Δημοσίευση φωτογραφιών στο Διαδίκτυο

Δημοσιεύετε προσωπικά σας στοιχεία στο διαδίκτυο και πώς το αντιμετωπίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 52)
  • Δημοσιεύω και δεν φοβάμαι ότι μπορεί να συμβεί κάτι άσχημο

    Ψήφοι: 4 7.7%
  • Δημοσιεύω αλλά με προσοχή και διατηρώ επιφυλάξεις

    Ψήφοι: 28 53.8%
  • Δεν δημοσιεύω χωρίς όμως να έχω συγκεκριμένο λόγο, δεν έτυχε

    Ψήφοι: 3 5.8%
  • Δεν δημοσιεύω γιατί έχω επιφυλάξεις / φοβάμαι

    Ψήφοι: 15 28.8%
  • Δε με έχει απασχολήσει το θέμα

    Ψήφοι: 2 3.8%

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΟΛΑ μπορεις να τα πάρεις αν ξέρεις.. πιστεψέ με! ;)

Η μόνη λύση ειναι να ΓΕΜΙΣΕΙΣ την φώτο με watermarks, αλλά μιλάμε να μην αφήσεις σημείο κενό, διότι και αυτά βγαίνουν (απλά αν είναι τίγκα ο άλλος θα βαρεθεί να κάτσει δέκα ώρες να την καθαρίσει..)

Και εννοείται όλα αυτά ισχύουν κυρίως για τις γυναίκες.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ακομα και να ΜΗ ΒΑΡΙΕΤΑΙ να τα καθαρισει, το μικρο μεγεθος ΕΙΝΑΙ αποτρεπτικος παραγοντας, και σε συνδυασμο με watermarks το μικρο μεγεθος ειναι απλα το καλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν ειναι τοσο οτι φοβαμαι μη χρησιμοποιηθουν φωτογραφιες μου με τροπο που δε θελω, οσο οτι το βρισκω περιττο. Δεν αναπτυσσω ετσι κι αλλιως ιδιαιτερες σχεσεις με καποιον που ξερω ιντερνετικα, -αν το κανω θα ειναι καποιος που θα μου κανει μεγαλη εντυπωση απ'τον τροπο που γραφει η οτιδηποτε και πιθανως δει καποια φωτογραφιουλα στο μσν αν εχουμε ανταλλαξει-, οποτε ετσι κι αλλιως δε βλεπω το λογο να μοστραρω τη μουρακλα μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα πάντως με εκνευρίζει όταν κάποιος με το που θα μιλήσουμε λίγο στο μσν μου ζητάει φωτογραφία, το καταλαβαίνω οτι μπορεί απλά να θέλει να δει με ποιόν μιλάει απο φυσική περιέργεια, αλλά εμένα μου κάνει λίγο οτι το είδε ερωτική γνωριμία και καλά. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Να σου ζήσει αλλά μια σκέψη μου: είναι λογικό να βάζεις φωτογραφίες του μωρού στο ίντερνετ;



Σημείωση editor
To μήνυμα αυτό προήλθε από το θέμα "Σοφουλίνι εν όψει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Να σου ζήσει αλλά μια σκέψη μου: είναι λογικό να βάζεις φωτογραφίες του μωρού στο ίντερνετ;

Το σκέφτηκα αλλά ήθελα τελικά να μοιραστώ μαζί σας το γλυκό μου προσωπάκι..
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Το σκέφτηκα αλλά ήθελα τελικά να μοιραστώ μαζί σας το γλυκό μου προσωπάκι..
:worry:

Μπορούσες να το στείλεις σε 5 ανθρώπους με πμ στη χειρότερη. Στο ίντερνετ συμβαίνουν πολλά. Θα σε συμβούλευα να έβγαζες τις φωτό του μωρού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Πάντως, επειδή το θέμα αυτό ανήκει στην κατηγορία "επί προσωπικού", είναι φανερό μονάχα σε εγγεγραμμένα μέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Πάντως, επειδή το θέμα αυτό ανήκει στην κατηγορία "επί προσωπικού", είναι φανερό μονάχα σε εγγεγραμμένα μέλη.

Ναι αλλά ποιος είναι εγγεγραμμένος ?
Μήπως να τις βγάλω τελικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να σου ζήσει αλλά μια σκέψη μου: είναι λογικό να βάζεις φωτογραφίες του μωρού στο ίντερνετ;

H κατηγορία "Επί προσωπικού" στην οποία βρίσκεται το θέμα, δεν είναι ορατή από τους επισκέπτες, αλλά μόνο από μέλη του e-steki. (με πρόλαβε η Obscura :P)

Τι περισσότερο μπορεί να συμβεί στο ίντερνετ δηλαδή;

Μήπως να μην το πηγαίνει ούτε βόλτα στη γειτονιά της; :hmm:
Κάποιος μπορεί να το δει και να θέλει να της το κλέψει!!!!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
H κατηγορία "Επί προσωπικού" στην οποία βρίσκεται το θέμα, δεν είναι ορατή από τους επισκέπτες, αλλά μόνο από μέλη του e-steki. (με πρόλαβε η Obscura :P)

Τι περισσότερο μπορεί να συμβεί στο ίντερνετ δηλαδή;

Μήπως να μην το πηγαίνει ούτε βόλτα στη γειτονιά της; :hmm:
Κάποιος μπορεί να το δει και να θέλει να της το κλέψει!!!!! :eek:

σε ευχαριστώ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Και είναι τόσο δύσκολο να γραφτεί κανείς; Σιγά το πράγμα. Δίνουμε ταυτότητα για να γραφτούμε; Τέλος πάντων, εγώ για το δικό σου το καλό το είπα και πέσατε να με φάτε.

Κυκλοφορούν και παιδόφιλοι ξέρετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Οκ τι να κάνω τώρα :hmm:

ουφ... δεν μου είπατε τίποτα καλό..
Εγώ έχω άγχος για το εμβόλιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κυκλοφορούν και παιδόφιλοι ξέρετε...
Ειδικά στο internet κυκλοφορούν αυτοί; :P:hmm::worry:

Σοφούλα μου μην ανησυχείς για το εμβόλιο! Δεν είναι τίποτα. Όλα τα μωρουδάκια πέρασαν απ' αυτό.
Έχεις καιρό για ανησυχίες! :P Μέχρι να κλείσεις τα μάτια σου κάποτε δε θα κάνεις κι άλλη δουλειά. :P

Εμένα η κόρη μου είναι τώρα 14 ετών. Εκεί να δεις ανησυχίες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω δεν τον καταλαβενω αυτον τον φοβο του internet... Δλδ τι να κανεις κανεις με δυο φοτογραφιες ενος μωρου;... να της χρησιμοποιησει για πλαστη ταυτοτιτα;... Η μηπος ο παιδοφιλος επειδη ειδε μια φοτογραφια θα καταφερει και να βρει το μωρο και να το βιασει;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Anyway, δε με νοιάζει περαιτέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι αν σε νοιάζει ή όχι, αλλά ότι σπέρνεις φόβους, που ούτε εσύ η ίδια δεν μπορείς να αιτιολογήσεις... :hmm: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι αν σε νοιάζει ή όχι, αλλά ότι σπέρνεις φόβους, που ούτε εσύ η ίδια δεν μπορείς να αιτιολογήσεις... :hmm: ;)

Απλά δε θέλω να ασχοληθώ παραπάνω γιατί όταν βλέπεις οτι πας να κάνεις το καλό και δέχεσαι επίθεση, λες καλύτερα να μην είχα πει τίποτα.

Φύλαγε τα ρούχα σου νά 'χεις τα μισά λέω γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γιατί θεωρείς ότι πρόκειται για επίθεση; Να καταλάβω προσπαθώ, γιατί θα πρέπει κάποιος να φοβάται τόσο πολύ!
Γιατί επίσης θεωρείς ότι βοηθάς κάποιον με το να τον τρομοκρατήσεις; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Είπα κάτι που θεωρώ εγώ επικίνδυνο. Δε μου φαίνεται λογικό να βάλεις τη φωτογραφία του μωρού/παιδιού σου στο ίντερνετ, γιατί μπορεί εγώ κι ο κάθε εγώ να κάνω ένα save, να πάρω τη φωτογραφία, να την κάνω ένα ωραίο photo shop, και να την βάλω στα site που υπάρχουν με παιδική πορνογραφία. Το πιθανότερο είναι να μην υπάρχει κανείς τόσο ανώμαλος εδώ μέσα αλλά ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. Αυτό θέλω να πω. Και το παίρνω σαν επίθεση γιατί το είπα πολύ καλοπροαίρετα και βλέπω άσχετες αρνητικές. Όταν σε κάποιο θέμα που λέω την άποψή μου βλέπω αρνητικές μου αρέσει γιατί θέλω να ακούω διαφορετικές απόψεις. Αλλά να πεις κάτι καλοπροαίρετα και να σου δίνουν κάποιοι αρνητικές, το θεωρώ κάπως και μακάρι να μην έλεγα τίποτα. Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top