Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,952 μέλη και 2,477,916 μηνύματα σε 78,915 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 316 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Διασκευές που αξίζουν την προσοχή μας!

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 09:33, 18-09-19:

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 23:11, 04-10-19:

1
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 23:49, 05-10-19:

Μια πάρα πολύ ωραία διασκευή σε ένα τραγούδι που έγραψε ο Μάνος Ελευθερίου και μελοποίησε ο Μίκης, διασκευασμένο από τους Walkabouts σε μια υπέροχη ορχηστρική μπαλάντα, "το τρένο φεύγει στις οκτώ"

Το τρένο φεύγει στις οχτώ
ταξίδι για την Κατερίνη
Νοέμβρης μήνας δε θα μείνει
να μη θυμάσαι στις οχτώ
το τρένο για την Κατερίνη

Σε βρήκα πάλι ξαφνικά
να πίνεις ούζο στου Λευτέρη
νύχτα δε θα 'ρθει σ' άλλα μέρη
να 'χεις δικά σου μυστικά
και να θυμάσαι ποιος τα ξέρει

Το τρένο φεύγει στις οχτώ
μα εσύ μονάχος έχεις μείνει
σκοπιά φυλάς στην Κατερίνη
μες στην ομίχλη πέντε οχτώ
μαχαίρι στη καρδιά σου εγίνει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Σταύρος_ : 06-10-19 στις 00:18.
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 23:54, 05-10-19:

Καλύτερο απ' το πρωτότυπο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια