Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Απο ελληνικές,αυτόν τον καιρό χαλαρά το 50-50.Τρελό γέλιο,τρομεροί ηθοποιοί θεικές ατάκες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι εγω παρα 5 για φετος.. Ειχα φαει και μια φρικη με το er που εβαζε τα ξημερωματα ο alpha αλλα ας ειναι καλα οι τραγουδισταραδες του dreamshow, aaarggggh!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
X-Files, τα οποία και παρακολουθώ από τότε που άρχισαν πρίν χρόνια. Αυτό το καιρό προβάλεται ο τελευταίος κύκλος επεισοδίων και η περιέργεια μου για το φινάλε, χτυπάει κόκκινο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εμένα μου έχει μείνει ο Doctor Who... Γέρασα;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το Kingdom Hospital μόνο σε εμένα μου άρεσε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Εμένα μου έχει μείνει ο Doctor Who... Γέρασα;; :worry:
μαζί γεράσαμε :D απίστευτη σειρά...θυμάσαι τον τεράστιο πράσινο γυμνοσάλιαγκα (?!) που πήγε να τους φάει όλους? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
"Παρά πέντε", "50-50" και οι "Ναυαγοί"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
θυμάσαι τον τεράστιο πράσινο γυμνοσάλιαγκα (?!) που πήγε να τους φάει όλους?

Ναι το τέρας... Θυμάσαι τα ρομποτάκια με τις λάμπες στο κεφάλι, που τον κυνηγούσαν από το πρώτο μέχρι το τελευταίο επεισόδιο; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
2 ξενοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πλεων απο Ελληνικες:
Παρα 5
Το καφε της Χαρας
50-50
Η Ωρα η καλη
και 10 λεπτα κηρυγμα απο αυτες που δεν παιζοντα πια

και απο ξενες μονο Friends
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πάρα 5
Κωνσταντίνου και Ελένης
Θα βρεις το δάσκαλό σου
(Από ξένες τπτ)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avrohis

Νεοφερμένος

Ο avrohis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ψάχνω όλα τα επεισόδια της σειράς "οι απαράδεκτοι".
Τα έχει κάποιος , ή γνωρίζει κάποιος απο που μπορώ να τα κατεβάσω ?
Σας ευχαριστώ
:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Το Kingdom Hospital μόνο σε εμένα μου άρεσε;:worry:
Κι εγώ το βλέπω το Kingdom Hospital :clapup: :clapup: :clapup: Φοβερό είναι :D :D :D Μόνο ένας κύκλος επεισοδίων είναι? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τουλαχιστον σε DVD ναι ... γενικα δεν εχω ακουσει κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Κωνσταντινου και Ελενης rulzzz:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
παραπεντε τελειο κ μαγισσες της σμυρνης φανταστικο κ της αγαπης μαχαιρια που με ανατραχιαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Στο παρά πέντε... όλα τα λεφτά!!!! Και μόνο που θυμάμαι κάποιες ατάκες γελάω.
(ερώτηση: τελικά κουκουμάφκα τι σημαίνει; )

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
άργησα αλλά το ανακάλυψα το διαμάντι.

Prison Break. Σε λίγο τελιώνει η πρώτη season. Αρχίστε την παραγγελία(χουχού, ξέρετε εσείς, πονηγούλια:D;)) και δείτε το μονοκοπανιά:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
παραπεντε τελειο κ μαγισσες της σμυρνης φανταστικο κ της αγαπης μαχαιρια που με ανατραχιαζει

οι μαγισσες και μεναμαρεσαν αλλα εχω χασει τοσα πολλα επεισοδια που πλεον δε καταλαβαινω τι γινεται :( :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Πωπω, παιδιά δε βλέπω καμία σειρά πια...το πιστεύετε;!;:P
Καταρχήν φαντάζομαι ότι είμαι η μοναδική Ελληνίδα που δε βλέπει το "παρά πέντε".
Κατά δεύτερον άρχισα να βλέπω μία και μοναδική σειρά, τις Νοικοκυρές σε απόγνωση, η οποία ήταν πάρα πολύ καλή, αλλά αρχίσαν οι μ#λ#κ#ες του καναλιού, εκατό επαναλήψεις, αναβολές λόγω ποδοσφαίρου, αλλαγές στην ώρα, στη μέρα κι έτσι τό'κοψα κι αυτό...Αλλά όπως είπε κι η dooo, υπάρχουν και τα dvd, όπου τα παίρνεις μετά όλα τα επεισόδια μαζί και τα...ρουφάς μονομιάς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top