Δωρεάν αγκαλιές! ♥

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Εμένα να μου επιτρέψετε, χωρίς να κατακρίνω φυσικά τον ενθουσιασμό σας, αλλά προσωπικά με πιάνει σιχαμάρα στην ιδέα και μόνο! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εξηγησέ μας τον συλλογισμό σου Δαίμονα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εμένα να μου επιτρέψετε, χωρίς να κατακρίνω φυσικά τον ενθουσιασμό σας, αλλά προσωπικά με πιάνει σιχαμάρα στην ιδέα και μόνο! :eek:

Στο να αγκαλιάσεις έναν άνθρωπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Στο να αγκαλιάσεις έναν άνθρωπο;
Nα στηθώ κάπου σαν ....κολόνα της ΔΕΗ και να με αγκαλιάζει όποιος γουστάρει! :worry:

Αυτό δεν είναι....altruisme Μάρω μου, αλλά ανεκπλήρωτος νταλκάς!!!!!!!!!!! :P

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Nα στηθώ κάπου σαν ....κολόνα της ΔΕΗ και να με αγκαλιάζει όποιος γουστάρει! :worry:

Χμμ...το βλέπεις κάπως...πως να το πω.

Το βλέπεις πολύ .... ελπίζω να έγινα κατανοητη! :P:D

Πάντως αν σε δω στον δρόμο δεν θα σε κάνω αγκαλια! Θα κανω τον φαντασμένο που συμφωνούμε! :pfff: :pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Χμμ...το βλέπεις κάπως...πως να το πω
Πλουραλιστική πολυφωνία έχουμε, επικαλούμαι τα δικαιώματά μου! :D

Πάντως αν σε δω στον δρόμο δεν θα σε κάνω αγκαλια! Θα κανω τον φαντασμένο που συμφωνούμε! :pfff: :pfff::pfff:
Περίμενε βρε παιδί μου, ίσως αλλάξω γνώμη

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Παιδιά με τρελαίνει αυτη η ιδέα. Επειδη όμως εδω δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνει κανείς εδώ....... Λέτε να το ξεκινήσω εγώ???????????? Το σκέφτομαι σοβαρα... ( αλλα όχι τώρα.. το καλοκαίρι για τι έχω και λίγο διάβασμα... :whistle: )

Και για όλους εσάς και απο εμένα μια αγκαλίτσα..... :hug:
:bigarmhug
:group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πλουραλιστική πολυφωνία έχουμε, επικαλούμαι τα δικαιώματά μου! :D


Περίμενε βρε παιδί μου, ίσως αλλάξω γνώμη

.
Επικαλέσου ότι θέλεις :P η αγκαλιά ομως κατοχυρωθηκε δικαιωματικα στον Φάντασμενο!

Παιδιά με τρελαίνει αυτη η ιδέα. Επειδη όμως εδω δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνει κανείς εδώ....... Λέτε να το ξεκινήσω εγώ???????????? Το σκέφτομαι σοβαρα... ( αλλα όχι τώρα.. το καλοκαίρι για τι έχω και λίγο διάβασμα... :whistle: )

Και για όλους εσάς και απο εμένα μια αγκαλίτσα..... :hug:
:bigarmhug
:group:

Να το ξεκινήσεις. Αλλά όχι μόνη σου...Οργανωμένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Να το ξεκινήσεις. Αλλά όχι μόνη σου...Οργανωμένα :D

Θα μαζέψω την παρέα μου και θα αρχίσουμε...:):D Αν περάσετε το καλοκαίρι απο Αλεξανδρούπολη και δείτε καποιους να μοιράζουν αγκαλιες να ξερετε πως θα είμαι εγω... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν συνοδευόταν από φιλί στο στόμα θα πήγαινα. Εμπλουτίστε το λίγο κι εσείς βρε παιδιά, αγκαλιά μου δίνει και η μαμά μου. :P
αλλά και ένα φιλάκι είναι λίγο πολύ λίγο

Ένας με ρώτησε αν μπορεί να ..πιάσει κιόλας (τον αγριοκοίταξα), ενώ άλλοι με έσφιξαν υπέρ του δέοντος χαϊδεύοντάς μου την πλάτη ..ύποπτα, αλλά δεν έδωσα σημασία. Κάνα δύο μου φίλησαν και το μάγουλο, το οποίο μπορώ να πω πως δεν μου άρεσε, αλλά ευτυχώς όλα τα παραπάνω ήταν απλώς εξαιρέσεις. Οι περισσότεροι (γυναίκες και άντρες) ήταν πολύ ευγενικοί, χαμογελαστοί και γλυκύτατοι! :)

Nα στηθώ κάπου σαν ....κολόνα της ΔΕΗ και να με αγκαλιάζει όποιος γουστάρει! :worry:

Αυτό δεν είναι....altruisme Μάρω μου, αλλά ανεκπλήρωτος νταλκάς!!!!!!!!!!! :P

.

Δεν στέκεσαι σαν κολώνα της ΔΕΗ. Πλησιάζεις τον κόσμο και τον προτρέπεις να σε αγκαλιάσει χαμογελώντας. Προφανώς μπορείς να αποφύγεις κάποιον αν θες, αλλά εκείνη την ώρα τελικά δεν σε απασχολεί. :)

Το κίνημα της αγκαλιάς στην Ελλάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Δεν στέκεσαι σαν κολώνα της ΔΕΗ
Περίμενε να το αναλύσουμε λίγο, διότι την αγάπη πάμε να βγάλουμε υπερεκτιμημένη σε γειτονικό post, αλλά νομίζω η... αγκάλη μας προέκυψε!!!! :P

Ώστε...αγριοκοίταξες, δεν σου άρεσε, δεν έδωσες σημασία, πιθανόν να αστράψεις και κανα χαστούκι στο μέλλον, μα τότε που είναι το...point? :hmm:
Aν είναι να σταθεί ο άλλος μισό μέτρο σε στάση προσοχής μπροστά σου, να γύρει εμπρός σαν τον michael jackson στο Smooth Criminal και να σε αγκαλιάσει προσέχοντας ετούτο κι εκείνο, δεν παίζω!!!!
Αγκαλιά ήθελες, θα τα ανεχθείς (?) όλα, ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ θετική ενέργεια, και "εισπράττοντας" τον ιδιαίτερο τρόπο που αγκαλιάζει κάποιος!!!! ;) Ακόμη και μια....anaconta!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ana.jpg
    ana.jpg
    38.7 KB · Εμφανίσεις: 242
Τελευταία επεξεργασία:

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
βρίσκω πως έιναι μια πολύ γλυκιά κίνηση :P και μεταφέρει θετική ενέργεια! προσωπικά αν συναντούσα κάτι τέτοιο με μια γλυκιά χαρούμενη φάτσα να μου κάνει hug, μετά πιστεύω θα έιχα μια ( έστω ελαφριά) ψυχική ανάταση !! και πιστεύω πως πρέπει να γίνεται(απο τον άνθρωπο που κάνει τις αγκαλιές) όσο μπορεί και θέλει.... όταν αρχισει να το βλέπει σαν καταναγκαστικό έργο και κουράζεται να σταματαει, διότι μετά δεν θα έχει την όλη αύρα της χαράς και της θετικής ενέργειας :mad:
go go go! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μου άρεσε η ιδέα γιατί έβλεπα μόνο τα θετικά του να προσφέρεις ένα χαμόγελο. Αλλά ο δαίμονας δεν μʼ αφήνει να αγιάσω και με αναγκάζει να δω την αλήθεια. Πόσοι από μας θα δίναμε την αγκαλιά με την καρδιά μας σε έναν ζητιάνο που βρομοκοπά? Έρχεται ρε παιδιμ για αγκαλιά και αυτός… τι κάνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Περίμενε να το αναλύσουμε λίγο, διότι την αγάπη πάμε να βγάλουμε υπερεκτιμημένη σε γειτονικό post, αλλά νομίζω η... αγκάλη μας προέκυψε!!!! :P

Ώστε...αγριοκοίταξες, δεν σου άρεσε, δεν έδωσες σημασία, πιθανόν να αστράψεις και κανα χαστούκι στο μέλλον, μα τότε που είναι το...point? :hmm:
Aν είναι να σταθεί ο άλλος μισό μέτρο σε στάση προσοχής μπροστά σου, να γύρει εμπρός σαν τον michael jackson στο Smooth Criminal και να σε αγκαλιάσει προσέχοντας ετούτο κι εκείνο, δεν παίζω!!!!
Αγκαλιά ήθελες, θα τα ανεχθείς (?) όλα, ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ θετική ενέργεια, και "εισπράττοντας" τον ιδιαίτερο τρόπο που αγκαλιάζει κάποιος!!!! ;) Ακόμη και μια....anaconta!

Δεν πρόσεχα τίποτα, μάλιστα δύο φορές κάποιος με αγκάλιασε από πίσω, δημιουργώντας μου μια αίσθηση πανικού, αφού νόμιζα πως μου έκαναν επίθεση ξαφνικά! Μάλιστα την δεύτερη φορά με αγκάλιασαν ταυτόχρονα τρία άτομα, οπότε καταλαβαίνεις πως στο τσακ ήμουν να βάλω τις φωνές.. Το σενάριο σου κατά τα άλλα δεν ισχύει, διότι εγώ μόνο δωρεάν αγκαλιές προσφέρω, δεν είμαι υποχρεωμένη να ανεχθώ τίποτα περισσότερο από μια αγκαλιά (άλλο που ανέχθηκα και μερικά φιλιά στο μάγουλο, από κάποιους που φαινόντουσαν πως ήταν καλοπροαίρετοι). Ο συγκεκριμένος που ρώτησε αν μπορεί να πιάσει όμως, ήταν ο ίδιος κακόβουλος, όχι εγώ, αφού από μόνος του στάθηκε μακριά κι ενώ του χαμογελούσα και του έκανα την κίνηση να τον αγκαλιάσω, πήρε ένα πολύ περίεργο ύφος και με ρώτησε ό,τι με ρώτησε.. ε, νομίζω πως το ότι τον αγριοκοίταξα για δύο δευτερόλεπτα πριν του απαντήσω, δεν αναιρεί την γενικότερη θετική ενέργεια που έδωσα και εισέπραξα εκείνη την ημέρα.

Χωρίς να θέλω να σε θίξω, με λίγα λόγια αυτό που θέλω να πω είναι πως άλλο να το περιγράφεις κι άλλο να το ζεις! :)

Μου άρεσε η ιδέα γιατί έβλεπα μόνο τα θετικά του να προσφέρεις ένα χαμόγελο. Αλλά ο δαίμονας δεν μʼ αφήνει να αγιάσω και με αναγκάζει να δω την αλήθεια. Πόσοι από μας θα δίναμε την αγκαλιά με την καρδιά μας σε έναν ζητιάνο που βρομοκοπά? Έρχεται ρε παιδιμ για αγκαλιά και αυτός… τι κάνουμε?

Το είχα σκεφτεί κι εγώ αυτό Έμμα. Για κάποιο περίεργο λόγο όμως δεν μου μύρισε κανείς τίποτα, παρόλο που αγκάλιασα μέχρι και γυφτάκια (οκ, είχα πιάσει τα μαλλιά μου πίσω!) Εξάλλου όλη η ..αγκαλιά κρατάει το πολύ πέντε δεύτερα, ελάχιστοι θέλουν κάτι περισσότερο! ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αν το δεις από άλλη οπτική γωνία, δεν είναι τραγική ειρωνία, μερικοί να μοιράζουν αγκαλιές και καλά στον κόσμο και μερικοί να πνίγονται μέσα στη λύπη και να γνωρίζουν οτί δεν υπάρχει ούτε ένας άνθρωπος να τους προσφέρει μια αγκαλιά...; :hmm:

θέλω και 'γω, θέλω και ΄γω:cry_x::cry_x::cry_x:

πλάκα κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αύριο, Τρίτη 27/4/2010, δωρεάν αγκαλιές στην αρχή της Ερμού στις 17.30! :clapup:
Όποιος θέλει μπορεί να πάει. Θα βρει την Ελένη εκεί με πανώ!
Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω, κατέβηκα τα 999 σκαλιά από το Παλαμήδι το Σάββατο και τα πόδια μου τα έχουν φτύσει, με το ζόρι περπατάω! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μόλις έμαθα πως υπάρχει και δωρεάν κόλλα πέντε. Συνίσταται περισσότερο για τα αγοράκια φαντάζομαι που κάπως θα δυσκολεύονται να παίρνουν αγκαλιές μήπως τους παρεξηγήσουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ω, να ρθω...αλλα δε θα πειραζει, εαν θα κολλαω 5 με ανοιχτα τα δαχτυλα, ε?!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Έρχεται ρε παιδιμ για αγκαλιά και αυτός… τι κάνουμε?
Επίτηδες δεν απαντούσα τόσες ημέρες, γνώριζα ότι αργά η γρήγορα θα το έκανε η....Νεράϊδα, γι αυτό και της έχω τόση "αδυναμία" :D
Δεν μασάει τον....γραπτό (της) λόγο με καλλιεργημένες μπουρδίτσες, λέει τα σύκα, σύκα και αποδίδει τα 5 όπως το νοιώθει, χωρίς το φόβο ότι θα την κατηγορήσουν για.....έλλειψη (νεο) ουμανιστικής σκέψης !

Παρεμπιπτόντως, επεξεργάζομαι μια νέα ιδέα "free... " θα σας την ανακοινώσω όταν ωριμάσει γενικώς το free movement και γίνουμε όλοι μια.....μεγάλη αγκαλιά! :clapup:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτή την Κυριακή 2/5/2010 είναι η Παγκόσμια Ημέρα Γέλιου, κι οργανώνουμε street party χαράς στο κέντρο της Αθήνας!

Το πρόγραμμα, μέσες άκρες, είναι το εξής:
17:00 Πλατεία Συντάγματος: Συγκέντρωση και προετοιμασία της ομάδας
17:30-17:45 Πλατεία Συντάγματος: Σύντομη Συνάντηση Γέλιου και Δωρεάν Αγκαλιές
17:45-18:00 Μετακίνηση με τα πόδια από την οδό Ερμού προς το Μοναστηράκι
18:00-19:00 Πλατεία Μοναστηρακίου: Σύντομη Συνάντηση Γέλιου, Δωρεάν Αγκαλιές, Παίξιμο Κρουστών από το συγκρότημα ΒATUCA
19:00-19:10 Μετακίνηση με τα πόδια στην οδό Αδριανού προς το Θησείο
19:10-20:00 Έξω από ΗΣΑΠ Θησείου: Σύντομη Συνάντηση Γέλιου, Δωρεάν Αγκαλιές, Παίξιμο Κρουστών από το συγκρότημα BATUCA


Η ιδέα είναι να είμαστε ένα χαρούμενο χρωματιστό πλήθος που θα σκορπίσουμε γέλιο, χαρά, αγκαλιές, χορό κι Αγάπη τελικά, στην πόλη!

Οπότε είναι σημαντικό να φορέσουμε χρωματιστά ρούχα, -όχι απαραίτητα πολύχρωμα-, καλό θα είναι να έχει ο καθένας κι από ένα χρωματιστό μαντίλι στο λαιμό, καπέλο (θα χει και Ήλιο), κονκάρδες, ότι έχετε, κι αν δεν εχετε κανένα άγχος. Μπορείτε να φορέσετε ένα λευκό μπλουζάκι και θα έχουμε μαζί μας μαρκαδόρους που γράφουν σε ρούχα, για να γράψουμε χαρούμενα συνθήματα και σχέδια στις μπλούζες μας! Επίσης θα έχουμε κι υλικό για facepaint, στόχος https://www.grimas.nl/website/voorbe...am=tekstfantasie1en&browser=&version=&taal=en , τέλειο;!!!

Θα έχουμε μαζί μας μερικά χαρτόνια με συνθήματα χαράς, αν θέλετε να ρθείτε με τα δικά σας.

Επίσης αν έχετε φίλους που κάνουν performances sτο δρόμο και μπορούν να έρθουν ακόμα καλύτερα!

Εγώ λέω να πάω, αν κάποιος ενδιαφέρεται ας με ενημέρωσει με ΠΜ για περισσότερες λεπτομέρειες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top