Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,562 μέλη και 2,432,395 μηνύματα σε 76,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 453 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θέλω να κόψω το κάπνισμα - Ημερολόγιο Απεξάρτησης!

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 19:26, 08-02-07:

Καλά μωρέ, λίγο δύσκολα αλλά τα καταφέρνω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:31, 08-02-07:

δοκιμασε τον Γαλλικό από καφεδες....
και μένα στην αρχή μου ηταν πάρα πολύ δύσκολο να πίνω καφε και να μην έχω τσιγάρο... παντως εκ των πραγμάτων έχω μειώσει και τους καφέδες και πολύ χαιρομαι για αυτο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:59, 09-02-07:

Έκανα σήμερα μερικούς υπολογισμούς...

2,80 για ένα πακέτο κάθε μέρα... Χ 365 ημέρες που έχει ο χρόνος: 1022 ευρώ τα οποία μπορώ κάθε μέρα να ρίχνω σε ένα κουμπαρά και στις 15 Ιανουαρίου 2008 που θα κλείνω ένα χρόνο άκαπνη, θα μου κάνω δώρο μια ψηφιακή βίντεοκάμερα! καλό ε?!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 22:05, 09-02-07:

αν δεν πάρεις την videocamera πάντως και τα μαζεύεις επί 10 χρόνια αυτά τα λεφτά... μπορείς να κανονίσεις ένα τρίμηνο ταξίδι, το γύρο του κόσμου
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 20:29, 13-02-07:

το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω τωρα για υπενθημηση, για τις κοπελιες του φορουμ που καπνιζουν, η νικοτινη ειναι απο τα πλεον ισχιρα αντιοιστρογωνικα φαρμακα, μακροχρονια καταναλωση της οδηγει σε ανδρογωνικες παρενεργειες (βαραινει φωνη, τριχοφυια κτλ)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Puff_Daddy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Puff_Daddy έγραψε: στις 20:59, 13-02-07:

Νικοτίνη και τετρα-υδροκανναβινόλη. Και τα δύο ισχυρά ναρκωτικά και ψυχοδραστικές ουσίες.

Μπράβο σε όσους έκοψαν το τσιγάρο!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 21:03, 13-02-07:

Κατάλαβα εγώ είμαι στην μαύρη λίστα ε;
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:57, 13-02-07:

Επ! Που είναι το ifritακι?

Εγώ αύριο κλείνω μήνα. Το Σάββατο ήμουν σε τραπέζωμα. Καθόλου δε μου έλειψε!
Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ μου αρέσει!

mania, ποτέ δεν είναι αργά!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 00:12, 14-02-07:

Κάνω μερικά απ' τα κομμένα, ζω μέσα στα τσιγάρα :p
Πακέτα κλπ τα έχω κόψει, σταδιακά δε θα καπνίζω καθόλου..
Ξέχασα να γράψω την Κυριακή Isi
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 00:25, 14-02-07:

Αμ εγώ δεν ξέχασα?...

Κοίτα, αν μέσα σου το έχεις πάρει απόφαση, αργά η γρήγορα θα γίνει.
Την ημέρα που κόψαμε την πίτα, έκανα κι εγώ ακόμα απ' τα κομμένα, αλλά μετά από λίγες μέρες μου πέρασε. Είχε κανα χρόνο βέβαια που ωρίμαζε μέσα μου η ιδέα να το κόψω!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 00:36, 14-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Αμ εγώ δεν ξέχασα?...
Νι, δίπλα μου ήσουν και το 'δα ότι ξεχάστηκες

Και πόσα έκανες από τότε μέχρι σήμερα; Ή τουλάχιστον (αν δεν θυμάσαι αριθμό) πόσο συχνά;
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 00:47, 14-02-07:

Από τις 14 Ιανουαρίου μέχρι σήμερα..ΚΑΝΕΝΑ!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 00:51, 14-02-07:

Α, ναι, αφού είπες ότι σήμερα κλείνεις μήνα... Και άξιζε τον κόπο, ε;

Να δώσουμε δύναμη και στο φρουφρου..
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 00:55, 14-02-07:

POWER Φρουφρουδάκι!

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 00:57, 14-02-07:

Λολ
Σας ευχαριστώ
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 10:30, 14-02-07:

Νικοτίνη και τετρα-υδροκανναβινόλη. Και τα δύο ισχυρά ναρκωτικά και ψυχοδραστικές ουσίες.
μα καμια σχεση ομως
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

H ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H ΜΑΙΡΗ2399 έγραψε: στις 00:11, 17-02-07:

Γεια σας, βρήκα το site σας τυχαία επειδή θέλω να κόψω το κάπνισμα!
Άρχισα το κάπνισμα στα 16 και σήμερα είμαι 25. Καπνίζω τόσο καιρό επειδή μου αρέσει πραγματικά το τσιγάρο και με ανεβάζει ψυχολογικά. Δεν σκόπευα να το κόψω σύντομα γιατί πίστευα ''νέα είμαι ακόμη, δεν θα πάθω τίποτα σύντομα''.
Αυτό όμως άλλαξε χθες που έβγαλα ακτινογραφία θώρακος και η οποία έδειξε σημάδια βρογχίτιδας η οποία εξελήχθει θα έχω μεγάλα προβλήματα. Αυτό το γεγονός με έχει προβληματίσει πάρα πολύ. Μάλλον είναι καιρός να κόψω το κάπνισμα αν δεν θέλω να πεθάνω από βρογχίτιδα.
Δύσκολη απόφαση, όμως δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 17-02-07 στις 00:18. Αιτία: Καλωσήλθες! Απαγορεύονται τα κεφαλαία σε όλη την έκταση των δημοσιεύσεων :)
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 00:15, 17-02-07:

καλώς ήρθες Μαίρη
Δεν ξέρω αν διάβασες ήδη όλο το θέμα ή όχι ακόμα....
Διαβασε το όλο μην βαρεθείς... πιστεύω πως θα βρεις και βοήθεια και κουραγιο και δυναμη...
Μονο δες ποσοι απο εδω.. ετσι στο ξαφνικό... το κοψαμε!!!
ήμουν καπνίστρια των περιπου 2 πακέτων την ημέρα... από τα 15.. έως τα 35
20 ολόκληρα χρόνια... το έκοψα όμως και νοιώθω ΠΟΛΥ περήφανη και ΠΟΛΥ καλύτερα!!!
Διάβασε το θεμα!!!

Επίσης... θα ήταν καλό να διαβάσεις και τους όρους χρήσης της παρέας εδω...
Τα κεφαλαία απαγορεύονται
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 00:17, 17-02-07:

Έκοψα το κάπνισμα....για τα τελευταία 3 λεπτά!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 00:18, 17-02-07:

Σταμάτα ρε εδώ γράφουμε μόνο αληθινές προσπάθειες

Εγώ σε λιγότερο από μήνα κλείνω 1 χρόνο άκαπνη...
ΟΥΤΕ ΤΖΟΥΡΑ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος