Tι σας αρέσει στο MyCat; Ή τι δεν σας αρέσει;

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
life!!! με το τελειο γατακι, γιαυτο εχεις χαθει??
τι συνεβη??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
life, τι συνέβη;;;;:( έχασα επεισόδια,:blink: τι έγινε;;;
havana τώρα που το λες,:hmm: πολλοί έχουν χαθεί τον τελευταίο καιρό....τι έγινε;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
δεν εχω ιδεα, η τους επιασε η ανοιξη και βολταρουν αντι να καθονται στον υπολογιστη:up:
η τη μερα που ειχε πανσεληνο και επιασε και το φορουμ ενα βαρυ κλιμα και ειπωθηκαν διαφορα ισως εγινε κατι ...:(
δεν ξερω>
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Ποτε ηταν το βαρύ κλιμα βρε κοριτσία; :confused:
Αν εξαιρέσουμε ολα αυτα τα κακομοιρα σκυλάκια που βγήκαν αγγελία χθες, δεν αντιλήφθηκα κάτι άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΟΥΡΑΝΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Τι μ αρέσει στο mycat πρώτα. Μ αρέσει ότι σε μια δύσκολη στιγμή μου που για μένα ήταν πραγματικά δύσκολη γιατί ίσως κάποιος άλλος το βιώσει πιο επιφανειακά όταν έχασα την γατούλα μου και κόντεψα να πάθω κατάθλιψη βρέθηκαν άτομα τα οποία παρόλο που δεν με ήξεραν στάθηκαν δίπλα μου ή λέγοντας μου δύο λόγια όμορφα ή πηγαίνοντας με στο κέντρο στην Κυψέλη για να νιώσω καλύτερα με τα γατάκια. (Ευχαριστώ την Βιβή για αυτό). Έτσι όπως καταλαβαίνετε το ξεπερνάω πιο εύκολα. Ομολογώ δεν είμαι δυνατή στα συναισθήματα. Μ αρέσει επίσης ότι όλοι μαζί βοηθάμε όσα περισσότερα ζωάκια μπορούμε είτε πρόκειται για σκυλάκια είτε πρόκειται για γατάκια παρόλο που είναι μόνο γατοσάιτ. Και σ αυτό μόνο επικεντρώνομαι αγνοώντας το τι δεν μ αρέσει στο my cat το οποίο είναι ότι υπάρχουν πικρόχολα σχόλια μελών (φτάσαν στο σημείο να κρίνουν και τις ηλικίες κάποιων μελών εδώ μέσα αλλά και άλλα πολλά) δημιουργώντας ένα κλίμα λογοκρισίας αντί να επικεντρώνονται στην αγάπη για τα ζώα και στο να εκφράζουν την άποψη τους όχι επι προσωπικού αλλά στο θέμα που αναφέρονται κάθε φορά. Όμως το τι μ αρέσει σ αυτό το σάιτ υπερνικάει όλα τα υπόλοιπα.:) Αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
δεν εχω ιδεα, η τους επιασε η ανοιξη και βολταρουν αντι να καθονται στον υπολογιστη:up:
η τη μερα που ειχε πανσεληνο και επιασε και το φορουμ ενα βαρυ κλιμα και ειπωθηκαν διαφορα ισως εγινε κατι ...:(
δεν ξερω>
:hmm:

Havanaaaaa εσύ είσαι καλέ,:blink::blink::blink: δεν σε γνώρισα.... με γειά το νέο avatar....είναι super:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avrilio

