Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,341 μέλη και 2,430,718 μηνύματα σε 75,879 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απόκριες!

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,669 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 21:12, 01-03-14:

Φέτος δεν ντύθηκα τίποτα.
Η αδερφή μου ετοιμάστηκε για πάρτυ,ο αδερφός μου πήγε στο καρναβάλι της Πάτρας...Δε με λυπούνται καθόλου αυτά τα παιδιά!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,420 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 22:35, 01-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από thomas l.
εγω δε θα ντυθω τιποτα και φετος
Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Θα κρυολογήσετε βρε!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 01:14, 02-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Η αδερφή μου ετοιμάστηκε για πάρτυ,ο αδερφός μου πήγε στο καρναβάλι της Πάτρας...Δε με λυπούνται καθόλου αυτά τα παιδιά!
Οι πανελλήνιες θέλουν καλοπέραση όμορφη!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:01, 02-03-14:

Πέρσι είχα βάλει μια στέκα με κερατάκια και ντύθηκα διαβολάκι Φέτος τίποτααααααα.

Η αφασία ήταν ένας συμμαθητής μου στο φροντ που ντύθηκε χαβανέζα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 01:48, 03-03-14:

Μισώ τις απόκριες. Ποτέ δεν καρναβαλίζομαι και μου τη σπάνε και όλοι όσοι το κάνουν και βγαίνουν έξω στους δρόμους σαν χαζοχαρούμενα. Σιγά το γεγονός ρε παιδίμ.

-μπιατς :Ο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 09:45, 03-03-14:

Εγώ πάντως ντύθηκα όπως είπα συνάχι και βγήκα.
Σιγά μην έχανα το 3ο μεγαλύτερο καρναβάλι της Ελλάδας.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 09:47, 03-03-14:

/offtopic @πρινσ Είσαι τόσο γλυκιά σαν τον Καλογερόπουλο στη θηλυκή εταιρεία.

Εμείς ντυθήκαμε σαν παρέα μετά από χρόνια και έγινε πανικός! Αν κάνεις κάτι το κάνεις καλά και όχι συχνά!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 09:47, 03-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Εγώ πάντως ντύθηκα όπως είπα συνάχι και βγήκα.
Σιγά μην έχανα το 3ο μεγαλύτερο καρναβάλι της Ελλάδας.
Πως ντύθηκες συνάχι;
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 09:52, 03-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Πως ντύθηκες συνάχι;
Δεν ντύνεσαι,έχεις συνάχι.
Εκεί που όλη η παρέα έχει τα ποτά της εσύ έχεις και ένα Οτριβίν και ένα πάκο χαρτομάντηλα.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 09:53, 03-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Δεν ντύνεσαι,έχεις συνάχι.
Εκεί που όλη η παρέα έχει τα ποτά της εσύ έχεις και ένα Οτριβίν και ένα πάκο χαρτομάντηλα.
Χαχαχαχαχαχα οκ έπειθες
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 10:04, 03-03-14:

φετος δε ντυθηκα τιποτα
αλλα του χρονου θα ντυθω
κ αποφασισα απο φετος
θα ντυθω παπας

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 12:17, 03-03-14:

αράχνη
τόσο απλά και εύκολα
και ψυχίατρος την τσικνοπέμπτη
μέχρι εκεί έφτανε η όρεξη
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 601 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 21:27, 19-02-15:

Απόκριες 2015. Τι θα ντυθείτε/ντυθήκατε φέτος;

Αύριο είναι το αποκριάτικο πάρτυ του σχολείου. Αρρώστησα κι έχω να πατήσω σχολείο από την Τρίτη οπότε με αυτά και μ'αυτά ξεχάστηκε τελείως το πάρτυ. Επίσης κάνει ΨΟΦΟ έξω και σε συνδυασμό με τον πυρετό και τον πονοκέφαλο που με τυραννάνε είμαι σε φάση ΝΟ WAY. Οπότε πήρα μια παλιά άσπρη μπλούζα κι έγραψα πάνω με μαύρα γράμματα: Error 404 Costume not found. και κλάαααιν μάιν
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:38, 19-02-15:

Τζέρυ. 8)
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,337 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:21, 19-02-15:

Εγώ θα κάνω το μαλλί μου διχρωμία με σπρέι και θα βαφτώ έντονα στο πρόσωπο, να θυμίζει κάτι σε alternative/punk.

Είχα σκοπό να μη κάνω τίποτα αλλά οι διαταγές ήταν αυστηρές, μη τολμήσετε και έρθετε χωρίς στολή.
Παράθεση

Psyco

Δραστήριο Μέλος

H Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H Psyco έγραψε: στις 10:53, 10-01-18:

Τέλος τα Χριστούγεννα...καταφθάνουν με ταχείς ρυθμούς οι απόκριες και ψάχνουμε στολές ..ας παραθέσουμε εδώ ιδεες για κατι οικονομικο,εκυπνο,εντυπωσιακο και γιατί όχι αυτοσχέδιο
Παράθεση

Devil

Διακεκριμένο μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 14:26, 10-01-18:

Πρόπερσι ηταν να πάμε στο Γκαζοχώρι στην Αθήνα για οσους ξέρουν και ηταν η περιοδος των αποκριων. Ειμασταν μεγάλη παρέα και είπα να κάνω λιγο χαβαλέ. Ειχα μια κελεμπια που φοράνε οι άραβες στο κεφάλι. Και σκέφτηκα να βγω έξω να ψάξω και κανα μουστάκι αυτοκολλητο τελικά βρηκα απο το σουπερ μάρκετ με 1 ευρώ. Πήρα δύο! Έκαναν τη δουλειά τους πολυ καλά! Ημουν ντυμένος Άραβας! Περνούσαν κάτι άλλοι και άλλες και τους έλεγα "Γιαχαμπίμπι" μια μου φώναξε σαλαμαλέκουμ. Τοτε και εγω της απάντησα "Σελέκουμ Αλάμ!" ειχε γέλιο πάντως η φάση. Ηταν ωραία θα το ξανακάνω.

Πέρυσι δυστυχως δεν ντυθηκα γιατι ο ένας ο φιλος ειναι λιγο μιζερος με αυτά. Και που θα ντυθυεις τωρα και αυτα ειναι για παιδια και εισαι 30 χρονων δεν ειναι σοβαρά αυτα. Αμα φετος κανονιστει μεγάλη παρέα θα ξαναντυθώ εννοειται. :>
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια