία και απο τις δυο πλευρές, και θα λεπτύνει περισσότερο, ειδικά στο ακρορρίνιο.
Όσον αφορά το ακρορρίνιο σου που ήταν πιο μέσα τον πρώτο καιρό, συμβαίνει όπως ξαναείπαμε,επειδή είχε πατηθεί απο τον νάρθηκα και μετά που άρχισε να <<ξεπατηκωνεται>> βγαινει εξω.
Είναι πολύ νωρίς για να κρίνεις το αποτέλεσμα της εγχείρισης.
Εγώ θέλω απλά να ρωτήσω κάτι, επείδη μάρέσει πάρα πολύ έτσι όπως είναι σηκωμένη υπάρχει περίπτωση μόλις ξεπρηστεί να πέσει? δηλ να μην είναι τόσο σηκωμένη?
Ναι.

Πολυ ωραία μύτη Έλενα. Πολύ καλύτερη τώρα απο όταν έβγαλες τον νάρθηκα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι.[/quote]

swamps τι ναι? θα πέσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
thanks swamps;) αυτη η μλκια μονο δε μου αρεσει.και ο γιατρος κανει λιγο τον ψοφιο κοριο.μου λεει δε βλεπει καμμια διαφορα και να ξαναπαω.αντε να δουμε..:worry:
nagia μην ανησυχεις αδικα.φαινομενικα μπορει να σου φανει αργοτερα "πεσμενη" γτι το ακρορινιο θα ξεπρηστει.αν σου αρεσει απο τωρα,μην ανησυχεις.δες και τη δικια μου.δεν "επεσε"-απλα το ακρορινιο λεπτυνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
swamps τι ναι? θα πέσει?


Υπάρχει η πιθανότητα να πέσει,λιγάκι όμως.Όχι οτι θα γέρνει κιόλας.
Δεν ξέρω και πως ήταν η μύτη σου πριν βέβαια.Αν δεν έγερνε καθόλου το ακρορρίνιο, πιθανόν να μείνει και η κλίση αυτή προς τα πάνω.Τον γιατρο να ρωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Οχι εντάξει και ο γιατρός μου είπε οτι μου την σήκωσε. Απλά τώρα μου άρεσει πάρα πολυ έτσι. Αλλά όπως λέει και η Έλενα αν θα πέσει ελάχιστα, σιγά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
nagia μην ανησυχεις αδικα.φαινομενικα μπορει να σου φανει αργοτερα "πεσμενη" γτι το ακρορινιο θα ξεπρηστει.αν σου αρεσει απο τωρα,μην ανησυχεις.δες και τη δικια μου.δεν "επεσε"-απλα το ακρορινιο λεπτυνε.
Ευχαριστώ Έλενα! Αν λεπτύνει και δεν πέσει πολύ θα΄ναι σούπερ. Ναι σε σένα όντως δεν έπεσε. 3μήνες και το ακρορίνιο σου είναι όντως πολύ πρησμένο... Εσυ το καταλαβαίνεις? Είναι σκληρό σε εκείνο το σημείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ειναι ναι!το νιωθω ακομα ακαμπτο και ειδικα οταν κανω μασαζ μετα ποναει και στη ραχη και στο ακρορινιο.ειδικα το ακρορινιο μου ειχε προβλημα και παρενεβη εκει.και ξεπρηζεται βασανιστικα....αλλα στις τρεις φωτογραφιες φαινεται χαρακτηριστικα η διαφορα.και κυριως σε μενα-οργανικα.μπορω και το περιεργαζομαι πιο ελευθερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top