Νεοφερμένος

Η avrilio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ....αυτο ειναι το θετικο αυτου του σαιτ.............Δεν φανταζομουν οτι θα κολλουσα ΕΓΩ σε υπολογιστη........Ευχαριστω οσα ατομα με ποικιλους τροπους με βοηθησαν η μου συμπαρασταθηκαν σε δυσκολες η απλες στιγμες....ευχαριστω αυτα τα ατομα που εστω για λιγο εστω στα πεταχτα καταφεραμε να βρεθουμε.....ευχαριστω τις γλυκες φωνες που συνομιλησαμε.......ευχαριστω την μυρτο και αβανα που στη κρισιμη στιγμη της διασωσης των κουταβων βρεθηκαν μαζι μου...ευχαριστω την μαρκο που ηταν το πρωτο μου ραντεβου στα τυφλα.......ευχαριστω την νοτα, την βουλα, την κισεκι, την κλειαννα......την βιβη....τοσα παιδια που ανταλλαξαμε δημοσια και προσωπικα πμ.....Ξεκινησα με τον ενθουσιασμο να βρισκομαστε, να μεγαλωσουμε την παρεα, να γινουμε μια γροθια......Εφαγα λιγο "παγο" (τοτε που δεν εγινε η συναντηση λογω χιονιου)κι εκτοτε....απαλα ειμαστε μαζι,,,οπως κι οσο θελει ο καθενας.......Δεν επιμενω δεν παρεξηγω κ γενικα ειμαι καλοπροαιρετη....Ελπιζω στα καλυτερα και στα ωραιοτερα.....Οσο θετικη ενεργεια κι αν εκπεμπει αυτο το σαιτ....ποτε δεν θα παψω να πιστευω κ να καλλιεργψ την ουσιαστικη διαπροσωπικη σχεση κι επαφη....οπου αυτο ειναι εφικτο
Σας ευχαριστω για τις ωραιες στιγμες....ολους κι ολες σας....ειναι ωραιο να μοιραζεσαι...εστω κι απο ενα υπολογιστη..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Havanaaaaa εσύ είσαι καλέ,:blink::blink::blink: δεν σε γνώρισα.... με γειά το νέο avatar....είναι super:up::up::up:
ευχαριστω ευχαριστω αλλα παλι μια βαρετη φωτο εβαλα...αχ δε το χω με τη τεχνολογια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Οχι, Αβανα, η φωτο αναδεικνυει πολύ περισσότερο την Αβάνα απο οτι η προηγούμενη. Ίσως ειναι λιγο μακρινη για αβαταρ, αλλά σαφής βελτίωση (την Βανιλια δεν βλέπω στην υπογραφή πάντως...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
life!!! με το τελειο γατακι, γιαυτο εχεις χαθει??
τι συνεβη??:(
Δεν θα ηθελα να επεκταθω πανω σε αυτο...
Το μονο που εχω να πω ειναι οτι πραγματικα λυπαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zorica

Νεοφερμένος

Η zorica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Tι εγινε εχασα επισοδια?:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Ελα ντε... κι εγώ νομίζω έχασα επεισόδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Δεν θα ηθελα να επεκταθω πανω σε αυτο...
Το μονο που εχω να πω ειναι οτι πραγματικα λυπαμαι...

Θα ήθελα να συμφωνήσω με την Life και να πω και εγώ ότι πραγματικά τώρα τελευταία νιώθω μία θλίψη στο mycat!!

