Browser's games

Phalanx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Phalanx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ασχολείστε καθόλου με την νέα μόδα τα on-line browser τύπου games; Πως σας φαίνεται ως ιδέα; Ποία σας αρέσουν και ποια όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Έπαιζα για κάποιο καιρό Bitefight. Δεν βρίσκω ότι ήταν κάτι το τρομερό. Από τη μία είχε το καλό ότι δεν χρειαζόταν να καίγεσαι τρομερά (έμπαινες μια φορά τη μέρα για καμιά ώρα και τελείωνες) αλλά από την άλλη ήταν σχεδόν απαραίτητο να σκας λεφτά για να παίζεις αξιοπρεπώς, πράγμα που δε σκόπευα ούτε σκοπεύω να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παίζω εδώ και πολύ καιρό το bitefight.gr!
Είμαι στον 3ο server.


Η ιδέα είναι καλή, αλλά όσοι παίζουν χωρίς να πληρώνουν είναι σαφώς "ριγμένοι" σε ό,τι αφορά τη πρόοδο στο παιχνίδι.
Η ίδια εταιρεία που δίνει το bitefight έχει πολλά ακόμη browser games στο δυναμικό της.

κλικ εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έπαιξα, πλήρωσα, λούζομαι ακόμα τις συνέπειες. :hehe:



Οκ, πιο σοβαρά, δοκίμασα ένα φεγγάρι (κακές παρέες :P) και τελικά σταμάτησα λόγω του ότι έπρεπε να 'μαι αρκετά συχνά πάνω απ' το PC (αυτό που κάνω και τώρα δηλ. :P).


At least γνώρισα 1-2 άτομα που είναι καλή παρέα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποιό παιχνίδι Γεώργιε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phalanx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Phalanx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ομολογώ οτι ειμαι καμένος εγω παιδιά. Είμαι φυσικά στο bitefight αλλα παίζω επίσης καιρό τωρα και τα ogame, travian και hat-trick . To bitefight θα μπορούσε πράγματι με λίγη δουλίτσα ακόμη να στεκόταν πολύ καλα αλλα διστυχώς ολοένα φεύγουν πλεον παίχτες δυσαρεστημένοι απο την εισπρακτική πολιτική του παιχνιδιού.

Το παιχνίδι που με εθίζει τελευταία άσχημα ειναι το ikariam . Πρόκειται για καινούριο ελληνικό server που για την ώρα φαίνεται τέλειο. Έχω και συμμαχία φυσικά και παίζουμε με την παρέα φανατικά :pc:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Tribal Wars .&-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Οπωσδήποτε τσεκάρετε αυτό:
www.pemptiimera.gr/

Εξαιρετική ελληνική προσπάθεια με απίστευτους γρίφους!

Καθηλωτικό και πολύ δύσκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μιαααα φορα και εναν καιρο, πριν πολλα χρονια (4-5) ειχαμε ενα μικρο παιδι που τοτε ονομαζοτανε Κρονος. Αυτο το μικρο παιδι παρασυρμενο απο την λατρεια του για την τοπικη ομαδα και απο κατι γνωστους που καιγοντουσαν στο hattrick, το δοκιμασε, αλλα τα παρατισε πολυ συντομα καθος δεν εβρισκε νοημα. Αργοτερα δοκιμασε ενα αλλο παιχνιδι, το οπιο εχει περασει τοσο στα αζητιτα που δεν ξερουμε καν το ονομα του, το οπιο επισης παρατισε πολυ συντομα για τον ιδιο λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Έπαιζα Bitfight…thecrims..μου φάνηκαν ανούσια..τώρα παίζω Ικαριαμ και managerzone που έχουν ενδιαφέρον …τερμάτισα και κάποια με γρίφου…αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cap

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Tribal Wars (https://www.fyletikesmaxes.gr)

Το Ikariam ακούγεται ενδιαφέρον, όπως και το Travian, αλλά υποψιάζομαι οτι είναι πάνω στο ίδιο μοτίβο με το Tribal Wars.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για πολλούς τα παιχνίδια της εταιρίας Gameforge (Ikariam, ogames κτλ) έχουν ένα αρνητικό ... ότι υπάρχει η δυνατότητα να πληρώσεις έτσι ώστε να έχεις να διευκολύνσεις. Δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες επειδή δεν έχω τον χρόνο για προσωπική άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εννοείται BiteFight!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ο άντρας μου παίζει ikariam και ogame κι εγώ ξεκίνησα την Πέμπτη Ημέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αν ο άνδρας σου θέλει θείο, ξύλο ή μάρμαρο στο Ikariam και έχει κρασί, σφύρα μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Αν ο άνδρας σου θέλει θείο, ξύλο ή μάρμαρο στο Ikariam και έχει κρασί, σφύρα μου! :P
Αυτή η πέτρα μου έχει γίνει έμμονη έφτιαξα αποικία για κράση και έχω θειο.. πως λέγεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
www.queosia.com Χωρίς γραφικά απλώς αριθμοί. Είσαι ο διοικητής της χώρας... Κάτι σαν πολύπλοκο σκάκι. Ενδείκνυται για αυτούς που αγαπούν τους αριθμούς. To παράτησα γιατί είναι ουγγρικό και οι πιο πολλοί έπαιζαν την ουγγρική έκδοση το hodito.hu... Στο τελευταίο παίζουν χιλιάδες. Έχει πλάκα στην αρχή αλλά θέλει χρόνο να το μάθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top