Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,968 μέλη και 2,478,439 μηνύματα σε 78,939 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 484 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα ελαττώματα της γυναίκας

Ποιο είναι το χειρότερο ελάττωμα της γυναίκας ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
Να βρίζει
3
8,82%
Να λέει ψέματα
12
35,29%
Να στήνει στα ραντεβού
0
0%
Να είναι ατημέλητη
0
0%
Να μην είναι έξυπνη
3
8,82%
Να μην έχει κοινωνική συνείδηση
4
11,76%
Να είναι ωραιοπαθής
7
20,59%
Να ξοδεύει συνεχώς χρήματα
1
2,94%
Να μην κρατά τις υποσχέσεις της
3
8,82%
Να είναι ανοικοκύρευτη
1
2,94%

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 569 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε: στις 18:51, 22-01-14:

κουτσομπολιο ατελειωτο να νομιζει οτι ειναι ωραια και να ειναι μπαζο(Λιγη αυτοκριτικη δεν βλαπτει)να βριζει και να μιλαει μαγκικα(πχ.δεν μασαει η ντεπυ αγορινα στο χω πει παλι η ντεπυ ειναι σπαθι αντιλαβου μητσαρα)κτλ και η αγενεια προς τους αλλους
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 22:46, 22-01-14:

Καγκούρισα με λίγα λόγια!
1
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 00:05, 23-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από ΨΑΡΑΚΙ1993
κουτσομπολιο ατελειωτο να νομιζει οτι ειναι ωραια και να ειναι μπαζο(Λιγη αυτοκριτικη δεν βλαπτει)να βριζει και να μιλαει μαγκικα(πχ.δεν μασαει η ντεπυ αγορινα στο χω πει παλι η ντεπυ ειναι σπαθι αντιλαβου μητσαρα)κτλ και η αγενεια προς τους αλλους
μιλας για καποια συγκεκριμενη; εχω μια γνωστη ακριβως ετσι...μπας και ειναι κοινη γνωστη μας;....εδωσες ακριβως τη περιγραφη της...
1
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 569 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε: στις 11:23, 23-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
μιλας για καποια συγκεκριμενη; εχω μια γνωστη ακριβως ετσι...μπας και ειναι κοινη γνωστη μας;....εδωσες ακριβως τη περιγραφη της...
οχι δεν εχουμε κοινη γνωστη αυτο ειναι σιγουρο

Αρχική Δημοσίευση από Metal_Lover
Καγκούρισα με λίγα λόγια!
αυτο ακριβως το σιχαινομαι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 23-01-14 στις 13:09. Αιτία: συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 15:17, 23-01-14:

Πωπω το τοπικ της κακίας είναι αυτό. Δε ξαναμπαίνω εδώ μέσα.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια