LG 42LH3000 : Να την πάρω ή να μην την πάρω;

greendaz

Νεοφερμένος

Ο greendaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας.

Σκέφτομαι να αγοράσω την LG 42LH3000. Θα ήθελα τη γνώμη σας. Μ' ενδιαφέρει και η αναπαραγωγή ταινιών από το usb της τηλεόρασης κατευθείαν. Είναι μόνο 499€. Τι λέτε;....


:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helga

Νεοφερμένος

Η helga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
500? για 42' είναι πάαααααααααρα πολύ καλή τιμή!
Τις έχω ψάξει πρόσφατα γιάτί πήρα και γω τηλεόραση.
Εφόσον παίρνει και usb μην το σκέφτεσαι κάν κατα τη γνώμη μου, πήγαινε να την πάρεις πριν εξαντληθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Είναι προσφορά; Από πού θα την πάρεις; Πόση εγγύηση έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
η lg εχει απο τις πιο καλες τιμες της αγορας. αν δεν σ'ενδιαφερουν λεπτομερειες κλπ οπως αν θα ειναι συμβατη στο μελλον με τα καναλια (που δεν ειναι) ή καποιες αλλες λεπτομερειες εικονας κλπ μην το σκεφτεσαι παρτην. τωρα αν θες να την εχεις για πιο πολλα χρονια και θες και αλλες προδιαγραφες τοτε υπαρχουν και αλλες επιλογες που φυσικα δεν θα ειναι στις ιδιες τιμες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greendaz

Νεοφερμένος

Ο greendaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
η lg εχει απο τις πιο καλες τιμες της αγορας. αν δεν σ'ενδιαφερουν λεπτομερειες κλπ οπως αν θα ειναι συμβατη στο μελλον με τα καναλια (που δεν ειναι) ή καποιες αλλες λεπτομερειες εικονας κλπ μην το σκεφτεσαι παρτην. τωρα αν θες να την εχεις για πιο πολλα χρονια και θες και αλλες προδιαγραφες τοτε υπαρχουν και αλλες επιλογες που φυσικα δεν θα ειναι στις ιδιες τιμες..

Όχι, είναι συμβατή με ενσωματωμένο δέκτη MPEG4 αλλά αυτό που με καίει είναι η αναπαραγωγή ταινιών μέσω usb κατευθείαν... Τη δίνει και ο Κωτσόβολος αλλά και το electroworld...Κανονικά εννοείται με εγγύηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
λογικα ειναι πλασμα 720p ε?

εγω πηρα την ακριβως μεγαλυτερη, lcd 1080p και πληρωσα 100ε παραπανω.

ανασκοπικα θα επαιρνα την πλασμα, δεν μπορω να δω διαφορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω πηρα 444 ευρω πριν λιγο καιρο την ιδια σε 32 ιντσες.και ειναι αψογη..
ειναι τεραστια ευκαιρια..νεο μοντελο κλπ..κραχτης ειναι ..οποιος προλαβε προλαβε..(εγω στενοχωρηθηκα που ειδα την προσφορα γιατι ισως επρεπε να περιμενα..
μιλαμε για full hd και ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Πάντως ενώ στο Σκρουτζ τη δίνει όντως στον κωτσόβολο, στο site τους δεν τη βλέπω.

https://www.kotsovolos.gr/site/products_results.jsp?catid=7518
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ωχ..βρωμαει απατεωνια...και για ενα πλυντηριο παλι ελεγαν ψεματα και το εξαφανισαν μετα...πρεπει να παει καποιος εκει και να το ψαξει.... κραχτης οπως ελεγα..σε τραβαει εκει και με τα σου δινει κατι αλλο..
η 42αρα που εχει τωρα ειναι χαμηλη αναλυση... και αντιθεση..

για να καταλαβεις κολπακια εγω πηρα αυτη
https://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=90721

στην τιμη που την εχει σαν προσφορα κανονικα στο πλαισιο.. ο κοτσοβολος ειναι μπαγασας στις τιμες...
Α,ελπιζω να ειναι καλος ο δισκος που σου εδειξα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Όχι, είναι συμβατή με ενσωματωμένο δέκτη MPEG4 αλλά αυτό που με καίει είναι η αναπαραγωγή ταινιών μέσω usb κατευθείαν... Τη δίνει και ο Κωτσόβολος αλλά και το electroworld...Κανονικά εννοείται με εγγύηση..

α οκ νομιζα οτι ειναι η σειρα 5000 που ειναι συμβατη με δεκτη MPEG4..

  • Σειρά 7000 philips

    LCD TV
    Ψηφιακή τηλεόραση Full HD 1080p 42"
    42PFL7404H/12

εγω παντως πηρα αυτη τα χριστουγεννα. αυτο που θες το πληρει η συγκεκριμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Α,ελπιζω να ειναι καλος ο δισκος που σου εδειξα..

Ελπίζω να πληρωθώ σύντομα να πάω να τον πάρω.

Κι εμένα για κάποια μαλακιούλα μου φαίνεται. Δεν μπορεί άλλα μαγαζιά να την έχουν 750 και ο κωτσόβολος 500...

Καλά εγώ με τον κωτσόβολο έχω προηγούμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greendaz

Νεοφερμένος

Ο greendaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είναι 1080p. Είναι καλή ευκαιρία νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
https://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=343689

εδω λεει οτι και αλλες τηλεορασεις που δεν το λενε σαν τη δικη μου 32lh3000 παιζουν αρχεια απο την usb υποδοχη που εχουν πισω και λεει οτι ειναι μονο για σερβις...εγω δεν το εχω δοκιμασει..ακομα..

Καλά εγώ με τον κωτσόβολο έχω προηγούμενα...

παντως πηραμε απο εκει και ενα 7 κιλο πιτσος πλυντηριο με 349 ευρω 117 ευρω κατω με ιντρνετ προσφορα..στο τσακ το παραγγειλαμε και μετα ειχαν αλλαξει την προσφορα...
εχει καλα πραγματα..αλλα ειναι μπαγασακος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Τελικά τη βρήκες αυτήν την τηλεόραση ή ήταν μούφα προσφορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top