Τα δώρα των ... πεθερικών

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
καλημέρα! όπως πολλά άτομα γνωρίζουν έχω μία σχέση με ένα παιδί( δες truffinio) εδώ και 2 χρόνια και 4 μήνες. οι γονείς του με λατρεύουν και κατά βάση η μαμά του, καθώς την βλέπω και πολύ συχνά. χθες λοιπόν είχα γενέθλια. επειδή ήξερα πως όλο και κάτι θα μου έπαιρνε, της είχα ζητήσει να μην μου πάρει κάτι γιατί συνέχεια μου κάνει δώρα, όπως ακριβά αρωματα και κοσμήματα.
χθες που ήρθε ο φίλος μου σπίτι μου έδωσε έναν φάκελο από την μαμά του. τον ανοίγω και βλέπω μέσα 250 Ε.:eek:
έμεινα μα.λ.κας. εννοείτε πως δεν ήθελα να τα δεχτώ και την πήρα τηλέφωνο να την ευχαριστήσω για την πράξη, αλλά της έλεγα να τα πάρει πίσω γιατί το ποσό ήταν μεγάλο.
εσείς τι θα κάνατε?????:hmm:


Αν και λίγο αρχαίο το τοπικ όμως θα το πω γιατί θα σκάσω : Μακαρι όλες να είχαμε τέτοιες πεθερές μαντάμ. Άκου προβλήματα...τς τς
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Αν και λίγο αρχαίο το τοπικ όμως θα το πω γιατί θα σκάσω : Μακαρι όλες να είχαμε τέτοιες πεθερές μαντάμ. Άκου προβλήματα...τς τς
Την είχα γνωρίσει τη Zanin. Κούκλα και πολύ γλυκειά! :yes:

Τα πεθερικά πρέπει να είναι μακριά. Και κυριολεκτικά, και μεταφορικά. :whistle:
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Την είχα γνωρίσει τη Zanin. Κούκλα και πολύ γλυκειά! :yes:

Τα πεθερικά πρέπει να είναι μακριά. Και κυριολεκτικά, και μεταφορικά. :whistle:


Για να το λες κάτι θα ξερεις :smoke:
Πεθερές...ένα πολύπαθες θέμα.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top