Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 115 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο θα ήθελες να είναι το τελευταίο σου γεύμα;

just smile!

Δραστήριο Μέλος

H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε: στις 17:08, 28-08-12:

φρουτα λαχανικα και υδατανθρακες με εναν πολυτελη τροπο σερβιρισματος και μαγειρεματος.Παρεα με γονεις και αδερφη,την κολλητη μου και την φαμιλια της σε μια αδεια πλατεια

ακυρο για την πλατεια.στο σπιτι στο χωριο αν εχω κανει και δικη μου οικογενεια μαζι.Το σπιτι μου αυτο ειναι διπλα στο μονοπατι για το βουνο.Μες το πρασινο αλλο πραμα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 07-11-12 στις 07:39. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε: στις 17:29, 28-08-12:

Θα ήταν τόσο μεγάλο που θα πέθενα από το φαγητό!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 17:52, 28-08-12:

Μαλλον το συγκεκριμενο ερωτημα ενδιαφερει αυτους που θέλουν να γινουν CEF πιο πολυ εκπαιδευτικό χαρακτηρα εχει,
να φωναξουμε τον Σκαρμουτσο να του κανουν την ερωτηση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

coyote

Νεοφερμένος

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O coyote έγραψε: στις 17:59, 28-08-12:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RiSe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O RiSe έγραψε: στις 12:46, 02-11-15:

Ποιο θα ήταν το τελευταίο σου γεύμα; Σε ποια τοποθεσία; Η απάντηση στην ερώτηση αυτή ρίχνει φως στην ψυχή κάποιου
Μια σπανακοτυρόπιτα από τα χέρια της Μαρίας στον φούρνο της γειτονιάς μου, να την δαγκάνω με μανία καρφωμένος στο βαθύ...ντεκολτέ της!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια