Πώς φαντάζεστε τον γάμο σας;

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Όχι τόσο σύντομα όσο μπορεί να δείχνει το post μου :P


(ούτε τόσο αργά όσο δείχνει αυτό το ποστ σου)

καλά η ρέζιντεντ δεν βιάζεται , και τελευταία στιγμή να της προτείνεις κουμπαριά , κάπου θα σε βολέψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenya

Νεοφερμένος

Η elenya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ο γάμος μου......
καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ο γάμος μου......
καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους....



Παρατηρω οτι σχεδον κανεις δεν κανει ρητη αναφορα στον ...γαμπρο, λες και αυτος θα αποτελει μερος του ντεκορ ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πώς φαντάζεστε τον γάμο σας;

Ωραίο.

Ελπίζω να τα καταφέρω και να μη πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Παρατηρω οτι σχεδον κανεις δεν κανει ρητη αναφορα στον ...γαμπρο, λες και αυτος θα αποτελει μερος του ντεκορ ;ρ

Βρε Rempeske (ξεγάνωτε) τι θέλεις να γράψουν οι κοπέλες, μπλα μπλα μπλα.....Ο γάμος μου......
καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους.... και με έναν....(καλό) γαμβρό; :confused:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Βρε Rempeske (ξεγάνωτε) τι θέλεις να γράψουν οι κοπέλες, μπλα μπλα μπλα.....Ο γάμος μου......
καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους.... και με έναν....γαμβρό; :confused:

.

όπου γάμος και χαρά , και ένας γαμπρός κολλάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ο γάμος μου...... καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους.... και με έναν....γαμβρό;


νομιζω οτι το παλικαρι θα ειναι λιγο ριγμενος οπως κ να χει... τεσπα.


ηθελα να πω
Πώς φαντάζεστε τον γάμο σας;

Ενα αιγαιοπελαγιτικο νησι,
ενα μικρο εκκλησακι,
ο παπας...
και μονο εγω
με την αθηνα ωναση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ενα αιγαιοπελαγιτικο νησι,
ενα μικρο εκκλησακι,
ο παπας...
και μονο εγω
με την αθηνα ωναση.
Σας ενώνει η αγάπη για τα άλογα… δεν είναι?:P:P

Σε μια ρουμάνα θα σε δώσω εσένα, παρ το απόφαση. Άρχισε να φαντάζεσαι τον γάμο σου με παλτό και γάντια γιατί κάνει κρύο εκεί πάνω.
(κοριτσια, εχω και μια κορη...σορι που σας τον κλεβω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ε εντάξει , πόσο επιβεβαιώνεται τελικά η φελίς (και την ειρωνευόμουν:redface:)

ο ευκατάστατος 55χρονος με την νεαρά ρουμάνα - και βλέπουμε στο ποστ με την αθηνά ωνάση , ποια είναι τα ιδανικά που διέπουν τα όνειρα τους

πτου σας

πάω να δω σεξ εντ δε σίτυ , να ηρεμήσω στην χαλαρωτική του ηθικοπλαστική ανηθικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
)

ο ευκατάστατος 55χρονος με την νεαρά ρουμάνα - και βλέπουμε στο ποστ με την αθηνά ωνάση , ποια είναι τα ιδανικά που διέπουν τα όνειρα τους

πτου σας
μικρός είναι καλέ... ακόμα στρατιώτης είναι.:P


Sid, το πείρες χαμπάρι ότι θα πάμε στα off topic γιατί συνεχώς λέμε άσχετα με το θέμα? σε λίγο θα πάρουμε και καμιά ποινή γιατί δεν ησυχάζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
με την αθηνα ωναση.
Μη προσπαθείς να το παίξεις παραδόπιστος, γιατί δεν πείθεις.... :P

ένα αιγαιοπελαγιτικο νησι
Τώρα μοιάζεις περισσότερο αληθινός!!! Πάρε και το γαμήλιο δώρο https://www.youtube.com/watch?v=VX1S_30_s6M&feature=related

Α μια και πρέπει κι εγώ να απαντήσω στο θέμα, τον γάμο μου τον φαντάζομαι όπως ακριβώς ...τον έζησα! Η πραγματικότητα οδηγεί την φαντασία :loltooth:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τώρα μοιάζεις περισσότερο αληθινός!!! Πάρε και το γαμήλιο δώρο https://www.youtube.com/watch?v=VX1S_30_s6M&feature=related

.
χαχαχα. φιλοι σου λενε μετα...:lol:

κατι πρεπει να πω και εγω για το γαμο δεν ειναι? το φανταζομαι... [FONT=&quot]μακροχρονιο...[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
το φανταζομαι... [FONT=&quot]μακροχρονιο...[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
Κάτι σαν "δάνειο" δηλαδή; :hmm:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Κάτι σαν "δάνειο" δηλαδή; :hmm:
Θα μπορούσαμε να πούμε και αυτό. Τελευταίας κατοικίας, με υψηλό επιτόκιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
χμμμ.....αν και εχω σκεφτει πολλες φορες το ενδεχομενο με το γαμο, την τελετη δν τη σκεφτηκα, οσο τον εγαμο βιο...καλυτερα η τελετετη να ειναι οτι να ναι και να ζω ευτυχισμενος μια εντονη ενδιαφερουσα ζωη με καποια που θα λατρευω και χεσε τωρα το αν θα φορεσω σμοκιν, παπιγιον ή γραβατα.....το μονο που θελω εκεινη την ημερα ειναι να μην το μετανιωσω και να ειμαι σιγουρος πως ναι, σωστα κανω και παντρευομαι....αυτο.

παντως με τη σπαει που ολοι συνδεουν τον γαμο με την τεκνοποιηση :hmm: για μενα ο σκοπος του γαμου ειναι η αγαπη, και ως ανυπαντρος δν ξερω αν οντως σκοτωνει τον ερωτα και κατα ποσο αυτο εξαρταται απο το ζευγαρι. ομως μην το συνδεετε με τα παιδια, ειναι αλλο θεμα, αγαπω τα παιδια και θα ηθελα να εχω ομως αυο δν εχει σχεση με το γαμο και δν ειναι αυος ο σκοπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ πάντως που τον έχω ρωτήσει το γαμπρό και έχω την έγκριση του τι κερδίζω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
έναν πραγματικό γάμο και όχι γάμο-ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
στο φεγγαρι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top