NBA

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
τι ομαδα ειστε ???


εγω ειμαι ΝΤΙΤΡΟΙΤ και λιγο ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Chicago Bulls rulezzzzz!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
καλα εχει χαλεση τωρα πια Chicago Bulls
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Είμαστε λίγο στα κάτω μας αλλά...πάλι με χρόνια και καιρούς....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οχι οτι βλεπω αλλα λογο παιδικων νοσταλιγιων ειμαι με την Bulls!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paparoglou857

Νεοφερμένος

Ο paparoglou857 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:clapup:LAKERS THE BEST TEAM IN THE WORLD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Cleveland λογω βασιλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τα τελευταια χρονια δε πολυπαρακολουθησα. Παλαιοτερα μου αρεσαν οι Celtics (οκ πολυ παλαιοτερα :P ), οι Lakers, Pistons, Suns, ...βασικα καλο θεαμα να ειναι και ειμαι οκ. :) Εχω πχ μαζεψει βιντεο από επιλεγμενες φασεις, παικτες κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μουργολυκος

Νεοφερμένος

Ο Μουργολυκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
DALLAS.εξαιτιας του ΜΕΓΑΛΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ και καλυτερου ευρωπαιου στο NBA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pasxas13

Νεοφερμένος

Ο pasxas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
la lakers:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εν αντιθεση με Ελλαδα που ειμαι μια ομαδα πρωτα για την ομαδα και μετα για τον καθε παιχτη, στο NBA δεν ειμαι κολλημενος με ομαδες.
Πιο πολυ με παικτες ή με διδυμα παικτων, παικτες σε συνδιασμο με προπονητη, στυλ μπασκετ κτλ κτλ.
Παλια ημουν Bulls οχι μονο για τον μοναδικο MJ, αλλα για Πιπεν,Ροντμαν,Κερ,Κουκοτς...
Τα τελευταια χρονια ειμαι Lakers γιατι καποτε ειχαν ενα παο τα καλυτερα διδυμα που περασαν απο το NBA-ever και μιλαω για Kobe-Shaq και εξακολουθω να ειμαι.
Θεωρω τον Kobe το the next best thing μετα τον MJ και οχι τον James γιατι ο τελευταιος ναι μεν υπερτερει σε σωματικα προσοντα (κατι δεν παει καλα μαζι του δεν εξηγειται), αλλα ο πρωτος σε μπασκετικο iq.
Τεσπα.
Lakers απο εμενα και συμπαθω πολλες ομαδες.Ορλαντο,Τοροντο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λέικερς είμαι κι εγώ,κυριώς λόγω Κόμπι.Απ'την άλλη μου αρέσει αρκετά και ο Άιβερσον.(btw οι τελικοί του 2001 Σίξερς-Λέικερς μου έχουν μείνει αξέχαστοι...;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λέικερς είμαι κι εγώ,κυριώς λόγω Κόμπι.Απ'την άλλη μου αρέσει αρκετά και ο Άιβερσον.(btw οι τελικοί του 2001 Σίξερς-Λέικερς μου έχουν μείνει αξέχαστοι...;))

Γεγονος!Μεγαλος παικτης ο Ιverson και οι τελικοι εκεινοι απο τους καλυτερους και πιο δυνατους.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Lebron James...

Δεν υπαρχει παιχτης ποιο ολοκρηρωμενος απ'αυτον. Σκοραρισμα, ασιστ, κλεψιματα, ριμπαουντ...

Ειναι βασιλιας, πως να το κανουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.


Eτσι ακριβως φιλη μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Lebron James...

Δεν υπαρχει παιχτης ποιο ολοκρηρωμενος απ'αυτον. Σκοραρισμα, ασιστ, κλεψιματα, ριμπαουντ...

Ειναι βασιλιας, πως να το κανουμε;

Από τους πιο πλήρεις παίχτες, αν και μου αρέσει πολύ να βλέπω και τον Dwyane Wade σε δράση.Σε ομαδικό παιχνίδι τον προτιμώ περισσότερο από τον James.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top