  • Οπως επίσης θέλω να σας πω τα εξής:
  • στο mycat μπήκα την εποχή που βρήκα την Κλειώ μου στον δρόμο και επειδή δεν ήξερα τι να κάνω πληκτρολόγισα την λέξη γάτα στο pc μου και μου έβγαλε σαν πρώτη επιλογή το mycat και τότε μπήκα στον παράδεισο....
  • βρήκα ανθρώπους έτοιμους να με βοηθήσουν να μου πουν τι να κάνω....να με κράξουν για το τι δεν πρέπει να κάνω....γιατί όχι και αυτό μέσα είναι και λίγη κριτική δεν κάνει κακό!!!!
  • άρχισα να ανοίγω τον υπολογιστή πρίν ανοίξω καλα καλά τα ματια μου!!!!!
  • Αρχισα να αφήνω τα πιάτα και να κάθομαι σε έναν υπολογιστή και κόντεψα να κάψω και πολλες φορές το φαί μου....
  • έμαθα πολλά πράγματα πάνω στον υπολογιστή μεσω του mycat!!!!!
  • και πάνω από όλα έκανα φίλους που σε καμία άλλη περίπτωση δεν θα είχα την δυνατότητα να γνωρίσω (τις αγαπώ όλες πάρα μα πάρα πολύ).
  • έκλαψα και γέλασα όσο λίγο τον τελευταίο καιρό και έχω περάσει κάποιες από τις καλύτερες στιγμές μου εδώ μέσα!!!!!
  • το αγαπώ το mycat και θα το αγαπώ ότι και να γίνει και ναι με λένε Αντζελα και είμαι καλά.... βρήκα ένα μερος για να μην νιώθω εξωγήινη.... και να μπορώ να μιλάω για την γάτα μου και ας τρώω και κράξιμο όταν την σαπουνίζω λίγο παραπάνω!!!!:lol::lol::lol:
  • μετά από όλα αυτα θέλω να δηλωσω και να με βοηθήσετε στο τι θα κάνω 2.5 μήνες χωρίς internet στην Χαλκιδική!!!!!! Βοήθεια!!!!!!!!
  • Αυτά και ελπίζω να μην σας κούρασα πολύ και ένα μεγάλο ευχαριστώ στα κορίτσια που με αγάπήσαν μέσα από το mycat και μου έδωσαν την πολύτιμή φιλία τους
  • σε εσάς που ξέρετε και σας αγαπώ πολύ ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!!!!!:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Καλο θα ηταν αν πειτε τι τρεχει παντως και οι δυο σας ειστε και οι δυο και στο αλλο σαιτ αν θυμαμαι καλα ε?.. Το να λεει κανεις λυπαμαι χωρις να λεει γιατι δεν εχει νοημα. Αν και μερικοι ανθρωποι προτιμουν να κανουν ετσι και να φευγουν και μετα τα κρατανε μεσα τους και τους τρωνε..

Παντως κι εγω νοιωθω λυπη τελευταια κι αυτο ομως εχει συγκεκριμενη αιτια: εχουν αυξυθει οι αγγελιες για ζευγαρωματα και πωλησεις ζωων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καλο θα ηταν αν πειτε τι τρεχει παντως και οι δυο σας ειστε και οι δυο και στο αλλο σαιτ αν θυμαμαι καλα ε?.. Το να λεει κανεις λυπαμαι χωρις να λεει γιατι δεν εχει νοημα. Αν και μερικοι ανθρωποι προτιμουν να κανουν ετσι και να φευγουν και μετα τα κρατανε μεσα τους και τους τρωνε..
  • νομίζω ότι πάρα πολλές φορές έχω αναφέρει τις θέσεις για κάποια πράγματα και αν δεις τις απαντήσεις μου θα το καταλάβεις και θα βγάλεις πιο καλά συμεράσματα για τι πιστέυω και θα βγεί και νόημα!!!!!
  • όσο για το άλλο σάιτ που λές δεν σε καταλαβαίνω γιατί απαγορεύεται να μπαίνω και σε ένα άλλο σαίτ με την ίδια θεματολογία???
  • τί κάνω δηλαδή preason break???? γράφοντας και αλλού???:lol::lol::lol::lol::lol:
  • και αυτό δεν το κατάλαβα γιατί το ανέφερες γίνεται κάποιος έλενγχος στο που μπαίνουμε και δεν το ήξερα???
  • και γιατί νομίζεις ότι κρατάω κάτι μεσα μου και με τρώει?? αν είχα να πω κάτι θα το έλεγα!!!!!
  • και μετά να σου πώ ότι μπαίνω ίσόποσα και στο ένα site και στο άλλο αλλά έχω συγκεκριμένα post που θέλω να παρακολουθώ και να γράφω.....
  • και αν νομίζεις ότι έχω και κάτι άλλο ευχαρίστως να το συζητήσουμε πες μου τι θες να μαθεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μπα το ειπα περισσοτερο για την Life αλλα δυσυχως δεν εχω χρονο πια να διαβαζω πολύ εδω οποτε δεν ξερω τιι εννοεις με θεσεις σε απαντησεις εχω χασει πολλα θεματα τελευταια λογω των αλλων σαιτ. Οσο για το αλλο σαιτ το ειπα με την εννοια οτι αφου σας αρεσει γιατι οχι απλα καλο ειναι να λετε τι σας ενοχλει οπου και να ειστε δεν απαγορευεται εγω ειαμι σε πολλα αλλωστε .. απορω πως το σκεφτηκες απλα ειδα το αλλο και ποσωπικα δεν με εκφραζει καθολου αλλα αυτα ειναι θεματα γουστου και πεποιθησεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Βρε Μάγισσα, ωραια, λες αισθάνεσαι μια θλίψη.
Για ποιο πράγμα ακριβώς;
Δεν ξέρω, ειμαι η μονη που απορώ; Κι εγώ δεν διαβάζω τα πάντα γιατι δεν έχω χρόνο αλλα με τετοιες δηλώσεις οντως αισθάνομαι οτι έχω χάσει επεσόδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Ε να βλεπεις αυτο εννοουσα κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μπα το ειπα περισσοτερο για την Life αλλα δυσυχως δεν εχω χρονο πια να διαβαζω πολύ εδω οποτε δεν ξερω τιι εννοεις με θεσεις σε απαντησεις εχω χασει πολλα θεματα τελευταια λογω των αλλων σαιτ. Οσο για το αλλο σαιτ το ειπα με την εννοια οτι αφου σας αρεσει γιατι οχι απλα καλο ειναι να λετε τι σας ενοχλει οπου και να ειστε δεν απαγορευεται εγω ειαμι σε πολλα αλλωστε .. απορω πως το σκεφτηκες απλα ειδα το αλλο και ποσωπικα δεν με εκφραζει καθολου αλλα αυτα ειναι θεματα γουστου και πεποιθησεων.
  • δεν εννοώ τίποτε για τα τελευταία αυτο που είπα το είπα για τις θέσεις μου από την πρώτη στιγμή που άρχισα να γράφω σε post sto mycat ότι έτσι λίγο πολύ με γνωρίσατε και ξέρετε τις θέσεις μου σε πράγματα!!!!
  • το αν απαγορεύετε η όχι και φυσικά όχι αλλά ήταν για χάρη αστειότητας όλα τα ύπόλοιπα!!!! μην το παίρνεις τόσο σοβαρά!!!
  • όσο για το αν σου άρεσε ή όχι το site έχει να κάνει με το προσωπικό γούστο του καθενός ..... σίγουρα δεν μας αρέσουν όλων τα ίδια πράγματα!!!!!
  • εγώ βρήκα πράγματα εκεί που μου άρεσαν και άλλα που δεν μου άρεσαν!!!!!
  • μετά από κει καθένας από εμάς μπορεί να κάνει ότι του αρέσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τωρα θα με συνχωρήσεις αλλα
δεν εννοώ τίποτε για τα τελευταία αυτο που είπα το είπα για τις θέσεις μου από την πρώτη στιγμή που άρχισα να γράφω σε post sto mycat ότι έτσι λίγο πολύ με γνωρίσατε και ξέρετε τις θέσεις μου σε πράγματα!!!
ξερω λιγα ποστ σου οσα προλαβα και μου αρεσαν αν ενοεις αυτα στο ειπα για αλλα δεν ξερω ειμαστε τοσοι πολλοι πια και δεν τα προλαβαινω ολα.. αν θες κανε ενα ρηπητ των θεσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top