Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,083 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Toy Story 2

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 20:10, 05-07-19:

sooo this happened
και η αντιδραση μου ηταν ανεκτιμητης αξιας οταν το ακουσα παιζει να κοπανησα το κεφαλι μου με το χερι μου τοσο δυνατα που να μου εμεινε σημαδι μετα
ημουν σε φαση "free toy story" τι να κανω
περσοναλ οπινιον:
την σκηνη την θυμομουν και ως παιδι δεν μου ειχε προκαλεσει καμια μα καμια εντυπωση
οπως λογικα και σχεδον σε κανεναν αλλο το 1999, αλλα 20 χρονια αργοτερα συνειδητοποιησαμε ποσο αποτροπαιο ηταν να βλεπουν τετοια πραγματα τα παιδια μας (λεεεεεελ)
το τι σχεση εχουν τα σκανδαλα με ενα στιγμιοτυπο σε μια ταινια της Disney που θα μπορουσε να βρισκεται και σε οποιαδηποτε αλλη ταινια (ενα τονο animated movies εχουν ενηλικο χιουμορ που σοκαριστηκαμε οταν καταλαβαμε πολυ πολυ αργοτερα) δεν ξερω και τι ακριβως πετυχαν με αυτο επισης δεν καταλαβαινω
σαν να εχεις σπασει το ποδι σου και να βαζεις τη γιαγια σου να σε ξεματιασει για να σου περασει
αν οποιοσδηποτε παραγωγος ή εργοδοτης ή δεν ξερω εχει κατηγορηθει για αναρμοστη συμπεριφορα σιγουρα δεν του την προκαλεσαι ουτε την ενθαρρυνε το toy story ή οποιαδηποτε αλλη ταινια εχει ενα "σεξιστικο αστειο" (σνιιιιφ)
το ηξερα οτι στον 21ο αιωνα εχουμε γινει ολοι ευαισθητες πεταλουδιτσες και δεν εχουμε με τι να ασχοληθουμε και κανουμε την τριχα τριχια αλλα καθε μερα εκπλησσομαι ολο και περισσοτερο

το βιντεο του στιγμιοτυπου

γιορ οπινιονς πιπολ
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

charmander

Δραστήριο Μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O charmander έγραψε: στις 21:01, 05-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
sooo this happened
και η αντιδραση μου ηταν ανεκτιμητης αξιας οταν το ακουσα παιζει να κοπανησα το κεφαλι μου με το χερι μου τοσο δυνατα που να μου εμεινε σημαδι μετα
ημουν σε φαση "free toy story" τι να κανω
περσοναλ οπινιον:
την σκηνη την θυμομουν και ως παιδι δεν μου ειχε προκαλεσει καμια μα καμια εντυπωση
οπως λογικα και σχεδον σε κανεναν αλλο το 1999, αλλα 20 χρονια αργοτερα συνειδητοποιησαμε ποσο αποτροπαιο ηταν να βλεπουν τετοια πραγματα τα παιδια μας (λεεεεεελ)
το τι σχεση εχουν τα σκανδαλα με ενα στιγμιοτυπο σε μια ταινια της Disney που θα μπορουσε να βρισκεται και σε οποιαδηποτε αλλη ταινια (ενα τονο animated movies εχουν ενηλικο χιουμορ που σοκαριστηκαμε οταν καταλαβαμε πολυ πολυ αργοτερα) δεν ξερω και τι ακριβως πετυχαν με αυτο επισης δεν καταλαβαινω
σαν να εχεις σπασει το ποδι σου και να βαζεις τη γιαγια σου να σε ξεματιασει για να σου περασει
αν οποιοσδηποτε παραγωγος ή εργοδοτης ή δεν ξερω εχει κατηγορηθει για αναρμοστη συμπεριφορα σιγουρα δεν του την προκαλεσαι ουτε την ενθαρρυνε το toy story ή οποιαδηποτε αλλη ταινια εχει ενα "σεξιστικο αστειο" (σνιιιιφ)
το ηξερα οτι στον 21ο αιωνα εχουμε γινει ολοι ευαισθητες πεταλουδιτσες και δεν εχουμε με τι να ασχοληθουμε και κανουμε την τριχα τριχια αλλα καθε μερα εκπλησσομαι ολο και περισσοτερο

το βιντεο του στιγμιοτυπου

γιορ οπινιονς πιπολ
Συμφωνώ μαζί σου. Όλο αυτό είναι υπερβολικό. Είχα δει τη συγκεκριμένη ταινία πριν δύο χρόνια στον άλφα και δεν θεώρησα κάτι περίεργο. Βασική η σκηνή αυτή προβάλλεται στο τέλος και δείχνει τους πρωταγωνιστές να κάνουν bloopers. Αν είναι να ψάχνουμε παλιές σειρές και κινούμενα σχέδια για να τους κόψουμε σκηνές ζητώ που καήκαμε. Καμία ταινία δεν ευθύνεται για τα σκάνδαλα του χουλιγουντ ή αναρμοστες συμπεριφορές.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Blue Story #13 - Από Limoncello
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-03-13 στις 15:07.
    • Blue story #10 - Από Drama Prinzessin
      Το θέμα έχει λάβει 78 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-12-11 στις 11:41.
    • [Ημιτελής] Blue Story #7 - Από tyrex
      Το θέμα έχει λάβει 100 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-04-11 στις 12:17.
    • Straight Story (2006) - Από haroula1924
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-03-07 στις 18:40.
    • My tragic story... - Από panosRU
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-11-05 στις 09:29.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα