Συζητάτε ΑΝΟΙΧΤΑ με το άλλο φύλο;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα ειμαι το πειραματοζωο για να μαθετε αντιδρασεις της αλλης πλευρας?? :P

Δεν νιωθω ανετα να μιλαω για ερωτικοσεξουαλικα δικα μου, οπως δεν νιωθω ανετα να πιασω κουβεντα για καποιο οικογενειακο μου προβλημα πχ με καποιον που δεν γνωριζω τοσο καλα. Δεν ειναι καθαρα θεμα φυλου, το ιδιο μου συμβαινει και οταν μιλαω με κοπελες, απλα δεν εχω ΤΗΝ ανεση να πιασω συζητηση τετοιου τυπου με ατομα που δεν νιωθω κοντα μου.. Απο γενικοσυζητησεις απ'την αλλη οσες θες :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Με τα αγόρια συζητώ πιο ανοιχτά, κυρίως για θέματα του σεκς κτλ. (όχι πως το κάνω κιόλας αλλά νταξ, έχει και άλλα παρακλάδια το θέμα), γιατί τα κορίτσια με βρίσκουν ωμή και τις κάνω να ντρέπονται (μέχρι που μου το'χουν πει κιόλας) γιατί όσα κορίτσια ξέρω έχουν περισσότερα κ εντονότερα ταμπού (λωλ... προφανώς πρέπει να γνωρίσω κ άλλα κορίτσια...).

Αλλά όπως και να'χει, δε με αφορά το φύλο του συνομιλητή μου εφ'όσον κάνει για συνομιλητής, και νιώθει εντάξει μαζί μου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
γιατί τα κορίτσια με βρίσκουν ωμή και τις κάνω να ντρέπονται (μέχρι που μου το'χουν πει κιόλας) γιατί όσα κορίτσια ξέρω έχουν περισσότερα κ εντονότερα ταμπού (λωλ... προφανώς πρέπει να γνωρίσω κ άλλα κορίτσια...).

Λολ, σε πάω!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Όχι - εκτός αν θέλω να την ρίξω στο κρεββάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ανοιχτότατα δνε έχω τέτοια κολλήματα είναι κάτι φυσιολογικό πιστευω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εξαρτάται αν είναι γνωστός ή όχι όπου δεν παίζει ρόλο το φύλλο. άλλωστε ως γνωστόν, μιλάς για συγκεκριμένα θέματα σε κάθε άτομο, ανάλογα το περιβάλλον και το iq (αρκεί να μην είναι ραδικιού), παρά με κριτήριο αν εξέχει κάτι από πάνω ή από κάτω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ανετα, και με ατομα του ιδιου φυλου και με αντιθετου.
δεν εχω κανενα προβλημα να μιλησω για τι-πο-τα οσο αφορα σεξουαλικο η αντισυλληψη..
το μονο που κολλαω λιγο ειναι να αναφερθω σε προηγουμενη σεξουαλικη σχεση, αν ο συνομιλητης μου ειναι κατι παραπανω απο...απλος συνομιλητης! (νομιζω καταλαβαινετε! ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
εγώ του το έχω ξαναπεί... κάνει λάθος παρέες...
Ειμαι σίγουρη για αυτό.... το έχω κάνει και εγώ στο παρελθόν!
Ήμουν σε έναν εντελώς λάθος κύκλο ατόμων κι ένοιωθα σαν ούφο με σκούφο!
Δεν έβρισκα έναν άνθρωπο να συννενοηθώ... και δεν συζητάμε φυσικά για σχέση... εκεί ήταν το ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΑΜΑ!

Αρχική Δημοσίευση από lilith:
Αν κρίνω, από τον τρόπο που εσύ γράφεις..., αλλά και με δεδομένο το σύνολο των απαντήσεων..., που έδωσαν εδώ όλες οι κοπέλες μας...
δύο περιπτώσεις υπάρχουν...
ή εσύ φίλε μου, να ζεις σε άλλον πλανήτη... και δεν έχεις συναντήσει καμμία...
ή άλλο να εννοείς εσύ... και άλλο να έχουν καταλάβει τα κορίτσια μας... :hmm:

Αν το κάνετε split στο split σε ένα ποιο γενικό θέμα του αν ανοίγεται κάποιος γενικά για τα εσώψυχα του και ένα για αν μιλάει για ζητήματα ψηλό ταμπού (όπως το σεξ) θα σας απαντήσω!
ΚΟΥΕ κάνε παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top